ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rakovník : K. Vary - 29. září 2019   16:00

Rakovník
Rakovník
49' Duchoň  • 68' Hejda
2:2
(0:0)

2:4 (PEN)

K. Vary
K. Vary
50' Koffour   • 62' Maňák
Rakovník
Zach – Pelyak, Razím, Dolák (76. Schwendt), Červený (C), Rohla (63. Tvrz), Duchoň, Hamouz, Milec, Hejda, Klein
Pelc, Ducár, Sklenka, Tvrz, Krupička, Schwendt, Kimia
Urban – Vychodil, Němec
Městský stadion Rakovník, Rakovník
K. Vary
Chára – Pěkný (C), Vokáč (81. Hudec), Schetll, Nezbeda, Maňák, Kuffour, Diarra Ibrahim, Skala, Kalina (75, Holík), Procházka
Bláha, Frána, Lattisch, Holík, Hudec, Shorný

Je dobojováno. Utkání, které v základní hrací době skončilo 2:2, dospělo až do penaltového rozstřelu. V něm byli přesnější hostující hráči, kteří tak vezou z Rakovníka dva body. To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Hostující hráč nezaváhal a Slavia bere druhý bod!
Domácí hráč poslal brankáře na druhou stranu a Rakovník ještě žije.
Střela přesně k levé tyči, Zach se natahoval marně.
Chára znovu vychytal domácího hráče a karlovarský celek je blízko druhému bodu.
Střela doprostřed, Zach byl bez šance.
Ani domácí hráč tentokrát nezaváhal.
Hostující hráč nezaváhal.
Domácí hráč nedal, Chára ho vychytal.
Střílení penalt začíná.
V základní hrací době skončil duel mezi Rakovníkem a karlovarskou Slavií nerozhodně 2:2, na řadě jsou tedy pokutové kopy.
90'
Druhý poločas skončil.
81'
Žlutou kartu dostává Maňák (FC Slavia Karlovy Vary).
80'
Žlutou kartu dostává Hamouz (SK Rakovník).
68'
Rakovník právě vstřelil branku!
Je znovu vyrovnáno! Domácí celek se dokázal prosadit dvacet minutek před koncem, když nařízenou penaltu proměnil MAREK HEJDA.
65'
Žlutou kartu dostává Skala (FC Slavia Karlovy Vary).
62'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Hostující celek otáčí vývoj tohoto zápasu a jde do vedení 2:1. Tentokrát se prosadil PAVEL MAŇÁK.
50'
Ale celek z lázeňského města bleskově srovnává na 1:1, když se prosadil ALEX KOFFOUR.
49'
Těsně po změně stran se domácí celek dostává do vedení 1:0. Prosadil se PETR DUCHOŇ.
46'
45+1'
1'

SK Rakovník: Zach – Pelyak, Razím, Dolák, Červený (C), Rohla, Duchoň, Hamouz, Milec, Hejda, Klein
Náhradníci: Pelc, Ducár, Sklenka, Tvrz, Krupička, Schwendt, Kimia

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný (C), Vokáč, Schetll, Nezbeda, Maňák, Kuffour, Diarra Ibrahim, Skala, Kalina, Procházka
Náhradníci: Bláha, Frána, Lattisch, Holík, Hudec, Shorný

Rozhodčí: Urban – Vychodil, Němec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.