V dnešním zápase jsme se branky nedočkali. Nejblíže k ní měli hráči hostí, kteří v podání Schwarze trefili v 51. tyč a v 67.minutě měl na hlavě gól Harba, ale Blažek byl pozorný. Za týden přivítá Jihlava Liberec.
90
Druhý poločas bude o dvě minuty delší.
88
Hřiště opustil Emir Halilovič, kterého nahradil Filip Klapka.
87
Hřiště opustil David Vaněček, nahradil jej Václav Vašíček.
84
Rohový kop rozehrál Koloušek, z hranice vápna vystřelil Vaculík, ale jeho pokus šel nad.
84
Domácí vybojovali rohový kop.
82
Centr Harby do vápna zastavil hvizd hlavního rozhodčího.
82
Hosté vybojovali rohový kop.
80
Hra je v posledních minutách plná nepřesnotí.
77
Hřiště opustí Marek Kulič a místo něj si zahraje Vojtěch Hadaščok.
Dnešní utkání sleduje 2290 diváků.
72
Standardní situaci z 24 metrů rozehrál Koloušek, ale trefil jen zeď.
70
Jana Kosaka nahrazuje Václav Tomeček.
69
Vaculík rozehrál rohový kop, ale k ohrožení branky nedošlo.
67
Haris Harba měl na hlavě vedoucí gól. Jeho hlavičku chytá Blažek na brankové čáře.
63
Žlutou kartu vidí Tomáš Marek.
61
Jan Kliment opuští hřiště, místo něj si zahraje Václav Koloušek.
58
Centr Štěpána do vápna chytá Blažek.
56
Karlík se pokusil zakombinovat s Jungrem, ale obrana hostí pozorná.
53
Hradec rozehrál dva rohové kopy krátce po sobě, ale ani jeden neznamenal nebezpečí pro jihlavskou obranu.
52
51
Petr Schwarz napřáhl z 25 metrů a trefil tyč Blažkovy branky.
48
Po centru Klimenta, zpracovával balón Kosak, ale jemu seodrazil od nohy před překvapeného Vaněčka, který zakončit nedokázal.
46
Druhý poločas rozehrála Jihlava.
46
Máme zasebou první poločas, kdy jsme se branky nedočkali, o něco více střel měli hosté, ale žádná z nich nebyla gólová. Uvidíme, co přinese druhý poločas?
44
Vanček prověřil pozornost Koubka, ten jeho pokus chytá.
42
Harba se otočil na malém vápně, ale vystřelil mimo tři tyče.
40
Rada se snažil vyslat Kosaka, ale jeho centr byl příliš dlouhý.
37
Hradec rozehrával standardní situaci z 23 metrů, ale oba rozehrávající hráči trefili vždy zeď.
36
Žlutou kartu vidí Ondřej Šourek.
34
Centr Rady od rohového praporku končí mimo vymezené území.
32
Ze strany Jihlavy stále čekáme na přímou střelu na branku.
28
Domácí zahrávali rohový kop, ale bez nějaké střely na bránu.
27
Roh Hradce neznamenal nebezpečí pro jihlavskou obranu.
26
Plašil střelou zpoza velkého vápna vystrašil Blažka, který s problémy vyráží na roh.
25
Akci Jihlavy zastavil praporek pomezního.
21
Gólovou šanci jsme prozatím neviděli, uvidíme co přinese druhá půlka prvního poločasu.
19
Hradecký roh neznamenal pro jihlavské hráče nebezpečí.
19
Kuličovu střelu vyrazil Blažek na roh.
17
Zraněného Radka Hochmeistra nahrazuje Petr Schwarz.
15
Střelu Rady zastavilo tělo Hochmeistera.
13
To samé se podařilo i Hradci.
12
10
Do Jihlavy přijela celkem početná skupina hostjících fanoušků, kteří jsou rozhodně slyšet.
8
Domácí rozehráli od levého praporku rohový kop, Vaculíkem zahravaný centr, ale neznamenal pro Hradec nebezpečí.
6
Kulič rozehrál poblíž levého rohového praporku standardní situaci, ale trefil jen Klimenta.
4
Kulič rozehrával standardní situaci, ale bez kýženého efektu.
3
Domácí zahrávali další roh, ale znovu žádné nebezpečí pro Hradec.
2
Kosak jej rozehrál nakrátko, ale k ohrožení branky nedošlo.
2
Domácí budou zahrávat rohový kop, který vybojoval Kosak.
1
Na hřišti se vedení klubu loučí s bývalým hráčem Stanislavem Teclem a děkuje mu za jeho služby, které pro Jihlavu odvedl.
Hráči již nastupují na hrací plochu, utkání za malý okamžik začne.

FC Vysočina Jihlava: Blažek - Vaculík, Tlustý, Šourek, Marek - Kliment, Karlík, Jungr, Rada, Kosak - Vaněček (náhradníci: Šimonek, Vašíček, Koloušek, Josl, Tomeček, Čvirik, Hanuš)

FC Hradec Králové: Koubek - Holeš, Fukal, Hochmeister, Plašil - Harba, Strnad, Šisler, Halilovič - Kulič, Štěpán (náhradníci: Schwarz, Voltr, Zelený, Hadaščok, Pávek, Klapka, Lindr)

Rozhodčí: Ardeleánu - Štěrba, Hájek (4. rozhodčí Adam).
Dobré odpoledne z Jihlavy, v rámci 17. kola přivítá Vysočina Hradec Králové. Oba celky od sebe v tabulce dělí tři body, takže o důležitost utkání je postaráno. Domácí špílmachr Koloušek nakonec zůstává na lavičce a do hry nejspíše zasáhne do druhého poločasu. Nejnovější posila hostí Vojtěch Hadaščok zůstává na lavičce.
Oba celky se utkaly na podzim v Hradci Králové, kde utkání skončilo remízou 1:1, když se za Jihlavu trefil Tecl a za domácí vyrovnal Šisler. Uvidíme jak dopadne jarní odveta.
Oba celky si v generálce na jarní odvety vedly naprosto rozdílně. Jihlava doma prohrála s druholigovým Táborskem 2:3. Za Vysocčinu se prosadili Karlík a Tomeček. Hradec Králové v utkání hraném v Nymburce porazil divizní Dobrovice 4:0, když se prosadili dvakrát Harba, Šisler a Štěpán.
Hradec Králové posílil v útoku Marek Kulič z Mladé Boleslavi a naposledy Vojtěch Hadaščok z Liberce. Obě nové tváře by tak měly pomoci Votrokům k záchraně a k udržení ligy.
Vysočina před jarními boji řešila problém, jak nahradit 10 branek střelce Stanislava Tecla, jenž odešel do Plzně. V Jihlavě plánují, že se o branky postará celý tým, v útoku se bude snažit jeden z trojice Arnold Šimonek, David Vaněček a Václav Vašíček. Trenér František Komňacký chtěl posílit i obranu neb jeho svěřenci byli druzí nejhorší v lize. Posilou měl být Milan Kopic, který se však nedávno zranil a Jihlava tak testuje stopera Petera Čvirika.