ČFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Příbram B : Písek - 22. září 2019   10:00

Příbram B
Příbram B
3' Adetunji  • 27' Stuparević
2:2
(2:1)

1:3 (PEN)

Písek
Písek
26' M. Held   • 85' Presl
Příbram B
Kočí (C) – Šíma, Puchmertl, Vilotič, Mezera (72. Jelínek) – Kříž, Hájek, Petrák – Stuparević (80. Ptáček), Adetunji, Janota (80. Belej).
Melichar – Jelínek, Vlček, Rohlík, Polák, Ptáček, Belej. Trenér: Petr Janota.
Ladislav Szikszay. Asistenti: Václav Kubec, Zbyněk Cupl
Na Litavce, Příbram
100 diváků
Písek
Satrapa – Sajtl, Běloušek (C), Vacovský, Holý – M. Held, Kulík, J. Held, Valenta – Ulbrich (66. Presl), Vávra (90+2. Kubiš).
Klement – Benetka, Kubiš, Petřík, Presl, Voráček. Trenér: Milan Nousek.

Fotbalisté Příbrami podruhé v letošní sezóně ČFL nezvládli pokutové kopy a poprvé prohráli na domácím hřišti. Písek dokázal dvakrát najít odpověď na gól domácích a po přestávce byl mnohem aktivnější, což mělo za následek penalty a jeho následné vítězství v nich. Konečný výsledek. 1.FK Příbram B 2 FC Písek 3
Vojtěch Ptáček si vzal dlouhý rozeběh a přízemní střelou zamířil doprostřed brány, kde ho Jan Satrapa fantasticky vychytal nohama a Písek vyhrává!
Tomáš Valenta dnes hodně toužil po gólu a nádhernou střelou z penalty vymetl přesně pravý horní roh brány.
Pavel Hájek dobře mířil přízemní střelou k levé tyči, jenže Jan Satrapa ho dokázal fantasticky vychytat!
Ondřej Sajtl mířil přízemní střelou doprostřed brány a Ondřej Kočí ho dokázal nohama vychytat! Příbramský brankář chytil druhou penaltu v zápase.
Adam Petrák zvolil prudkou přízemní střelu a ze značky pokutového kopu suverénně zamířil k pravé tyči!
Filip Vacovský taktéž nezaváhal a ze značky pokutového kopu snadno zamířil do pravého horního rohu.
František Belej mířil přízemní střelou k pravé tyči a Jan Satrapa ho fantasticky dokázal vychytat!
Střídající David Kubiš zahájil penalty a ze značky pokutového kopu vymetl pravý horní roh brány.
Střílení penalt začíná.
Fotbalisté Příbrami dvakrát vedli, ani v jednom případě ale vedení neudrželi, a tak o osudu utkání rozhodnou penalty. Po 90 minutách. 1.FK Příbram 2 FC Písek 2.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Roman Vávra, přichází David Kubiš.
90+2'
Příbram rozehrála standardní situaci nakrátko a Vojta Jelínek napřáhl na ose hřiště k táhlé přízemní střele, která zamířila pouze doprostřed brány. Snadný zákrok.
90+1'
Štěpán Holý zahrál v blízkosti šestnáctky rukou a po stříleném centru tedy následuje standardní situace.
90'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.
89'
Písek není s nerozhodným stavem spokojený a snaží se rozhodnout o svém vítězství v normální hrací době.
88'
Ondřej Sajtl se ocital na pravé straně šestnáctky ve slibné šanci, domácí František Belej mu ale míč ukopl.
87'
Pokud dnešní utkání skončí nerozhodným výsledkem, na řadu přijdou pokutové kopy. Skóre zápasu je 2:2.
85'
Písek právě vstřelil branku!
Střídající ANTONÍN PRESL rozehrál v blízkosti pravého rohu šestnáctky volný přímý kop a nádhernou střelou vymetl bližší horní roh brány! Ondřej Kočí s tímto nemohl dělat nic, jeho střela byla hodně prudká a znamená vyrovnání na 2:2.
84'
Fotbalisté Příbrami po přestávce hodně faulují a Písek bude rozehrávat další volný přímý kop. Vyrovná skóre?
82'
Antonín Presl se nádherně vymotal ze složité situace, jeho kolmá přihrávka ale zamířila do území nikoho a pro míč si poté doběhl příbramský brankář Ondřej Kočí.
80'
Antonín Presl předvedl ostrý faul v blízkosti středového kruhu a od rozhodčího viděl žlutou kartu.
80'
Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Petr Janota, přichází František Belej.
80'
Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Filip Stuparević, přichází Vojtěch Ptáček.
79'
Martin Held měl další slibnou šanci, když si na pravé straně šestnáctky posadil na zadek Ondřeje Kočího, a mohl skórovat, jenže si na střelu netroufl!
77'
Střídající Antonín Presl rozehrál volný přímý kop a jeho technická střela zpoza šestnáctky těsně minula levý horní roh příbramské brány! Málem!
76'
Martin Held se nyní ocitl po standardní situaci uprostřed šestnáctky úplně sám, vybíhajícího brankáře Ondřeje Kočího ale propálit nedokázal!
