ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav U21 : Brozany - 16. listopadu 2019   10:15

Ml. Boleslav U21
3' Dohnalík  • 15' Ewerton  • 18' Alhassan  • 30' Vejr  • 53' Rudzan  • 70' Jerchov  • 81' Dohnalík
7:0
(4:0)
Brozany
Brozany
Mikulec – Hašek, Glöckner, Rudzan, Alhassan – Arroyo (62. Dib), Komárek, Kopa (62. Moravčík), Ewerton (46. Jerchov) – Dohnalík, Vejr
Vrána
Szikszay – Pastyřík, Pálek
Městský stadión Mladá Boleslav
79 diváků
Brozany
Němec – Cibulka, Obrtlík, Hruštinec, Walter – Hovsepjan, Pavlíček (46. Turek), Bories (61. Bubeníček), Hloušek, Jakš (46. Tichý) – Chuwkuma (78. Výborný)
Lipš

Jak podzimní část na mladoboleslavském stadiónu začala, tak i skončila – sedmigólovým vítězstvím domácí rezervy. Sokol Brozany dnes nestačil v žádném směru a když k tomu vítězové přidali i vysokou efektivitu v proměňování šancí, odjíždějí před zimní přestávkou na Litoměřicko s těžkým debaklem. Dvěma góly si upevnil vedení v klubové tabulce střelců Michal Dohnalík a celé mužstvo z města škodovek je s 41 nastřílenými góy suverénně nejproduktivnějším ve své skupině ČFL.
Z prosluněné Mladé Boleslavi se pro dnešek loučím, hezkou sobotu!
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:18.
90+1'
90+1'
Nastavuje se jedna minuta.
90+1'
Žlutou kartu dostává Matěj Walter (Sokol Brozany).
90'
Vítek Vejr si pomohl před střelou šlapákem, píská se proti domácím. Obrtlík ztěžka vstává z trávníku.
89'
Obrtlíkův centr odhlavičkoval první bránící hráč u tyče do zámezí.
89'
Turkův centr na Waltera raději odhlavičkoval na roh domácí Alhassan.
88'
Hosté zaskočili boleslavskou obranu rychle rozehranou standardkou po zemi a Tichý byl sám před brankářem, jenže než si míč narovnal, byl u něj Glöckner a čistě mu hrací předmět odebírá.
86'
Sedmý roh Boleslav rozehrála nakrátko, jenže střídajícímu Moravčíkovi se dnes nedaří a špatným centrem odevzdává míč.
85'
Petr Mikulec si dnes moc nezachytá, tak si aspoň užil po malé domů žongly. S tímhle výkonem by mohl klidně udělat interview třeba s jabloneckým trenérem Radou.
84'
Vladislav Jerchov střílí z velkého vápna trochu ukvapeně nad břevno.
83'
Brozanský Hovsepjan po špatném došlápnutí kulhá a hosté už mají stejně jako domácí na střídačce jen náhradního brankáře.
81'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! V destrukci posledního celku soutěže pokračuje MICHAL DOHNALÍK. Haškův přízemní centr po brejku do rozhozené obrany si sice nezpracoval na první dotek, ale i pak si dokázal obhodit Obrtlíka a z osmi metrů propálit brankáře.
80'
Trestný kop zahrávaly také Brozany, Hlouškův centr zasáhl Hruštinec efektními nůžkami, jenže z ofsajdu by gól neplatil, ani kdyby namířil mezi tyče.
79'
Dohnalík zakroutil trestný kop metr od velkého vápna po Walterově faulu vedle bližší tyče.
78'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwudi Chukwuma, přichází Petr Výborný.
77'
Chukwudi Chukwuma si naběhl na kolmou přihrávku a protáhl se přes Glöcknera, jenže ze strany se k nigerijskému střelci včas přiřítil Hašek a čistě mu míč vypíchl.
75'
Turek před vlastní bránou podběhl centrovaný míč, do něhož se pak mohl opřít Moravčík. Přestože měl dost času seřídit mířidla, letí jeho projektil vysoko nad.
75'
Po nevyužitém rohu fauloval Waltera na půlící čáře Alhassan, ovšem hosté se s míčem daleko nedostali.
74'
Alhassan rychle vhodil aut a zpětnou přihrávku Jerchova odkopl Obrtlík na roh.
70'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! VLADISLAV JERCHOV podal přihlášku do soutěže o gól roku! Trestným kopem z 25 metrů trefil vnitřní spojnici brozanské brány a od ní se míč odráží za čáru. Severočechům zpívá kanárek.
69'
Nyní rozběhnutého Dohnalíka zezadu povalil nedovoleně nejstarší hráč na trávníku Michal Obrtlík.
68'
Z protiútoku se řítil v těsném souboji s obráncem Walterem na bránu Dohnalík, sudí mu odpískal útočný faul. Míč mu beztak utekl do hájemství brankáře Němce.
67'
Po druhém rohu Severočechů zakončoval halfvolejem Hovsepjan, zeleno-černou hradbu před sebou však nepropálil.
65'
Chukwumova sražená střela mohla Brozanům vynést roh, kdyby se do ní zbytečně nepřimotal v ofsajdu stojící Walter.
62'
Dvojnásobné střídání Mladé Boleslavi B: dohráno mají Anderson Arroyo a Radek Kopa, do hry jdou Nicolas Dib a Nicholas Moravčík.
61'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Bories, přichází Bubeníček.
60'
Dohnalík se opřel do voleje z malého vápna, pokus to však byl velice nepřesný.
59'
Tichého kolmici převzal na hranici šestnáctky Turek, ale váhal se střelou a nic nevymyslel.
57'
Dnešní utkání sleduje 79 diváků.
55'
Z 22 metrů pálí pěknou placírkou těsně vedle domácí Vladislav Jerchov.
53'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! Tvrdou střelou z pokutového kopu zvyšuje ONDŘEJ RUDZAN. Němec vystihl směr, ale proti bombě domácího obránce byl bez šance.
53'
Obrtlík fauloval v šestnáctce a rozhodčí nařizuje penaltu pro domácí!
