ČFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : Motorlet - 26. října 2019   10:15

Vltavín
Vltavín
51' Šnajdr  • 57' Čtvrtníček
2:1
(0:0)
Motorlet
Motorlet
64' Žaloudek
Vltavín
Koblenc – Podzimek, Abena, Šmalcl, Hovorka, Čtvrtníček (61. Šafařík), Uvíra (C), Kuchař (88. Špaček), Šnajdr (89. Pouzar), Maioe, Tichý (78. Valíček)
Štorc, Valíček, Pouzar, Šafařík, Špaček, Vieira
Mudra – Pastyřík, Langmajer
U Průhonu, Praha
Motorlet
Hrubeš – Čepelák (C) (63. Štěpánek), Hurka (72. Filip), Scharf (72. Hauer), Vojta (63. Sodoma), Fotr, Žaloudek, Rajnoch, Soběslav, Dvorský, Badocha (35. Radosta)
Filip, Radosta, Sodoma, Štěpánek, Hauer, Mihálek

To je z naší strany pro dnešek vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.
Zápas je u konce. Vltavín po bojovném výkonu nakonec vítězí 2:1 a získává další tři cenné body do třetiligové tabulky. Hostujícímu střelci Radku Žaloudkovi se podařilo utnout 424 minutá sérii holešovických fotbalistů bez obdržené branky.

V první poločase toho k vidění moc nebylo, ani jeden tým si totiž nedokázal vytvořit žádnou větší gólovou šanci.

Druhé dějství už bylo ale podstatně zajímavější, v 51. minutě si na dlouhý centr na zadní tyč naběhl talentovaný David Šnajdr, který trefou k tyči z první poslal do vedení. O šest minut později se domácí fotbalisté mohli radovat opět, když se přesně trefil střelec Josef Čtvrtníček.