75'
Antonín Presl byl během poskytnuté výhody faulován a domácí Marek Šíma dostal dodatečně žlutou kartu.
72'
Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Jiří Mezera, přichází Vojta Jelínek.
72'
Písek mohl vyrovnat po nádherné střele zpoza šestnáctky, která byla tečována a těsně minula vzdálenější pravý horní roh příbramské brány!
70'
Příbram rozehrála standardní situaci nakrátko a Filip Stuparević poslal do šestnáctky Písku z levé strany hřiště nádherný centr. Domácí se dostali na vzdálenější pravé tyči k hlavičce, kterou vrátili míč před bránu, a u levé tyče z blízkosti procedil míč do sítě Lukáš Puchmertl, gól ovšem neplatil kvůli ofsajdu! Příbram vede nad FC Pískem 2:1.
69'
Tomáš Valenta se pokusil vypálit zpoza šestnáctky a jeho střela minula vzdálenější pravý horní roh brány.
66'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Tom Ulbrich, přichází Antonín Presl.
66'
Sunday Damilare Adetunji si nyní naběhl na hranici šestnáctky na zpětnou přihrávku a napřáhl ke střele, která mu nesedla a skončila v náručí Jana Satrapy.
65'
Písek připravuje první střídání a u postranní čáry už se chystá vstoupit do střetnutí hostující Antonín Presl.
64'
Ze zápasu uběhly další čtyři minuty a hra se uklidnila. U střídaček se připravuje první změna dnešního zápasu.
60'
Ondřej Běloušek napřáhl k nádherné přízemní střele zpoza šestnáctky a těsně minul levou tyč brány! Hostující kapitán málem vyrovnal na 2:2!
58'
Příbram předvedla nádhernou kombinační akci a na vzdálenější levé tyči mohl skórovat z blízkosti do prázdné brány útočník Petr Janota, jenže Jan Satrapa vytáhl exkluzivní zákrok, když se ve stylu hokejového brankáře dokázal roztáhnout a v rozštěpu míč vyrazil oběma dlaněmi napřed!
57'
Dominik Kříž se rozhodl pro přímou střelu na bránu, jeho pokus ze standardní situace ale skončil na zdi. Fotbalisté Písku se ubránili a stále prohrávají těsně 2:1.
56'
Štěpán Holý fauloval v těsné blízkosti pravého rohu šestnáctky a za ostrý skluz viděl okamžitě žlutou kartu.
55'
Písek rozehrál na levé straně hřiště standardní situaci nakrátko a ze střední vzdálenosti vypálil Štěpán Holý, jehož prudká přízemní střela byla zablokována.
54'
Sunday Damilare Adetunji se pokusil proniknout z pravého křídla do šestnáctky, nakonec si ale míč příliš předkopl a utekl mu do zámezí. Odkop od brány.
53'
Příbram měla výhodu rohového kopu, který rozehrála na pravé straně hřiště, žádnou šanci ale nepřinesl.
52'
Petr Janota si nabíhal na levé straně hřiště na dlouhou kolmou přihrávku, jeho postup ovšem zastavil ofsajd.
49'
Pavel Hájek byl faulován uprostřed obranné poloviny Příbrami a domácí měli čas na klidnou rozehrávku.
48'
Písek vstoupil do druhého poločasu utkání velmi dobře a domácí Příbram se ještě nedostala přes půlící čáru.
46'
Příbram právě obstarala výkop druhého poločasu, do kterého vstupuje s těsným jednobrankovým vedením.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:06.
Sunday Damilare Adetunji otevřel skóre již ve třetí minutě a poslal Příbram do brzkého vedení 1:0. Písek ovšem postupem času převzal iniciativu a poté mohl vyrovnat z penalty, kterou sice Ondřej Kočí po svém předchozím faulu zneškodnil, krátce na to ale vyrovnal Martin Held. Hosté se ovšem z vyrovnávacího gólu příliš dlouho neradovali, když se jen pár sekund na to prosadil Filip Stuparević a vrátil domácím ztracené vedení. Skóre po poločase. 1.FK Příbram B 2 Písek 1.
45+1'
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
44'
Ondřej Sajtl chtěl vybojovat míč na pravé straně útočné poloviny Písku, jenže to přehnal s důrazem a navíc viděl od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
42'
Po několika hodně dramatických minutách se hra trochu uklidnila, tempo zápasu ovšem zůstává slušné.
41'
Pavel Hájek se dostal uprostřed šestnáctky k přízemní střele, která byla jedním z obránců hostí zablokována.
38'
Tomáš Valenta to přehnal s důrazem na levé straně útočné poloviny Písku a rozhodčí mu udělil žlutou.
36'
Písek se dostal na pravé straně k nebezpečnému centru, který se ze vzduchu snášel ke vzdálenější levé tyči, Ondřej Kočí ho ale opět vytáhl mimo!