52'
Bories mizerně přihrál a Hruštinec musel "oranžovým" faulem na unikajícího Jerchova zezadu hasit jeho chybu.
52'
Žlutou kartu dostává Jakub Hruštinec (Sokol Brozany).
51'
Rozehrávkou nakrátko se domácí posouvali blíž k bráně, ale hosté je vytlačili z šestnáctky a tečkou za celou akcí byla Rudzanova rána nad břevno.
50'
Zkušený Obrtlík zakopává míč před domácími útočníky až na ochozy stadiónu. Mladá Boleslav B získává pátý roh.
48'
Alhassanův centr sklepl ve vápně Vejr pro kolegu Dohnalíka, který zkoušel obstřelit obránce i gólmana. To se sice povedlo, ale míč letí o píď vedle zadní tyče.
48'
Po Walterově faulu kopali domácí přímák od postranní čáry, jejich akci přerušil zdvižený praporek pomezního Pálka.
46'
Vystřídal i domácí kouč Milan Pechanec: Ewertona Paixaa da Silvy nahradil na hřišti Vladislav Jerchov.
46'
O přestávce dvakrát vystřídal brozanský trenér a mimochodem také bývalý mladoboleslavský kanonýr sklonku 90. let Petr Čermák. Místo Karla Jakše a Víta Pavlíčka posílá do hry Petra Tichého a Filipa Turka.
46'
Poslední celek ČFL se v dnešním zápase asi bodového zisku nedočká, Mladoboleslavští směřují k hladké výhře, když jim do sítě v první půlhodině spadlo, do čeho kopli.
Statistiky první půle:
Střely na bránu 5:1, střely mimo 2:3, rohy 4:1, fauly 4:9, ofsajdy 0:1.
45+1'
45+1'
Ewerton trefuje z asi posledního rohového kopu před přestávkou jen boční síť.
45+1'
Ladislav Szikszay nastavuje jednu minutu.
44'
Vejr se vrátil a sebral míč nic netušícímu Hlouškovi, dlouhý nákop však směřuje k brankáři Brozan.
42'
Při opakovaném rohovém kopu si domácí trochu překáželi, ani Chukwumovi se ovšem nepodařilo přesně přihrát do kontru.
41'
Glöckner hlavičkoval nikým nepovšimnut, také jeho pokus ovšem hosté srazili.
41'
Rychlý brejk Mladé Boleslavi zakončil Ewerton, tečovaná střela vynesla roh.
41'
Odražený míč po rohu napálil jeden z hostujících fotbalistů nad břevno.
40'
Cibulkův centr od pravé lajny přinesl velkou možnost hostům. Karel Jakš snadno přeskočil ve vzdušném souboji Arroya a prudkou hlavičku pod břevno vytáhl dosud zcela nezaměstnaný Mikulec na roh.
36'
První brankářský zákrok v dnešním utkání. Vejr zakončil sólo střelou po zemi zpoza velkého vápna, která šla přímo do míst, kde čekal David Němec.
35'
Vejrova hlavička po rohovém kopu se mezi tyče nevešla.
35'
Alhassanovi se otevřel prostor na levém křídle, jeho centr odvrací Cibulka skluzem po zadku na roh.
33'
Domácí půjčili na minutu míč fotbalistům Brozan. Hloušek přihrál zleva pod sebe a Boriesova střela zpoza šestnáctky končí vysoko v ochranné síti.
30'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! VÍTEK VEJR se při dalším přímém kopu objevil na správném místě a hlavičkou o zem umístil Komárkův centr za čáru. Čtvrtá střela domácích, čtvrtý gól.
29'
Žlutou kartu dostává Vít Pavlíček (Sokol Brozany).
28'
Z trestného kopu Brazilec Ewerton jen sestřelil do zad spoluhráče Vejra.
27'
Žlutou kartu dostává Radek Cibulka (Sokol Brozany).
26'
Rudzanovu tvrdou ránu nepustil k bráně skluzem na malém vápně Hruštinec.
25'
Standardní situaci mladoboleslavská rezerva nevyužila, ale zůstává u míče.
24'
Hruštinec sekl přes kotníky Komárka, rozhodčí tahá sprej a obrana Brozan se musí znovu sešikovat ve vlastním pokutovém území.
22'
Ewertonův přímý kop červení odvrátili z vápna a Chukwuma založil protiútok, který dovedl k nezdaru Pavlíček přihrávkou na kopačky vracejícího se Arroya.
22'
Boleslavské obléhání své šestnáctky přerušili hosté jen dalším faulem.
18'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! Příval gólů pokračuje. RASHID ALHASSAN napřáhl zpoza šestnáctky a jeho střele tentokrát pomohla do brozanské sítě teč obránce Obrtlíka.
15'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! Vejrovu přihrávku zužitkoval krásnou střelou k tyči z 22 metrů EWERTON PAIXAO DA SILVA. Brozanský brankář Němec letěl vzduchem marně.
14'
Brozanský kapitán Radek Cibulka u postranní čáry stáhl Alhassana, Ewertonův trestný kop poté doskákal nikým netečován za bránu.
13'
Po rychlém ťukesu mezi Ewertonem, Dohnalíkem a Kopou se vůbec nepovedl závěrečný centr Alhassanovi.
10'
Alhassanův přízemní centr odkopl Hruštinec a vytloukl zblízka bloky o napadajícího Kopu.
6'
Dohnalík utekl obraně Brozan, na bránu postupoval zprava, ale nejlepší okamžik pro střelu nebo přihrávku prováhal a nakonec pálí vedle bližší tyče.
5'
Brozany rychle vhodily aut a po centru zprava se k nepřesné hlavičce v záklonu dostal Pavlíček.
3'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! Z protiútoku potáhl míč po pravém křídle Radek Kopa a jeho centr usměrnil míč zblízka z voleje nejlepší boleslavský střelec MICHAL DOHNALÍK.
3'
Hostující Hloušek se opřel do míče, ale trefil jen do hlavy překážejícího spoluhráče.
1'
Začalo se s pětiminutovým zpožděním, na sluncem zalitou přírodní trávu nastoupili domácí v zeleno-černých a hosté v červených dresech.
1'

