Fortuna liga Slovensko - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pohronie : Ružomberok - 5. prosince 2020   14:00

Pohronie
Pohronie
3' Weir  • 52' Fadera
2:2
(1:1)
Ružomberok
Ružomberok
15' Regáli   • 56' Regáli
Pohronie
Jenčo – Obročník (77. Chríbik), Pavlík (C), Jacko – Blahút, Bangala (90+2. Matić), Weir, Župa (67. Audino) – Mazan, Bimenyimana, Fadera.
Dovec – Daniš, Chríbik, Audino, Vondryska, Matić, Petrák.
Glova – Vorel, Perát
Ružomberok
Krajčirík – Mrva, Maslo (C), Mojžiš – Gerec (77. Bobček), Kochan, Takáč (88. Boďa), Ďungel (60. Kmeť) – Kostadinov, Almási (60. Kojnok), Regáli (88. Múdry).
Červeň – Kmeť, Bobček, Boďa, Kojnok, Filinský, Múdry.

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního dne!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 17:14.
90+3'
90+2'
Ještě jedna střela v podání domácích. Patrik Blahút však mířil pouze do prostoru ve kterém byl Ivan Krajčírik.
90+2'
V samém závěru zápasu ještě rohový kop domácího týmu z levé strany, obrana Ružomberka však míč uklidila do bezpečí.
90+2'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází David Bangala, přichází Kojo Matić.
90+1'
K exekuci přímého kopu se postavil James Weir, ale jeho střela končí v postavené zdi hostů.
90'
Domácí budou po faulu Múdrého zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
90'
V druhém poločase bude hlavní rozhodčí nastavovat minimálně 2 minuty.
89'
Obrovská šance hostů! Kostadinov se dostal do výborné střelecké pozice, jeho střelu z otočky však Jenčo pohotově zlikvidoval!
89'
Petr Pavlík zkusil střelu, ale ta byla nepřesná, protože kapitán domácího týmu pálil v pádu a ze záklonu.
88'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Martin Regáli, přichází Timotej Múdry.
88'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dalibor Takáč, přichází Martin Boďa.
87'
Žlutou kartu dostává Tihomir Kostadinov (MFK Ružomberok).
87'
Žlutou kartu dostává Patrik Jacko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
86'
Žlutou kartu dostává Matej Kochan (MFK Ružomberok).
86'
Kochan faulován ve středu pole, dopředu tak půjdou hráči z Liptova.
85'
Alieu Fadera je dnes při střelecké chuti, po dlouhém pasu za obranu hostů se dostal k míči, ale dělovkou těsně minul spojnici ružomberské branky!
83'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Peter Mazan, přichází .
83'
Ofenzivní faul v podání domácího Patrika Blahuta, dopředu tak půjdou opět hráči Ružomberka.
83'
Rychlý útok v podání MFK, hosté si však v následné kombinaci nerozuměli.
82'
Rohový kop domácího celku odvrátil hlavičkou Ján Maslo, následně se míč odrazil k Audinovi, který vystřelil hodně nepřesně.
81'
Bimenyimana operoval na pravé straně. O míč sice přišel, ale získal pro svůj tým alespoň rohový kop.
80'
Do konce utkání zbývá necelých 10 minut, Pohronie stále na domácím stadionu remizuje s Ružomberkem 2:2.
79'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal domácí Ivan Audino, ale Krajčírik s jeho střelou neměl absolutně žádný problém.
78'
Bangala má zjevné zdravotní problémy, kouč domácího týmu Jan Kameník ho však stále nechává na trávníku.
77'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Michal Obročník, přichází Peter Chríbik.
77'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Tomáš Bobček.
76'
Na trávníku zůstává ležet domácí Bangala, hraje se však na opačné straně hřiště a hlavní rozhodčí tak nechává hru plynout.
75'
Kmeť se znovu výborně ukázal na hrotu, nakonec se ke střele dostal Matej Kochan, ale jeho zakončení končí v moci pozorného Tomáše Jenča.
74'
Jenže hosté rovněž dnes pomýšlejí na tři body, šikovně se na hrotu ukazuje aktivní Matúš Kmeť.
73'
Několik osobních soubojů ve středu pole, dopředu jdou znovu fotbalisté Pohronie.
72'
Střela Petra Mazana byla znovu zblokována, aktivní záložník domácího týmu dnes nemá štěstí v zakončení.
