ČFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hostouň : Plzeň B - 3. listopadu 2019   14:00

Hostouň
Hostouň
11' Laušman
1:3
(1:2)
Plzeň B
Plzeň B
16' Plecitý   • 18' Hezoučký   • 62' Václavík
Hostouň
Dutka – Antl, Trapp, Dosoudil, Hovorka, Kabele, Marek (C), Šustr, Kolmistr (77. Lohoyda), Laušman, Baratynskyy (75. Hájek)
Czehowsky, Krupička, Vašák, Lohoyda, Zahranychnyy, Hájek, Vegricht
Benedikt – Urban, Novotný
Stadion Vojtěcha Zeithamla
Plzeň B
Valeš – Grajciar (C), Strmiska, Rychnovský (77. Žilák), Pinc, Vais (88. Šimek), Hezoučký (77. Taleski), Petr, Svoboda, Havel, Plecitý (53. Václavík)
Václavík, Žilák, Taleski, Šimek, Novák

90'
86'
Žlutou kartu dostává Trapp (TJ Sokol Hostouň).
70'
Žlutou kartu dostává Marek (TJ Sokol Hostouň).
62'
Plzeň B právě vstřelila branku!
A vypadá to, že hosté dnes získají všechny tři body, protože na rozdíl dvou branek upravil LUKÁŠ VÁCLAVÍK.
46'
45+1'
18'
Po dvou minutkách jde plzeňské béčko dokonce do vedení, prosadil se PAVEL HEZOUČKÝ.
16'
Ale hosté velmi rychle odpovídají, konkrétně DENIS PLECITÝ.
11'
Hostouň právě vstřelila branku!
Domácí celek se dostává do vedení. Prosadil se VÁCLAV LAUŠMAN.
1'

TJ Sokol Hostouň: Dutka – Antl, Trapp, Dosoudil, Hovorka, Kabele, Marek (C), Šustr, Kolmistr, Laušman, Baratynskyy
Náhradníci: Czehowsky, Krupička, Vašák, Lohoyda, Zahranychnyy, Hájek, Vegricht

FC Viktoria Plzeň B: Valeš – Grajciar (C), Strmiska, Rychnovský, Pinc, Vais, Hezoučký, Petr, Svoboda, Havel, Plecitý
Náhradníci: Václavík, Žilák, Taleski, Šimek, Novák

Rozhodčí: Benedikt – Urban, Novotný.
Utkání mezi Hostouní a béčkem Plzně začíná ve 14:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.
TJ Sokol Hostouň má po dvanácti zápasech na svém kontě 10 bodů a nachází se na čtrnácté pozici, takže žádná sláva. V posledních týdnech ale domácí zabrali a z poslední dvou kol urvali plný počet šesti bodů, když porazili Králův Dvůr a naposledy Benešov.

FC Viktoria Plzeň B je na tom o něco lépe. Hostující celek má zatím na svém kontě 19 bodů a nachází se na osmé pozici. Plzeň má hlavně velice dobrou obranu, protože zatím inkasovala pouze devětkrát a méně branek dostalo pouze vedoucí Táborsko. Z posledních čtyř kol ale hosté pouze jednou vyhráli, a to v posledním kole doma nad Pískem.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Hostouní a béčkem Viktorie Plzeň. Mírným favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.