ČFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Jablonec U21 - 27. října 2019   14:30

33' Duben
1:3
(1:2)
Jablonec U21
30' Dočekal   • 43' Breda   • 52' Rozkovec
Zápy
Soukup – Hakl, Duben, Pávek, Hron, Jelínek (C), Putz, Koutenský (66. Matoušek), Eliáš, Janko, Kubů (57. Matějka)
Doležal – R. Skuhravý, Matějka, Koumba, Matoušek, Růžek, Hašek
Aubrecht – Hányš, Talpaš
Zápy
185 diváků
Richter – Koblížek, Rozkovec, Velich (67. Munzar), Dočekal, Breda (83. Buchlovský), Daníček, Macháček, Peřina (64. Haitl), D. Skuhravý (C), Štěpánek (45. Helm)
Vajner – Munzar, Buchlovský, Haitl, Helm

Utkání končí, hosté si odváží na sever Čech tři body za výhru 3:1, kterou zapříčinili brankami Dočekal, Breda a Rozkovec. Za domácí se trefil pouze stoper Duben. Děkujeme vám za sledování přenosu a někdy příště u ČFL na počtenou!
90+2'
90+1'
Útočný faul Kristiana Janka na Koblížka, tohle již hosté zvládnou!
90'
Jiří Duben v dalším tvrdém souboji nabral na vidle Tomáše Dočekala a může být rád, že za své počínání neobdržel druhou žlutou kartu.
89'
Richter nyní pomáhá vlastním obráncům a zkontroval míč, který doputoval za koncovou čáru, výkop od branky Jablonce B.
88'
Hosté si vybojovali výhodu rozehrávky rohového kopu. Zápy dokázaly míč odvrátit do bezpečí a míří dopředu.
87'
Dlouhý centr do vápna Jablonce si stáhl Richter, který byl ještě faulován, takže rezerva Jablonce nastřádá další cenné vteřinky.
85'
Karetní mariáš se rozjíždí na plné obrátky. Zaslouženou žlutou kartu inkasuje také Josef Eliáš (ZAP), který byl pozdě v souboji s krajním hráčem Jablonce.
84'
Jiří Duben (ZAP) se na poslední minuty vysunul dopředu, nyní to ale s aktivitou přehnal a dohrál brankáře Richtera, od rozhodčího za jeho jednání obdržel žlutou kartu!
83'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Dominik Breda, přichází Jakub Buchlovský.
82'
Na další centr se pověsil do vzduchu Jiří Duben! Jeho hlavičkový pokus skončil o kousek nad!
81'
Rohový kop Hrona nenašel nikoho z hráčů Záp, Jablonečtí si s tímto nebezpečím poradili.
79'
Vojtěch Hron (ZAP) obdržel za nemístné komentáře žlutou kartu!
78'
Další velká šance Záp! Po individuální akci Eliáše se míč dostal až na levou stranu, odkud přišel centr do vápna na Putze, ten dokázal hlavou sklepnout míč přesně na Eliáše, který ale pouze nechal vyniknout Richtera! Nakonec bylo ale veškeré vzrušení zbytečné, protože se Eliáš nacházel v ofsajdu.
75'
Domácí příznivci se dožadovali odpískání ruky Jablonce v pokutovém území, to se však nekonalo a Jablonečtí pelášili do brejku, konkrétně Ondřej Rozkovec, kterého v samostatném úniku vychytal Soukup, který tak drží naděje Záp!
74'
Dvě velké šance pro Zápy! Do pokutového území protancoval s míčem na kopačce Janko, jeho zakončení z pravé strany na přední tyč ale dokázal Richter vyrazit, stejně tak jako následné zakončení Matouška!
73'
Rohový kop Jablonce vyboxoval daleko od své svatyně brankář Soukup.
72'
Patrik Haitl se po ztrátě Záp hotovil ve vápně k zakončení akce Jablonce, dostupivší hráči Záp mu v tom ale zabránili.
70'
Matoušek se snažil ve spolupráci s Jelínkem přejít přes dvojblok Severočechů, hráčům Záp se to ale v tomto momentě nepodařilo a otáčejí přes stopery hru na druhou stranu.
68'
Zápští zjevně zvyšují tlak, tentokráte do šestnáctky centroval pravý bek a kapitán Jelínek, centr ale schoval do svých rukavic brankář Richter.
67'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Oliver Velich, přichází Sebastian Munzar.
66'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Lukáš Koutenský, přichází Milan Matoušek.
65'
Velká šance pro Jablonec, přetažený centr na zadní tyči mohl uklízet do branky Daníček, balón ale ideálně netrefil!
64'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Jaroslav Peřina, přichází Patrik Haitl.
62'
Václav Helm (JBB) si počínal na vlastní polovině hřiště nedovoleně a rozhodčího jeho počínání ocenil žlutou kartou!
61'
Kristian Janko nyní znovu dobře zapracoval pro svůj celek a vybojoval faul na polovině hřiště.
59'
Zápy dobře vyhrály hlavičkový souboj na útočné polovině, balón se odrazil přesně k Jankovi, který zaměstnal obranu hostů, po krátkém vedení míče se opřel do kulatého nesmyslu, jeho střela z nějakých dvaceti metrů ale přes nohy Dočekala zamířila o kousek vedle!
58'
Janko si nabíhal na dlouhý míč za obranu, nakonec byl ale u balónu ve vápně rychleji Richter.
57'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matyáš Kubů, přichází Tomáš Matějka.
56'
Domácí celek hraje na větší riziko a na polovině hřiště nyní zůstávají pouze stopeři Pávek s Dubnem, zatím ale domácí marně hledají ve druhém poločase recept na obranu Jablonce.
54'
Několik nepřesností v rozehrávce Záp, které se zatím nemohou srovnat, jako by je třetí branka v jejich síti trochu zaskočila.
52'
Tým Jablonec B právě vstřelil branku!
Nešťastný moment pro brankáře Soukupa! Ten dlouhý centr do vápna dokázal vyrazit mimo šestnáctku, pouze ale na hlavu ONDŘEJE ROZKOVCE, který se přesně trefil do opuštěné branky Záp – 1:3.
50'
Centrovaný míč se ale vůbec nepovedl exligovému Michalu Pávkovi, který ho k jeho smůle poslal až za koncovou čáru, od brány může rozehrávat Richter.
49'
Tvrdý zákrok Jaroslava Peřiny (JBB) je ohodnocen kartou žluté barvy, navíc zajímavá standardní situace pro Zápy!
48'
