Fortuna liga Slovensko - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Nitra - 24. května 2019   19:00

Z. Moravce - Vráble
34' Válovčan
1:0
(1:0)
Nitra
Nitra
Chovan – Brašeň, Asanović, Práznovský, Chren – Švec (74. Orávik), Ľupták, Grozdanovski (88. Karlík), Válovčan (90+1. Duga) – Ďubek (C) – Dočekal.
Krnáč – Tkáč, Beseda, Duga, Orávik, Kelez, Karlík.
Nitra
Šípoš – Šurnovský, Niba, Farkaš (C) (46. Zgrablić), Kuník – Bilovský, Fabiš – Chobot (88. Soković), Fábry, Charizopulos – Vestenický.
Búš – Zgrablić, Štefanec, Kóňa, Soković, Danek, Chovanec.

Domácí celek vyhrává tento zápas o jednu branku, a tak získává body do tabulky. Prosadit se dokázal Martin Válovčan. Jeho gól z třicáté čtvrté minuty rozhodl zápas.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:17.
90+3'
90+3'
Hostující fotbalisté se pokouší ještě něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
90+1'
Žlutou kartu dostává Nemanja Soković (FC Nitra).
90+1'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Válovčan, přichází Denis Duga.
90'
Tři minuty se budou nastavovat.
89'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Nemanja Soković.
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Tomče Grozdanovski, přichází Karol Karlík.
87'
Martin Válovčan získal krásnou přihrávku od spoluhráče, před brankou soupeře, ale míč rychleji získal gólman.
86'
Dnešní utkání sleduje 1 482 diváků.
85'
Žlutou kartu dostává Tomče Grozdanovski (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
85'
Zlaté Moravce měly před malou chvílí velkou šanci, kterou neproměnily. Nitra tak má stále jen jednobrankovou ztrátu.
83'
Tomáš Dočekal mohl jít sám na branku, po velké chybě Niby však neměl dostatečnou rychlost. Tomče Grozdanovski měl velkou šancí, ale dlouho si vylepšoval pozici, až nakonec nezakončil.
80'
Matúš Kuník nedokázal zpracovat těžkou přihrávku spoluhráče, míč odhopkal do zámezí.
79'
Chobot fauloval, domácí vybojovali volný kop z pravé strany. Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno poradila.
78'
Žlutou kartu dostává Marian Chobot (FC Nitra).
76'
Martin Válovčan vybojoval míč před brankou soupeř. Z dálky minul branku soupeře. Zajímavá situace byla nepřesná.
74'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Jakub Švec, přichází Peter Orávik.
73'
Martin Válovčan poslal před branku zajímavý centr, ale Švec neuspěl z dobré pozice.
72'
Zlaté Moravce vybojovaly na levé straně rohový kop. Ďuberovův centr byl nepřesný.
71'
Macdonald Niba se špatně zorientoval před brankou, míč sklepl svému brankáři, který si tak tak poradil. Domácí se po zaváhání prosadit nedokázali.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí stále drží těsné vedení, hosté na šance čekají.
68'
Marek Fábry se dostal k hlavičce z dobré pozice, ale jeho hlavička končí mimo branku. Dobrá šance byla nepřesně zakončená.
65'
Martin Válovčan se aktivně natlačil před branku, dožadoval se odpískání pokutového kopu, ale sudí nechává hru plynout.
63'
Zlaté Moravce jsou na míči, hrají aktivně, ale nemohou se propracovat do střeleckých pozic.
61'
Zlaté Moravce získaly přímý kop. Nepodařený centr naději na výraznější akci zhatil.
60'
Tomáš Ďubek nepřijal centr spoluhráče, nitranští fotbalisté akci bleskově zakončili.
59'
Žlutou kartu dostává Macdonald Niba (FC Nitra).
57'
Chovan si musel dávat pozor na míč za jeho obranu, nakonec si však dokázal poradit, a tak se směr hry může otočit.
55'
Antonio Asanović vyslal dalekonosnou střelu., jeho pokus byl zblokovaný na rohový kop. Následně jej ale nedokázali hosté zakončit.
54'
Branislav Ľupták byl faulovaný na polovině hrací plochy. Fabiš jej fauloval.
53'
Domácí mají míč na polovině hrací plochy, ale zatím se nemohou propracovat do střeleckých pozic.
52'
Adrián Chovan byl pozorný a se střelou Tomáše Vestenického si snadno poradil.
51'
Dlouhý centr do šestnáctky Nitry, ale i hostující celek si dokázal snadno poradit.
50'
Patrik Šurnovský centroval do šestnáctky z levé strany, domácí si snadno dokázali poradit a získali míč.
48'
Zlaté Moravce získaly rohový kop. Nepovedený centr před branku se snesl před branku, ale obrana si poradila.
47'
Ivan Zgrablić se hned zapojil do akce. Nejprve zblokoval centr soupeře, následně v souboji vybojoval míč. Domácí tuto situaci přečkali.
46'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Pavol Farkaš, přichází Ivan Zgrablić.
46'
Domácí celek se v prvním poločase dostal do jednobrankového vedení. Nitra na svou opravdu velkou šanci zatím čeká. Zlaté Moravce – Vráble hrají o výrazně lépe.
45+0'
45'
K odraženému míči se v šestnáctce dostal Švec, ale na střelu neměl dost času. Slabý pokus zblokoval obránce.
44'
Švec se pokoušel po levém křídle dostat do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit se střelou.
42'
Hraje ve střední části hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do šancí.
41'
Hosté se drží na útočné polovině, jenže domácí tým se velmi dobře brání a nepouští soupeře do šancí.
40'
Pět minut hry zbývá do konce poločasu, domácí celek drží jednobrankové vedení. Uvidíme, zda si Nitra dokáže vypracovat výraznější šanci.
39'
Ďurek a Kuník se dostali do menší potyčky, vyměnili si několik slov. Sudí oba hráče uklidnil.
37'
Žlutou kartu dostává Pavol Farkaš (FC Nitra).
35'
Hosté mohli bleskově odpovědět, ale rána Lukáše Fabiše byla zblokovaná. Trefil prvního hráče před brankou.
34'
Zlaté Moravce daly gól! Tomáš Dočekal předložil míč do šestnáctky, kde byl zcela volný MARTIN VÁLOVČAN. Ten si položil brankáře a okolo něho pálil přesně k tyčce.
33'
Oliver Práznovský se po rohovém kopu dostal do šance. Odražený míč poslal Švec mimo.
32'
Půlhodina hry je pryč, zatím největší šanci měl domácí celek. Gól z toho nebyl, a tak stále platí nerozhodný stav.
30'
Oliver Práznovský zblokoval střelu, kterou vyslal Vestenický.
29'
Zlaté Moravce se po akci z pravé strany dostali ke střele. Ta byla zblokovaná na rohový kop. Byl z toho jen bleskový kontr Nitry a zakončení Veštenického. Minul vzdálenější tyč.
27'
Rohový kop samotný nebezpečný nebyl, následně pálil z dobré pozice mimo Marek Fábry.
26'
Marian Chobot skvěle přijal pas od spoluhráče, jeho centr byl zblokovaný na roh.
25'
Nitra to zkoušela po pravé straně, centr se snesl k zadní tyči, ale nebyl nebezpečný. Lukáš Fabiš snadno zastavil míč.
23'
Oliver Práznovský vyslal dlouhý pas před branku soupeře, ale následně si jeho spoluhráči pomohli útočným faulem.
22'
Adrián Chovan musel zasahovat proti střele soupeře. Rána byla zblokovaná, a tak gólman měl snadnější práci.
21'
Matúš Kuník výborně přečetl hru a dokázal překazit dobře myšlený pas soupeře. Jinak by běžel Dočekal sám na gólmana.
19'
Oliver Práznovský skluzem zastavil soupeře a přihrávku směřující na Vestecnického. Pokud by pas prošel, byl by ofsajd.
17'
Podobná situace na opačné situaci hrací plochy, přízemní centr byl zblokovaný.
16'
Zlaté Moravce po faulu Nitry získaly volný kop. Míč se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.
15'
Ani jeden brankář nyní zasahovat proti výraznější šanci nemusel. Sledujeme opatrný fotbal.
14'
Tomáš Dočekal dostal míč za branku, ale jeho rána z dobré pozice byla zblokovaná.
13'
Hra se nyní hodně kouskuje, sledujeme pasáž hry plnou nepřesností. Na výraznější šanci nyní čekáme.
12'
Domácí tým hrál velmi dobře, nyní se dostal do střelecké pozice Jakub Brašeň. Je mu pískáno postavení mimo hru.
11'
Aktivně hrající Jakub Švec se dostal před branku, ale rychle jej zastavil Patrik Šurnovský.
10'
Sledujeme v úvodu velmi opatrný zápas, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznějších šancí.
9'
Domácí tým se propracoval ke střele z velké dálky, ale brankář zasahovat vůbec nemusel, míč končí výrazně mimo.
8'
Martin Válovčan byl faulovaný na křídle, jeho akce skončila. Míč pro jeho spoluhráče.
6'
Nitře se nedaří dostat se z vlastní poloviny hrací plochy. Následně se hosté pokoušeli o dlouhý centr, který byl neúspěšný.
6'
Míč se snesl před hostující branku, ale nikdo z domácího mužstva nedokázal sebrat míč. Hrát tak mohou hosté.
5'
Po nějaké době se fotbalista zvedl z hrací plochy, a zdá se, že bude pokračovat ve hře.
4'
Zezinho byl faulovaný na útočné polovině hřiště. Zůstal ležet a potřeboval ošetřovat.
3'
Jakub Švec se dostal do střelecké pozice, z levé strany přišel centr a jeho hlavička končí mimo branku.
2'
Jakub Švec se pokoušel natlačit do soupeřova pokutového území, ale k mči se nedostal. Hrát tak mohou soupeři.
1'

