ČFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta B : Příbram B - 15. září 2019   10:15

Sparta B
Sparta B
15' Horák  • 32' Juliš
2:0
(2:0)
Příbram B
Příbram B
Sparta B
Čtvrtečka – Gabriel, Piško (K), Talovierov, Dudl, Graicar, Karabec (85. Flak), Šimáček (88. Burda), Mareček, Juliš (79. Prokopec), Horák
Prokopec, Dao, Traore, Flak, Patrák, Burda, Kotek
Hányš – Aubrecht, Jati
TCM Strahov
250 diváků
Příbram B
Kočí – Nový, Puchmertl, Vilotič, Mezera, Petrák, Janota, Hájek (80. Polák), Stuparevič, Neves (80. Vlček), Ptáček (76. Belej)
Melichar – Jelínek, Rohlík, Šíma, Vlček, Polák, Belej

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Pražané potvrdili roli favorita a s rezervou Příbrami si poradili 2:0. O svém vítězství rozhodli v prvním poločase, kdy se prosadili Horák s Julišem. Druhá půle už nám toho moc nenabídla, jedinou větší příležitost měl Graicar.
90+2'
90+1'
Hlavní rozhodčí přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Zatím to na další změnu skóre nevypadá, zápas se spíše z povinnosti dohrává.
90'
Brankář Čtvrtečka s následnou rozehrávkou příliš nepospíchá. Uvidíme, zda bude sudí Hányš něco přidávat.
88'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Dominik Šimáček, přichází Marian Burda.
88'
K nebezpečné hlavičce se po centru z levé strany dostal Janota. Balón směřoval těsně vedle branky, Čtvrtečka si musel pořádně oddychnout!
87'
Žlutou kartu dostává Daniel Mareček (AC Sparta Praha B).
85'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Adam Karabec, přichází Kristián Flak.
82'
O přihrávku si řekl Janota, který hledal Stupareviče. Ten ale nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče, pobídka Janoty byla razantní.
81'
Přetažený centr z kopačky hostujícího hráče. Balón se dostal až do zámezí, Sparta bude vhazovat z vlastní poloviny.
80'
Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Paulo Manuel Neves, přichází Jiří Vlček.
Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Pavel Hájek, přichází Martin Polák.
79'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Lukáš Juliš, přichází Radim Prokopec.
78'
Situace tři na tři. Juliš posílal výbornou přihrávku na zadní tyč, jenže na poslední chvíli zasáhl hostující obránce, který míč poslal do zámezí.
77'
Výborný pas dostal na pravé straně Graicar, který nebyl v ofsajdu. Po jeho přízemním centru se natahoval Karabec, hostující defenziva byla pozorná.
76'
Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Vojtěch Ptáček, přichází František Belej.
75'
Útočné snažení pražského celku zastavil hlavní rozhodčí, který viděl ruku domácího hráče. Hosté budou střídat.
74'
Jeden nedovolený zákrok hostujících hráčů střídá ten druhý. Domácí teď budou rozehrávat z levé strany hřiště.
72'
Faulu se u rohového praporku marně dožadoval Graicar. Rozhodčí byl jiného názoru, Kočí rychle rozehrává.
71'
Rozeběhla se závěrečná dvacetiminutovka zápasu. Gabriel si pomohl se Čtvrtečkou, který odkopával směrem dopředu.
70'
Karabec kombinoval s Graicarem na pravé straně. Pískán faul na prvního jmenovaného, další standardka pro Spartu.
68'
Gabriel do brejku poslal Graicara, který z pravé strany zakončoval na vzdálenější tyč. Kočí si připsal parádní zákrok nohou a ještě podržel naděje svého týmu na případný bodový zisk!
67'
Na nějaký zvrat to zatím nevypadá. Domácí fotbalisté drží balón na svých kopačkách a zdá se, že kontrolují vývoj zápasu.
66'
Sparta mohla do přečíslení, jenže Juliš to vzal na sebe. Střela mu vůbec nesedla, u balónu je brankář Kočí.
64'
Hra se kouskuje nedovolenými zákroky na obou stranách. Gabriel by měl být v pořádku, Pražané znovu rozehrávají.
63'
Pozdě, ale přeci jen odpískaný faul hostujícího hráče. Horák bude rozehrávat standardku od postranní lajny.
62'
Právě Stuparevič si to namířil středem. Měl dobrou možnost pro přihrávku na pravou stranu, ale on zakončoval sám. Jeho nepříliš razantní střelu chytil Čtvrtečka!
61'
Žlutou kartu dostává Filip Stuparevič (1. FK Příbram B).
60'
Druhá půle nám zatím příliš fotbalové krásy nenabídla. Sledujeme hodně nepřesností, o něco aktivnější jsou domácí.
58'
Kapitán Piško byl nepříjemně zasažen míčem při střele hostujícího hráče. Napodruhé pálil Neves, jenže vysoko nad!
57'
Vypadalo to, že Juliš půjde se svými spoluhráči do brejku. Celá akce je zastavena, balón se dostal do zámezí.
56'
Hosté se snad poprvé ve druhém poločase dostali k velkému vápnu soupeře. Jejich snažení však zastavil útočný faul.
55'
Dobře hru přečetl Kočí, který svým výběhem vypomohl hostující obraně. Ta se však musí bránit proti dalšímu náporu soupeře.
53'
Kočí vyběhl pro balón, poté poslal dlouhý výkop na Janotu. Ten byl proti přesile domácích fotbalistů bez šance na úspěch.
52'
Domácí celek je v úvodu druhé půle aktivnější. Graicar hledal Juliše, jenže ten se k míči nedostal, další rohový kop pro rezervu Sparty.
51'
Ptáček si míč připravil na pravačku, poté z nějakých třiadvaceti metrů vyzkoušel pozornost brankáře Čtvrtečky!
50'
Další nedovolený zákrok hostujícího hráče poblíž postranní lajny. Karabec se zvedá z trávníku, standardka pro Spartu!
48'
Pražané rozehrávali rohový kop, ovšem do brejku mohl jít soupeř. Domácí celou situaci vyřešili taktickým faulem.
47'
Hodně tvrdý souboj ve středu hřiště, po kterém na zemi zůstal ležet Dudl. Nakonec to vypadá, že domácí hráč bude v pořádku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:23.
Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Zápas dvou prvoligových rezerv zatím o něco lépe vychází domácím. Pražané díky brankám Horáka a Juliše vedou. Sparta si vypracovala několik dalších slušných šancí, jenže z nich skórovat nedokázala. Také Příbram se v závěru první půle dostala do dobré příležitosti, ovšem Hájek přestřelil branku.
45+1'
45'
U míče je Čtvrtečka, který kombinuje se svými spoluhráči na vlastní polovině hřiště. Víc už se nejspíše nestane.
44'
Velká šance také na druhé straně! Příbram šla do přečíslení tři na dva, Hájek dostal dostal přesný pas, poté obešel Čtvrtečku, jenže ze složitého úhlu přestřelil branku!
43'
Stoprocentní příležitost pro celek z hlavního města! Karabec dostal dobrou přihrávku do vápna z pravé strany, poté se ocitl zhruba na penaltě. Tváří v tvář ale hostujícímu brankáři neuspěl, Kočí dokázal vyrazit na rohový kop!
42'
Hodně nepřesná přihrávka Janoty na Stupareviče. Pražané však nikam nespěchají a přihrávají si na vlastní polovině hřiště.
41'
Nový si to namířil do středu, poté zakončoval levou nohou. Jeho pokus směřoval vedle branky, Čtvrtečka zasahovat nemusel.
40'
Žlutou kartu dostává Václav Dudl (AC Sparta Praha B).
39'
Skvěle to na levé straně hřiště udělal Dudl. Ten se dostal k dalšímu centru, ovšem pro ten si vyběhl brankář Kočí.
38'
Karabec přihrával na levou stranu, centr Dudla byl zblokovaný. Sparťané budou rozehrávat od rohového praporku.
36'
Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka první půle. Pražané drží balón na svých kopačkách a kombinují ve středu hřiště.
35'
Domácí si na vlastní polovině museli pomoct s brankářem. Čtvrtečka volil dlouhý nákop, hostující hráč hlavičkoval do zámezí.
34'
S aktivitou to na útočné polovině přehnal Dudl. Tomu byl odpískán útočný faul, domácí fotbalista se rychle vrací.
33'
Žlutou kartu dostává Jiří Mezera (1. FK Příbram B).
32'
Tým Sparta B právě vstřelil branku! Domácí hráč teď vracel míč do vápna, kde se ho ujal LUKÁŠ JULIŠ. Ten zpracoval na prsa, poté z bezprostřední blízkosti překonal Kočího, rozdíl ve skóre je už dvoubrankový!
30'
Příbramští se pokusili o rychlou odpověď. Zastavil je ale dnes už poněkolikáté rozhodčí na lajně – ofsajd!
29'
Domácí šli do rychlého kontru. Graicar poslal přízemní centr na malé vápno, kde byl úplně volný Karabec. Ten měl problémy se zpracováním, ovšem i přesto se mu podařilo zakončit. Parádní zákrok vytáhl Kočí, skóre se tedy nemění!
27'
Boj o balón poblíž rohového praporku. Úspěšnější byl hráč v bílém dresu, Příbram bude rozehrávat další rohový kop.
26'
Tempo hry nám v posledních minutách výrazně opadlo. Pro balón běží Kočí, který bude odkopávat od branky.
25'
To nebylo vůbec snadné pro Piška, kterému na záda dotíral hostující hráč. Domácí kapitán však zvládl míč hlavou posunout na Čtvrtečku.
24'
Pokus o přenesení hry na levou stranu hřiště. Horák se k míči nedostal, Stuparevič o pár vteřin později fauloval Piška.
22'
Puchmertl neměl nabídku směrem dopředu, a tak přihrával brankáři Kočímu. Ten poté volil dlouhý nákop na útočnou polovinu.
21'
Dva pokusy Nového o centr z levé strany. Ani jeden ale nebyl úspěšný, balón skončil za domácí brankou, rozehrávat bude Čtvrtečka.
20'
Výborná individuální práce Stupareviče. Hostující fotbalista obešel dva protihráče, poté zpoza velkého vápna zakončoval těsně nad branku. Bylo to s tečí!
19'
Sudí Hányš napomíná kapitána Piška, příště to bude pravděpodobně za kartu. Standardní situace pro hostující celek!
18'
Vypadalo to, že Příbram půjde do brejku ve třech proti dvěma obráncům. Hlavní rozhodčí tam viděl útočný faul.
17'
Pražané kombinovali na levé straně hřiště. Zastavil je až praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd.
16'
Další závar před hostující brankou, Kočí však dokázal nadvakrát zasáhnout, vzápětí rychle rozehrával svým spoluhráčům.
15'
Tým Sparta B právě vstřelil branku! Pražané jdou do vedení! Příbramská obrana teď zaspala a DANIEL HORÁK se řítil úplně sám na hostující branku. Domácí fotbalista obešel Kočího, poté zakončoval do odkryté svatyně.
13'
Přihrávku vzduchem teď dostal Neves. Následné vzrušení bylo zbytečné, hostující hráč se totiž nacházel v ofsajdovém postavení.
12'
Dobrá práce Nevese na levé straně. Pražané se dokázali ubránit jen za cenu prvního rohového kopu pro hostující tým.
10'
Domácí si dlouho dávali přednost. Střílel až Horák, jehož nepříliš razantní pokus směřoval přesně doprostřed branky!
9'
Pražané po faulu na Graicara rozehrávali další standardní situaci, ovšem ani z ní se do žádné větší příležitosti nedostali.
8'
Mareček posunul na Dudla, který do vápna soupeře posílal další centrovaný míč. Čárový rozhodčí však signalizoval ofsajd!
7'
Chytrý pas do pohybu dostal Juliš, který se pokoušel o centr. Po balón si bez větších problémů doběhl Kočí.
5'
Pražané rozehrávali rohový kop, s centrem Horáka měl Kočí problémy a vznikl obrovský závar před jeho brankou! Hosté odehráli na další roh.
4'
O první střelecký pokus se postaral Neves. Snadná práce pro domácího brankáře, Čtvrtečka už hledá, komu by rozehrál.
3'
Po nepřesné přihrávce Juliše to vypadalo, že půjdou hosté do brejku. Domácí obránci se dokázali vrátit včas.
2'
Horák se dostal do sprinterského souboje s Kočím. Hostující gólman byl u míče dříve a dokázal ho odkopnout do bezpečí.
1'

