ČFL - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Vyšehrad - 30. března 2019   16:35

Velvary
Velvary
15' Obrtlík  • 70' Kafka
2:2
(1:1)

4:5 (PEN)

Vyšehrad
Vyšehrad
12' Drobílek   • 72' Čapek
Velvary
Polák, Müller, Doležal, Kovařík, Mucha, Šídlo, Pospíšil
Vít – Pilný, Arnošt
Velvary
Vyšehrad
Dočekal – Neuberg, Šlegl, Krobot, Kozel, Pardubský, Krejdl

Utkání tedy končí, bonusový bod bere hostující Vyšehrad. Přeji vám hezký zbytek víkendu a někdy příště u fotbalu na počtenou!
Střílení penalt začíná.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Vopat, přichází Mucha.
90+1'
Žlutou kartu dostává Obrtlík (TJ Slovan Velvary).
90'
Ondřej Švejdík nyní na hranici půlící čáry zastavil za cenu faulu brejk domácích.
88'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Kafka, přichází Pospíšil.
87'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází D. Čapek, přichází Krobot.
84'
Vyšehrad se po rohu ubránil, následovala ještě jedna střela domácích, ta se však mezi tři tyče nevešla.
83'
Další kontr dokázali Pražané odvrátit na roh.
81'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Rataj, přichází Pardubský.
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Havel, přichází Kovařík.
81'
Velvary se dostaly do zajímavého brejku, střela jednoho z útočníků však končí vysoko nad brankou Martina Otáhala.
78'
Rohový kop pro Vyšehrad, ten však končí nepřesnou hlavičkou nad.
77'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází P. Čapek, přichází Kozel.
77'
Žlutou kartu dostává Tenkl (TJ Slovan Velvary).
74'
Jaroslav Kafka ve spolupráci se střídajícím Michalem Doležalem nedokázali překvapit na levé straně pokutového území obranu Vyšehradu.
72'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Autorem branky je DAVID ČAPEK.
70'
Velvary právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAROSLAV KAFKA.
67'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Vejvar, přichází Krejdl.
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Pavlíček, přichází Doležal.
67'
Hra nám pokračuje v podobném trendu celý druhý poločas, sledujeme převážně hru mezi oběma vápny.
63'
Žlutou kartu dostává Šalda (TJ Slovan Velvary).
62'
Velvary znovu zahrávaly roh, kombinované bránění Vyšehradu ale neslo své ovoce a domácí se k zakončení neprobojovali.
58'
Tomáš Nosek se při své snaze dostal až za postranní čáru, u míče Vyšehrad.
54'
Velvary měly výhodu rohového kopu, obrana Slavoje Vyšehrad si ale v čele s brankářem Otáhalem dokázala poradit.
53'
Žlutou kartu dostává Brejcha (FK Slavoj Vyšehrad).
52'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Kalaš, přichází Polák.
52'
Po jeho exekuci se dostal míč k Janu Vejvarovi, ten se ale prosadit nedokázal.
51'
Střela Davida Čapka byla zblokovaná, roh pro Vyšehrad.
49'
Centr Vyšehradu byl příliš přetažený a skončil mimo hrací plochu.
47'
Na hrací ploše skončil jeden z hráčů Velvar, po krátkém ošetření je ale domácí celek znovu kompletní.
46'
První polovina je za námi. Do vedení se dostali hosté po úspěšně zahrané penaltě Drobílka. Odpověď domácích Velvar však byla na vlas stejná a záhy bylo srovnáno po tvrdé ráně Obrtlíka taktéž z pokutového kopu. Druhý poločas začně přibližně v 17:38.
45'
43'
První poločas se nám chýlí ke konci, nic nenasvědčuje tomu, že by se ještě mělo do přestávky měnit skóre.
40'
Další rozehrávka od brankáře domácího celku skončila až mimo hrací plochu.
38'
První polovina hry se nám chýlí ke konci, hosté se snaží zatím marně dobýt hostující branku, Měšíček a obrana Velvar je zatím pozorná.
35'
Hosté se dostali do zajímavé pozice, brankář Jiří Měsíček musel po střele z hranice vápna vytáhnout povedený zákrok!
35'
Žlutou kartu dostává Kalaš (TJ Slovan Velvary).
33'
Hra se nám po dvou penaltách trochu uklidnila, oba týmy rozvážně zahajují své snahy o ohrožení soupeřových branek.
31'
Žlutou kartu dostává Rataj (FK Slavoj Vyšehrad).
29'
Útok Slavoje hasí pohotovým výběhem brankář Měsíček.
27'
Velvary měly výhodu rohového kopu, přetažený centr ale skončil až v zámezí, rozehrávat bude Otáhal.
24'
Kontr Velvar byl na hranici vápna Pražanů přibržděn, následná střela ze střední vzdálenosti příliš starostí brankáři Otáhalovi nezpůsobila.
20'
Rohový kop Vyšehradu dokázali domácí odvrátit mimo nebezpečné pozice.
18'
Otáhal vyboxoval míč do bezpečí.
17'
Rohový kop byl odvrácen, následovat však bude druhý roh v řadě.
16'
Velvary znovu v ofenzívě, plyne z toho další rohový kop.
15'
I druhou penaltu tentokrát na opačné straně si vzal na starost kapitán MICHAL OBRTLÍK, který tvrdou ranou nedal Otáhalovi šanci – 1:1.
14'
Ovšem penalta je odpískána také ve prospěch domácích Velvar!
12'
K exekuci se postavil hostující kapitán FILIP DROBÍLEK a bez problému prostřelil Měsíčka – 0:1.
11'
Závar před brankou Měsíčka končí faulem, je odpískán pokutový kop ve prospěch Vyšehradu!
9'
V akci byl opět ze Slavie hostující Mareš, který si splnil defenzivní úkoly, Vopatův centr byl totiž pod tlakem nepříliš prudký a brankář Otáhal se s ním snadno vypořádal.
8'
Vojtěch Mareš nezachytil rozehrávku, následně se navíc Vyšehrad provinil proti pravidlům.
8'
Žlutou kartu dostává Kafka (TJ Slovan Velvary).
5'
Do náznaku šance se dostal také Vyšehrad, brankář Měsíček však dokázal střelu zneškodnit.
4'
V souboji dvou hráčů s číslem pět, povalil domácí Tenkl Brejchu, rozehrávat tedy bude hostující Slavoj.
3'
Domácí se prokombinovali až do vápna, poté se však Vyšehrad dokázal ubránit.
1'