Jablonec si vybojoval výhodu rohového kopu, po kterém se po několika odrazech ke střele z otočky dostal Helm, jeho pokus ale postrádal větší důraz.
47'
Soukup byl brzy v permanenci, s centrem z pravé strany si ale dokázal bez problémů poradit.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:34 a k jeho sledování jste srdečně zváni!
Zatím sledujeme zajímavou podívanou, oba týmy mají dostatek příležitostí, ale produktivnější jsou zatím hosté, kteří vedou po brankách Dočekala a Bredy 2:1, za domácí se prosadil hlavou Duben.
45'
45'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Michal Štěpánek, přichází Václav Helm.
43'
Znovu se potvrdilo to otřepané pravidlo nedáš – dostaneš. DOMINIK BREDA si naběhl za obranu Záp a z levé strany nechytatelně přehodil brankáře Soukupa, který byl na půl cesty vyběhnutý a nestačil se už do brány vrátit – 1:2.
41'
Exekuce se ujal Michal Pávek, svou střelu ale namířil do břevna! Po následujícím závaru se ještě ke střele z úhlu dostal Putz, brankář Richter si ale s touto nepříjemností dokázal poradit!
40'
Penalta i na druhé straně, Skuhravý zasáhl místo balónu nohu Josefa Eliáše a rozhodčí píská pokutový kop!
39'
František Hakl na levé straně hřiště dobře zabojoval o míč, poté ho ve vápně předal Kubů, který se vymotal ke střele, ta ale zamířila metr nad branku.
37'
Tak to byl hodně ostrý skluz Petra Putze (ZAP), ten dohrál po odehrání Dočekala a za svoje počínání byl napomenut žlutou kartou!
35'
Kristian Janko si proklestil cestu do zakončení přes střed hřiště, byl ale pod tlakem jednoho z beků Jablonce a poslal míč pouze vedle Richterovy branky.
33'
Zápy právě vstřelily branku!
Domácí celek vyrovnává stav zápasu! Na rohový kop si naběhl na přední tyči JIŘÍ DUBEN a hlavou poslal balón nechytatelně k bližší tyči – 1:1.
32'
Na centr si naskočil na zadní tyči kapitán Jelínek, netrefil ovšem v krkolomné pozici branku, Zápy ale budou mít výhodu rohového kopu, jelikož byl míč ještě tečován.
31'
Vojtěch Hron byl faulován u pravé postranní čáry, zajímavá standardní situace pro domácí celek.
30'
K exekuci penalty se postavil stoper TOMÁŠ DOČEKAL a tvrdou ranou k levé tyči nedal Soukupovi šanci a poslal ho na druhou stranu – 0:1.
29'
Velich skončil po zákroku jednoho z domácích hráčů v pokutovém území na zemi, rozhodčí neváhal a odpískal pokutový kop!
28'
Hraje se převážně ve středu pole, zatím sledujeme vyrovnanou podívanou.
27'
Nikolas Daníček se pustil bez bázně a hany do otevřené obrany domácích, následně ještě vylepšoval pozici pro Jablonec na Bredu, ten byl však v těsném postavení mimo hru.
26'
Za hranicí pravidel byl zákrok Velicha na Pávka, který se poroučel na zem, rozehrávat budou domácí Zápy.
25'
Bredův centr po rychlém rozehrání Jablonce mířil na kapitána Skuhravého, ten se však nacházel v ofsajdovém postavení, což potvrdil zdviženým praporkem asistent sudího Talpaš.
24'
Hron dokázal pod tlakem Dočekala poslat do malého vápna pro brankáře Richtera nepříjemný centr, Janko se ale do zakončení přes bránícího Štěpánka nedostal.
22'
Jablonečtí hráči se po delší dobře přihlásili o slovo, střela ze střední vzdálenosti však mohla nechat gólmana Soukupa klidným, jelikož mířila pouze vedle.
20'
Pávek si dokázal v souboji tělem pohlídat Velicha, míč tak doskákal až za pomezní čáru, autového vhazování se ujme levý bek domácích František Hakl, který má za sebou v uplynulých dnech působení na mistrovství světa v malém fotbale.
18'
Domácí Zápy se dokázaly ubránit i opakovaným centrům a naopak mířily dopředu, po přihrávce Putze zakončoval Hron, jeho projektil ale letěl mimo tři tyče.
17'
Petr Putz si na polovině hřiště zpracoval míč rukou, hrací předmět je tedy přisouzen hostujícím hráčům, kteří budou moci rozehrát.
15'
Peřina s Velichem se pohybují stále na hranici ofsajdu a zatím s nimi mají hráči Záp velké potíže, všechno se děje také k nevoli místních příznivců, kteří si o čárovém rozhodčím myslí své.
13'
Haklův centr hráči Jablonce zblokovali na rohový kop. Ten dokázal Richter vyrazit, ovšem ale pouze na hlavu Matyáše Kubů, jeho zakončení hlavou ale zamířilo pouze nad.
12'
Nikolas Daníček na hranici šestnáctky Záp nedokázal pod tlakem Michala Pávka zpracovat míč, který tak doskákal až k Soukupovi.
11'
Velich si výborně pohlídal ofsajdové postavení a mohl mířit sám na Soukupa, brankář Záp ale vytáhl dobrý zákrok a vyrazil míč na rohový kop. Ten dokázaly Zápy odvrátit do bezpečí.
9'
Na dlouhý Soukupův výkop ze země se snažil naběhnout Koutenský, byl ale v souboji dobře bráněn Dočekalem. Stoper Jablonce B následně pokryl míč, který se dostal až k Richterovi.
7'
Petr Putz se snažil najít za obranu nabíhajícího Kubů, gólman Richter si vyběhl pro balón a schoval ho ve svých rukavicích.
5'
Hron poslal do šestnáctky Jablonce z pravé strany zajímavý centr, který přizvedl stoper Dočekal jen k Haklovi, ten ještě předal míč na osu hřiště Putzovi, který byl ale pokryt bránícími hráči Jablonce.
3'
Jablonec křižně přenesl hru dlouhým pasem na Štěpánka, ten však v souboji s Jankem nebyl úspěšný a krajní bek Záp mohl odklidit míč do zámezí.
2'
Matyáš Kubů se snažil posunout míč před branku Jablonce, pas ale nebyl příliš přesný a v klidu si ho sebral brankář hostů.
1'
Zápy se snažily ihned dlouhým nákopem získat území na polovině soupeře, obrana Jablonce si však svědomitě poradila a nakonec mohla rozehrát až od brankáře Richtera.
1'

