ČFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Domažlice : Slavia B - 24. srpna 2019   17:00

Domažlice
Domažlice
10' Matas  • 39' Kropáček  • 41' Mužík  • 65' Mužík
4:3
(3:2)
Slavia B
Slavia B
7' Nabiyev   • 31' Nabiyev   • 59' Červ
Domažlice
Brych – Ruml (74. Kadar), Matas, Bauer, Mlynařík, Vůch (78. Uzlík), Došlý, Mužík (C) (89. Pek), Brabec (61. Teršl), Kropáček (87. Černý), Dvořák
Švihořík – Kraml
Švagr – Vyhnanovský, Hádek
Městský stadion Střelnice
1038 diváků
Slavia B
Radotić – Švec, Vincour (C), Nabiyev, Podrazký (46. Macháček), Kosek, Zinhasovič (81. Šilhan), Červ, Zeronik (46. Bárta), Hošek, Vaněk (70. Rondić)
Sirotník – Janoušek, Walter

Děkujeme vám za sledování přenosu z třetí nejvyšší české fotbalové soutěže a někdy příště u fotbalu na počtenou!
Z posledního rohu se slávisté neprosadili a ihned poté ukončil sudí Švagr celý duel. Domácí Jiskra dokázala v závěru ustrážit jednobrankové vedení a bere důležité tři body. Rezerva Slavie se snažila vybojovat alespoň bod, ale nakonec se vrací do Prahy s prázdnou.
90+1'
90'
Roh pro Slavii B, možná jedna z posledních šancí.
89'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Petr Mužík, přichází Ondřej Pek.
89'
Domácí se dostali do brejku a z levé strany nastřelili břevno branky Luky Radotiće, velké štěstí pro Slavii B, která je tak stále ve hře.
88'
Další z mnoha centrů do šestnáctky Domažlic je odvrácen, utkání spěje ke svému konci a Slavia B stále nedokáže najít recept na obranu Domažlic.
88'
Žlutou kartu dostává Jakub Teršl (TJ Jiskra Domažlice).
87'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází René Kropáček, přichází Daniel Černý.
86'
Žlutou kartu dostává Tomáš Vincour (SK Slavia Praha B).
85'
Avšak ani slávisté nejsou úplně bezchybní, nyní se pokusil uniknout do brejku jeden z útočících hráčů Domažlic, avšak byl nedovoleně zastaven.
83'
Rondić si dobře pokryl míč před Bauerem a byl faulován.
82'
Slavia B tlačí, Jiskra se nedokáže dostat na míč, další roh pro Slavii.
81'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Nedžad Zinhasovič, přichází Vojtěch Šilhan.
79'
Farid Nabiyev si dokázal dobře míč navést na osu hřiště, ve vápně ovšem ztratil rovnováhu a nezvládl ani pořádně vystřelit, míč v klidu sebral Brych.
77'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Egon Vůch, přichází Václav Uzlík.
77'
Imad Rondić to zkoušel zpoza velkého vápna, jeho bombu k levé tyči ale vytěsnil dobrým zákrokem Lukáš Brych.
75'
Žlutou kartu dostává Egon Vůch (TJ Jiskra Domažlice).
74'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Ondřej Ruml, přichází Jakub Kadar.
71'
Kropáčkovi v ofenzivní snaze uskočil míč od nohy a Švec mohl tak pohodlně odehrát míč na Radotiće.
71'
Utkání sleduje 1038 diváků.
70'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Michal Vaněk, přichází Imad Rondić.
68'
Daniel Kosek byl u postranní čáry dohrán Petrem Došlým, rozhodčí Švagr hned píská a rozehrávat bude Slavia B.
65'
Domažlice právě vstřelily branku!
Slavia B opět chybovala v rozehrávce. Využil toho Dvořák, ten dobře přiklepl míč kapitánu Domažlic PETRU MUŽÍKOVI, který přesnou střelou o pravou tyč nedal Radotićovi nejmenší šanci – 4:3.
63'
Hlavička Nabiyeva po rohu byla zblokovaná, Jiskra je ale pod tlakem, rezerva Slavie je v posledních minutách aktivnější.
61'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází David Brabec, přichází Jakub Teršl.
60'
Ondřej Ruml to zkoušel z voleje, jeho střelu zastavila boční síť.
59'
Tým Slavia B právě vstřelil branku
Tak to byla fotbalová paráda! Pravděpodobně to byl LUKÁŠ ČERV, který napřáhl z dobrých pětadvaceti metrů a levou nohou poslal balón s pomocí břevna přesně do šibenice – 3:3.
55'
Žlutou kartu dostává Jan Matas (TJ Jiskra Domažlice).
53'
Závar i na druhé straně, Nabiyev se ale do zakončení neprokousal a celou situaci vyřešil výběhem Brych.
52'
Centr Došlého se dostal až ke Dvořákovi, který ale ve velmi dobré pozici přestřelil!
51'
Pražané se na útočné polovině provinili faulem, rozehrávat bude brankář Brych.
49'
Slávisté mohli srovnat! Do samostatného úniku se dostal aktivní Nabiyev, pod tlakem Rumla ale nedokázal trefit Brychovu branku, velká škoda pro Slavii B.
