Fortuna liga Slovensko - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Bratislava - 10. listopadu 2019   15:00

Z. Moravce - Vráble
0:1
(0:0)
Bratislava
Bratislava
70' Holman
Pindroch – Čögley, Asanović, Brašeň, Pintér – Kovaľ (74. Rodrigues Junior), Grozdanovski, Duga (76. Jacy), Richtárech (57. Švec) – Ďubek (C) – Jarovič.
Eklu, Chovan (B), Chren, Jacy, Silvio, Švec, Tóth
Královič
Štadión FC ViOn
Bratislava
Greif – Medveděv, Božikov (C), De Marco, Suchockij – Ljubicić, Holman, Nono (81. de Kamps) – Daniel (69. Ratão), Šporar, Dražić (89. Guzmics).
De Kamps, Guzmics, Pauschek, Rabiu, Rafael Ratao, Trnovský (B)

Dnešní zápas byl velmi bojovný, hrálo se na velmi podmáčeném terénu a hra tomu odpovídala. V 70. minutě vystřelil tři body pro hostující celek David Holman. Z. Moravce čeká ve čtvrtek zápas v rámci slovenského poháru s Pohronie. Slovan Bratislava se utká s Bardejovem.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Tomáš Ďubek (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
90+2'
Ďubek poslal centr do pokutového území. Jeden z bránících hráčů odkopává do bezpečí.
90+1'
Žlutou kartu dostává Joeri de Kamps (ŠK Slovan Bratislava).
90'
Čtvrtý sudí signalizuje, že se nastavují tři minuty.
89'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dejan Dražić, přichází Richárd Guzmics.
87'
Švec se dostal v pokutovém území k míči a vystřelil jeho pokus končí mimo.
86'
Ďubek zbytečně fauloval Medveděva. Přímý volný kop bude rozehrávat Holman.
84'
Dnešní utkání sleduje 3020 diváků.
83'
Medveděvovi se odkop nepovedl a míč končí v zámezí. Autové vhazování pro domácí celek.
82'
Žlutou kartu dostává Maranhão Oliveira Jacy (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
81'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Nono, přichází Joeri de Kamps.
80'
Ljubicić odvrací míč pouze k Ďubkovi, ten svým centrem našel Jarovič. Hlavička končí vedle branky.
79'
Centrovaný míč odvrací jeden z bránících hráčů na další rohový kop.
78'
Rohový kop pro domácí. Rozehrávky se ujme Ďubek.
77'
Fantastický zákrok předvedl Greif po přímém volném kopu, který zahrával Jarovič.
76'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Denis Duga, přichází Maranhão Oliveira Jacy.
75'
Švec centroval z pravé strany do pokutového území. Jeho sehrávku odvrací De Marco.
74'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Silvio Rodrigues Junior.
73'
Ljubicić fauloval Jaroviče na útočné polovině.
72'
Bratislavští pokračují v aktivitě a chtějí přidat další branku.
70'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!