Ve 64. minutě se po parádní trefě z voleje pod břevno holešovické branky povedlo Radku Žaloudkovi srovnat. O tři minuty později měl po faulu na Davida Šnajdra Ital Maria Maione možnost poslat z penalty Vltavín opět do dvoubrankového úniku, jeho střelu k levé tyči ale nakonec Karel Hrubeš dokázal zneškodnit.
90+2'
90+2'
Rozhodčí ihned po odkopu Ondřeje Koblence od vlastní branky ukončuje utkání!
90+1'
Nadějný hostující útok ukončuje ofsajd, ve kterém se jeden z hráčů v bílém nacházel.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
Motorlet naposledy dokázal bodovat v Holešovicích před dvanácti lety. V rámci divize tehdy hostující jinonický celek po divokém zápase zvítězil 3:2
89'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází David Šnajdr, přichází Jakub Pouzar.
88'
David Podzimek se štěstím na levé straně vybojoval pro Vltavín rohový kop.
88'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Tomáš Kuchař, přichází Jan Špaček.
87'
Ital Maria Maione si na polovině hřiště šikovně obešel Pavla Štěpánka (Motorlet), který nakonec rychlonohého domácího útočníka stáhl k zemi, za což mu rozhodčí ukázal zaslouženou žlutou kartu.
86'
Ani tentokrát nedokázal Adam Fotr rozehrát míč přesně na někoho z útočících hráčů. Vltavín odkopává míč na polovinu soupeře a získává tak cenný čas do konce utkání.
85'
Na polovině hřiště si až příliš agresivně počínal Dan Šafařík. Motorlet tak bude rozehrávat další volný kop, hráči v bílém už opět stojí na hranici šestnáctky.
84'
Jan Hauer v silovém souboji nedokázal obejít Davida Šnajdra. Do útoku se tak opět podívá hostující Vltavín.
83'
Josef Šmalcl (Vltavín) musel zatáhnout za záchranou brzdu na polovině hřiště, když k zemi stáhl jednoho z hostujících hráčů. Rozhodčí mu za jeho taktický zákrok ukázal žlutou kartu.
82'
Přihrávku Martina Abeny na polovině hřiště srazil hostující Ondřej Soběslav rukou. Do konce utkání zbývá už pouze necelých osm minut.
Poutavou kariéru má za sebou třiatřicetiletý Kamerunec Martin Abena. Ten se z Kamerunu vydal nejdříve do blízkovýchodního Íránu odkud se v roce 2008 přesunu do slovenské Dunajské Stredy, zde strávil necelé dvě sezóny, během kterých si vyzkoušel i krátké půlroční působení v Řecku. Ze Slovenska nakonec zamířil do slavné pražské Sparty, kde se ale nikdy pořádně neprosadil. Jeho cesta nakonec vedle přes Čáslav do pražského Vltavínu, kde nastupuje už pět sezón.
81'
Nízký centr z hloubi pole od Adama Fotra skončil na hrudi jednoho z obránců, který míč ihned odkopl daleko na soupeřovu polovinu.
80'
Po faulu na polovině hřiště bude Motorlet zahrávat volný kop. Všichni hráči v bílém už se staví do šestnáctky. Uvidíme vyrovnávací branku!
79'
Kamerunec Martin Abena se pokusil vysokým balónem na pravé křídlo najít nabíhajícího Maria Maioneho. Rychlonohý Ital byl u míče jen o chvilku později než jeden z obránců, který míč poslal pod sebe na gólmana Karla Hrubeše.
78'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Dominik Tichý, přichází Vladimír Valíček.
76'
A je tu další velká šance Vltavínu! Dlouhé vhazování Martina Uvíry propadlo až k zadní tyči k Davidu Podzimkovi, který z bezprostřední blízkosti poslal míč pod břevno hostující branky. Výborný zákrok nakonec předvedl Karel Hrubeš, když míč vyboxoval mimo tři tyče vlastní branky.
75'
Centr Tomáše Kuchaře našel pouze hlavu jednoho z obránců, který míč prodloužil až do zámezí na druhé straně hřiště. Vltavín bude házet aut!