48'
Sešívaní se dokázali ubránit a odvrátili míč do bezpečí, na balónu však zůstává Jiskra.
47'
Rohový kop pro Domažlice.
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Jakub Zeronik, přichází Alexandr Bárta.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Miroslav Podrazký, přichází David Macháček.
46'
Sešívaným došel ke konci poločasu dech a tlak Jiskry znamenal únik do jednobrankového vedení. Slavia B sice byla více času na míči, produktivnější však byli hráči Domažlic. Uvidíme, jak s kartami zamíchá druhý poločas, ten začne přibližně v 18:03 a k jeho sledování jste srdečně zváni.
45+1'
45+1'
Nastavuje se pouze jedna minuta.
45'
Do zakončení se po rohu dostal Petr Došlý, levačkou vystřelil nad.
45'
Na konci první poločasu ještě jeden roh pro domácí Jiskru.
43'
Petr Mužík je po pokutovém kopu ve výborném rozpoložení a zkoušel ohrozit Radotiće další střelou, jeho pokus ovšem skončil mimo.
41'
Tak to je hodně krutá pasáž pro sešívané. Domácí se dostávají do vedení. Penaltu si vzal kapitán PETR MUŽÍK a s přehledem proměnil – 3:2.
40'
Slávisté fauluji ve vlastním pokutovém území, nařízen pokutový kop!
39'
Domácí podruhé v dnešním zápase vyrovnávají. Obrana Slavie nechala příliš volného prostoru RENÉMU KROPÁČKOVI, který si připravil míč na pravou nohu a krásně obstřelil Radotiće – 2:2.
36'
Jakub Zeronik se už dostával na levé straně do úniku, včasný výběh a skluz Brycha však jeho snaze učinil přítrž.
35'
Po občerstvovací pauze jsou na míči více slávisté, kteří se snaží přejít přes střed hřiště, Domažlice jsou však v bloku, který není jednoduché překonat.
31'
Tým Slavia B právě vstřelil branku!
Pražané si berou vedení zpět. Přesný pas od Zeronika zamířil ve vápně k FARIDU NABIYEVOVI, pro kterého již nebyl problém míč uklidit za Brychova záda – 1:2.
30'
Po faulu slávistů domácí rychle rozehráli, míč se dostal až k Došlému, který z první přepálil o velký kus branku Radotiće
28'
Nabiyev táhl kontr sešívaných, poté předal míč Zeronikovi, který se v souboji jeden na jednoho nedokázal dostat přes Matase.
27'
Obraně hostů přitížil Mužík, který se dobře protáhl až do vápna, jeho křížné zakončení ale o kousek minulo vzdálenější tyč.
24'
Mlynařík se po souhře s Došlým pokus o centr šajtlí, ten však trefil pouze hlavu Vincoura, který dokázal míč odvrátit.
23'
Ani z tohoto rohu se Domažlice neprosadili, znovu se tedy bude hrát od brankáře rezervy Slavie.
22'
Nyní ovšem po chybě v rozehrávce pořádně zatopil obraně Pražanů Došlý, jehož tečovaná střela skončila na břevně! Další roh pro Domažlice.
21'
Sešívaní se dokázali ubránit a rozehrávat bude Radotić.
20'
Egon Vůch se snažil dostat míč do malého vápna, jeho centr byl zblokován a sám jmenovaný bude moci rozehrát rohový kop.
20'
Mlynařík pod tlakem dokázal vrátit míč na Brycha, Nabiyev však svou rychlostí dnes bude zadáky Jiskry zlobit.
18'
Nyní se skulinu v obraně hostů snaží najít Domažlice a obléhají sešívané vápno, do žádné vážnější šance se v tomto tlaku domácí zatím nedostali.
16'
Pražané rychle rotují a dokáží hru zrychlit, Jiskra si s touto zbraní ale zatím dokázala, kromě inkasované branky, poradit.
14'
Slávisté se nepřesnou kombinací připravili o míč, vhazovat může Mlynařík.
10'
Jiskra po třech minutách srovnává krok. Po standartní situaci z hloubi hřiště se po nepřesvědčívém zákroku Radotiće dostal k dorážce JAN MATAS a protlačil míč až do sítě – 1:1.
9'
Domácí se však po inkasované brance ujali iniciativy, která však končí nepovedeným centrem.
7'
Rezerva Slavie jde do vedení. Po rychlé přímočaré akci se dostal balón z kraje hřiště až před bránu na nabíhajícího FARIDA NABIYEVA a ten dokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit Brycha – 0:1.
6'
Centr odvrátil hlavou do bezpečí Michal Švec.
5'
Zblokovaný centr kapitána Mužíka znamená pro domácí první rohový kop.
3'
Obrana hostů se musela ohánět, nepříjemně hrozil dvakrát z levé strany centrem Došlý, sešívaní, dnes v černém, se ale dokázali ubránit.
1'
Slávisté se pokusili o první dlouhý míč, ten však skončil až mimo hřiště, rozehrávat bude brankář Brych.
1'
Obě družstva již nastoupila na hrací plochu, domácí v klasické modrobílé kombinaci, hosté oděni v černém.

