ČFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Dukla B - 11. srpna 2019   17:00

Zápy
Zápy
4' Putz  • 10' Jelínek  • 37' Hron  • 48' Putz  • 69' Matějka
5:2
(3:0)
Dukla B
Dukla B
56' Studnička   • 87' Kott
Zápy
Soukup – Hakl, Jelínek, Pávek, Hašek, Matoušek (67. Skuhravý), Eliáš, Putz (78. Stehno), Koutenský, Hron, Matějka (82. Duben)
Doležal, Duben, Stehno, Skuhravý
Benedikt – Urban, Matyš
Teletník arena, Zápy (CZE)
205 diváků
Dukla B
Šťovíček – Kovernikov, Kosík (60. Veniger), Mentberger (70. Kolman), Lauko, Kott, Bezdička, Kim (70. Houha), Ullman, Jakab (46. Studnička), Fišl (60. Novák)
Janda – Studnička, Novák, Kolman, Houha, Veniger, Janko

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
V dalším kole zajíždějí Zápy příští týden do Živanic. Dukla se na domácí půdě utká s rezervou Pardubic.
Zápy potvrdily roli favorita a vstoupily do nového ročníku České fotbalové ligy pohodovým vítězstvím 5:2 nad rezervou pražské Dukly. Domácí byli po celý zápas aktivnějším celkem a tři body tak získali zcela zaslouženě.
90+2'
87'
Dukla B právě vstřelila branku!
Hosté o sobě dali krátce před koncem podruhé vědět. Gól TOMÁŠE KOTTA ale znamená už jen kosmetickou úpravu skóre.
85'
Žlutou kartu dostává Artem Kovernikov (FK Dukla Praha B).
82'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Jiří Duben.
82'
Žlutou kartu dostává Karel Houha (FK Dukla Praha B).
80'
Dnešní utkání sleduje 205 diváků.
78'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Petr Putz, přichází Filip Stehno.
70'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Vojtěch Mentberger, přichází Vojtěch Kolman.
70'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Seung Bin Kim, přichází Karel Houha.
69'
Zápy právě vstřelily branku!
Zápy si berou čtyřbrankové vedení zpět a kráčí za prvními třemi body v nové sezóně. Pátou trefu obstaral TOMÁŠ MATĚJKA.
67'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Milan Matoušek, přichází Radek Skuhravý.
60'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Lukáš Kosík, přichází Viktor Veniger.
60'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Daniel Fišl, přichází Tomáš Novák.
56'
Pražané zaznamenávají čestný úspěch a zásluhou ŠTĚPÁNA STUDNIČKY snižují.
55'
Žlutou kartu dostává Milan Matoušek (SK Zápy).
48'
Domácí fotbalisté vstupují povedeně i do druhé půle a vedou již o čtyři branky. Podruhé v utkání se trefil PETR PUTZ.
46'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Josef Jakab, přichází Štěpán Studnička.
46'
45'
40'
Žlutou kartu dostává Petr Putz (SK Zápy).
37'
Zápy svou herní převahu korunují krátce před přestávkou třetí trefou. Prosadil se VOJTĚCH HRON.
28'
Žlutou kartu dostává Ondřej Ullman (FK Dukla Praha B).
10'
Zápy udílejí rezervě Dukly lekci z produktivity a vedou po zásahu MARTINA JELÍNKA už 2:0.
9'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Mentberger (FK Dukla Praha B).
4'
Domácí jdou velmi rychle do vedení! Krátce poté, co Zápy kopaly první roh, otevírá skóre PETR PUTZ.
1'

SK Zápy: Soukup – Hakl, Jelínek, Pávek, Hašek, Matoušek, Eliáš, Putz, Koutenský, Hron, Matějka
Náhradníci: Doležal, Duben, Stehno, Skuhravý

FK Dukla Praha B: Šťovíček – Kovernikov, Kosík, Mentberger, Lauko, Kott, Bezdička, Kim, Ullman, Jakab, Fišl
Náhradníci: Janda – Studnička, Novák, Kolman, Houha, Veniger, Janko

Rozhodčí: Benedikt – Urban, Matyš.
Roli velkých favoritů budou plnit domácí fotbalisté. Zápy skončily v loňském ročníku ČFL na druhém místě se čtyřbodovou ztrátou za vítězem z Vyšehradu, který již kope FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU. Rezerva pražské Dukly se na start soutěže, v níž je pochopitelně nováčkem, naladila generálkou s týmem Al-Fujairah ze Spojených arabských emirátů. Pražané sice s exotickým protivníkem prohráli 2:4, prezentovali se však sympatickým výkonem.
Příjemné nedělní odpoledne. Nově s "B" týmy startuje nový ročník rozšířené České fotbalové ligy, tedy třetí nejvyšší tuzemské soutěže. My se v tomto textovém přenosu zaměříme na střetnutí mezi celky SK Zápy a FK Dukla Praha B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.