ČFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians 1905 B : Liberec B - 16. září 2019   13:00

Bohemians 1905 B
59' P. Vala  • 78' Vondra
2:4
(0:3)
Liberec B
Liberec B
24' Yu   • 26' Beran   • 30' Vrabec   • 89' Šíma
Kouba – Václavík (C) (46. P. Vala), Vondra, Bederka, Buneš (46. Zeman), Begič, Nátr, Le Tuan (70. Osmančík), Dostál, Vrána (46. Ogiomade), Puškáč
Lé Giang – Farkaš, D. Vala
Nedvěd – Šimeček, Plzák
Uhříněves
70 diváků
Liberec B
Vliegen – Koscelník, Dordič, Vrabec, Baláž (C) (70. Šíma), Yu, Dvořák, Michal (90. Kratochvíl), Aussi, Gembický (80. Šulc), Beran (59. Kim)
Hnízdil – Gabko, Daněk

Nic vážného se ale již nestalo. Bohemians výrazně zlepšili herní projev ve druhé půli a mohutně dotahovali náskok svého soupeře, nakonec to ale nestačilo a rezerva Liberce si odváží z Uhříněvse tři body. Děkuji vám za sledování přenosu a někdy příště u fotbalu na počtenou.
90+2'
90+2'
Po faulu Ogiomadeho ještě jedna standardní situace pro rezervu Liberce.
90'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kristian Michal, přichází Vít Kratochvíl.
89'
Tým Liberec B právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Na malém vápně si na centr naskočil nehlídaný MAREK ŠÍMA a trefil se přesně k tyči, Kouba s tímto pokusem nemohl nic dělat – 2:4.
87'
Bohemians zjednodušují hru, Bederka se ze stopera vysunul k Puškáčovi na hrot.
87'
Hráči Liberce se hnali do brejku, tvrdá střela Kanghyuna Yu zamířila pouze do hýždí Bederky.
84'
Puškáč šel nyní velmi důrazně do souboje s Dvořákem a Vliegenem, oba hráči Liberce skončili na hrací ploše, po krátkém ošetření ale budou schopni pokračovat ve hře.
82'
Jan Šulc se hned dobře předvedl v obranné fázi, kde obral o míč sbíhajícího Puškáče.
80'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází Jan Šulc.
78'
Tým Bohemians B právě vstřelil branku!
Klokanům se podařilo vstřelit kontaktní branku. Osmančík přiťukl na vápně míč JANU VONDROVI, jehož tvrdou přízemní střelu dokázal Vliegen jen zpomalit, nezabránil však míči na cestě do branky – 2:3.
75'
Gembický se dostal přes Dostála, následný centr ale zblokoval Bederka.
73'
Klokani se stále snaží a obléhají vápno Liberce, nyní to zkoušel technickým pokusem Pavel Osmančík, jeho střela ale těsně minula Vliegenovu bránu.
70'
Vladimír Zeman se dostal ke střele, z velké blízkosti ale Vliegena překonat nedokázal.
68'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Anh Le Tuan, přichází Pavel Osmančík.
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Pavel Baláž, přichází Marek Šíma.
64'
Kvalita hry nyní trochu odpadla a oba týmy nemůžou najít cestu k ideálnímu přechodu přes prostřední část hřiště.
61'
Bohemians ožili a do šestnáctky Liberce přichází jeden míč za druhým, uvidíme, jestli Klokani dokáží vstřelit kontaktní branku.
59'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Michal Beran, přichází Yiseok Kim.
59'
Sníženo! Centr Begiče křižnou hlavičkou uklidil do brány PATRIK VALA – 1:3.
57'
Begič byl faulován na hranici vápna, zajímavý přímý kop pro domácí.
55'
Do ofenzivní části hry se tlačili také hosté Yu roztáhl hru na Gembického, jemuž se však centr vůbec nepovedl.
53'
Le Tuan dobře otočil hru na Vondru, který dokázal ještě předložit míč do vápna Puškáčovi, ten se ale na přední tyči nezorientoval přesně a netrefil branku.
51'
Po standardní situaci z levé strany se dostal do zakončení střídající Patrik Vala, jeho střela levačkou o kousek přeletěla branku, velká škoda pro Bohemians!
48'
Bohemians jsou po hromadném střídání aktivnější a pohyblivější, zatím to však na ohrožení Vliegena nestačí.
46'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Michal Vrána, přichází Patrik Vala.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Miroslav Václavík, přichází Vladimír Zeman.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Matyáš Buneš, přichází Marvis Ogiomade.
46'
První poločas zatím vyzněl mnohem lépe pro hosty, kteří se postupně ujali tříbrankového vedení a kráčí tak s přehledem za třemi body. Klokani budou muset přidat, jestli chtějí s výsledkem něco udělat. Druhý poločas začne přibližně ve 14:02.
45'
42'
Klokanům se stále nedaří získat větší územní převahu, zároveň se také Bohemias nedostávají do žádných větších příležitostí.
38'
Bohemians se následně ujali míče a snažili se do brejku vysunout Puškáče, Aussi ho ale dobře pokryl a míč mu následně čistě odebral.
37'
Beran vyslal průnikovou přihrávkou dopředu Gembického, na jeho centr ale nikdo z modrých nedosáhl.
36'
Hráči Liberce jsou nyní se sebevědomím hodně nahoře, nyní to Koscelník zkusil z poloviny hřiště a chybělo jen pár metrů, aby míč skončil za Koubou.
33'
Stoper Aussi si nyní trochu zahrával, ale nakonec jeho malá domů hlavou doputovala až do rukavic Vliegena.
31'
Několik hráčů Bohemians bylo hned posláno se rozcvičovat.
30'
Studená sprcha pro Klokany! Z další akce se prosazuje MILAN VRABEC a trenér domácího celku Hruška je velice nespokojen – 0:3.
28'
Bohemians se snažili na nastalý stav snažili ihned odpovědět, Dostál byl ale výborně zdvojen a nedokázal dostat míč před branku Severočechů.
26'
Vzápětí je to již o dvě branky. Dominik Gembický posunul míč na osu hřiště na MICHALA BERAN, který prostřelil Koubu podruhé – 0:2.
24'
Bojan Dordič se protáhl obranou Bohemians a předal míč KANGHYUNOVI YU, který posílá Liberec B do vedení – 0:1.
22'
Svižná akce Bohemians začala od Bederky, který našel volného Le Tuana, jeho prodloužení na Nátra bylo také povedené, centr pod sebe se však Nátrovi nepovedl, balón však ještě vypadl k Dostálovi, který ho poslal na Vliegena z pětadvaceti metrů, jeho projektil zamířil o kousek vedle.
19'
Na své straně je zatím velice aktivní Dominik Gembický, který plně zaměstnává Martina Dostála, po přihrávce mladého křídelního hráče Liberce zakončoval Milan Vrabec, střela se ale svezla po jeho vnějším nártu a skončila hodně mimo.
16'
Po přiťuknutí Le Tuan se k centru z pravé strany dostal Nátr, bohužel pro něj a pro Klokany se nesetkal s přesností a jeho pas přeletěl až nad brankou Vliegena.
15'
Po dalším rohu se na hranici vápna zjevil s míčem nikým nehlídaný Gembický, obránci Bohemians ale dokázali hráče Liberce rychle dostoupit a střelu zablokovali.
14'
Po něm se do zakončení snažil procpat Yu, na hranici vápna však byl faulován, následný přímý kop si vzal na starost Koscelník, Bederka ale dokázal míč přizvednout mimo.
13'
Liberečtí nyní přikovali domácí k vlastnímu vápnu, Koscelníkův centr byl ale zblokován na roh.
11'
Gembický nyní utekl na levé straně Dostálovi a dokázal i nacentrovat, Dordič ale na jeho pas nedosáhl.
9'
Dordič se v útočné šestnáctce provinil útočným faulem, postiženým byl Jan Vondra.
8'
Rohový kop Liberce rozehrál Gembický, Le Tuan dokázal míč odvrátit do bezpečí.
6'
Vondra stihl na poslední chvíli zastavit přihrávku na dobře naběhutého Vrabce a zamezí tak ohrožení vlastní branky.
4'
Kapitán hostů Baláž si nyní u vlastního rohového praporku poradil s dotírajícím Nátrem a Liberec bude moci pokračovat na balónu.
3'
Liberec B pokračoval na útočné polovině, nepřesné zpracování Gembického ale útočnou snahu severočeského celku zhatilo.
2'
Kanghyun Yu se dostal do zakončení uvnitř šestnáctky, pohotový Kouba dokázal balón vyrazit.
1'
Bohemians začali utkání dlouhým nákopem od brankáře Kouby, Puškáč na hrotu ale nedokázal míč ideálně zpracovat a hosté ho o balón obrali.
1'
Vše se již schyluje k zahájení utkání, hosté nastupují kompletně v modrém, Klokani v klasické zelenobílé kombinaci.