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Ruml, Matas, Bauer, Mlynařík, Vůch, Došlý, Mužík (C), Brabec, Kropáček, Dvořák
Náhradníci: Švihořík – Pek, Černý, Kadar, Teršl, Uzlík, Kraml

SK Slavia Praha B: Radotić – Švec, Vincour (C), Nabiyev, Podrazký, Kosek, Zinhašovič, Červ, Zeronik, Hošek, Vaněk
Náhradníci: Sirotník – Bárta, Macháček, Janoušek, Šilhan, Walter, Rondić

Rozhodčí: Švagr – Vyhnanovský, Hádek.
Utkání bude jistě zajímavé, protože se střetnou dva týmy, které pravěpodobně budou hrát o čelo ČFL skupiny A. Dalším tahákem je přítomnost exligového hráče Egona Vůcha v dresu domácích a v neposlední řadě také případná možnost posílení rezervy Slavie hráči z A-týmu.
Slávisté přijíždějí do západočeského města v dobrém rozpoložení. Ve dvou pražských soubojích porazili jak Admiru, tak i Loko Vltavín. Druhý zápas odehráli sešívaní i bez výpomoci z A-týmu. Martin Hyský tak zatím musí být s počínáním rezervy Slavie spokojen.
Pěkný den! Domácí se představí ve třetím utkáním podruhé před vlastními fanoušky. Po prohře s rezervou Sparty a výhře v Písku přivítá západočeský tým rezervu dalšího pražského celku. Jiskra dokázala v prvních dvou duelech letošního ročníku ČFL vstřelit dvě branky, zasloužili se o to Egon Vůch a Petr Došlý. Domažličtí mezitím stihli odehrát také první zápas národního poháru, kde Jiskra prošla přes Zbuzany do dalšího kola.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.