ČFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Písek - 25. srpna 2018   17:00

Velvary
Velvary
7' Vopat  • 90' Nosek
2:2
(1:1)

5:4 (PEN)

Písek
Písek
17' Milec   • 72' Held
Velvary
Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kalaš, Nosek, Budějský (40. Doležal), Šalda, Polák, Havel, Vopat
Kovařík, Kafka, Stýblo, Řepa, Müller, Doležal
Dujsík – Starý, Trska
Písek
Hajdušek – Benetka, Vacovský, Hanzlík, Holý – Milec (C) (71. Kulík), Held J., Voráček (84. Petřík), Hrachovec – Held M. Pinc (88. Bělousek)
Varyš – Kulík, Běloušek, Petřík, Sigmund

Je rozhodnuto! V penaltách byli úspěšnější domácí, kteří si připisují bod navíc.

Já se s Vámi tímto loučím a někdy příště zase na počtenou!
Střílení penalt začíná.
A druhý poločas je také za námi! V 72. Martin Held svojí hlavičkou nedal šanci Měsíčkovi a poslal hosty do vedení a dlouho to vypadalo, že si z Velvar 3 body odvezou, ale v 90. minutě Písek udělal faul v blízkosti svého vápna a Tomáš Nosek vyrovnal. O extra bodu tak rozhodnou penalty.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90'
Velvary právě vstřelily branku!
A Velvary vyrovnávají! TOMÁŠ NOSEK se ujal přímého kopu a střelou k levé tyči Hajduškovy branky skóroval! Povedená střela.
90'
A tohle je poslední šance Velvar. Přímo na prostředku a těsně za vápnem se hosté dopustili faulu. Přímý kop pro Velvary.
88'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Pinc, přichází Bělousek.
87'
Rychlý brejk hostů, který po levé straně zakončoval Petřík, Měsíček ale dobře zasáhl a drží naděje Velvar aspoň na bod.
85'
Ovšem střela Šaldy jen trefila dobře postavenou zeď.
85'
Faul hostů v blízkosti svého vlastního vápna, jedna z posledních příležitostí, jak ohrozit branku.
84'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Voráček, přichází Petřík.
82'
Další centr Písku, tentokráte z levé strany, který Měsíček pohodlně sebral do rukavic.
80'
Domácí mají bez nastavení posledních deset minut na to, aby aspoň dnešní utkání zremizovali, zatím to ale na vstřelení branky nevypadá, Písek si vedení zkušeně hlídá.
80'
Nepřesný centr hostů, který skončil až u Měsíčka.
79'
Za ostrý zákrok na půlce hřiště dostává žlutou kartu Marek Polák.
76'
A Písek se radoval z gólu, ovšem kvůli ofsajdovému postavení jim nebyl uznán.
75'
A domácí mohli vyrovnat! Po centru z pravé strany hlavičkoval z vápna jeden z domácích útočníků, ovšem nedokázal rozvlnit síť za Hajduškem.
72'
Písek právě vstřelil branku!
A Písek otáčí zápas! Po autu se hosté dostali i k centru a hlavou se ve vápně dokázal prosadit MARTIN HELD.
71'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Milec, přichází Kulík.
70'
Centr Písku odvrátila domácí obrana do bezpečí, ale k odraženému míči se znovu dostali hosté, kteří pokračují v kombinaci.
67'
Po pravé straně se k centru dostali domácí, Polák si míč ve vápně našel a tvrdou ranou na bližší tyč jen vyprášil rukavice Hajduška.
66'
Útočný faul Velvar, rozehrávat mohou hosté, kteří nikam nespěchají a s kombinací si pomáhají i s vlastním brankářem.
64'
Dobře to teď vykombinovali domácí, zpětnou přihrávku ve vápně si našel Polák, ovšem jeho střela šla nad branku Hajduška.
63'
Dlouhou nepřesnou přihrávkou se teď prezentoval domácí Doležal, vhazovat od své poloviny tak mohou hosté.
61'
Hra se teď poněkud uklidnila, míč je spíše na středu a tvrdě se o něj bojuje.
59'
Druhou žlutou kartu zápasu dostává hostující Voráček.
57'
Z rohového kopu ale domácí nic nevytěžili. Míč byl přetažený a následně skončil v autu.
56'
Přetažený centr domácích odvrací Benetka pouze na rohový kop.
54'
Hosté teď zavřeli svého soupeře ve vápně a hned tři střely vyslali na Měsíčka. První Měsíček vyrazil, druhá byla zablokovaná a ta třetí šla vysoko nad branku domácích. Dobré možnosti Písku ke změnění skóre.
52'
Domácí ho zahráli nakrátko s následným centrem, ten ale hostující družina bez problémů odvrátila.
51'
První roh druhého poločasu si zahrají domácí Velvary.
50'
Nepřesná přihrávka domácích, která končí až u brankáře Hajduška, který dlouhým pasem hledá své spoluhráče.
49'
Hanzlík míč dobře kroutil do vápna, ale defenzíva Velvar si s centrem nakonec poradila.
48'
Faul domácích na obranné polovině. Volný přímý kop pro Písek.
