ČFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Motorlet : Domažlice - 2. listopadu 2019   10:15

Motorlet
Motorlet
34' Rajnoch  • 50' Fotr
2:2
(1:2)

3:1 (PEN)

Domažlice
Domažlice
13' Došlý   • 28' Pek
Motorlet
Hrubeš – Čepelák (C), Hurka (79. Filip), Scharf, Sodoma (85. Radosta), Vojta (71. Štěpánek), Fotr (90. Mařík), Žaloudek, Rajnoch, Soběslav, Hauer
Mařík, FIlip, Rossman, Radosta, Štěpánek, Blažek, Mihálek
Tesař – Vychodil, Matyš
Domažlice
Brych – Pek, Hrubý, Matas, Kadar (46. Teršl), Vůch, Uzlík, Došlý, Mužík (C), Brabec (65. Kropáček), Dvořák
Teršl, Kraml, Pavlík, Ruml, Kropáček, Kulhavý, Švihořík

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Domácí celek sice prohrával už 0:2, ale nakonec bere v tomto zápase 2 body, protože vyrovnal a v penaltové loterii byl úspěšnější.
Střílení penalt začíná.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
87'
Jenže celek Domažlic nepouští soupeře do zakončení.
85'
V závěru utkání je aktivnější Motorlet, který se snaží urvat vítězství na svou stranu.
82'
Motorlet zahrával zajímavou standardní situaci, ale ani z té nic nebylo a pokračujeme za stavu 2:2.
81'
Domácí se usadili na polovině soupeře, tak uvidíme, co vymyslí.
79'
Oba celky se snaží duel rozhodnout, ale vypadá to, že si týmy body rozdělí.
77'
Další střelecký pokus hostujícího hráče, ale tentokrát mu scházela přesnost a Hrubeš byl bez práce.
75'
Hosté zahrávali rohový kop, ale k centrovanému míči se žádný z hráčů nedostal.
72'
Nyní jsme viděli několik střeleckých pokusů, ale žádný se neujal.
70'
Oba celky mají na rozhodující branku zhruba dvacet minutek, jinak přijdou na řadu pokutové kopy.
66'
Domácí nyní zatlačili svého soupeře, ale ten to zvládl a ubránil se.
65'
Žlutou kartu dostává Fotr (FK Motorlet Praha).
64'
Oba celky se tlačí do zakončení, ale na další branku stále čekáme.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to 2:2, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
60'
Žlutou kartu dostává Hurka (FK Motorlet Praha).
60'
Žlutou kartu dostává Mužík (TJ Jiskra Domažlice).
58'
Po rychlé akci se dostal do zakončení jeden z domácích hráčů, ale jeho projektil nebyl přesný a Brych zasahovat nemusel.
56'
Nakonec se celek Domažlic dopředu vydal, ale vymyslet nic nedokázal.
54'
Domácí akci zastavil útočný faul, takže u míče jsou hráči Domažlic, kteří nikam nepospíchají.
53'
Žlutou kartu dostává Hauer (FK Motorlet Praha).
52'
Domácí přidali a je to znát. Nyní je Motorlet možná trochu lepším týmem.
50'
Motorlet právě vstřelil branku!
Tak pozor, protože z první vážnější akce domácí celek vyrovnává na 2:2, když přesně zamířil ADAM FOTR.
49'
Ve druhém poločase se na trávníku zatím nic zajímavého neděje.
47'
Hosté začali první poločas útočným faulem, takže hrát budou domácí fotbalisté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:20 hodin.
První poločas je za námi. Celek Domažlic byl aktivnějším a lepším celek a zcela zaslouženě vede na hřišti Motorletu 2:1. Druhý poločas ale slibuje hodně zajímavou bitvu a máme se na co těšit.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
44'
Žlutou kartu dostává Brabec (TJ Jiskra Domažlice).
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Domácí se usadili na polovině soupeře, ale do zakončení se nedostali. U míče jsou Domažlice, které nikam nepospíchají.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
38'
Už se opět hraje. Oba celky se vydaly dopředu, ale ani z jedné akce nic nebylo.
38'
Žlutou kartu dostává Pek (TJ Jiskra Domažlice).
36'
Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a hrát se chvíli nebude.
35'
Žlutou kartu dostává Kadar (TJ Jiskra Domažlice).
34'
No vida, z ojedinělé akce domácí celek snižuje na rozdíl jedné branky, 1:2. Trefil se JAN RAJNOCH.
32'
Nyní ale hostující celek zastavil útočný faul a na tahu je tak Motorlet.
30'
Hosté i nadále na trávníku dominují a domácí k ničemu nepouští.
28'
Domažlice právě vstřelily branku!
A je to zcela zaslouženě o dvě branky. Hosté jsou aktivnější a jdou do vedení 2:0, když se prosadil ONDŘEJ PEK.
26'
I tentokrát dokázali hosté po rohu zakončit, ale opět to bylo nepřesné a stav utkání se nemění.
25'
Rohový kop pro Domažlice.
24'
Domácím se stále nedaří podle představ a zatím nevymysleli vůbec, ale vůbec nic.
22'
Po rohu se hosté dostali do zakončení, ale to nebylo přesné a rozehrávat tak bude Hrubeš.
21'
Po zblokované střele je tu rohová kop pro Domažlice.
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek a celek Domažlic zatím tento duel zvládá lépe, alespoň tedy výsledkově.
17'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a hostující celek stále vede o jednu branku.
15'
Domácí se hned snažili odpovědět, ale z jejich snažení ani tentokrát nic nebylo.
13'
A hostující celek je za svou aktivitu odměněn vedoucí brankou. Prosadil se PETR DOŠLÝ.
11'
Domažlice jsou i nadále aktivnějším týmem a stále více se tlačí před branku soupeře.
9'
Do zakončení se po rychlé akci dostali také hráči Domažlic, ale bez gólového efektu.
6'
Po dlouhé době se dopředu vydali domácí, dostali se do zakončení, ale to nebylo přesné a od své branky bude rozehrávat Brych.
3'
Celek Domažlic je v úvodu utkání aktivnější a stále se tlačí dopředu, zatím se ale do zakončení nedostal.
1'
Jako první se dopředu vydal hostující celek, v jehož dresu ani dnes nechybí exligový Egon Vůch. Na straně domácího celku je v sestavě ligou omlácený Jan Rajnoch.
1'