71'
Fotbalisté Pohronie jsou v těchto chvílích aktivnější a snaží se dostat dopředu.
70'
Máme za sebou 70 minut zápasu, stav je stále 2:2.
70'
Ivan Krajčírik bude v zápase pokračovat s obvazem na hlavě, zřejmě jde o tržnou ránu někde u levého ucha.
69'
Weir center způsobil chaos v šestnáctce hostů, ti však nakonec dokázali míč uklidit do bezpečí. Po kontaktu s Bimenyimanom však zůstává ležet na trávníku brankář hostí Ivan Krajčírik.
68'
Domácí mají výhodu přímého kopu po faulu na Fadera.
67'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Richard Župa, přichází Ivan Audino.
67'
Žlutou kartu dostává Alexander Mojžiš (MFK Ružomberok).
66'
Matúš Kmeť se šikovně prodral přes trojici hráčů, ale jeho centr k levé tyči nenašel adresáta.
65'
Slovní přestřelky už jsou i mezi lavičkami obou týmů, emoce jsou patrné na obou stranách.
64'
Na opačné straně rovněž souboj v pokutovém území, hosté však dokázali míč s námahou uklidit do bezpečí.
63'
Velká šance hostí z Liptova! Štefan Gerec se přes bránícího Jacka prodral do šance, ale v pádu mířil vysoko nad branku Tomáše Jenča!
62'
Žlutou kartu dostává Dalibor Takáč (MFK Ružomberok).
62'
Žlutou kartu dostává Martin Regáli (MFK Ružomberok).
61'
Domácí se snaží směrem dopředu něco vymyslet, zatím však Krajčírik nemusel zasahovat.
60'
Po hodině hry hraje FK Pohronie na domácím trávníku s Ružomberkem nerozhodně 2:2.
60'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Peter Ďungel, přichází Matúš Kmeť.
60'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Ladislav Almási, přichází Lukáš Kojnok.
59'
Centr Kostadinova z levé strany našel jen Michala Obročníka, který míč následně poslal do bezpečí.
58'
Snahy o útočné akce se střídají na obou stranách, Bangala však tentokrát fauloval Takáče a hosté mají výhodu přímého kopu.
57'
Peter Mazan padl na trávník po souboji u šestnáctky hostí, faul to nakonec nebyl a dopředu tak jdou hosté.
56'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Stará známá pravda říká nedáš – dostaneš a tentokrát znovu platí na 100%. MARTIN REGÁLI se na levé straně dostal k míči po chybě Michala Obročníka, vletěl do šestnáctky domácího týmu a pohodlně vyrovnává na 2:2!
55'
Velká šance domácích, přihrávku na hranici šestnáctky dostal Peter Mazan, ale z otočky ho napálil jen do bránícího hráče hostí.
54'
Domácí se po vedoucím gólu nadechli k mohutnému tlaku.
53'
Zastupující hlavní trenér hostí Marek Sapara se nyní pořádně zlobí na své svěřence a má proč. Oba góly Pohronie jsou dnes dílem chyb v obraně Liptáků.
52'
Pohronie právě vstřelily branku!
Krásná individuální akce, ALIEU FADERA se po levé straně dostal pohodlně do šestnáctky Ružomberka a bez problémů podstřelil padajícího Ivana Krajčírika!
51'
Oba týmy se snaží ovládnout střed pole, ale dělají chyby v kombinaci.
50'
Po souboji s Bimenyimanom zůstává ležet na trávníku Mojžíš, který se drží za tvář. Bimenyimana trefil soupeře loktem, ale to uniklo pozornosti hlavního rozhodčího.
49'
Martin Regáli se znovu dostal do dobré pozice podobně jako při gólu v prvním poločase. Tentokrát ho však domácí obrana pozorně hlídala.
48'
V úvodu druhého poločasu opět několik nepřesností na obou stranách.
47'
Bimenyimana ztratil míč, ten nakonec končí v moci Ivana Krajčírika.
47'
Do druhého poločasu nastoupily oba týmy beze změny v sestavách.
46'
Úvodní výkop druhého poločasu patří fotbalistům Ružomberka.
46'
Po prvním poločase hraje Pohronie s MFK Ružomberok nerozhodně 1:1. Druhý poločas začne přibližně v 15:02.
45+1'
45'
V prvním poločase se bude nastavovat minimálně jedna minuta.
45'
James Weir dalším centrem hledal Bimenyimanu, ten se však až příliš soustředí na debaty s hlavním rozhodčím.
