Fortuna liga Slovensko - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dunajská Streda : Trenčín - 24. listopadu 2018   15:40

Dunajská Streda
0:0
(0:0)
Trenčín
Trenčín
Jedlička – Vida, Huk (C), Koné, Davis (86. Bilenkyi) – Herc, Bednár (62. Šatka), Kalmár – Divković (74. Tretiakov), Bayo, K. Vida.
Slančík – Šimčák, Koštrna, Šatka, Záhumenský, Bilenkyi, Tretiakov.
Chmura Pavel
MOL Aréna (Dunajská Streda)
7777 diváků
Trenčín
Hrdlička – Yem, Šulek, Mašović, Skovajsa – El Mahdioui (C) – van Arnhem, Corryn (76. Paur) – Bukari (25. Kleščík), Mance (60. Čataković), Sleegers.
Šemrinec – Kleščík, Zubairu, Paur, Ubbink, Čataković, Kvocera.

To je ode mě dnes vše, přeji vám hezký zbytek odpoledne a u fotbalu třeba někdy příště.
Lepší v tomto zápase byli stoprocentně domácí. Bohužel pro domácí Bayo dnes neobul střelecké kopačky.
90+3'
90+3'
Čas na poslední útok pro domácí.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Centr od M. Vidy skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
86'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Erick Davis, přichází Stanislav Bilenkyi.
85'
Nepřesná kombinace domácích vedla k brejku hostí, kteří však už mají velice málo sil.
82'
Bayo nedává další tutovku, tak stále platí nerozhodný stav.
80'
Koného centr nikoho nenašel, tudíž hosté mají čas na oddech.
80'
I nadále pokračuje tlak domácích.
76'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Milan Corryn, přichází Jakub Paur.
74'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Marko Divković, přichází Maksym Tretiakov.
74'
Nepřímý kop zahrával Kalmár, ale ten překopl bránu.
73'
Diváci teď pískají na Hrdličku, který stále vyčkává s výkopem. Vysloužil si nepřímý kop pro domácí.
71'
Po rohovém kopu Herc nastřelil břevno.
70'
Po Vidově akci bude následovat rohový kop.
69'
Herc nahrával na Baya, ale ten netrefil prázdnou bránu.
Dnešní utkání sleduje 7777 diváků.
65'
A je tu další zahozená šance domácích. Opět v akci Bayo.
63'
Bayo dostal nádhernou přihrávku za obranu, ale o kousek gól nedal.
62'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Martin Bednár, přichází Ľubomír Šatka.
61'
Žlutou kartu dostává Lukáš Skovajsa (AS Trenčín).
60'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Antonio Mance, přichází Hamza Čataković.
60'
Herc zkazil přihlávku a tím nechtěně založil brejk hostů. Ti s ním ale naložili prahbídně a míč skončil v autu.
58'
Yem tvrdě fauloval K. Vidu.
57'
Davis centroval, ale Bayo na vysoký míč o kousek nedosáhl.
54'
M. Vida centroval do šestnáctky, ale Bayo si s míčem neporozuměl.
52'
Van Arnhem se těžko sbírá po jednom ze soubojů s domácími hráči.
47'
Unikajícího hráče domácích zastavil Šulek, ale jenom za cenu žluté karty.
46'
Začátek byl vyrovnaný, avšak po vyloučení hostujícího Masoviče byli jasně lepší domácí.
45'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Zsolt Kalmár opět centroval z rohového kopu, ale jeho centr opět nenašel žádného domácího hráče. Hosté tedy míč odkopli.
42'
Mance vybídl Sleegerse, ale toho fantastickým zákrokem vychytal Jedlička.
40'
K odraženému balonu se dostal Herc, jeho bomba skončila jen kousek od levé šibenice hostujícího brankáře.
37'
Kalmárův centr z rohového kopu nedopadl nijak slavně, odpravila ho hostující obrana.
36'
Nepřesný Davidsův centr zhatil domácí kombinaci.
35'
Domácí K. Vida byl faulovaný hostujícím Yemem.
30'
Mance mohl střílet kousek před malých vápnem, bohužel pro něho se mu míč zamotal u noh. Domácí tento míč odkopli.
25'
Aktivní Bukari byl vystřídán Kleščíkem.
24'
Sleegers obcházel jednoho hráče za druhým, ale jeho tečovaná střela skončila pouze vedle brány.
22'
Bakari rychle utíkal k brance soupeře, ale čistým zákrokem ho zastavil Davis.
20'
Z rohového kopu centroval Kalmár, ale Bayo jen o kousek nedosáhl.
19'
Po faulu zezadu na Baya jde předčasně pod sprchy Mašovič. Bayo byl faulován asi 2 metry před pokutovým územím, takže štěstí pro hosty, že z toho nebude penalta.
15'
Další pokus hostů z velké dálky končí mimo bránu.
12'
Bednárova střela končí kousek vedle levé tyče Hrdličkovy brány.
10'
Rohový kop hostů skončil pouze na prvním protihráči.
7'
Mrštný Bakari se hezky probíjel dopředu, ale neudržel míč na hřišti.
Domácí brankář odkopává od brány.
5'
Šulkova důrazná střela z cca 35 metrů jen lehce minula branku domácích.
4'
Domácí šli dopředu, špatná nahrávka Kalmara ale vše zhatila.
2'
Domácí jsou zatím rozhodně aktivnější.
1'
Hosté mají porouchaný autobus, proto se zápas posouvá na 15:40.
Nejlepším střelcem domácího týmu je Vakoun Bayo, který vsítil v letošním ročníku Fortuna Ligy už 9 branek. Nejlepší střelec hostí je Antonio Mance, který vstřelil v letošním ročníku 7 branek.
Aktuální forma rozhodně mluví pro domácí, kteří vyhráli dva z posledních pěti zápasů. Hosté čekají na body již pět zápasů.
Poslední vzájemné zápasy:
19.8.2018 Trenčín – Dunajská Streda 3:3
28.4.2018 Dunajská Streda – Trenčín 0:3
8.4.2018 Trenčín – Dunajská Streda 1:3
Příjemné sobotní odpoledne. Slovenská Fortuna Liga proti sobě v rámci 16. kola svede domácí Dunajskou Stredu a hosty z Trenčína. Za papírové favority v tomto zápase platí Dunajská Streda. Domácí tým je na 2. místě tabulky (33 bodů). Hosté na 7. místě tabulky (17 bodů).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:40.