DAVID HOLMAN krásně obstřelil domácího gólmana a posílá svůj celek do vedení!
69'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Erik Daniel, přichází Rafael Ratão.
66'
Holman byl faulován Dugou. Domácí hráči jsou v posledních minutách velice aktivní a napadají své protihráče vysoko.
65'
Ďubek vyslal do pokutového území výborný centr. Bohužel žádný z jeho spoluhráčů se nedostal do zakončení.
63'
Kovaľ se dostal k odraženému míči a vystřelil, jeho pokus míří vedle pravé tyče.
62'
Pindroch výborně si sebral vysoký míč, který mířil na nabíhajícího Šporara. Dlouhým výkopem ihned hledá Jaroviče.
61'
Ďubek se snažil překvapit hostujícího gólmana. Jeho střelecký pokus z velkého úhlu končí pouze v boční síti.
60'
Medveděv zůstává ležet na hrací ploše. Vyžaduje si ošetření.
59'
Ljubicić vyslal velmi tvrdou střelu, tento pokus minul branku jen o kousek. Velmi pěkný pokus.
57'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Dávid Richtárech, přichází Jakub Švec.
56'
Žlutou kartu dostává Peter Čögley (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
55'
V dalším ofsajdovém postavení byl přistižen Richtárech.
54'
Jarovič nedokázal zpracovat sehrávku od jeho spoluhráče. Míč snadno získal De Marco.
52'
Dražić nastřelil jednoho z domácích beků. Od obránce se míč odráží do zámezí. Rohový kop pro Slovan.
51'
Holman se snažil vyslat průnikovou přihrávku mezi obránce. Jeho sehrávka byla příliš pomalá a Čögley získává míč.
50'
Daniel padá a sudí píská faul, kterého se dopustil Duga.
49'
Rozehrávky se ujmul Holman. Jeho střelecký pokus míří nad brankou.
48'
Přímý volný kop pro Slovan z hranice velkého vápna.
47'
Šporar padá v pokutovém území a dožaduje se odpískání pokutového kopu. Hlavní sudí zůstává v klidu a ukazuje, že se o nic nedovoleného nejednalo.
46'
V prvním poločase jsme bojovného fotbalu, který nám příliš gólových příležitostí nenabídl. Největší šanci měl Dražić, který z bezprostřední blízkosti přestřelil branku. Domácí celek za celý první poločas nevystřelil na branku. Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
45+1'
45+1'
Ďubek centroval do pokutového území. Míč odvrací Bozhikov.
45'
Ljubicić se dopustil nedovoleného zákroku. Sudí nařizuje přímý volný kop z dobré pozice. Rozehrávky se ujme Ďubek.
44'
Hosté se ubránili nebezpečí po rohovém kopu. Míč mají na svým kopačkách a vyrážejí do útoku.
43'
Rohový kop pro Zlaté Moravce. Rozehrávky se ujme Ďubek.
41'
Sukhotskyho centr byl zablokován. Míč míří do zámezí. Rohový kop pro hostující celek.
40'
Domácí levý obránce Brašeň vyslal centr do pokutového území. Zde byl připraven Bozhikov a míč odhlavičkoval do bezpečné vzdálenosti.
38'
Bratislavští se opět snaží o postupný útok a kombinují mezi obránci.
37'
Zatím největší šance zápasu! Daniel svým centrem našel v pokutovém území Dražiće. Ten z bezprostřední blízkosti branku přestřelil.
36'
Nono fauloval ve středu pole Dugu. Rozehrávky se ujme sám faulovaný hráč.
35'
Bozhikov nám předvedl hezkou kličku před dotírajícím Kovaľem. Poté hledal svým dlouhým nákopem Šporara.
33'
Jarovič se dopustil útočného nedovoleného zákroku. Zfauloval Medveděva. Rozehrávky se ujme Greif.
32'
Nono se odhodlal z velké vzdálenosti ke střele, jeho pokus byl velmi nepřesný a letí vysoko nad branku.
31'
Zlaté Moravce byly přistiženy v ofsajdovém postavení.
30'
Medveděv svým centrem našel v pokutovém území Šporara. Ten se dostal do hlavičkového zakončení, jeho pokus končí v náručí Pindrocha.
29'
Bozhikov krásně přenáší hru na nabíhajícího Holmana.
27'
Slovan Bratislava se snaží držet a kontrolovat balón na svých kopačkách. Obránci si přihrávají mezi sebou a čekají na pohyb svých spoluhráčů.
26'
Grozdanovski se dopustil faulu na půli hřiště. Bratislavští se snaží o rychlou rozehrávku.
25'
Výborně našel Šporar svou přihrávkou úplně volného Nona. Ten si však míč špatně zpracoval a vyhnal se ze střelecké pozice.
23'
Domácí fotbalisté se ubránili a vyrážejí do protiútoku.
22'
Rohový kop pro hostující celek.
21'
Richtárech na pravé straně se snažil přejít přes bránícího hráče. Nakonec si to rozmyslel a snažil se přihrát do středu hřiště. Jeho sehrávka byla nepřesná a míče se ujímá Slovan.
20'
Holman ztratil míč na útočné polovině. Rozehrávky se ujme Pinter. Svým dlouhým míčem hledal Jaroviče.
19'
Richtárech se snažil přejít přes De Marca, ten mu míč čistým způsobem odebral.
18'
Šporar byl velice těsně bráněn Asanovičem a míč ztrácí.
17'
Bratislavští se rohovému kopu ubránili a vyrážejí do protiútoku.
16'
Rohový kop pro domácí celek.
15'
Kovaľ svou přízemní přihrávkou v pokutovém území hledal nabíhajícího Dugu. Přihrávku vystihl Bozhikov.
14'
Šporar hezky sklepl na nabíhajícího Nona, ten zatáhl míč do pokutového území a svým centrem hledal své nabíhající spoluhráče. Míč si ze vzduchu sbírá Pindroch.
12'
Na hrací ploše zůstává ležet jeden z domácích obránců. Hlavní sudí píská faul.
11'
Kovaľ se dopustil nedovoleného zákroku vůči Medveděvovi. Hlavní sudí ho výrazně napomíná.
9'
Z rohového kopu žádné přímé ohrožení nepřišlo. Jeden z obránců odkopává do bezpečí. Nono získává míč opět pro svůj celek.
8'
Rohový kop pro hostují celek.
7'
Pinterovi se vůbec nepovedl odkop a míč letí do zámezí. Autové vhazování pro Slovan.
6'
V ofsajdovém postavení byl nachytán Kovaľ.
5'
Kovaľ se dopustil nedovoleného zákroku a hlavní sudí píská faul. Rozehrávky se ujme levý obránce Slovanu Sukhotsky.
4'
Daniel vyslal centr do pokutového území. Balón byl sražen a sebral si ho brankář domácího mužstva.
3'
Medveděv se hezky uvolnil přes bránícího hráče. Svou přihrávkou hledal Šporara. Ten míč nedokázal doběhnout a Pindroch si ho sbírá.
2'
Ljubicić byl faulován a hlavní sudí nařizuje přímý volný kop.
1'
Úvodní výkop provede Slovan.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí mužstvo v černých dresech a hostující celek v modro-bílé kombinaci.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Pindroch- Čögley, Asanović, Pinter, Brašeň- Kovaľ, Grozdanovski, Duga, Richtárech- Ďubek (C), Jarovič
Náhradníci: Eklu, Chovan (B), Chren, Jacy, Silvio, Švec, Tóth