FK Motorlet Praha: Hrubeš – Čepelák (C), Hurka, Scharf, Sodoma, Vojta, Fotr, Žaloudek, Rajnoch, Soběslav, Hauer
Náhradníci: Mařík, FIlip, Rossman, Radosta, Štěpánek, Blažek, Mihálek

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Pek, Hrubý, Matas, Kadar, Vůch, Uzlík, Došlý, Mužík (C), Brabec, Dvořák
Náhradníci: Teršl, Kraml, Pavlík, Ruml, Kropáček, Kulhavý, Švihořík

Rozhodčí: Tesař – Vychodil, Matyš.
Utkání mezi Motorletem a Domažlicemi začíná v 10:15 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít, máme se na co těšit.
FK Motorlet Praha má po dvanácti kolech zatím 19 bodů a nachází se na osmém místě v tabulce. Z posledních čtyř utkání domácí třikrát vyhráli, ale v posledním kole nebodovali, protože na hřišti Vltavínu prohráli 2:3. Dnes má tedy Motorlet o motivaci postaráno.

TJ Jiskra Domažlice je na tom podobně, protože hostující celek zatím nasbíral 18 bodů a nachází se na deváté pozici. Dnes se tedy hraje o hodně důležité body. Ani hostující celek v posledním kole nebodoval, protože na svém hřišti prohrál s béčkem Příbrami 2:3.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Česká fotbalová liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi pražským Motorletem a Domažlicemi. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.