AC Sparta Praha B: Čtvrtečka – Gabriel, Piško (K), Talovierov, Dudl, Graicar, Karabec, Šimáček, Mareček, Juliš, Horák
Náhradníci: Prokopec, Dao, Traore, Flak, Patrák, Burda, Kotek

1. FK Příbram B: Kočí – Nový, Puchmertl, Vilotič, Mezera, Petrák, Janota, Hájek, Stuparevič, Neves, Ptáček
Náhradníci: Melichar – Jelínek, Rohlík, Šíma, Vlček, Polák, Belej

Rozhodčí: Hányš – Aubrecht, Jati.
Co se týče favorita, ten je jasný, jsou to fotbalisté z hlavního města. Utkání bude jako hlavní řídit pan Martin Hányš. Na čarách mu budou pomáhat pánové Jan Aubrecht a David Jati.
Domácí si ve skupině A vedou velmi dobře. Z pěti odehraných zápasů mají dvanáct bodů, poprvé padli až v minulém kole, kdy je na penalty porazily Karlovy Vary. Rezerva Příbrami je na tom o něco hůře. Se sedmi body ji patří jedenáctá pozice. V minulém kole si ovšem hosté poradili se Štěchovicemi.
Hezké dopoledne. Česká fotbalová liga má na programu šesté kolo, ve kterém se potkají rezervy dvou prvoligových týmů – AC Sparta Praha B a 1. FK Příbram B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.