ČFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Admira Praha : Králův Dvůr - 15. září 2019   10:15

Admira Praha
82' Douděra
1:0
(0:0)
Králův Dvůr
Králův Dvůr
Šrámek – Herc, Hudec, Fric, Martinic (C) (90. Karvánek), Čácha (78. Záruba), Vosický, Kurek (45. Majer), Douděra, Zahálka (75. Mošna), Radimský (87. Čížek)
Jungr – Mošna, Majer, Záruba, Karvánek, Pelikán, Čížek
Pastyřík – Mudra, Šafránková
Na Pecích
260 diváků
Králův Dvůr
Krček – Bouček, Hell, Novák, Procházka, Šebek, Beňo (77. Kůžel), Balšánek (C), Osvald, Šolaja (71. Kraus), Krejdl
Špicl – Zelenka, Blažek, Kraus, Kůžel

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Admiry, která svého soupeře porazila poměrem 1:0. Na jedinou branku tohoto zápasu jsme čekali celkem dlouho, zhruba deset minut před koncem se prosadil Douděra. Králův Dvůr doplatil na neschopnost proměňovat vyložené šance, což bylo osudné. Naopak domácímu celku stačilo k vítězství málo.
90+1'
90+1'
Admira hraje v posledních vteřinách hodně zkušeně, mezitím už běží nastavený čas.
90'
Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.
90'
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jan Martinic, přichází Vojtěch Karvánek.
88'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná bude následovat nastavený čas. Králův Dvůr stále prohrává o jednu branku.
87'
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Marek Radimský, přichází Adam Čížek.
87'
Rozehrávka rohového kopu trvala celkem dlouho, načež se k hlavičkovému pokusu dostal Hudec, který poslal míč do protihráče. Následovat bude další roh.
86'
Na opačné straně jsme sledovali centrovanou nabídku z pravé strany, která ale nebyla vůbec přesná. I tak si Admira vybojovala další rohový kop.
85'
Přihrávka pod sebe měla směřovat na hostujícího Kůžela, avšak před ním si obrannou povinnost splnil Herc, který odklidil míč od bezpečnějšího prostoru.
84'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, což je hrozně málo času na vyrovnávací branku. Ještě nepředbíhejme, skóre se klidně může otočit.
82'
Admira právě vstřelila branku!
Tak přeci jenom jsme se dočkali úvodní trefy! Průniková přihrávka směřovala do pokutového území, kde měl trestuhodně příliš prostoru domácí MICHAL DOUDĚRA, který si navedl míč na levou nohu a poté zamířil ke vzdálenější konstrukci.
79'
Útočným faulem si pomohl domácí Herc, který fauloval jednoho z protihráčů. Hostující celek rozehrál narychlo, o rozehrávku se postaral obránce Hell.
78'
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Martin Čácha, přichází Viktor Záruba.
77'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází David Beňo, přichází David Kůžel.
76'
Hlavní sudí opět odpískal ve prospěch domácího celku. Na zadní tyči se o akrobatické zakončení pokoušel Hudec, avšak před ním zasahoval soupeř.
75'
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Štěpán Zahálka, přichází Jiří Mošna.
75'
Kolmice za obranu měla směřovat na střídajícího Krause, avšak ten postrádal rychlost. Navíc se z branky dostal Šrámek, který ukryl míč do náruče.
74'
V krátkém časovém sledu přijde na řadu další standardní situace, a sice pro domácí celek. Bude to z levé strany, takže se dá očekávat další centrovaná nabídka.
73'
Domácí Vosický se pokoušel dostat kolem protihráče, avšak míč neudržel na hrací ploše. Králův Dvůr bude vhazovat, ujme se toho obránce Bouček.
72'
Vosický se na pravém křídle dostal k centru, který ještě zablokoval protihráč. Krček se vrhal po padajícím míči, avšak to už nestihl před brankovou čárou.
71'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází David Šolaja, přichází Martin Kraus.
70'
V hlavičkovém souboji se prosadil hostující Bouček, který odvracel za cenu autového vhazování. K němu se postaví Herc, který si již hledá spoluhráče.
69'
Z velké vzdálenosti zkoušel své štěstí domácí Zahálka, jehož střelecký pokus putoval do náruče brankáře. Krček si s tímto pokusem v poklidu poradil.
68'
Ven z branky musel brankář Krček, kterému se povedl schovat hrací předmět do svých rukavic. Jeho nákop směřoval na Krejdla, který ustál souboj o míč.
67'