44'
Rohový kop domácího týmu zahrál Peter Mazan, Bimenyimana mířil vedle levé tyče ružomberské branky.
43'
Centr domácích z pravé strany hledal Bimenyimanu, Takáč však míč včas odvrátil na rohový kop.
43'
Bimenyimana zůstává po kontaktu s Maslem ležet na trávníku. Hlavní rozhodčí Filip Glove mu rázně domlouvá.
42'
Závěr prvního poločasu se blíží, Pohronie hraje s Ružomberkem stále nerozhodně 1:1.
41'
Mazan našel na hranici šestnáctky hostí Weira, který okamžitě přihrával na Bimenyimanu. Ten si však míč špatně přebral a trefil svou vlastní ruku. Hra je tedy přerušena.
40'
Rychlá kombinace Ružomberka, k míč se nakonec na pravé straně dostal Dalibor Takáč, ale jedovkou z plného sprintu minul levou tyč Jenčovy branky.
40'
Dung inkasoval neúmyslný zásah loktem do obličeje od Patrika Blahuta. Bude však v pořádku a bude pokračovat v zápase.
39'
Identická akce na opačné straně, centr šel z pravé strany, ale rovněž míč končí v moci brankáře.
38'
Dlouhý míč na levou stranu pro Petra Ďungela. Ten následně zkusil centr do šestnáctky domácích, ale míč končí v náruči pozorného Tomáše Jenča.
37'
Ladislav Almási se snažil bleskovou přihrávkou najít na hrotu MFK Martina Regáliho, ten však v souboji s protihráčem putoval na trávník.
36'
Liptáci kombinují na polovině domácího týmu.
35'
Další víceméně propagační střela domácích končí v moci ružomberského brankáře Krajčírika.
34'
Rychlý útok domácích, Fadera si parádně udělal prostor na pravé straně, vletěl do šestnáctky hostí, ale jeho přihrávka na Bimenyimanu byla nepřesná.
33'
Po souboji s Peterem Mazanem zůstává na trávníku ležet Dalibor Takáč, zdá se však, že bude v pořádku a bude moci pokračovat v zápase.
33'
Útočná snaha Ružomberka zastavena kvůli útočnému faulu, hráčům MFK se však verdikt hlavního rozhodčího vůbec nelíbil.
32'
Za 32 minut zápasu Bimenyimana zakončoval již čtyřikrát. Tři pokusy mířily vedle branky, jedním orazítkoval levou tyč ružomberské branky.
31'
Rohový kop domácího týmu rovněž zahrál James Weir. Našel hlavu Bimenyimanu, ale ten mířil znovu vedle branky hostí.
30'
James Weir poslal centr před Krajčírika, Ján Maslo míč hlavou uklidil na rohový kop.
30'
Domácí mají výhodu přímého kopu z levé strany, téměř od hranice šestnáctky.
30'
Žlutou kartu dostává Ján Maslo (MFK Ružomberok).
29'
Tomáš Jenčo byl daleko ze své branky, čehož se snažil využít Tihomir Kostadinov. Jeho lob byl však nepřesný a minul domácí branku.
28'
Caleb Bon-Fils Bimenyimana zkusil zakončení nůžkami, ale nebyl úspěšný. Míč od své branky tak bude odkopávat Ivan Krajčírik.
27'
Bangala však už mává na hlavního rozhodčího a říká si o návrat do hry.
27'
Bangala s pomocí lékaře odešel za postranní čáru, hosté tedy budou nějaký čas hrát v početní nevýhodě.
26'
Bangala je v péči domácího lékaře, uvidíme jestli bude ještě pokračovat v zápase.
25'
Bangala je znovu na kolenou a zdá se, že bude muset střídat.
25'
Domácí fotbalisté se snaží kombinovat na polovině soupeře, Weir si však nerozuměl s Petrem Mazanem.
24'
Dlouhý nákop na hrot Ružomberka, jeden z hráčů hostů však byl znovu v postavení mimo hru.
23'
Zdá se, že Bangala má menší svalové problémy, po komunikaci s hlavním rozhodčím Glovem však pokračuje ve hře.
22'
Domácí kouč Jan Kameník rozdává svým hráčům rázně pokyny od postranní čáry, Domácí se stále snaží o napadání rozehrávky soupeře poměrně velmi vysoko.
21'
Almási se snažil probít přes dvojici domácích obránců, ale nebyl úspěšný.
