Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Václav Svoboda, přichází Miroslav Doležal.
Zápy jsou pevně usazené na útočné polovině a vypadá to, že výhru už udrží.
89'
Žlutou kartu dostává František Čech (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
89'
Domácí nakonec při útočném snažení faulují a Zápy tak získávají další cenné sekundy.
88'
Domácí se stále pokouší o vyrovnání, ale obrana hostů stále pevně drží a nedovoluje jediné zakončení.
87'
Další útok domácích je zastaven, tentokrát kvůli útočnému faulu. Zápy mohou v klidu rozehrát.
87'
Žlutou kartu dostává František Hakl (SK Zápy).
85'
Centr do vápna bez větších problémů pokryl Frydych, který si s rozehrou samozřejmě dává na čas.
84'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Vojtěch Hron, přichází Tomáš Matějka.
83'
Útok hostů skončil dříve než začal a dopředu tak mohou jít opět domácí.
81'
Žlutou kartu dostává Luděk Frydrych (SK Zápy).
81'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Hron (SK Zápy).
81'
Domácí při obraně faulují a hosté tak získávají další cenné sekundy.
79'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Richard Jukl, přichází Milan Macek.
79'
Zápy už hrají hodně defenzivě a těsnou výhru 1:0 už chtějí udržet.
77'
Žlutou kartu dostává Jakub Chleboun (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
76'
Domácí nakonec vymysleli alespoň centr, ale po něm následoval zbytečný útočný faul.
75'
Ústí se stále snaží o vyrovnání, ale obrana hostů funguje opravdu dobře a nedovoluje jediné zakončení.
72'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Do Nascimento Serafim Lucas Dias, přichází Jan Jelínek.
69'
Zápy to zkoušeli opět pomocí nákopu, ale ten tentokrát úspěšně pokryl domácí brankář.
68'
Následný útok hostů končí neúspěšně a rozehrává tak Krátký, který už s odkopem začíná pomalu spěchat.
67'
Domácí napadají moc důrazně, takže rozhodčí proti nim píská faul.
65'
Hosté získali autové vhazování na útočné polovině, které je ale nepřesně rozehráno a Zápy tak míč ztrácí.
64'
Jeden z hráčů hostů zůstává ležet na trávníku po ostraném zákroku domácích.
62'
Ústí dostalo míč na polovinu hřiště, ale tam ho velmi rychle ztratilo. Dopředu tak jdou opět Zápy.
61'
Hosté nyní podnikli nadějný útok, ale ten zakončili pouze nepřesnou střelou nad branku.
60'
Po dlouhé době šli domácí do útoku pomocí nákopu, ale ten bez problémů pokryli obránci hostů.
58'
Zápy opět soupeře jednoznačně přehrávají a Ústí se nemůže dostat už ani ze své poloviny.
57'
Rychlý protiútok hostujícího týmu končí jen útočným faulem a rozehrávat tak bude domácí gólman.
56'
Nákop hostů končí jen v rukavicích Krátkého, který s rozehrou zatím moc nespěchá.
55'
Domácí se stále musí jenom bránit. Nyní alespoň na chvíli zdrželi útok soupeři, míč odkopli do autu.
54'
Hosté se nyní pevně usadili na své útočné polovině. Ústí se nakonec dokázalo ubránit a následně se osvobodilo odkopem.
53'
Zápy poprvé ve druhém poločase útočí a rovnou se s míčem dostaly do vápna. Tam však prohrály hlavičkový souboj a střela tak nepřišla.
52'
Většinu času se sice hraje na útočné polovině Ústí, ale domácí stále nevymysleli žádné nebezpečné zakončení.
51'
Žlutou kartu dostává Pavel Hašek (SK Zápy).
50'
Postup domácích je zastaven nedovoleně a Ústí nad Orlicí tak bude rozehrávat z poloviny hřiště.
49'
Domácí jsou na začátku druhého poločasu aktivnější, ale Zápy zatím nedovolují nic nebezpečného.
48'
Protiútok hostů končí pouze odkopem pro domácího brankáře.
47'
Ústí se dostalo až k centru, ale ten skončil pouze na kopačkách hostující hráče, který míč uklidil do bezpečí.
46'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Pazdera, přichází Václav Střelec.
46'
Po odkopu Frydrycha získávají míč domácí, kteří se okamžitě ženou dopředu, protože chtějí vyrovnat.
46'
V prvním poločase Zápy potvrdili roli favorita a přehráli domácí ve všech ohledech. Ústí nad Orlicí však stále zaostává jen o jednu branku a tak má ještě naději alespoň na remízu.
45+3'
45+2'
Ústí se na závěr první půle jenom brání, což zatím zvládá velmi dobře a podruhé neinkasuje.
45+1'
Zápy jdou opět do útoku pomocí nákopu, ale ten opět domácí bez problémů pokryli.
45'
Hosté pokračují ve velkém tlaku, ale nákop končí pouze v rukavicích Krátkého.
43'
Zápy mají na závěr poločasu ještě jednu nebezpečnou standartku, ale střela končí pouze v připravené zdi.
41'
Žlutou kartu dostává Petr Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
39'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Zdeněk Vaňous, přichází Ondřej Skalický.
35'
Jeden z hostujících hráčů byl poslán tvrdě k zemi a musí být ošetřován.
28'
Ústí nad Orlicí získává nadějnou standartku. Centr však hosté bez problémů uklízí do zámezí.
26'
Odkop Krátkého je celkem nepřesný a tak se ho hosté rychle zpět v útoku, ale domácí se tentokrát ubránili a získali autové vhazování.
25'
Zápy svého soupeře stále přehrávají, ale útok hostů nyní skončil jen nepřesnou střelou.
23'
Žlutou kartu dostává Jan Souček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
20'
Ústí se po dlouhé době chopilo balónu a dostávalo se do protiútoku. Hosté útok raději zastavili nedovoleně.
20'
Žlutou kartu dostává Petr Putz (SK Zápy).
19'
Žlutou kartu dostává Patrik Chleboun (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
18'
Útok domácích je zastaven kvůli faulu. Zápy budou rozehrávat na polovině hřiště.
17'
Zápy klidně kombinují na své polovině, nemají kam spěchat. Ústí sice aktivně napadá, ale míč stále nezískává.
14'
Domácí se aktivně pokouší o vyrovnání, ale cestu přes obranu soupeře stále nemohou najít.
11'
Hosté byli při napadání moc důrazní a nakonec faulovali. Domácí tak budou moct v klidu rozehrát.
9'
Zápy právě vstřelily branku!
Autorem branky je MARTIN JELÍNEK.
7'
Zápy se postupně prokombinovaly až do vápna, ale tam vystřelili jen nepřesně.
5'
Po odkopu Krátkého získávají míč hosté, kteří budou vhazovat.
3'
Také Zápy už se dostaly do první šance a to když rozehrávaly rohový kop. Ten však úspěšně ubránila domácí obrana.
1'
Domácí se okamžitě dostávali do útoku pomocí nákopu, ale ten úspěšně lapil Frydrych.
1'

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Čech, Falta, Habrman, J. Chleboun, Langer, Lněnička, Vaňous (C), Souček, Pazdera, P. Chleboun.
Náhradníci: Střelec, Skalický, Bartaloš, Oravec, Kopecký.

SK Zápy: Frydrych – Hašek, Pávek, M. Jelínek (C), Hakl, Hron, Eliáš, Putz, Svoboda, Dias, Jukl.
Náhradníci: I. Doležal, J. Jelínek, M. Doležal, Dos Santos, Macek, Matějka

Rozhodčí: Hájek – Braun, Arnošt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.