47'
A další šance domácích, ale jejich střelu hostující defenzíva zablokovala.
46'
Výhodu výkopu měly tentokráte Velvary a rozehrály velmi dobře, dlouhý míč si našel Havel, ale hlavou minul hostující branku.
46'
Hráči jsou již na trávníku, druhý poločas za malou chvíli začne.
První poločas je minulostí, v něm šli nejprve do vedení domácí Velvary, konkrétně se pěknou střelou prosadil Vopat, ale v 17. minutě srovnával po hrubé chybě v domácí defenzívě Milec. V dalším průběhu poločasu si nikdo z mužstev větší šanci vypracovat nedokázal a tak se odchází do šatny za vyrovnaného stavu 1:1.
45'
43'
Střela z dálky od domácích, míč ovšem skončil vysoko nad brankou Hajduška. Odkop od branky Písku.
42'
Dobrý centrovaný míč také na druhé straně, ale nikdo z domácích nedokázal balon tečovat do branky.
40'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Budějský, přichází Doležal.
40'
Další centr hostů z levé strany, který už našel hlavu jednoho z útočníku Písku, ten ovšem nevpasoval balón mezi tři tyče.
38'
Střelou z větší vzdálenosti se prezentoval domácí Šalda, ovšem míč šel pouze do prostoru, ve kterém se vyskytoval Hajdušek a míč zkrotil v rukavicích.
37'
Další centrovaný balón do vápna domácích, pro který si došel Měsíček.
36'
Ale centrovaný míč si našel domácí Měsíček a balón sebral do rukavic.
35'
Po faulu na jednoho z hostujících útočníků mají dobrou příležitost ke skórování hosté.
33'
Tenklův nepovedený centr z pravé strany skončil až v rukavicích Hajduška.
32'
Hra je teď rozkouskovaná nepovedenými přihrávkami, zápas trochu ztratil na tempu.
30'
První žlutou kartu zápasu dostává Lukáš Budějský.
30'
Teď ale mohli udeřit domácí, ovšem po rychlém brejku nedokázal míč ideálně trefit Vopat a hostující defenzíva poté balón odkopla do bezpečí.
29'
Zablokovaný centr hostů z pravé strany, Písek je po vstřelené brance i nadále aktivnější.
27'
K míči se po centru dostal Nosek, ovšem jeho střela letěla vysoko nad branku.
27'
Faul Vacovského na Kalaše. Volný přímý kop pro Velvary.
26'
Hajdušek nejprve míč vyboxoval a poté rozhodčí Dujsík odpískal domácím útočný faul.
25'
Rohový kop po rychlé akci z levé strany si zahrají Velvary.
23'
Pro balón si ale nejvýše vyskočil právě Měsíček, který vyboxoval míč do bezpečí.
22'
Další rychlá akce hostů, tentokráte z pravé strany a Měsíček vyráží pouze na roh.
Se střelou Voráčka z velké vzdálenosti Měsíček neměl problém chytit.
20'
Po útočném faulu si Velvary mohou odpočinout. Měsíček bude hledat dlouhým výkopem domácí útočníky.
18'
Písek je i nadále aktivnější, ovšem střelu jednoho z hostujících hráčů Ludvík zablokoval.
17'
Hrubka v domácí defenzívě, kterou Písek potrestal! Domácí stoper ztratil balón a hostující kapitán VÁCLAV MILEC střelou na vzdálenější tyč vyrovnává stav utkání.
15'
Měsíček střelu z přímého kopu dokázal pohodlně chytit do rukavic.
14'
Jakub Held si naváděl míč za vápnem doprostřed, kde ho domácí obrana zastavila pouze za cenu faulu. Přímý kop z dobré vzdálenosti pro Písek.
13'
Domácí ve středu hrací plochy ztratili míč, ale rychlý brejk Písek nedokázal zakončit. Následně je pískán útočný faul.
11'
Dobře hledal Šalda svého spoluhráče ve vápně, ale přihrávka byla příliš dlouhá a míč tak skončil v zámezí. Odkop od branky hostů.
10'
Ale pro centr z rohu si vyběhl domácí brankář Měsíček a pohodlně míč ukryl ve svých rukavicích.
9'
Nebezpečný centr z levé strany domácí obrana odhlavičkovala balón do zámezí. Druhý rohový kop pro Písek.
7'
A Domácí jdou do vedení! Po přenesení hry na levou stranu se krásně za vápnem opřel do míče LADISLAV VOPAT a střelou na bližší tyč překonal Hajduška.
6'
Nepřesnou přihrávkou se teď prezentoval Budějský, míč následně skončil v autu a vhazovat mohou hosté.
4'
První rohový kop zápasu mají k dispozici hosté.
3'
Faul domácích na středu hřiště, rozehrávat tak mohou hosté, kteří se nebojí využít ke kombinace ani brankáře Hajduška.
2'
Velvary to teď dobře sehrály na levé straně, ale centr se jim nepovedl a míč skončil na kopačce Benetky.
1'
Výhodu výkopu měli v prvním poločase hosté, ale dlouhou přihrávkou Holý nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
1'
Hráči obou týmů právě nastupují na trávník. Zápas za malou chvíli začíná!