35'
Tomáš Valenta si nyní naběhl na zpětný centr z rohového kopu a zpoza šestnáctky napřáhl k nádhernému voleji! Míč mířil do levého horního rohu brány, Ondřej Kočí ho ale senzačně vyrazil!
33'
Filip Stuparević je hodně hladový a na pravém křídle běžel téměř sám na bránu, v klíčovém okamžiku ho ale doběhl jeden z hráčů Písku a jeho slabá přízemní střela skončila v rukavicích Jana Satrapy, který včas vyběhl ze své brány!
32'
Písek mohl hodně kuriózním způsobem vyrovnat na 2:2! Příbram si málem vstřelila po stříleném centru Písku z levé strany šestnáctky vlastní gól, míč byl ale po prvním odrazu zablokován a po druhém ho skvěle vytáhl brankář Ondřej Kočí!
31'
Tom Ulbrich vystřelil na levé straně šestnáctky z ostrého úhlu a Ondřej Kočí míč bez problému zachytil.
30'
Sunday Damilare Adetunji se řítil na levé straně šestnáctky sám na bránu, jenže Jan Satrapa skvěle vyběhl z brány a přízemní střelu vyrazil!
29'
Tom Ulbrich se pokusil vypálit z hranice šestnáctky, jenže jeho přízemní střela byla domácími zablokována.
27'
Tým Příbram B právě vstřelil branku! Příbram předvedla na levé straně šestnáctky kombinaci na dvou metrech a FILIP STUPAREVIĆ z ostrého úhlu napřáhl k nádherné střele, která vymetla vzdálenější pravý horní roh brány! Je to 2:1!
26'
MARTIN HELD přišel ke vstřelení gólu jako slepý k houslím, když v pokutovém území Příbrami vznikla nepřehledná situace a míč se od něj odrazil do brány! Písek dokázal vyrovnat na 1:1.
23'
Tom Ulbrich se postavil k rozehrání penalty a přízemní střelou mířil k pravé tyči, jenže jeho střela postrádala razanci a Ondřej Kočí vytáhl skvělý zákrok, kterým odčinil předchozí faul!
23'
Ondřej Kočí fauloval v pokutovém území a viděl žlutou kartu. Písek bude kopat pokutový kop! Vyrovná?
20'
Těžko říci, zda chtěla Příbram na pravém křídle střílet nebo centrovat, prudký míč ovšem skončil nad.
19'
Písek je minimálně během posledních pěti minut zápasu lepším týmem, k vyrovnání se ale nedostal.
17'
Tomáš Valenta posílal diagonální přihrávku na pravou stranu šestnáctky, jenže jeho pas postrádal přesnost.
16'
Karel Kulík využil zpětné přihrávky Tomáše Valenty a na ose hřiště napřáhl k přízemní střele, která zpoza šestnáctky zamířila vedle levé tyče příbramské brány.
14'
Tom Ulbrich rozehrál přímý kop a technickou střelou dobře mířil k přední levé tyči, Ondřej Kočí byl u ní ale včas a míč bez problému udržel!
13'
Roman Vávra se málem řítil po kolmé přihrávce sám na bránu, jeden z hráčů Příbrami ho ale zastavil skluzem a následovat bude nebezpečný volný přímý kop.
11'
Roman Vávra se snažil vybojovat míč u pravé postranní čáry, jenže to přehnal s důrazem a poté ostře fauloval.
10'
Filip Stuparević se dostal k odraženému míči po rozehrání rohového kopu a zpoza šestnáctky napřáhl k prudké přízemní střele, která byla hosty zablokována.
9'
Dominik Kříž rozehrál na levé straně hřiště standardní situaci a jeho centr v pohodě stáhl Jan Satrapa.
7'
Filip Stuparević chtěl přenést hru z pravého křídla doleva, jenže jeho úmysl skvěle přečetl Karel Kulík, který míč tečoval a usměrnil ho na Jana Satrapu.
6'
Sunday Damilare Adetunji si nabíhal na ose hřiště na přihrávku z pravého křídla, jenže mu nevyšlo zpracování a rozehrávky Písku se ujal Ondřej Běloušek.
4'
A ještě jedna střela Písku. Zpoza šestnáctky vypálil hodně prudce Jakub Held, jeho rána ale minula přední pravou tyč a Ondřej Kočí v klidu odkopával od brány.
3'
Tomáš Valenta mohl bleskově odpověď, když mířil přízemní střelou zpoza šestnáctky k levé tyči, Ondřej Kočí ale míč skvělým zákrokem vyrazil! Dorážka Holého byla zablokována.
3'
Tým Příbram B právě vstřelil branku! SUNDAY DAMILARE ADETUNJI si nyní naběhl uprostřed šestnáctky mezi dvěma protihráči na krásnou kolmou přihrávku a přízemní střelou zamířil k pravé tyči! Příbram vstoupila do zápasu pořádně zostra a po necelých třech minutách vede 1:0.
1'
Hlavní rozhodčí Ladislav Szikszay dal právě pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstarali hráči Písku.
1'
Fotbalisté obou týmů právě nastupují na hrací plochu a do výkopu dnešního zápasu zbývá pár okamžiků.
FC Písek