Trochu nevšedním hráčem na české třetiligové poměry je i Ital Carlo Maria Maione. Ten už ve svých devatenácti odešel hledat své fotbalové štěstí do Prahy, kde nejdříve nastupoval v pražském přeboru za Zličín. Odtud se nakonec přes Aritmu prokousal až do holešovického Vltavínu, kde pravidelně nastupuje v základní sestavě.
74'
Martin Abena šikovně vyslal po lajně nabíhajícího Davida Šnajdr. Ten nakonec z levé strany nacentroval pouze do nohy jednoho z dobíhajících obránců, od kterého se míč nakonec odrazil do zámezí za jinonickou branku.
73'
Po tvrdém zákroku u levé lajny zůstává na zemi ležet David Podzimek. Hra je na chvíli přerušena, domácí fotbalista se už ale zvedá a vypadá to, že by v dnešním zápasem měl pokračovat.
72'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází David Scharf, přichází Jan Hauer.
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Martin Hurka, přichází Martin Filip.
67'
Ital Maria Maione měl na noze potvrzení výhry Vltavínu, penaltu nakonec ale neproměnil. Jeho nevýraznou trefu k levé tyči dobrým zákrokem vytěsnil Karel Hrubeš mimo tři tyče vlastní branky.
66'
Penalta pro Vltavín! Karel Hrubeš (Vltavín) špatně přečetl hru a u unikajícího Davida Šnajdra byl až příliš pozdě, šikovný sparťanský odchovanec si jinonické brankáře šikovně obešel a došel si pro faul. Hostující gólman navíc za svůj zákrok obdržel i žlutou kartu.
64'
Motorlet právě vstřelil branku!
Tak to byla parádní trefa! Míč se na hranici šestnáctky odrazil k RADKU ŽALOUDKOVI, který parádní trefou z voleje poslal míč pod břevno holešovické branky. Motorlet se dotahuje na jednobrankový dostřel a vypadá to, že zbytek dnešního utkání by ještě ohl být zajímavý.
63'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Jakub Vojta, přichází Jiří Sodoma.
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Marek Čepelák, přichází Pavel Štěpánek.
63'
Do zakončení zpoza branky se procpal domácí Dominik Tichý, jeho střela nakonec letěla vysoko nad břevnem jinonické branky.
62'
Centr Davida Šnajdra z levé straně zastavil David Scharf. Míč se nakonec smolně odrazil zpět k rychlonohému holešovickému obránci. Vltavín tak bude moct pokračovat ve svém útočném snažení.
Jednoznačně nejzkušenějším hráčem je hostující Jan Rajnoch. Ten si krom tuzemské první ligy zahrál například i německou Bundesligu, či nejvyšší tureckou soutěž Superligu. Na sklonku kariéry se rozhodl přestoupit do Motorletu, kde momentálně patří k základním stavebním kamenům první jedenáctky.
61'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Josef Čtvrtníček, přichází Dan Šafařík.
59'
Motorlet byl zatlačen Vltavínem hluboko na vlastní polovinu, David Dvorský ale situaci zvládl a z nebezpečného nátlaku se vymanil šikovnou přihrávkou do strany.
58'
Pro centr z pravé strany Davida Scharfa si zkušeně vyběhl Ondřej Koblenc.
57'
Vltavín právě vstřelil branku!
Tak tohle byla fotbalová paráda! Vysoký balón na hranici jinonické šestnáctky dvěma jednoduchými dotyky povodil JOSEF ČTVRTNÍČEK až na úroveň penaltového kopu, odkud ze vzduchu míč zkušeně zakončil k levé tyči hostující branky. Karel Hrubeš se po razantní trefě jen marně natahoval. Vltavín tak jde už do dvoubrankového vedení a vypadá to, že by dnešní zápas už měl dovést bez větších problémů do vítězného konce.
54'
Tomáš Kuchař chtěl vrátit míč po lajně nabíhajícímu David Podzimkovi, rychlonohý pravý obránce už ale na míč nedosáhl, ten tak skončil v zámezí. Motorlet bude házet aut.
