ČFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benešov : Hostouň - 26. října 2019   10:15

0:2
(0:2)
Hostouň
Hostouň
18' Kabele   • 26' Marek
Benešov
Tetour – Lupač, Vosáhlo, Filip, Pedro, Engelmann, Urban, Azilinon (62. Zoubek), Meszáros (46. Krasnyanyk), Vrňák (C) (27. Brokeš), Srb (57. Procházka)
Rotbauer – Procházka, Dufek, Krasnyanyk, Brokeš, Zoubek
Šimek – Raplík, Brychta
100 diváků
Hostouň
Dutka – Antl (73. Vašák), Trapp (46. Krupička), Dosoudil, Hovorka, Kabele, Marek (C), Šustr, Kolmistr (76. Lohojda), Laušman, Vegricht (58. Hájek)
Czehowsky – Krupička, Vašák, Lohoyda, Zahranychnyy, Baratynskyy, Hájek

90+4'
89'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Krupička (TJ Sokol Hostouň).
88'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Václav Laušman, přichází Ivan Baratynský.
74'
Žlutou kartu dostává Dominik Šustr (TJ Sokol Hostouň).
73'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Martin Antl, přichází Marek Vašák.
72'
Žlutou kartu dostává Jakub Vosáhlo (SK Benešov).
71'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vladimír Kolmistr, přichází Michajlo Lohojda.
71'
Žlutou kartu dostává Filip David (SK Benešov).
62'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Michael Azilinon, přichází Filip Zoubek.
58'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Luká Vegricht, přichází Štěpán Hájek.
57'
Žlutou kartu dostává Martin Antl (TJ Sokol Hostouň).
57'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Petr Srb, přichází Robin Procházka.
55'
Žlutou kartu dostává Michael Azilinon (SK Benešov).
46'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Tomáš Mezsáros, přichází Ihor Krasnyanyk.
46'
45'
27'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Zdeněk Vrňák, přichází Ondřej Brokeš.
26'
Hostouň právě vstřelila branku!
Autorem branky je TOMÁŠ MAREK.
18'
Autorem branky je JIŘÍ KABELE.
Z utkání vám vzhledem k technickým obtížím nabídneme pouze nejdůležitější informace.
1'

SK Benešov: Tetour – Lupač, Vosáhlo, Filip, Pedro, Engelmann, Urban, Azilinon, Meszáros, Vrňák (K), Srb
Náhradníci: Rotbauer – Procházka, Dufek, Krasnyanyk, Brokeš, Zoubek

TJ Sokol Hostouň: Dutka – Antl, Trapp, Dosoudil, Hovorka, Kabele, Marek (K), Šustr, Kolmistr, Laušman, Vegricht
Náhradníci: Czehowsky – Krupička, Vašák, Lohoyda, Zahranychnyy, Baratynskyy, Hájek

Rozhodčí: Šimek Zdeněk – Raplík Lukáš, Brychta Ondřej.
Hlavním rozhodčím duelu bude pan Zdeněk Šimek. Na čarách mu budou pomáhat Lukáš Raplík a Ondřej Brychta. Na výkon trojice rozhodčích bude dohlížet delegát svazu Josef Koňák.
SK Benešov

Benešov sice také patří do spodní poloviny tabulky, i přesto bude v dnešním utkání přeci jen favoritem. Stejně jako hosté totiž získávají své body převážně na domácím trávníku. Na něm totiž získali deset ze třinácti bodů a prohráli pouze s vedoucím Táborskem a Admirou Praha a remizoval se Spartou. Benešov doma dokázal porazit například béčko Slavie, nebo minulý týden rezervu Plzně. V poháru si Benešov doma poradil i s lídrem druhé ligy z Pardubic.

Domácí zatím vstřelili šestnáct branek a jejich nejlepšími střelci jsou třígóloví Martin Turek a Zdeněk Vrňák.
TJ Sokol Houstoň

Houstoň na tom v letošní sezoně zatím není zrovna nejlépe. V jedenácti odehraných kolech získala pouze sedm bodů za dvě výhry a jednu porážku na penalty. Všechny body však Sokol získal na domácím hřišti, venku to je hned pět porážek při skóre 4:19.
Nejepším střelcem týmu je třicetiletý Václav Laušman se třemi góly. O jednu branku méně dali také zkušení Jiří Kabele a Petr Trapp.
Hezké sobotní dopoledne všem fanouškům ČFL! Dnes uvidíme souboj týmů z dolní poloviny tabulky, mezi domácím SK Benešov (12.) a TJ Sokol Houstoň (15.). Utkání nám odstartuje v tradičním čase 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.