Fortuna liga Slovensko - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Michalovce : ŠKF Sereď - 15. května 2021   17:00

Michalovce
Michalovce
45+1' Vaško  • 76' Oshima
2:2
(1:1)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
5' Jureškin   • 70' Lačný
Michalovce
Dráb – Magda, Vaško, Bednár (64. Neofytidis), Vojtko (33. Sharani) – Soler – Popovits, Žofčák (C) (69. Diarra), Oshima, Mendez – Trusa.
Somolani A. (Svk)
Mestský futbalový štadión (Michalovce)
ŠKF Sereď
Ayotunde – Morong, Hučko (C), Michalík, Mečiar – Diaz (57. Šumský), Machuča – Iván (88. Danko), Fábry, Jureškin (64. Slaninka) – Lačný.
Šípka – Salimi, Šumský, Kuník, Potoma, Danko, Tatranský, Prachar, Slaninka.

Děkujeme za pozornost a u dalších fotbalových bitev opět na viděnou.
Fauly: 9:17
Zápas končí remízou 2:2, což není dobrá zpráva pro Michalovce, které nadále zůstávají na barážové příčce. Domácí byli ve druhé půli mnohem aktivnější a na rozdíl od svého soupeře zasypali branku množstvím střel. Jenže z ojedinělé akce se prosadil Lačný. Michalovce poté vrátil do zápasu parádní střelou Oshima, ale více toho již domácí nestihli.
90+5'
90+4'
Jedna z finálních akcí domácích končí dlouhým obloučkem v rukavicích brankáře Ikuepamitana.
90+3'
Další výborný zákrok hostujícího brankáře, který vyškrábnul přízemní pokus k tyči na roh!
90+3'
Akce Seredi po levé straně nevyšla. Útočit budou opět domácí.
90+1'
Ikuepamitan (Sereď) nyní v souboji nedokázal vyboxovat míč a ke střele z voleje se dostal Soler, svá mířidla však neseřídil a přestřelil.
90'
Nastavovat se budou 4 minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Martin Mečiar (ŠKF Sereď).
89'
Oshima (Michalovce) se snažil nacentrovat míč před branku, ale Ikuepamitan jeho centr stáhnul do své moci.
88'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Stanislav Danko.
87'
Faul hostů Dráb se bude snažit míč odkopnout co nejvíce k brance soupeře.
86'
Zuberu (Michalovce) mířil sám na branku, jenže praporek tyčí vzhůru. Ofsajd.
85'
Běžecký souboj u levé lajny končí lépe pro domácí. Následuje autové vhazování.
84'
Diarra (Michalovce) byl u lajny očividně přistrčen do zad, následná standartka však závar před brankou hostů nepřinesla.
82'
Michalovce hledají cestu k bráně, ale Mendez svůj centr netrefil vůbec ideálně.
80'
Slaninka (Sereď) se ocitl na trávníku, ale rychle se po zákroku oklepal.
79'
Oshima (Michalovce) opět pálí, ale tentokrát netrefuje.
78'
Hostující útok zastaven těsně za půlkou. Michalovce pokračují ve svém útočném snažení.
76'
Michalovce daly gól! Domácí po zásluze dávají branku. TAKUTO OSHIMA na středu předvedl rychlou otočku a levačkou trefil výstavně horní roh branky..
74'
Domácím běží čas a nadále se snaží o aktivitu, nyní už to budou mít ovšem o něco těžší.
70'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Naprosto z ničeho nyní jdou hosté do vedení. Rychlý útok zakončil MILOŠ LAČNÝ po rychlé kličce na střed na vzdálenější tyč.
69'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Igor Žofčák, přichází Cheick Alan Diarra.
67'
Roh domácího mužstva šanci nepřinesl.
67'
MFK drží míč většinu času, aktuálně kombinují kolem půlící čáry.
65'
Rychlý útok hostů končí zblokovaným centrem, následovat bude odkop od branky Drába.
64'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Roko Jureškin, přichází Martin Slaninka.
64'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Martin Bednár, přichází Georgios Neofytidis.
63'
Tlak Michaloviec pokračuje.
62'
Jureškin (Sereď) nyní o kousek nedosáhl na míč a hosté tak stále nedokázali po pauze vystřelit.
61'
Oshima (Michalovce) byl faulován dva metry před velkým vápnem. Přímý kop poslal Žofčák dobře na přední tyč, Ikuepamitan si připsal další dobrý zákrok, vytáhl míč nad branku.
59'
Ikuepamitan (Sereď) nyní předvedl důležitý reflexivní zákrok proti hlavičce Zuberua, nigerijský brankář měl štěstí. že balón mířil do středu hřiště.
58'
Ivan (Sereď) si na pravé straně předkopl míč a hosté stále bez šance ve druhé půli.
57'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Ivan Santiago Diaz, přichází Nicolas Šumský.
55'
Popovitsův (Michalovce) centr neměl špatné parametry. Bude z toho další roh pro žluté.
55'
Zuberu (Michalovce) nyní přešel velkou vzdálenost okolo vápna hostů, jenže trochu svou akci přetáhl a nakonec ani nenahrál.
53'
Další standartní pozice pro žlutě oděné domácí. Žofčák zkoušel rovnou pálit, ale střela měla několik metrů výšky navíc.
52'