53'
Do zakončení z pozice v rohu šestnáctky se teď dostal hostující Martin Hurka. Jeho střela nakonec letěla vysoko nad břevnem domácí branky.
52'
Dva náběhy za jinonickou obranu teď musel zlikvidovat Karel Hrubeš. Zásluhou hostující gólmana se nakonec ani jeden z hráčů v zeleném nedostal do zakončení.
51'
A máme tu první branku zápasu! Na dlouhý centr z pravé strany k zadní tyči jinonické branky si výborně naběhl talentovaný DAVID ŠNAJDR, který parádním akrobatickým zakončením ze vzduchu míč uklidil k pravé tyči branky Karla Hrubeše.
50'
Po sérii hlavičkových soubojů se kousek za polovinou hřiště dostal k míči Kamerunec Martin Abena, který chytrou přihrávkou za hostující obranu vyslal do útoku nabíhajícího Davida Podzimka, ten se nakonec ale přes poctivě bránícího hostujícího fotbalistu neprorval k balónu.
49'
David Šnajdr se nepřesně pokusil prodloužit přihrávku po levé lajně, míč nakonec končí v zámezí. Motorlet tak bude pokračovat ve svém tlaku na holešovickou branku.
48'
A máme tu první šanci druhého poločasu! Cent z levé strany propadl až na v prostoru penaltového puntíku stojícího Davida Radostu, který z nadějné pozice nakonec zakončil hlavou pouze do míst, kde už stáhl připravený Ondřej Koblenc.
47'
Motorlet kombinuje na vlastní polovině, Vltavín se sice snaží jinonickou rozehrávku aktivně napadat, zatím ale bez nějakého většího výsledku.
47'
Adam Fotr ne levé straně hřiště nedokázal zužitkovat dobrou přihrávku po lajně, špatně si zpracoval míč a nakonec o něj v prospěch domácích fotbalistů přišel.
46'
Výhodu úvodního výkopu ve druhém poločas měli hostující hráči. Zápas může pokračovat!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:22.
První poločas je u konce. K vidění zatím nebyla žádná branka a ani žádná větší střelecká šance, skóre je tak stále nerozhodné 0:0. Naproti předpokladům tahá za kratší konec hostující Motorlet.
45+1'
45+1'
Centr od pravého rohového praporku hostující branku takřka vůbec neohrozil. Ihned po zisku míče Motorletem rozhodčí ukončuje první poločas.
45+1'
Po dlouhém vhazování domácího kapitána Martina Uvíry a promáchnutí Josefa Čtvrtníčka se k míči dostal David Podzimek, který z otočky z první nepálil vůbec špatně. Jeho razantní trefu nakonec srazil jeden z bránicích hráčů na roh.
45'
Rozhodčí nastavil jednu minutu.
44'
Výborný zákrok teď musel předvést Josef Šmalcl, když odvážným skluzem připravil o míč nabíhajícího Jakuba Vojtu. Pokud by tak neudělal, hostující střelec by se zřejmě vydal do tutové šance.
43'
Jinonický nápor po rohu z pravé strany ukončuje útočný faul na domácího Davida Podzimka. Motorlet má posledních pár minut více ze hry.
42'
Dlouhý výkop Karla Hrubeše za holešovickou obranu našel nabíhajícího Adama Fotra, ten si sice skákavý balón zpracovat dokázal, z ostrého úhlu nakonec ale trefil pouze nohu dobíhajícího obránce, od kterého se míč odrazil do zámezí.
41'
Radek Žaloudek se na polovině hřiště šikovně prosmýkl okolo holešovického obránce a došel si pro faul.
39'
Ital Maria Maione nepřesně vyslal nabíhajícího Marka Hovorku po pravé straně do úniku, přihrávku rychlonohý holešovický obránce nestihl, míč tak skončil v zámezí za jinonickou brankou.
38'
Dlouhý aut domácího kapitána Martina Uvíry sice našel hlavu jednoho z domácích útočících hráčů, ten dokázal ale míč prodloužit pouze k hráčům v bílém, kteří ihned odkopli míč daleko od své branky.
37'
