Teplice nakonec ubojovaly remízu a to zásluhou vyrovnávací branky Jarolíma z 47. minuty. Druhá půle mnoho pohledného fotbalu nenabídla. Dukla se soustředila hlavně na obranu.
90+3
A rovněž ještě Borek (DUK) uviděl žlutou kartu.
89
Poslední střídání Teplic. Dohrál Litsingi, na hřišti je Kerič.
88
Druhý poločas tedy žádnou fotbalovou hitparádou není.
86
Teplice vystřídaly. Jindráčka nahradil Vachoušek.
85
Podrazký pálil nad.
84
Z nebezpečné vzdálenosti bude kopat standardku Dukla.
81
Nyní se do útoku nežene už ani jeden tým, hráči spíše čekají na konec zápasu.
78
Mahmutovič se ocitl znovu v ofsajdu.
76
Mahmutovič sice dopravil míč do sítě, ale už předtím sudí pískali ofsajd.
74
Teplice získávají převahu, Dukla vychází především ze zabezpečené obrany.
72
Mahmutovič kličkoval uvnitř vápna Dukly, jeho střelu poté zastavil Rada.
70
Střídání Dukly. Božiče nahradil Podrazký.
67
Teplice střídají. Dohrál Chovanec, zahraje si Vůch.
68
Kaufman centroval na Mahmutoviče, ten hlavičkoval nepřesně.
66
Druhá půle zápasu zatím nemá takové tempo a kvalitu jako první poločas.
64
Žlutou vzápětí dostává i Vondrášek (TEP).
63
Přeučil (DUK) vyfasoval žlutou kartu.
62
Druhý poločas postrádá výranější tempo.
60
Dukla poprvé střídá. Albiacha Rogera nahradil Přeučil.
57
Utkání sleduje 1 542 diváků.
56
Tomislav Božič střílel z dálky, ale tímto nemohl Grigara překvapit.
54
Litsingi se nyní ukázkově vrátil do obrany a zpacifikoval útočníka Dukly.
52
Čajič (TEP) dostal žlutou kartu.
50
Nyní se hra uklidnila, míč drží Teplice na své polovině.
47
Teplice právě vstřelily branku!
MAREK JAROLÍM napřáhl z hranice vápna v rámci trestného kopu a svou přesnou ránou nedal brankáři Dukly pražádnou šanci.
46
Sudí nenastavil ani sekundu. Máme za sebou celkem solidní první poločas s přídavkem totální zimy. Veselejší můe být zatím Dukla, která vede po trefě Luboše Kaloudy z 36. minuty.
44
Jablonský uklidil míč před dotírajícím Borkem na roh.
42
Teplický Jindráček z hranice vápna mířil jen těsně nad břevno. Velká šance Teplic!
39
Hostující Tomáš Berger se z otočky opřel do míče a Grigar měl co dělat, aby ho vytáhl na roh.
36
Dukla právě vstřelila branku!
LUBOŠ KALOUDA proměnil trestný kop dokonale. Míč umístil podél zdi k levé tyči, Grigar se jen ohlédl.
34
Grigar vyběhl před vápno a skluzem zastavil unikajícího Pospěcha. Sudí vytahuje žlutou kartu pro teplického gólmana.
31
Mahmutovič si ve vápně vytvořil prostor a jen úžasný zákrok brankáře Dukly uchránil Pražany od inkasované branky.
29
Litsingiho zablokoval skluzem Štětina, ale odražený míč se posléze dostal k Čajičovi, který z velmi nadějné pozice zakopl míč nad bránu.
27
Po delší době domácí vybojovali další rohový kop.
25
Fanoušci Dukly skandují: "Pískej konec," otázka, co si od toho slibují...
24
Čajič střelou z dálky vyzkoušel pozornost brankáře Dukly Rady.
22
Ale pozor! Litsingi ve vápně našel Vondráška a ten pálil jen o kousek nad branku!
20
Pražané působí kompaktním a fotbalovým dojmem. Nebojí se udělat kličku, narážečku a překvapit soupeře.
18
Dukla nyní zatlačila soupeře před vápno, pak Borek zahodil míč vysoko nad bránu.
16
Teplice budou kopat druhý roh v krátkém sledu.
15
Další velká šance Dukly! Kalouda dostal přihrávku za obranu, ale než se rozhodl co s míčem udělá, tak mu Grigar skočil pod nohy a zneškodnil jeho příležitost.
13
Franci Litsingi nyní prokázal, že je skutečně technicky vybavený a snažil se s Jarolímem vykombinovat obranu Dukly.
11
Tentokrát Berger centroval do vápna, tam ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
10
Na první gólovou šancí jsme museli čekat do desáté minuty a postarali se o ní hráči Dukly. Borek našel na hranici vápna Bergera, který se snažil prostřelit Grigara přízemní střelou. Kdyby více mířil, možná by z toho byl gól.
8
Alespoň, že domácí kotel má dobrou náladu a zpívá jeden oblíbený chorál za druhým.
7
Začátek zápasu je tedy hodně opatrný, včerejší Plzeň s Neapolí to zatím není. Do toho se fotbalisté obou týmů musejí potýkat s výraznou sněhovou vánicí.
6
Litsingi kličkoval u lajny, nakonec přihrál do zámezí.
5
Čajičovu střelu zblokovali hostující zadáci na rohový kop.
4
Slibně rozvíjející akci Dukly, kterou založil Španěl Romero, zabrzdil ofsajd.
2
Sledujeme opatrný začátek zápasu, míč drží fotbalisté Teplic.
1
Nástup hráčů na trávník provází husté sněžení a rovněž prořídlé tribuny. Tomu se ale nelze příliš divit, protože tu zrovna nepanuje dvakrát přívětivé počasí. V současné době měříme -5°C.
Těsně před startem zápasu se zranil teplický Antonín Rosa, kerého tak v základní sestavě nahradil David Jablonský.