Fotbalisté Písku sice v úvodu sezóny prohráli třikrát za sebou, během posledních dnů se ale blýská na lepší časy. Hosté budou vstupovat do zápasu proti Příbrami se třemi výhrami v řadě a pokusí se potvrdit zlepšenou formu. Písek venku prohrál v součtu loňské a letošní sezóny šest ligových zápasů v řadě, špatnou sérii ale dokázal ukončit proti Hostouni, kde zvítězil těsně 1:0.
1.FK Příbram B

Rezervní tým Příbrami má výsledky jako na houpačce, když výhru střídá prohra. Jedno má ovšem s prvním týmem společné, oběma týmům se totiž daří doma, zatímco venku nejsou schopny vstřelit gól. Příbram vyhrála v letošní sezóně ČFL oba dva domácí zápasy, venku ovšem nevyhrála ani jednou a jediný bod získala v Karlových Varech, kde po remíze 2:2 prohrála na penalty. Klub z hornického města prohrál venku již čtyřikrát v řadě a během posledních tří utkání vyšel gólově naprázdno. Vrátí se dnes na vítěznou dráhu?

1. FK Příbram B: Kočí (C) – Šíma, Puchmertl, Vilotič, Mezera – Kříž, Hájek, Petrák – Stuparević, Adetunji, Janota.
Náhradníci: Melichar – Jelínek, Vlček, Rohlík, Polák, Ptáček, Belej. Trenér: Petr Janota.

FC Písek: Satrapa – Kulík, Vacovský, J. Held, Holý – Běloušek (C), M. Held, Sajtl, Valenta – Ulbrich, Vávra.
Náhradníci: Klement – Benetka, Kubiš, Petřík, Presl, Voráček. Trenér: Milan Nousek.

Rozhodčí: Ladislav Szikszay. Asistenti: Václav Kubec, Zbyněk Cupl.
Česká fotbalová liga (ČFL) prošla po zrušení Juniorské ligy revolucí, což bylo fantastickou zprávou pro několik prvoligových klubů, včetně Příbrami. Místo osmnácti týmů se letošního ročníku ČFL účastní 32 klubů, které byly rozděleny do dvou skupin po šestnácti týmech. Rezervní tým Příbrami hraje ve skupině A a v neděli dopoledne vyzve na domácím stadionu hráče FC Písku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.