Střílený centr do vápna hostů. Michalovce pokračují ve své aktivitě.
51'
Vaško (Michalovce) opět hlavičkoval, nyní však mířil velmi vysoko nad.
51'
Povedená akce domácích, po přenesení na pravou stranu pálil levačkou Popovits, střela řeckého hráče tečována na roh.
49'
Domácí zatím více na míči ve druhé půli, náznak brejku Seredi konči ještě před půlící čárou.
48'
Zuberu (Michalovce) měl na levé straně prostor, ale sám sebe zahnal k pomezní čáře.
47'
Soler (Michalovce) se nyní jen těžko zvedal z trávníku, domácí středopolař však bude v pořádku.
46'
Michalovce rozehráli druhý poločas. Na ostatních hřištích se hraje rovněž vyrovnaně, aktuální výsledek by tedy domácí nikam neposunul.
46'
Ofsajdy: 3:1
Tak první poločas je za námi a stav je nerozhodný 1:1. Sereď zahájila zápas rychle, po chybě brankáře mířil do prázdné brány Jureškin. Sereď byla celkově o něco nebezpečnější a to zejména při rychlých přechodech do útoku, ale potřebná přesnost jejím hráčům chyběla. Jinak byl poločas poměrně vyrovnaný. Na konci poločasu tak udeřili z ojedinělé akce domácí, při rohu srovanal hlavičkou Vaško.
45+2'
45+1'
Michalovce daly gól! Tak domácí ještě stíhají udeřit po rohovém kopu! FILIP VAŠKO se vynesl nejvýše a přesnou hlavičkou umístil balón k pravé tyči.
45'
Nastavují se 2 minuty.
45'
Rychlá akce Zempličanů nevypadala vůbec špatně, ale zastavil ji těsný ofsajd.
43'
Další standartní situaci pro Sereď vyřešili hosté dost zvláštním způsobem. Nejspíše se při signálu nedokázali správně domluvit.
41'
Brankář Dráb (Michalovce) pravděpodobně nemá problém se sebevědomým nyní si před dotírajícím Fábrym dovolil zasekávačku na brankové čáře.
40'
Těsně před dotírajícími útočníky museli domácí odvracet pozemní přihrávku. Roh pro Sereď.
38'
Fábry (Sereď) vyslal svůj centr ze standartní situace povedeně, ale domácí obrana odvrací.
37'
Dvě kontroverzní situace, nejprve rozhodčí neodpískal domnělou ruku Seredě, následně nepotrestal žlutě ani zákrok Vaška při brejku hostů.
35'
Zuberu (Michalovce) obětí faulu. Zřejmě byla v hlavičkovém souboji i ruka. Následuje ošetření.
34'
Trusa (Michalovce) nyní dokázal zblokovat výkop brankáře hostů, ten se však rychle zmocnil míče a nedopustil žádné drama.
33'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Matúš Vojtko, přichází Zuberu Sharani.
33'
Mečiar (Sereď) si vzal kop na starosti, ale mířil hodně mimo.
32'
Žlutou kartu dostává Filip Vaško (MFK Zemplín Michalovce). Zákrok na pronikajícího Diaze byl zcela jasný. Následuje přímý kop z větší vzdálenosti.
31'
Centr domácích byl velmi nepřesný a dopadl daleko za branku hostů.
30'
Obrana Michaloviec si nyní nebrala servítky a míč raději odklidila daleko do autu.
28'
Zasahovat na druhé straně musel i Ikuepamitan. Brankář hostů čelil sražené střele Oshimy, která mířila k jeho levé tyči.
26'
Ivan (Sereď) si to nyní namířil bleskurychle středem hřiště, první pokus mu byl však zblokován, druhá střela poté neměla potřebnou razanci a zamířila jen do středu branky Drába.
25'
Mečiar (Sereď) nyní dobře zachytil unikajícího soupeře, hosté tak udrželi svou útočnou polovinu.
24'
Trusa (Michalovce) se při snaze získat míč dopustil faulu na Hučka, akce MFK tak končí dříve než začala.
22'
Dráb (Michalovce) nyní udělal další hrubku, ale gól tentokrát platit nebude.
21'
Kolmice na Jureškina (Sereď) nakonec zamířila pouze k brankáři Drábovi.
20'
Domácí stále drží míč na polovině soupeře i díky pohledné kličce Solera.
19'
Konstruktivní hra ze strany hostů postrádala přesnost a jejich brejk končí autem pro Michalovce.
18'
Michalovce byli asi polity živou vodou, neboť nyní jsou velmi aktivní, nebezpečný kros skrze velké vápno však našel pouze obránce hostů.
16'
Rána z voleje od Popovitse (Michalovce) po rohovém kopu, ale balón letěl vysoko nad.
15'
Oshima (Michalovce) nyní pěkně pronikl do vápna po levé straně. Japonský hráč však následný centr nedostal před branku, ale vybojoval roh.
14'
Aut pro Sereď, ta je zatím více na míči, ačkoliv úvodní tempo zápasu nám trochu opadlo.
8'
Hosté se nyní nedokázali svou kombinací dostat ze své poloviny, po ztrátě se však opět rychle zmocnili míče.
7'
A další náznak šance pro Sereď, Lačný si však počínal nedovoleně.
5'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Rychlý start pro hosty. Brankář Dráb nyní neodhadl situaci a jeho výběh byl fatální. ROKO JUREŠKIN ho obešel a poté zamířil do odkryté brány.
4'
Souboj u lajny dopadl lépe pro tým Seredě.
2'
Akce Michaloviec končí ofsajdovým postavením.
1'