Na útočnou polovinu se pokoušel dostat hostující Beňo, který při tomto činu pouze fauloval jednoho z protihráčů. Admira bude rozehrávat z útočné poloviny.
66'
Šance pro domácí celek! Míč překvapivě doletěl na volného Radimského, který se zjevil v hodně velkém úhlu, avšak střelu poslal do boční sítě.
63'
Žlutou kartu dostává Jan Martinic (FK Admira Praha).
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na úvodní branku stále čekáme. Druhý poločas je o poznání nebezpečnější, navíc Admira pořádně přidala.
60'
Králův Dvůr celkem dlouho kombinoval na vlastní polovině, načež se hosté vydali na druhou stranu. Dalekonosný nákop se snesl pouze k Martinicovi.
59'
Jenomže Admira si ani přesto nic nebezpečného nevytvořila, centr z pravé strany se totiž snesl daleko za branku. Ani Krček nemusel vůbec zasahovat.
58'
Domácí brankář si tak vyzkoušel odkop od své branky, který poslal daleko na druhou stranu, kde se v hlavičkovém souboji prosadil domácí Čácha.
57'
Do hlavičky se dokázal protlačit Novák, jenomže na brankové čáře zakročil jeden z protihráčů. Šrámek byl v tuto dobu překonaný, stav je stále bezbrankový.
56'
Králův Dvůr si v krátkém časovém sledu vyzkouší druhý rohový kop, přičemž ten první nic nebezpečného nepřinesl. Rozehrávku si vezme na starost Osvald.
55'
Jeden z domácích hráčů si seběhl do pokutového území, odkud v náběhu mířil kousek vedle branky. Na opačnou stranu se dostala hned trojice protihráčů.
54'
Protiútok domácí Admiry nepřinesl nic nebezpečného, což znamenalo další odkop od branky. Krátce po něm si do dalšího ofsajdu nabíhal hostující Osvald.
53'
Hell to zkoušel velice chytrým přenesením hry na pravou stranu, kde se sice nacházel Šolaja, avšak druhý jmenovaný hráč se k míči vůbec nedostal.
52'
Králův Dvůr si v samotném úvodu druhého poločasu vybojoval rohový kop. Balšánkova rozehrávka měla najít Boučka, avšak ten se ve vzduchu neprosadil.
51'
Míč se opět zjevil za autovou lajnou, Bouček tak obstaral další autové vhazování. Po něm došlo k přenesení hry křížem, v tuto chvíli je u balónu Procházka.
50'
Centrovaná nabídka se snesla přesně na hlavu Martinice, který hlavičkoval vysoko nad. Na opačné straně neuspěl Osvald, který nenašel žádného spoluhráče.
49'
Následovat bude standardní situace pro domácí tábor, na zemi se totiž ocitl Čácha. Jeho celek má k dispozici volný kop kousek od levé postranní lajny.
48'
Zpětná nahrávka směřovala na zcela volného Nováka, který ihned přenášel hru na opačnou polovinu, avšak tam se nenacházel žádný ze spoluhráčů.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec žádnou branku nepřinesl. Aktivnější byl Králův Dvůr, který si narozdíl od svého soupeře vytvořil několik zajímavých šancí, avšak ani jedna neskončila za brankářem Šrámkem. Naopak hráči Admiry se směrem dopředu trápí, brankář Krček nemusel ani jednou zasahovat.
45'
45'
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jiří Kurek, přichází Tomáš Majer.
45'
Ven z branky musel domácí Šrámek, který to před Krejdlem stihl.
44'
K pokutovému území se dostal domácí Douděra, který se snažil oslovit Radimského. Včas se ale podařilo vystoupit Hellovi, který zažehnal nebezpečí.
42'
Aby toho nebylo málo, tak se za obranou zjevil domácí Zahálka, kterému bylo odmáváno ofsajdové postavení. Na druhé straně nepřesně centroval Procházka.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Jenomže do akce se dostal pomezní sudí, který si všiml drobného ofsajdu. Hra je tak přerušena, bude se pokračovat odkopem od hostující svatyně.
39'
Balšánek zkoušel prodloužit míč za sebe, avšak s tímto úmyslem počítal také dobře postavený Fric. Vzápětí se Admiře podařilo vybojovat autové vhazování.
34'
Žlutou kartu dostává Ondřej Herc (FK Admira Praha).
34'
O ten se postaral domácí Kurek, který svůj centr zkoušel poslat na přední tyč. Tam se do souboje dostával Hudec, jehož hlavičku zablokoval protihráč.
33'
Admira si rovněž vyzkoušela standardku z nebezpečné vzdálenosti. Střílená nabídka se snášela k přední tyči, kde jí za sebe prodlužoval Bouček – roh.
32'
Žlutou kartu dostává Josef Bouček (FK Králův Dvůr).