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Kalaš, Nosek, Budějský, Šalda, Polák, Havel, Vopat
Náhradníci: Kovařík, Kafka, Stýblo, Řepa, Müller, Doležal

FC Písek: Hajdušek – Benetka, Vacovský, Hanzlík, Holý – Milec (C), Held J., Voráček, Hrachovec – Held M. Pinc
Náhradníci: Varyš – Kulík, Běloušek, Petřík, Sigmund

Rozhodčí: Dujsík – Starý, Trska.
TJ Slovan Velvary

Velvary v tabulce okupují 8. místo s pozitivním skórem a na kontě mají pět bodů 8:5. Poslední zápas Velvary hrály doma s Převýšovem, který vyhrály 5:2 a dvěma góly se prosadil Miroslav Müller

FC Písek

Písek se v tabulce České fotbalové ligy nachází na 11. místě se čtyřmi body a s pasivním skórem 6:7. V minulém kole Písek hrál na půdě Vltavínu a vyhrál 3:2, když se hattrickem blýskl Martin Voráček, který je zároveň i nejlepším střelcem týmu.

Pro oba týmy se jedná o první vzájemné utkání.
Vítám všechny fanynky a fanoušky u České fotbalové ligy. Dnes spolu se mnou máte možnost sledovat utkání mezi TJ Slovan Velvary a FC Písek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.