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Hašek, Glöckner, Rudzan, Alhassan – Arroyo, Komárek, Kopa, Ewerton – Dohnalík, Vejr
Náhradníci: Vrána – Jerchov, Dib, Moravčík

Sokol Brozany: Němec – Cibulka, Obrtlík, Hruštinec, Walter – Hovsepjan, Pavlíček, Bories, Hloušek, Jakš – Chuwkuma
Náhradníci: Lipš – Bubeníček, Výborný, Turek, Tichý

Rozhodčí: Szikszay – Pastyřík, Pálek.
Sokol Brozany (2-0-0-12, 11:34, 6 bodů, 16. místo) ztrácí na příčky, zaručující záchranu, už propastných deset bodů a má zdaleka nejhorší útok v soutěži. Venku nezískali borci od Ohře v této sezoně ještě ani bod.
V minulém kole podlehly Brozany vedoucímu Jablonci B 1:3.
Klubovou tabulku kanonýrů vedou krajánci – Chorvat Toni Aljinović a Armén Davit Hovsepjan se třemi vstřelenými góly.
FK Mladá Boleslav B (6-3-1-4, 34:22, 25 bodů, 4. místo) drží na domácím hřišti neporazitelnost a přestože na podzim téměř nevyužívá výpomoci z ligového áčka, může atakovat medailové umístění. Na třetí Živanice ztrácí jediný bod.
Boleslavští jsou čtyři kola neporaženi, po těsné výhře 1:0 nad celkem Záp rozstříleli před týdnem béčko Pardubic na jeho hřišti 6:3.
Nejlepším střelcem je Michal Dohnalík se sedmi přesnými trefami.
Podzimní část ČFL zatáhne o víkendu oponu, v derniéře přijedou do Mladé Boleslavi poslední Brozany. Zápas je nahlášen na umělou trávu Městského stadiónu, ale je možné, že se v případě příznivého počasí uskuteční stejně jako minule na ústřední ploše.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.