31'
Sporná situace! Králův Dvůr zahrával standardku z pravé strany, po které se k zakončení do prázdné branky dostal jeden z hostujících hráčů, jehož pokus na brankové čáře odklízel protihráč. Dost možná to bylo i za čárou!
30'
Útočným faulem se prezentoval domácí Douděra, který na hranici pokutového území poslal k zemi Procházku. Krček tak bude rozehrávat od své branky.
29'
V krátkém časovém sledu další ofsajdové postavení, i tentokráte ze strany hostů. Náběh si nedokázal načasovat Krejdl, mezitím domácí rozehráli volný kop.
28'
Nedovoleným zákrokem byl zastaven domácí Vosický, což uviděl také hlavní sudí Pastyřík. Domácí tak zahrávali standardku, kterou vyboxoval Krček.
27'
Admira vhazovala na pravé straně, avšak to vedlo k protiútoku soupeře, který nebyl vyřešen zrovna nejlépe. Osvald totiž přihrával pouze do ofsajdu.
26'
Na zadní tyči si nabíhala dvojice Douděra – Zahálka, avšak ani jeden z nich netrefil padající předmět. Následný centr pro změnu putoval daleko vedle branky.
25'
Míč proti noze obdržel hostující Beňo, který to zkoušel prapodivným zakončením. Prapodivné proto, že nesměřovalo na branku, nýbrž do spoluhráče.
24'
Na útočnou polovinu se dostal Kurek, avšak s míčem si vůbec neporozuměl. Toho okamžitě využil napadající Balšánek, který ho čistě odzbrojil.
23'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám nepřinesla žádnou branku. O poznání aktivnější jsou hosté, kterým se nedaří prostřelit Šrámka.
22'
Brankář Šrámek si na míč ještě sáhl, logicky jsme tak sledovali další rohový kop. Na ten si dokázal naskočit Hell, jehož hlavičkový pokus putoval kousek vedle.
21'
Málem jsme se dočkali úvodní branky! Přihrávka mezi obránce směřovala na Krejdla, který z menšího úhlu orazítkoval pravou brankovou konstrukci.
16'
Krček hlasitým výkřikem vyslal své spoluhráče daleko na druhou stranu, kde si jeden z jeho spoluhráčů pomohl faulem. Domácí tak budou moci uklidnit hru.
15'
K hlavičce se pokoušel prodrat Šolaja, avšak ten se k padajícímu míči vůbec nedostal. Admira se stále nedostala na druhou stranu, soupeř je aktivnější.
14'
Balšánek operoval ve středu hrací plochy, kde to jeho celek zkoušel alá Barcelona. Kombinace na malém prostoru přinesla roztažení hry na pravou stranu.
13'
Do pokutového území se snesla velmi zajímavá nabídka, avšak Beňo v těžké pozici mířil daleko vedle. Šrámek nemusel ani v tomto případě zasahovat.
12'
Na pořadu dne bude standardní situace pro Králův Dvůr. Na zeleném pažitu se totiž zjevil Novák, jeho celek bude zahrávat volný kop z velké vzdálenosti.
11'
Na opačné straně se nedostal daleko Zahálka, který se s míčem zjevil za postranní lajnou. To znamená, že hostující Bouček obstará autové vhazování.
10'
Na útočnou polovinu se vydal Šolaja, který si hodil míč daleko od nohy. I přesto ho zastihl přes postranní lajnou, Králův Dvůr si vybojoval autové vhazování.
9'
Na hranici šestnáctky se čistým způsobem povedlo zasáhnout Hercovi, který tak nepřipustil žádné zakončení. Posléze se k míči dostal také Šrámek.
8'
K pokutovému území si seběhl domácí Douděra, který se dokonce dostal k centru, jenž nebyl povedený. Naopak Hell ihned odvracel balón na druhou stranu.
7'
Králův Dvůr vhazoval z pravé strany, přičemž se Procházka dostal k centrované nabídce, jenž se nakonec snesla přímo do moci brankáře Šrámka.
6'
Krček rozehrával od své branky, který konstruktivně rozehrál na levou stranu. Jeho celek to zkoušel nabídkou na Šolaju, kterou zablokoval Douděra.
5'
Rozehrávku rohového kopu si vzal na starost Balšánek, který kroutil míč směrem od banky. Nakonec se ve vzduchu prosadil Kurek, který odvrátil nebezpečí.
4'
Do úvodní šance se dostal Krejdl, který se natlačil až před brankáře, avšak ten bleskově vyběhl ze své branky a míč se mu podařilo vyrazit vedle sebe – roh.
3'
Hned v úvodu utkání jsme sledovali dalekonosný nákop na pravou stranu, kde se nacházel hostující Šolaja. Před ním se povedlo zasáhnout Martinicovi.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hostující hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Start utkání se o něco protáhne.