MFK Zemplín Michalovce: Dráb – Magda, Vaško, Bednár, Vojtko – Soler – Popovits, Žofčák (C), Oshima, Mendez – Trusa.
Náhradníci: Marković – Tandir, Sharani, Adekuoroye, Begala, Neofytidis, Kolesár, Diarra, Ntosis.

ŠKF Sereď: Ayotunde – Morong, Hučko (C), Michalík, Mečiar – Diaz, Machuča – Iván, Fábry, Jureškin – Lačný.
Náhradníci: Šípka – Salimi, Šumský, Kuník, Potoma, Danko, Tatranský, Prachar, Slaninka.

Rozhodčí: Somolani A. (Svk).
ŠKF Sereď

Sereď si naopak může oddychnout, je na 7. příčce a její bodový zisk ji zaručil záchranu. Tu si tým pojistil poslední výhrou 1:0 nad Nitrou, ačkoliv předtím dvakrát padl 0:1 s Pohroním a 1:2 s Ružomberku. Po dubnovém vypadnutí z poháru tak tým vlastně nemá o co hrát, což by se mohlo projevit na jeho aktivitě. Bude určitě zajímavé sledovat hráče jménem Alex Ivan, ten se v posledních třech zápasech trefil hned dvakrát.
MFK Zemplín Michalovce

Domácí tým z východního Slovenska je zatím na předposlední barážové pozici, nicméně na 10. Sereď ztrácejí jenom bod. V posledním zápase remizovali 0:0 s Pohroním, předtím zdolali 2:1 Ružomberok a remizovali 1:1 se Senicou. Mužstvo by mělo zabrat zejména v obraně, 51 obdržených gólů je nejhorší počin v celé lize. Aktuálně nejlepším ligovým střelcem týmu je Igor Žofčák se 6 brankami.
Pěkný den, sledujete další z utkání slovenské nejvyšší fotbalové soutěže, konkrétně skupiny o udržení. Michalovce přivítají Sereď. Tři předchozí zápasy obou soupeřů skončili ve dvou případech remízou 0:0 a 1:1 a v jednom případě těsnou výhrou Michaloviec 2:1. Čeká nás tak pravděpodobně další vyrovnané klání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.