Bohemians Praha 1905 B: Kouba – Václavík (C), Vondra, Bederka, Buneš, Begič, Nátr, Le Tuan, Dostál, Vrána, Puškáč
Náhradníci: Lé Giang – Farkaš, Vala, Zeman, Ogiomade, Osmančík, Vala

FC Slovan Liberec B: Vliegen – Koscelník, Dordič, Vrabec, Baláž (C), Yu, Dvořák, Michal, Aussi, Gembický, Beran
Náhradníci: Hnízdil – Gabko, Šíma, Kratochvíl, Kim, Šulc, Daněk

Rozhodčí: Nedvěd – Šimeček, Plzák.
Klokani se budou snažit na domácí půdě ukořistit další body do vyrovnané tabulky ČFL skupiny B. Po dvou neúspěších s Brozany a rezervou Hradce Králové se ale Bohemians B dostali do ráže a v posledních třech kolech neprohráli. Naposledy v pátém kole ve Velvarech padli po penaltovém rozstřelu. Nejlepším střelcem celku z Vršovic je Pavel Osmančík se dvěmi přesnými trefami.
Hostující rezerva Liberce přijíždí do Prahy se šesti body po šesti kolech. V minulém kole doma Liberec B podlehl rezervě Mladé Boleslavi v poměru 1:2. Severočeši mají za sebou pět utkání a jen v jediném byl výsledný rozdíl ve skóre větší než o jednu branku a to ve druhém kole, kdy Liberečtí padli ve Zbuzanech po prohře 0:3. Kanghyun Yu a Milan Vrabec jsou nejlepšími střelci Liberce v dosavadním průběhu sezóny, oba vstřelili tři branky.
Hezký den z Uhříněvse, v dohrávce šestého kola ČFL skupiny B nás čeká duel celků z druhé poloviny tabulky. Můžeme se tak těšit na vyrovnanou bitvu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.