I na druhé straně to jiskří. Proti dalekonosné trefě ale dokázal Ondřej Koblenc výborně zasáhnout a nebezpečnou střelu tak eliminoval.
36'
A máme tu první nadějnější střelu dnešního utkání! Odražená míč po centru ze strany se odrazil k Tomášovi Kuchařovi kousek za hranicí šestnáctky, holešovický fotbalista se napřáhl k nadějné přízemní trefě k pravé tyči, kterou ale dokázal Karel Hrubeš se štěstím vytěsnit mimo tři tyče vlastní branky.
35'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Ondřej Bachoda, přichází David Radosta.
34'
Do nadějného úniku se teď vydal jeden z hostujících útočníků, pár metrů před brankou Vltavínu si ale míč předkopl natolik, až skončil v náruči zatím bezchybně chytajícího Ondřeje Koblence.
33'
Vltavín kombinuje na vlastní polovině, hráči Motorletu se pokoušejí aktivně napadat, zatím ale bez výsledku.
32'
David Šnajdr nedokázal na levé straně míč přesně prodloužit na nabíhajícího Martina Abenu, míč končí na noze jednoho z hostujících obránců, který se ihned vydává do rychlého protiútoku.
30'
Po tvrdém souboji o míč zůstává na zemi ležet hostující Ondřej Badocha, už se ale zvedá a vypadá to, že by měl v utkání pokračovat.
29'
Motorlet kombinuje na vlastní polovině hřiště, marně zatím totiž hledá jakékoliv skuliny v holešovické obraně. Dnešní utkání fotbalově nepatří k těm nejatraktivnějším.
27'
A máme tu zatím největší šanci dnešního zápasu! Jakub Vojta z pravé straně našel u bližší tyče nabíhajícího se Ondřeje Badochu, který z ostrého úhlu z první poslal míč těsně vedle pravé tyče holešovické branky.
26'
Pas Dominika Tichého na levou stranu hřiště nebyl nejpřesnější, David Šnajder na míč sice dosáhl temenem hlavy, neměl už ale moc velkou možnost zamezit jeho odražení do zámezí.
24'
Pro centr z hloubi pole si vyběhl hostující Karel Hrubeš, který i přes drobné problémy schoval míč v rukavicích.
23'
Hráči hostujícího Motorletu teď museli zatáhnout za záchranou brzdu, když jeden z vracejících se hráčů v bílém poslal k zemi Kamerunce Martina Abenu.
Oba celky se střetly po více než devíti letech. Vltavín tehdy v roce 2010 porazil jinonický Motorlet o jednu branku a napomohl tak k sestupu tradičního pražského celku do divize.
21'
Dlouhý pas domácího kapitána Martina Uvíry na pravé křídlo byl nepřesný a skončil v zámezí za jinonickou brankou. Karel Hrubeš teď tak bude odkopávat od vlastní branky.
20'
Ondřej Badocha si při napadání domácí rozehrávky pomáhal v rozporu s pravidly. Další faul Motorletu.
19'
Po tvrdém souboji u lajny zůstal na zemi ležet Maria Maione. Italský útočník má zřejmě nějaké problémy se zády, už je ale v péči týmového zdravotníka a vypadá to, že by měl v utkání pokračovat.
18'
Hostující Radek Žaloudekto zkusil štěstí zpoza šestnáctky. Ondřej Koblenc si ale s jeho trefou doprostřed branky bez větších problémů poradil.
17'
Centr Adama Fotra našel hlavu domácího kapitána Martina Uvíry stojícího u bližší tyče holešovické branky, po krátkém tlaku na rozehrávající obranu Vltavínu ale jinonický Motorlet opět získává balón a bude tak moc pokračovat v útoku.
16'
Ondřej Bachoda se nedokázal na levé straně uvolnit přes obránce, jeho centr tak nakonec hráč v zeleném srazil nohou do zámezí. Motorlet bude kopat roh.
15'
Josef Šmalcl poslal míč Maria Maionemu, ke kterému ihned přistoupila dvojice bránicích hráčů, holešovický Ital v těžké situaci zazmatkoval a poslal míč do zámezí.
14'
Další nepřesný výkop Ondřeje Koblence, rozehrávka Vltavínu teď trochu drhne, hráči v zeleném se už takřka pět minut nedostali přes polovinu hřiště.