FK Teplice: Grigar - Vondrášek, Kaufman, Rosa, Podaný - Litsingi, Čajič, Jarolím, Chovanec - Jindráček, Mahmutovič.

FK Dukla Praha: Rada - Romera, Štětina, Vorel, Vrzal - Božič, Kalouda, Borek - Berger, Pospěch, Albiach. Na střídání: Hašek, Přeučil, Podrazký, Marek, Svatonský, Malý, Tetour.

Rozhodčí: Zelinka, Pelikán, Marek.
V prvním jarním kole přivítají fotbalisté Teplic ve velmi důležitém střetnutí soupeře z Dukly Praha. Domácí budou chtít oplatit Pražanům podzimní debakl 0:4 z Julisky a začít sbírat záchranářské body hned v úvodu jarní sezóny.

Teplice přes zimní pauzu posílily, přišel například obránce Josef Kaufman či konžský fotbalista Franci Litsingi. Teplice se nedávno vrátily z kyperského soustředění, uvidíme tedy, jestli v dobré kondici nastoupí do pátečního utkání. A budou se muset obejít bez klíčového záložníka Ljevakoviče, který pyká za osm žlutých karet.

Dukla Praha se na podzim prezentovala kvalitním fotbalem a svou úlohu bude chtít potvrdit i na Stínadlech. „Je to první kolo na hřišti soupeře, a tím spíš lze očekávat maximální bojovnost, nasazení a agresivitu. Teplice mají mužstvo postavené na rychlých protiútocích, kde si budeme muset dát pozor zejména na Mahmutoviče. On spolu s dalšími hráči jsou rychlostní typy a přechod do protiútoku je jejich velkou předností, takže se na to musíme připravit. Samozřejmě my se budeme snažit hrát svoji hru a nedovolit soupeři jejich přednosti tolik uplatňovat a snažit se jim to co nejvíce znepříjemnit," uvedl trenér Dukly Luboš Kozel pro klubový web.

Na Stínadlech jistě dostane prostor od trenérů Dukly kanonýr Zbyněk Pospěch, kerý se stal nejlepším střelcem týmu v zimní přípravě.