ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Olympia Praha - 17. listopadu 2018   10:15

Vyšehrad
Vyšehrad
0:1
(0:1)
Olympia Praha
Vyšehrad
Havránek – Krejdl (81. Heřman), Šlegl, Brejcha, Rataj (72. Jandera), Drobílek (C), Čapek, Laňka, Madej, Kozel (88. Macej), Šimek
Babka – Neuberg, Jandera, Macej, Heřman, Funda, Hradecký
Drábek – Čechlovský, Vnuk
Mikuláše z Husi (umělá tráva), Praha 4
185 diváků
Čáp – Pelyak, Broukal, J. Ježdík, Jiránek (C), Dancák, Trýzna (8. Zubašivskij), Koutenský, Hadi, Bassey (90+2. Artemuk), Brabenec (68. P. Ježdík)
Šiman – Zubašivskij, Petryk, Artemuk, Oikonomikos, P. Ježdík

To by bylo z mé strany v tuto chvíli vše. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního svátečního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou.
Je dobojováno! Malé pražské derby dopadlo lépe pro hostující hráči, kteří si na Strahov odvezou všechny tři body za vítězství 1:0. O jedinou branku tohoto zápasu se postaral ve 14. minutě pohotovou střelou hostující Lukáš Koutenský. Radotín tedy prodloužil svou vítěznou sérii na pět zápasů v řadě.
90+4'
90+3'
Nastavený čas je plný přerušování. Navíc nevíme, kolik rozhodčí nastavil nad rámec základní hrací doby. Konec může přijít kdykoliv.
90+2'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Bassey, přichází Artemuk.
90+1'
Žlutou kartu dostává Bassey (FK Olympia Radotín).
90'
Žlutou kartu dostává Brejcha (FK Slavoj Vyšehrad).
90'
Radotínu stačí pouze odkopávat míče do bezpečí. Navíc na polovině soupeře vybojovali standardní situaci.
89'
Rohový kopc sice přinesl střelecké zakončení, které ale bylo následně odpískáno jako nedovolený zákrok.
88'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Kozel, přichází Macej.
88'
Čapek vybojoval pro svůj tým výhodu rohového kopu. Čas neúprosně kvapí ke svému konci.
86'
Pěkný průnik hostující hráče zastavil až poslední obránce. Kdyby ho nezastavil, bůh ví, co by se dělo.
85'
Radotín se sériií autových vhazování dostává na polovinu soupeře, kde rozhodně nikde nespěchá.
84'
Zkrácený rohový kop nic zásadního pro branku Radotína nepřinesl. Ten je čím dál blíž k zisku tří bodů.
83'
Žlutou kartu dostává P. Ježdík (FK Olympia Radotín).
83'
Vyšehrad bude po faulu jednoho z hostujících hráčů rozehrávat takový zkrácený rohový kop.
82'
I Radotín dokáže zrychlit kombinaci, ale ta je také dost nepřesná. Míč se stěhuje opět na kopačky domácích.
81'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Krejdl, přichází Heřman.
80'
Domácí tým je možná lepší v kombinaci, ale jejich střelecké zakončení bývají dost nepřesná.
79'
Standardní situace domácím vyšla, ale někdo z jejich hráčů si pomohl nedovoleným zákrokem na brankáře.
78'
Dnešní utkání se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Vyšehrad i nadále prohrává s Radotínem o jednu branku.
77'
Hostující tým mohl odskočit do dvoubrankového vedení, ale Bassey svou možnost nedal. Domácí brankář lehce vyrazil míč na tyč.
77'
Byla nařízena penalta pro hostující tým.
76'
Domácí tým se neví rady s kombinací soupeře, proto se uchyluje k bezhlavým zákrokům na vlastní polovině.
74'
Pro Čápa v brance Olympie byl tento střelecký pokus takovou laskominou. Střelecký pokus nevystrašil, ani nenadělal moc práce.
73'
Domácí tým polevil ve své aktivitě a to se odrazilo na jejich výkonu. Navíc konec utkání se pomalu, ale jistě blíží.
72'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Rataj, přichází Jandera.
71'
Žlutou kartu dostává Drobílek (FK Slavoj Vyšehrad).
70'
Vysoký nákop to rozhodně nebyl, protože exekutor radši zvolil přihrávku nakrátko na volného spoluhráče.
69'
Radotín bude z poloviny hrací plochy rozehrávat přímý kop. Zřejmě to bude dlouhý nákop, protože všichni vysocí hráči míří dopředu.
68'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Brabenec, přichází P. Ježdík.
68'
Rataj se krásně zbavil obránce a pohotově vypálil. Ovšem pouze do míst, kde byl připraven hostující brankář.
67'
Tento rohový kop byl docela zajímavý, ale hosté ho dokázali nadvakrát ubránit.
66'
Ani ne po minutě hry budou domácí rozehrávat další rohový kop v tomto poločase.
65'
Další rohový kop z dílny domácího týmu nic zásadního pro branku Radotína nepřinesl.
64'
Na druhou stranu si musí dávat pozor na domácí tým, který je ve druhém poločase zatím nebezpečnější.
63'
Hostující tým se začíná probouzet z letargie a začíná se tlačit za možná rozhodující brankou v zápase.
61'
Centr z rohového kopu se točil směrem k brance, což se nelíbilo brankáři, který musel míč rezolutně vyboxovat.
60'
Vyšehrad bude po rychlé akci rozehrávat rohový kop. Uvidíme, co z něj vznikne.
59'
Dancák si skvěle dal před soupeře tělo a ten ho musel faulovat. Radotín bude rozehrávat standardní situaci.
58'
Hosté jako by pomalu začali zdržovat. Odkopy od branky trvají dlouho, to samé platí u autů nebo rozehrávky standardních situacích.
57'
Domácí tým se marně dožadoval odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí byl jiného názoru.
56'
Druhý poločas zatím moc vzrušení nenabídnul a do tempa z toho prvního má tento fotbal ještě daleko.
55'
Brabenec se zbavil jednoho, potom druhého hráče. Po vzoru Robbena si navedl míč na vápno a vystřelil, mimo.
54'
Hostující brankář vůbec nespěchá s jeho rozehrávkou od vlastní branky. Musel mu pomoct až rozhodčí.
53'
Neuběhla ani minuta a už musel domácí brankář řešit další práci před vlastní brankou. To se povedlo.
52'
Radotín byl snad poprvé ve druhém poločase u domácí branky a hned z toho byla zajímavá šance.
50'
Máme za sebou úvodních pět minut druhého poločasu, ve kterých byli aktivnější domácí. Hosté stále nedokázali navázat na povedený první poločas.
49'