ŠK Slovan Bratislava: Greif- Medveděv, Bozhikov (C), De Marco, Sukhotsky- Ljubicić, Holman, Nono- Daniel, Šporar, Dražić
Náhradníci: De Kamps, Guzmics, Pauschek, Rabiu, Rafael Ratao, Trnovský (B)

Rozhodčí: Královič.
FC ViOn Zlaté Moravce- Vráble
Domácí celek od začátku soutěže získal dvacet bodů. Nacházejí se na 6. místě v tabulce. Zlaté Moravce mají skóre 17:18 a mají čtvrtou nejpevnější obranu v lize. Za poslední tři ligové duely získali čtyři body. Nejlepším střelcem je Ďubek se šesti góly.

Poslední tři zápasy v Fortuna lize

Michalovce vs. Z. Moravce – 2:2
Z. Moravce vs. Nitra- 1:0
Dun. Streda vs. Z. Moravce – 2:1
ŠK Slovan Bratislava
Hosté od začátku sezóny získali pětatřicet bodů do tabulky a nacházejí se na prvním místě. Za poslední tři ligové duely získali devět bodů. Skóre hostujícího týmu je 37:11. Bratislavské mužstvo má nejproduktivnější útok v lize a nejpevnější obranu. Nejlepším střelcem hostů je Šporar s devíti přesnými zásahy. Ve čtvrtek se v rámci Evropské ligy utkali s Wolverhamptonem. Na anglické půdě Slovan padl 1:0.

Slovan Bratislava vs. Senica- 2:0
Michalovce vs. Slovan Bratislava- 0:1
Slovan Bratislava vs. Pohronie- 2:1
Čeká nás vzájemný duel mezi prvním a šestým celkem. Oba dva celky potřebují naplno bodovat. Otázkou bude, komu se to nakonec podaří. Favoritem podle sázkových kanceláří je hostující mužstvo.
Příjemné nedělní odpoledne přeji všem fanouškům a fanynkám! Program patnáctého kola slovenské nejvyšší fotbalové ligy si pro nás přichystal zápas mezi FC Zlaté Moravce a ŠK Slovan Bratislava. Vše začne v 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.