Základní část - ONLINE PŘENOS - Ml. Boleslav : Slovácko

Ml. Boleslav

Slovácko
0:0
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Ml. Boleslav
- 45+1'Tatajev(žlutá karta)
- 66'Hubínek(žlutá karta)
- 69'Jakub Klíma(žlutá karta)
Slovácko
- 25'S. Hofmann(žlutá karta)
- 34'M. Petržela(žlutá karta)
- 55'Mich. Kadlec(žlutá karta)
- 78'Divíšek(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Pavel Franěk – Adam Horák, Pavel Vlasjuk
- Stadion
- Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav
- Návštěvnost
- 2763 diváků
T. Wágner
D. Douděra
L. Budínský
T. Ladra
M. Hubínek
D. Janošek
J. Klíma
A. Tatajev
D. Pudil
J. Zelený
J. Šeda
M. Petržela
J. Kliment
J. Navrátil
M. Havlík
V. Daníček
L. Sadílek
J. Divíšek
M. Kadlec
S. Hofmann
J. Juroška
M. Trmal
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
Statistika zápasu
50 %
50 %
2
4
7
4
5
1
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 30 | 58:10 | 72 |
2 | ![]() | 30 | 60:22 | 66 |
3 | ![]() | 30 | 55:35 | 50 |
4 | ![]() | 30 | 46:41 | 49 |
5 | ![]() | 30 | 50:38 | 47 |
6 | ![]() | 30 | 42:34 | 45 |
7 | ![]() | 30 | 46:45 | 43 |
8 | ![]() | 30 | 38:41 | 42 |
9 | ![]() | 30 | 35:35 | 42 |
10 | ![]() | 30 | 48:52 | 40 |
11 | ![]() | 30 | 36:37 | 36 |
12 | ![]() | 30 | 29:49 | 31 |
13 | ![]() | 30 | 25:47 | 27 |
14 | ![]() | 30 | 23:39 | 26 |
15 | ![]() | 30 | 16:47 | 23 |
16 | ![]() | 30 | 19:54 | 21 |
- Skupina o titul
- Play-off o umístění
- Skupina o záchranu
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:1.
FK Mladá Boleslav: Šeda – Jakub Klíma, Tatajev, Pudil, Zelený – Hubínek (C), Janošek – Douděra, Budínský, Ladra – Wágner.
Náhradníci: Stejskal – Mazuch, Fulnek, Hönig, Túlio, Křapka, Jiří Klíma.
1.FC Slovácko: Trmal – Divíšek, Mich. Kadlec, S. Hofmann, Juroška – Havlík, V. Daníček (C), Sadílek – M. Petržela, Kliment, Navrátil.
Náhradníci: Nemrava – Kohút, Jurečka, Šimko, Reinberk, Zahustel, P. Dvořák.
Rozhodčí: Pavel Franěk – Adam Horák, Pavel Vlasjuk.
Také Slovácko mohlo být s podzimní částí sezony spokojeno, neboť podávalo kvalitní výkony a možná trochu překvapivě se drželo v horní polovině tabulky. Také v Uherském Hradišti se na začátku kalendářního roku poměrně dost řešila skladba kádru pro druhou polovinu ročníku a nakonec se v klubu událo několik změn. Ofenziva se na jaře bude muset obejít bez Patrika Hellebranda, jenž zamířil do pražské Slavie, a Ondřeje Šašinky, jemuž bylo pro změnu ukončeno hostování z Baníku. Na to vedení zareagovalo angažováním Jana Klimenta. Ten se k fotbalu vrací po vleklých problémech s kolenem a na Slovácku se pokusí o restart své kariéry. Podobný cíl bude určitě mít také odchovanec Mladé Boleslavi Ondřej Zahustel, který bude v moravském celku hostovat ze Sparty. Ani svěřencům kouče Svědíka se ale vstup do jarní fáze příliš nepovedl a minulý víkend doma prohráli 0:1 s Ostravou.
Fotbalisté Mladé Boleslavi si na podzim vedli velmi dobře a nakonec přezimovali na páté pozici. Díky kvalitním výkonům si někteří hráči řekli o pozornost movitějších celků a nakonec několik z nich z klubu odešlo. Nejcitelněji oslabila ofenziva, neboť ze soupisky Středočechů během ledna zmizeli Mešanović, Komličenko a Bucha, kteří se dohromady postarali o čtyřiadvacet branek. I přesto se však celek z města automobilů zaměřil především na posílení defenzivy, která měla v první části sezony často problémy. Střed obranné řady by měl vyztužit zkušený Ondřej Mazuch a na krajích by pak měli zvýšit konkurenci Jaroslav Zelený s Davidem Douděrou. Boleslav musel také reagovat na zranění kapitána Marka Matějovského, jenž se zranil během soustředění na Maltě. Nakonec se vedení modro-bílých domluvilo s plzeňskou Viktorií na hostování Dominika Janoška. Kromě Mazucha se všichni zmínění představili už minulý týden v Českých Budějovicích a byli u porážky 0:3.