Žlutou kartu dostává Laňka (FK Slavoj Vyšehrad).
47'
Madej se s míčem příliš dlouho nepáral a následně ho poslal vysoko nad hostující branku.
46'
Vyšehrad na nic nečeká a hned v úvodu se tlačí do zakončení, jenže do nepřesného zakončení.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
První poločas je minulostí, do šaten míří spokojenější hráči Radotína, kteří vedou nad Vyšehradem zásluhou Koutenského 1:0. Slavoj se v prvním poločase velmi trápil a pokud myslí na nějaký bodový zisk, tak ve druhém poločase musí předvést daleko lepší výkon.
45+2'
45+1'
Míč byl v nastaveném čase převážně na polovině hrací plochy. Ani jeden tým nechtěl udělat chybu.
45+1'
Rozhodčí nastavil jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
45'
Běží poslední minuta základní hrací doby prvního poločasu. Za malou chvíli se dozvíme počet nastavených minut.
44'
Vyšehrad ani nemusel bránit, protože centr z tohoto rohu dopadnul až do zámezí.
43'
Je tady další roh Radotína. Podaří se ho konečně využít nebo si obrana Slavoje poradí?
42'
Další domácí útok skončil na dobře připravené obraně Radotína, který zřejmě dotáhne poločas do úspěšného konce.
41'
Hostující akce byla přerušena kvůli ofsajdu jednoho z útočnících hráčů. Z místa prohřešku bude odkopávat domácí brankář.
40'
První rohový kop příliš nevyšel, ale hosté nemusí zoufat, protože si ho zopakovali ještě z druhé strany. Akorát se stejným výsledkem.
39'
Navíc Olympia bude za malý moment rozehrávat další rohový kop v tomto zápase.
38'
Bassey na levé straně hostujícího týmu hraje zatím opravdu povedené utkání. Jeho obránci si s ním neví rady.
37'
Další domácí nepovedené akce skončila neúspěšnou střelou mimo zařízení. Brankář Radotína bude odkopávat od branky.
36'
Zdá se, že Radotín je v prvním poločase více fotbalovějším týmem než jejich dnešní hostitel. Ten se zatím trápí.
34'
První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému závěru. Do konce zbývá něco málo přes deset minut. Dočkáme se ještě nějaké branky?
33'
Už se zdálo, že hostující brankář si připíše další úspěšný zákrok, ale než se k míči dostal, tak mu odkopem pomohl jeden z jeho obránců.
32'
Nepochopitelná rozehrávka hostujícího rohu založila rychlý brejk domácích, který skončil až před radotínským vápnem.
31'
Domácí brankář se musel vytáhnout proti krásné střele z voleje. Radotín bude rozehrávat rohový kop.
30'
Žlutou kartu dostává Šimek (FK Slavoj Vyšehrad).
28'
Ani z této akce domácích nezapršelo. Radotín i nadále drží hubené vedení zásluhou Koutenského.
27'
Rozhodčí má v posledních desítkách sekund příliš práce. Není jediná akce u které by aspoň jednou nezazněl hvizd.
26'
Skvěle dotírající Bassey donutil svého soupeře odehrát míč pouze do zámezí. Radotín bude vhazovat aut v blízkosti vápna.
25'
Hra byla opět přerušena. Hosté sice měli vhazovat aut, ale v duchu fair play vrátili míč na kopačky soupeře.
23'
Domácí útočník se sice blýsknul povedenou inviduální akcí, ale když se dostal do vápna, tak se s míčem nepohodl a ten mu utekl do zámezí.
22'
Žlutou kartu dostává J. Ježdík (FK Olympia Radotín).
21'
Domácí exekutor sice překonal dobře postavenou zeď, ale na samotného brankáře si nepřišel. Ten zatím v zápase drží čisté konto.
20'
Hráči hostujícího Radotína se po vstřelené brance trochu zatáhli a brání se. Navíc jejich soupeř bude za malou chvíli rozehrávat poměrně zajímavou standardní situaci.
19'
Jenže Radotín se vzápětí zbavuje míče nepřesným nákopem do domácího vápna.
18'
Vyšehrad je už u vlastní branky pod velkým tlakem ze strany soupeře, který výborně napadá a nakonec i získává míč.
17'
Navíc jejich akci teď přerušil hvizd rozhodčího, který zřejmě na hostující polovině viděl něco nedovoleného.
16'
Na řadě jsou domácí hráči, kteří jsou sice aktivní, ale zatím bez přesného střeleckého pokusu na hostující branku.
15'
Máme za sebou úvodních patnáct minut tohoto utkání, kde jsme zatím viděli před malou chvíli jedinou branku tohoto utkání.
14'
Olympia právě vstřelila branku!
Parádní akce hostů začala na levé straně, když domácí obránce nedokázal zastavit pronikajícího soupeře. Jeho následný přízemní centr prolétnul vápnem až k LUKÁŠI KOUTENSKÉMU, který se střelou z první k tyči nemýlil – 0:1.
12'
Centr z pravé strany dopadnul až do rukavic domácího brankáře, který rychle rozehrál, aby založil další akci svého týmu.
11'
Rohové kopy jsou dnes zatím rozehrávány nakrátko. To obrana soupeře dokáže vždy přečíst.
10'
Z jejich akce nic kloudného nevzniklo, to platí i posléze na branku hostů. I když Vyšehrad bude rozehrávat roh.
9'
Zápas po krátkém přerušení opět pokračuje, na tahu je Olympia, která míří rychle vstříc domácí brance.
8'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Trýzna, přichází Zubašivskij.
8'
Na hrací ploše se kupí nepřesnosti na obou stranách, proto týmy volí spíše nakopávané míče než kombinaci po zemi.
7'
Rataj si proti Basseyovi pomohl faulem. Radotínští budou z poloviny hřiště odkopávat z místa prohřešku.
6'
Určitě si nemůžeme stěžovat, že zápas nemá tempo. Hráči obou celků zatím hrají velmi rychlý fotbal, ale stále čekáme na výraznější šanci.
5'
Po úvodním tlaku Slavoje se kombinaci ujali hráči z Radotína. Aktivní je především na levé straně Bassey.
4'
Rohový kop byl rozehrán nakrátko na přední tyč, domácí obrana se dokázala ubránit a míč odkopla do bezpečí.
3'
Máme za sebou i první střelecký pokus na hostující branku, který byl ale nepřesný. Z následné akce soupeře vyšel rohový kop pro Radotín.
2'
Slavoj se toho nebojí a ihned v úvodních desítkách sekund zatlačil na hostující obranu, ta zatím odolala.
1'
Úvodní výkop měli k dispozici domácí hráči, kteří v prvním poločase budou hrát zleva doprava.
1'