SK Zápy: Soukup – Hakl, Duben, Pávek, Hron, Jelínek (C), Putz, Koutenský, Eliáš, Janko, Kubů
Náhradníci: Doležal – R. Skuhravý, Matějka, Koumba, Matoušek, Růžek, Hašek

FK Jablonec B: Richter – Koblížek, Rozkovec, Velich, Dočekal, Breda, Daníček, Macháček, Peřina, D. Skuhravý (C), Štěpánek
Náhradníci: Vajner – Munzar, Buchlovský, Haitl, Helm

Rozhodčí: Aubrecht – Hányš, Talpaš.
Zápy zatím střelce hledají, více hráčů má po čtyřech brankách. To Jablonec má Nikolase Daníčka, který se trefil již pětkrát a je tak nejlepším střelcem jablonecké rezervy.
Utkání můžeme označit za šlágr kola, jelikož se na půdě prvního týmu v tabulce představí třetí. Oba týmy si v minulém kole poradily a braly všechny tři body. Jablonec B porazil doma Živanice 3:2 a Zápy loupily v Teplicích, odkud odvezly všechny body za výhru 3:1.
Hezký den všem příznivců kvalitní české kopané! V rámci dvanáctého kola naší třetí nejvyšší fotbalové soutěže se v Zápech představí místní SK proti rezervě ligového Jablonce. Srdečně jste zváni ke sledování textového onlajn přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.