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Chovan – Brašeň, Asanović, Práznovský, Chren – Švec, Ľupták, Grozdanovski, Válovčan – Ďubek (C) – Dočekal.
Náhradníci: Krnáč – Tkáč, Beseda, Duga, Orávik, Kelez, Karlík.

FC Nitra: Šípoš – Šurnovský, Niba, Farkaš (C), Kuník – Bilovský, Fabiš – Chobot, Fábry, Charizopulos – Vestenický.
Náhradníci: Búš – Zgrablić, Štefanec, Kóňa, Soković, Danek, Chovanec..
Jedná se o zápas ve skupině o udržení. Jde o desáté kolo. Nitra je na deváté pozici, z posledních pěti zápasů vyhrál hostující tým jeden, porazil Trenčín 4:1. Remizoval se Zlaté Moravce – Vráble 2:2 a Podbrezovou 2.2. Nestačil na Senicu 2:3 a na Trnavu 0:1.

Zlaté Moravce – Vráble jsou v tabulce na desáté pozici. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Podbrezovou 1:0 a Trenčínem 2:1. Remizoval s Nitrou 2:2 a Trnavou 1:1. Nestačil na Senicu 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Slovenské Fortuna ligy. V tomto zápase proti době nastoupí FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble a FC Nitra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.