ČFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Štěchovice - 16. března 2019   15:00

Velvary
Velvary
77' Doležal  • 90+2' Obrtlík
2:2
(0:1)

6:5 (PEN)

Štěchovice
Štěchovice
7' Obrtlík (vl.)  • 69' Woitek
Velvary
Měsíček – Obrtlík (C), Tenkl, Vopat, Ludvík, Šalda, Pavlíček (46. Kalaš), Nosek (76. Doležal), Havel (69. Müller), Polák, Kafka (84. Pospíšil).
Müller, Kalaš, Doležal, Šídlo, Pospíšil, Kovařík
Aubrecht – Tvrdík, Talpáš
Štěchovice
Vašák – Busta, Švejda (C), Košata (84. Štědronský), Pavlík (46. Urban), Volešák (60. Woitek), Kučera, Batka 85. Novák), Novák (72. Nehoda), Jakobovský, Woitek

Střílení penalt začíná.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Velvary právě vstřelily branku!
Tak to je neskutečné! Ve čtvrté minutě nastavení se totiž domácí Velvary prosadily, díky čemuž získají alespoň bod v tomto zápase! MICHAL OBRTLÍK právě poslal zápas do penaltové rozstřelu a trochu odčinil svou vlastní branku.
85'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukáš Batka, přichází David Novák.
84'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jakub Košata, přichází Matěj Štědronský.
84'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Jan Pospíšil.
77'
A dneska to tedy vypadá ještě na drama! Do konce máme bez nastaveného času ještě nějakých třináct minut a domácí tým právě vstřelil kontaktní branku! Naději pro domácí vystřelil MICHAL DOLEŽAL!
76'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Tomáš Nosek, přichází Michal Doležal.
72'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Martin Novák, přichází Patrik Nehoda.
69'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Bohumil Havel, přichází Miroslav Müller.
69'
Štěchovice právě vstřelily branku!
A vypadá to, že hostující tým si jde v dnešním zápase pro vítězství, jelikož střílí druhou branku v zápase a o stejný počet gólů také vede! Střelce branky se stal LUKÁŠ WOITEK.
64'
Žlutou kartu dostává Bohumil Havel (TJ Slovan Velvary).
60'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Ladislav Volešák, přichází Lukáš Woitek.
46'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Vít Pavlíček, přichází Jan Kalaš.
46'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Tomáš Pavlík, přichází Štěpán Urban.
46'
45'
7'
Tak to byl rychlý start do utkání v podání hostujícího celku, která vede již po osmi minutách! Domácí tým si nakonec vstřelil vlastní branku a jejím autorem je MICHAL OBRTLÍK.
1'

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Tenkl, Vopat, Ludvík, Šalda, Pavlíček, Nosek, Havel, Polák, Kafka
Náhradníci: Müller, Kalaš, Doležal, Šídlo, Pospíšil, Kovařík

TJ Štěchovice: Vašák – Busta, Švejda (C), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Batka, Novák, Jakobovský, Woitek
Náhradníci: Kohoutek, Hašek, Štědronský, Nehoda, Urban, Lukavský, Novák

Rozhodčí: Aubrecht – Tvrdík, Talpáš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.