FK Admira Praha: Šrámek – Herc, Hudec, Fric, Martinic (C), Čácha, Vosický, Kurek, Douděra, Zahálka, Radimský
Náhradníci: Jungr – Mošna, Majer, Záruba, Karvánek, Pelikán, Čížek

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Hell, Novák, Procházka, Šebek, Beňo, Balšánek (C), Osvald, Šolaja, Krejdl
Náhradníci: Špicl – Zelenka, Blažek, Kraus, Kůžel

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Šafránková.
FK Králův Dvůr

Na opačné straně stojí Králův Dvůr, který se nachází na opačné straně tabulky. Králův Dvůr má na svém kontě sympatických dvanáct bodů, přičemž na vedoucí Spartu ztrácí pouze jeden bod. Hostující tým tohoto zápasu vyhrál čtyři z pěti odehraných zápasů, přičemž jediná porážka přišla právě proti celku z Letné. Králův Dvůr v posledních třech zápasech neztratil ani jeden bod, postupně se mu podařilo porazit Písek, následně si poradil také s rezervou pražskou Slavii. Poslední ligové utkání pro změnu přineslo výhru na Rakovníkem, Králův Dvůr vyhrál výsledkem 3:1.
FK Admira Praha

Fotbalisté Admiry se po pěti odehraných zápasech nacházejí na třinácté pozici tabulky, přičemž se jim doposud podařilo nasbírat pět bodů. Admira nevstoupila do ligového ročníku zrovna nejlépe, hned v prvním dvou zápasech nezískala ani jeden bod, nejprve totiž nestačila na rezervu pražské Slavie, posléze prohrála také s Rakovníkem. Až následující dva zápasy přinesly zisk prvních bodů, Admira na vlastním stadionu dokázala porazit Plzeň na pokutové kopy, následně si v divoké přestřelce poradila také s Vltavínem. Minulé kolo opět přineslo porážku, Admira tentokráte nestačila na Domažlice (2:4).
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Admira Praha a FK Králův Dvůr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.