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Krejdl, Šlegl, Brejcha, Rataj, Drobílek (C), Čapek, Laňka, Madej, Kozel, Šimek
Náhradníci: Babka – Neuberg, Jandera, Macej, Heřman, Funda, Hradecký

FK Olympia Radotín: Čáp – Pelyak, Broukal, J. Ježdík, Jiránek (C), Dancák, Trýzna, Koutenský, Hadi, Bassey, Brabenec
Náhradníci: Šiman – Zubašivskij, Petryk, Artemuk, Oikonomikos, P. Ježdík

Rozhodčí: Drábek – Čechlovský, Vnuk.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

25. 3. 2017 • Radotín – Vyšehrad 5:1
27. 8. 2016 • Vyšehrad – Radotín 1:4
FK OLYMPIA RADOTÍN

Radotín na tom není o moc hůř, Olympia je ze Slavojem pouze o čtyři body a je šestá. Tento tým to myslí s návratem do druhé ligy vážně, uvidíme jak dlouho bude v nastoleném trendu pokračovat. Radotín odehrál své poslední zápasy nadmíru dobře, protože už čtyři zápasy nepoznal chuť porážky. Naposledy ho porazil Převýšov 0:1.
FK SLAVOJ VYŠEHRAD

Slavoj má rozehranou soutěž velmi dobře a už od samého začátku se pohybuje na špici třetí ligy. Lepším týmem jsou pouze Zápy, které mají náskok osm bodů. Vyšehrad v dosavadních 16 kolech nasbíral 32 bodů s kladným skóre 27:20. Domácí tým táhne sérii tří výher, poslední porážka byla v 11. kole na hřišti Písku.
Hezký sváteční den všem fotbalovým nadšencům. Špičkové soutěže mají přestávku, ale nižší v některých zemích pokračují bez změny. My se v tomto on-line textovém přenosu podíváme na duel mezi Vyšehradem a Radotínem. Tímto zápasem Vás provede Jan Mládek, který přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.