
Hr. Králové

Ml. Boleslav
0:1
- 48'Kušej
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Hr. Králové
Ml. Boleslav
- 48'Kušej
- 54'Kušej(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Pavel Orel – Radek Kotík, Jakub Bureš
- Stadion
- Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav
- Návštěvnost
- 1079 diváků
M. Koubek
F. Kubala
A. Gabriel
P. Kodeš
V. Smrž
J. Rada
F. Novotný
O. Ševčík
F. Čihák
M. Leibl
P. Bajza
V. Kušej
T. Ladra
M. Suchomel
V. Kubista
M. Matějovský
D. Mareček
J. Fulnek
D. Šimek
M. Suchý
O. Karafiát
J. Šeda
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
Trenéři | |
Miroslav Koubek | Pavel Hoftych |
Statistika zápasu
49 %
51 %
5
6
3
8
3
6
0
0
15
21
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 30 | 70:29 | 68 |
2 | ![]() | 30 | 81:25 | 66 |
3 | ![]() | 30 | 55:29 | 57 |
4 | ![]() | 30 | 53:49 | 48 |
5 | ![]() | 30 | 36:38 | 46 |
6 | ![]() | 30 | 45:40 | 41 |
7 | ![]() | 30 | 39:43 | 38 |
8 | ![]() | 30 | 34:40 | 38 |
9 | ![]() | 30 | 39:42 | 37 |
10 | ![]() | 30 | 35:54 | 35 |
11 | ![]() | 30 | 46:57 | 35 |
12 | ![]() | 30 | 43:42 | 35 |
13 | ![]() | 30 | 38:63 | 32 |
14 | ![]() | 30 | 40:56 | 31 |
15 | ![]() | 30 | 29:58 | 28 |
16 | ![]() | 30 | 37:55 | 26 |
- Skupina o titul
- Play-off o umístění
- Skupina o záchranu
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:21.
ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Milan Škoda.
ze hřiště odchází Matěj Koubek, přichází Pavel Dvořák.
ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Patrik Žitný.
ze hřiště odchází Vasil Kušej, přichází Lamin Jawo,
ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Jiří Skalák.
ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Petr Pudhorocký,
ze hřiště odchází Jakub Rada, přichází Matej Trusa,
ze hřiště odchází Filip Novotný, přichází Jakub Kučera.
Mladá Boleslav se dostává do vedení! Ladra uržel míč na útočné polovině a díky tomu mohli hosté kombinovat u vápna Hradce Králové. Suchomel pak z pravého křídla odcentroval a jeho nabídka propadla až k VASILU KUŠEJOVI, jenž nekompromisní bombou překonal Bajzu.
ze hřiště odchází Ondřej Ševčík, přichází Jakub Klíma.
FC Hradec Králové: Bajza – O. Ševčík, F. Čihák, Leibl – Gabriel, Kodeš, Smrž, Rada (C), Novotný – Koubek, F. Kubala.
Náhradníci: Vízek – Harazim, Ja. Klíma, Pudhorocký, J. Kučera, P. Dvořák, Trusa.
Trenér: Miroslav Koubek
FK Mladá Boleslav: Šeda – D. Šimek, Suchý, Karafiát – Suchomel, Kubista, Matějovský (C), D. Mareček, Fulnek – Kušej, Ladra.
Náhradníci: Šerák – Skalák, Žitný, Látal, Mašek, Mil. Škoda, Vojta, Jawo, Ekpai.
Trenér: Pavel Hoftych
Rozhodčí: Pavel Orel – Radek Kotík, Jakub Bureš.
31.8. 2022 – FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové 1:2
Branky: 55. Mil. Škoda (pen.) – 42. Vašulín (F. Kubala), 72. Smrž (Kodeš)
FK Mladá Boleslav: Polaček – Suchý, D. Šimek, Karafiát – Pech (79. Krobot), Matějovský (C), Kubista (46. Donát), D. Mareček (67. Mašek), Fulnek (61. Ekpai) – Mil. Škoda, Ladra (67. Žitný).
FC Hradec Králové: Reichl – Ja. Klíma, Čech, Smrž – Gabriel, J. Kučera (90+5. Dvořák), Rada (C), Kodeš, Ryneš – F. Kubala (68. Prekop), Vašulín.
Mladá Boleslav má velmi špatný start do jarní fáze. Ze tří zápasů vytěžila jen jeden bod a navíc vstřelila jednu branku. Především dvě utkání na domácí půdě mohou Středočechy mrzet. Remíza s Brnem a prohra s Pardubicemi totiž přitáhla modro-bílé k sestupovým vodám, které jsou momentálně jen dva body daleko. Bídné produktivity si je vědom i Pavel Hoftych, jenž byl po utkání s Východočechy přirozeně zklamaný. „Druhý poločas jsme se tlačili více do koncovky, byli důraznější, ale bohužel naší současnou slabinou je mizerná produktivita, dali jsme na jaře pouze jeden gól. Soupeř hrál velmi dobře, byl v soubojích lepší a nám zápas nesedl.“
Votroci mají na jaře za sebou tři náročná utkání a získali v nich čtyři body, což není vůbec špatné. Po překvapivé výhře v Plzni přišla porážka s rozjetými Bohemians a v minulém kole Hradec Králové uhrál remízu 2:2 v Olomouci. Tento výsledek ale může svěřence trenéra Koubka trochu mrzet, neboť v zápase dvakrát vedli a o výhru přišli až v 82. minutě. Zkušený lodivod si po utkání na Hané postěžoval na sudí, kteří byli podle něj až moc přísní. „Nelíbilo se nám pojetí rozhodčího, někdy to byly směšné fauly za brnknutí, vůči nám byl ještě úzkostlivější,“ řekl na pozápasové tiskové konferenci.