Vltavín v posledních několika zápasech skvěle brání. Fotbalisté z Holešovic neobdrželi branku už čtyři zápasy v řadě. Dokázali se ubránit jak náporu Benešova, tak i Hostouně, Karlových Varů či rezervy prvoligové Příbrami.
13'
Nepřesný výkop Ondřeje Koblence znamená, že Motorlet bude moct pokračovat ve svém útočném snažení.
12'
Centr Adama Fotra z pravé strany z hloubi pole našel pouze hlavu domácího kapitána Martina Uvíry, který bez větších problémů odhlavičkoval míč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
11'
Holešovická obrana si s centrem od levého rohového praporku Motorletu bez problémů poradila. Do útoku tak opět půjdou hráči v zeleném.
10'
Tak tohle se jen tak nevidí!Kapitán Martin Uvíra nepřesně poslal míč pod sebe na gólmana Ondřeje Koblence, sparťanský odchovanec měl co dělat, aby míč mířící k levé tyči ještě vytěsnil mimo tři tyče holešovické branky . Motorlet bude kopat roh.
9'
Centr Marka Hovorky na hranici hostující šestnáctky byl sice přesný, jeden z domácích hráčů se ale při svém uvolnění shodil na zem Radka Žaloudka. Útočný faul.
8'
Další faul na polovině hřiště, tentokrát jeden z hostujících hráčů trefil holešovického útočníka šlapákem. Hráči Vltavínu se už ale staví na hranici vápna a vypadá to, že by měl rozehrávající Marek Hovorka míč nacentrovat.
7'
Po nepřesném dlouhém pasu na pravé křídlo na nabíhajícího Itala Mara Maioneho míč končí v zámezí za brankou Motorletu. Karel Hrubeš tak bude odkopávat od vlastní branky.
6'
Vltavín kombinuje na polovině Motorletu, před poctivě bránící jinonické fotbalisty se ale jen marně prosazují.
5'
Jeden z hráčů si v hlavičkovém souboji s Josefem Šmalclem pomohl loktem, Vltavín tak bude rozehrát z poloviny hřiště.
4'
Nadějný útok Vltavínu po centru z hloubi pole ukončuje ofsajd, ve kterém se jeden z hráčů v zeleném nacházel.
3'
Jakub Vojta se na levé straně šikovně uvolnil kličkou do strany přes holešovického obránce a stříleným centrem na hranici malého vápna Lokády vyslal do šance nabíhajícího Martina Hurku, jinonický střelec na míč nakonec nedosáhl, ten tak skončil v rukavicích Ondřeje Koblence.
Domácí gólman Ondřej Koblenc teď nemá vůbec jednoduchou situaci, vycházející slunce zpoza zástavy domů mu totiž svítí přímo do očí.
2'
Nadějný pas za obranu teď dostal hostující Martin Hurka, přes dobře bránícího Martina Uvíru se ale nedokázal uvolnit, míč tak nakonec skončil v rukavicích připraveného Ondřeje Koblence.
2'
Chvilku po začátku utkání riskantně vybíhá proti míči za hostující obranu gólman Karel Hrubeš, u míče je nakonec dříve než útočník a odkopává ho tak do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
1'
Jako první se dnes míče dotkl Josef Čtvrtníček, když míč poslal pod sebe na Dominika Tichého. Dnešní zápas je oficiálně zahájen!
1'
Při úvodním losu byl úspěšnější hostující kapitán Marek Čepelák, který si ale vybral stranu. Úvodní výkop tak budou mít na starost svěřenci Martina Frýdka.
A je to tady, dva zástupy fotbalistů se už linou na herní pažit. Domácí Vltavín nastoupí v domácí sadě zelených dresů, hosté z Jinonic přijeli v bílo-modré kombinaci.
Hráči jsou stále v šatnách, dnešní utkání začne zřejmě s drobným zpožděním.
Ještě jednou vás zdravíme, tentokrát přímo z pražských Holešovic, kde za necelých deset minut vypukne souboj Vltavínu a jinonického Motorletu. Přejeme příjemnou zábavu.
FK MOTORLET PRAHA – 7. místo, 19 bodů, skóre 15:14