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Tenkl, Vopat, Ludvík, Šalda, Pavlíček, Nosek, Havel, Kalaš, Kafka
Náhradníci: Polák, Müller, Doležal, Kovařík, Mucha, Šídlo, Pospíšil

FK Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Mareš, Brejcha, Rataj, Drobílek (C), Čapek P., Vejvar, Čapek D., Zákostelský, Rys, Švejdík
Náhradníci: Dočekal – Neuberg, Šlegl, Krobot, Kozel, Pardubský, Krejdl

Rozhodčí: Vít – Pilný, Arnošt.
Vzájemné utkání v letošní sezóně Fortuna ČFL zvládl lépe FK Slavoj Vyšehrad, který na domácí umělé trávě dokázal soupeře z Velvar zásluhou dvou branek Rataje a jedné trefy Čapka porazit 3:0.
Hezký den z Velvar, dnes nás čeká utkání dvou týmů z čela tabulky. Středočeši přivítají na svém hřišti Vyšehrad. Hosté jsou v tabulce na třetí příčce a nevzdávají se myšlenky útoku na první místo, které okupují Zápy. Domácí jsou ve vyrovnané tabulce na šestém místě a budou se minimálně snažit na této pozici udržet, přesto je to však po loňském postupu z divize od středočeského celku zatím více než dobrý počin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.