Martin Poustka (Motorlet) o zápase s Admirou: "Fotbal trpěl. Samozřejmě pragmaticky musím brát, že každý bod se počítá a pro kluky to znamená i nějakou prémii. Bodový zisk je dobrý, zvýrazní i pocit dobrého fungování v kabině. Díky terénu a chybě Jungra jsme dostali v podstatě dárek a dokázali jsme ho zodpovědným ale i šťastným výkonem rozbalit. Na konci zápasu jsme mohli slavit vítězství 1:0, ale když se poohlédnu za zápasem, tak jsme si vlastně nevytvořili žádnou výraznou brankovou příležitost, podobně na tom byl i soupeř. Podle mého to byla vysoká hra nízké úrovně. To tu mohli lidi dnes vidět."

-----------------------------------------------------

Motorlet hrál takřka deset let na špičce Divize, než se mu povedlo postoupit zpět do třetí ligy. O úroveň výš se dostal až v minulé sezóně, kdy využil neochotu ostatních týmů jít o soutěž výš a postoupil až ze čtvrtého místa. Třetí liga se už blíží pomalu do své poloviny a tým z Jinonic zatím ukazuje, že v ČFL určitě nebude hrát třetí housle.

Po jedenácti zápasech se modro-červený tým nachází na slušné sedmé pozici, o body navíc dokázal obrat rezervu pražské Slavie či první Táborsko. Motorlet je teď na vlně tří vítězství v řadě, v říjnu ještě ani jednou neprohrál a celkově obdržel pouze jednu branku. V minulém zápase šťastně porazil Admiru 1:0.

Kádr jinonického celku je vhodně zkombinovaný z talentovaných mladíků a zkušených veteránu. Jedničkou je teprve devatenáctiletý Martin Janáček, v obrané řadě operuje zkušený Jan Rajnoch, který má zkušenosti z české reprezentace. Zatím nejproduktivnějším hráčem dnes hostujícího celku je Jakub Vojta, ten si po svém návratu z Německa vybojoval stabilní pozici v základní jedenáctce a vstřelil už čtyři góly.

LOKO VLTAVÍN – 5. místo, 20 bodů, skóre 19:14

Vltavín z Holešovic dlouhodobě patří k nejlepším týmům v třetí lize. V minulé sezóně sahal po postupu, nakonec skončil ale až na třetím místě s šestibodovou ztrátou na postupující Vyšehrad.

Letos neměla Lokáda dobrý vstup do sezóny. V září vyhrála pouze dva ze šesti odehraných utkání a propadla se až do spodní poloviny třetiligové tabulky. Teď už se ale zeleno-bílému celku opět daří, vše nastartovala výhra nad Benešovem. V posledních čtyřech utkáních fotbalisté z Holešovic získali všech dvanáct bodů, navíc už 360 minut neinkasovali branku.

Na trenérskou lavičku se po zdravotních problémech vrátil Martin Frýdek, své zranění doléčil i Kamerunec Martin Abena. Kapitánem Vltavínu je zkušený obránce Martin Uvíra, vydařenou sezónu zažívá i Ondřej Šípek, který ze své pozice záložníka vstřelil už tři branky.

25.09.2019 Vltavín – České Budějovice 1:4
28.09.2019 Vltavín – Benešov 2:0
06.10.2019 Hostouň – Vltavín 0:2
12.10.2019 Vltavín – Karlovy Vary 3:0
19.10.2019 Příbram B – Vltavín 0:1
PREVIEW ZÁPASU

Jedno z mnoha tradičních pražských fotbalových derby je zde. Loko Vltavín na svém domácím přivátá hráče Motorletu z nedalekých Jinonic. Peprnosti dnešnímu zápasu pomáhá i fakt, že oba celky od sebe dělí jeden bod. Dočasně by se navíc jeden z týmů mohl posunout na druhé místo před obě rezervy pražských "S".

Jako favoriti do zápasu vstoupí domácí fotbalisté. Ti po bídném vstupu do sezóny opět dokázali navázat na formu, díky které se v loňské sezóně umístili na solidním třetím místě.

Motorlet už ale několikrát ukázal, že umí potrápit i mnohem silnějšího soupeře. O body hráči modro-červeného celku obrali už rezervu slavné pražské Slavie, či první Táborsko.

Oba celky mají bohatou historii vzájemných střetnutí. To poslední je už ale staré devět let, tehdy vyhrál Vltavín tím nejtěsnějším způsobem 1:0 na horké jinonické půdě. Poslední vítězství Motorletu se datuje až do roku 2007.

Sobotní utkání odřídí Zdeněk Mudra, po lajnách mu budou asistovat Vladimír Pastyřík a Lukáš Langmajer.

POSLEDNÍ 3 VZÁJEMNÉ ZÁPASY:

23.05.2009 Vltavín – Motorlet 3:2
08.08.2009 Vltavín – Motorlet 2:1
13.03.2010 Motorlet – Vltavín 0:1
Krásné ráno všem fotbalovým fanouškům! Vítáme vás u on-line přenosu z utkání ČFL mezi Loko Vltavín a FK Motorlet Praha. Zápas začíná v 10:15 a bude vás jím provázet Libor Kokoška .