20'
Dvacet minut zápasu je za námi, Pohronie hraje na domácím trávníku s Ružomberkem nerozhodně 1:1.
19'
Kombinace vázne na obou stranách, nakonec se na polovinu soupeře dostali hosté, ale Regáli byl v postavení mimo hru.
18'
Bimenyimana se dostal do šance po levé straně, jeho zakončení však minulo levou tyč branky hostů!
17'
Hráči Ružomberka jsou však stále více a více odvážní, Kostadinov si vyžádal faul a Liptáci mají výhodu standardní situace.
16'
V těchto chvílích vidíme několik osobních soubojů ve středu pole, hra je na obou stranách poměrně nepřesná.
15'
Fantastická přihrávka Mojžíše na hrot našla MARTINA REGÁLIHO, který měl rychlost. Řítil se sám na Jenča a zakončil k levé tyči nešťastného domácího gólmana!
14'
Matej Kochan se bez problémů zapojuje do hry svého týmu a je tedy zřejmě, že jeho koleno je v pořádku.
13'
Míč končí v moci Tomáše Jenča, který ho dlouhým výkopem posílá až k brankáři hostů Ivanovi Krajčírikovi.
13'
Domácí fotbalisté zkusili střelu z velké dálky, míč však končí na těle jednoho z bránícího hráčů Ružomberka.
12'
Matej Kochan má, zdá se, problémy s pravým kolenem a hra je tedy přerušena. Nakonec to vypadá, že záložník MFK bude v pořádku a bude moci pokračovat v zápase.
11'
V Žiaru nad Hronom vládne příjemné počasí, zápas by tedy mohl být skutečně zajímavý.
10'
Máme za sebou 10 minut zápasu, Pohronie zatím vede nad Ružomberkem 1:0. Hostům dnes chybí hlavní trenér Ján Haspra, který je v karanténě, protože byl v kontaktu s člověkem pozitivně testovaným na covid-19.
9'
Liptáci pohrozili střelou z levé strany, zkušený Tomáš Jenčo míč vyrazil na rohový kop. Z něj však už hosté pro domácího gólmana nebezpeční nebyli.
8'
Brankář Ružomberka Ivan Krajčírik dnes nastoupil do prvního zápasu ve Fortuna lize v kariéře. Mnoho důvodů k radosti však zatím nemá.
7'
Hosté kombinují na vlastní polovině trávníku a snaží se trošku uklidnit situaci. Domácí zkoušejí pressing vysoko na polovině Ružomberka.
6'
Liptáci se zatím nedokázali dostat s míčem na polovinu soupeře, domácí fotbalisté Pohronie jsou při chuti.
5'
Následný rohový kop domácího celku z levé strany pro Ružomberok neznamenal vážnější problém.
4'
Obrovská šance domácího týmu! Weirův centr našel přesně hlavu kapitána Pohronie Petra Pavlíka, ale jeho hlavičku pohotově na rohový kop vyrazil pozorný Krajčírik v brance MFK!
4'
Peter Mazan faulován ve středu pole, domácí mají výhodu přímého kopu, ale na přímé ohrožení branky hostů to není.
3'
Rychlý gól by mohl zápasu hned od úvodu pomoci, hosté zpod Čebrať budou muset trošku více otevřít hru.
3'
Obrovská chyba hostů v úvodu zápasu, Bimenyimana sice trefil jen pravou tyč, ale k míči se dostal Fadera, našel uprostřed šestnáctky hostí JAMESA WEIRA, který už pohodlně otevřel skóre zápasu!
2'
První útočná snaha domácího celku, centr z pravé strany však končí v rukavicích brankáře MFK Ružomberok.
1'
Rozehrávku si berou na starost hráči domácího FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa.
1'

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Obročník, Pavlík (C), Jacko – Blahút, Bangala, Weir, Župa – Mazan, Bimenyimana, Fadera.
Náhradníci: Dovec – Daniš, Chríbik, Audino, Vondryska, Matić, Petrák.

MFK Ružomberok: Krajčirík – Mrva, Maslo (C), Mojžiš – Gerec, Kochan, Takáč, Ďungel – Kostadinov, Almási, Regáli.
Náhradníci: Červeň – Kmeť, Bobček, Boďa, Kojnok, Filinský, Múdry.

Rozhodčí: Glova – Vorel, Perát.
MFK Ružomberok

Hosté jsou prozatím na místě pátém, Ružomberok má na kontě dvacet bodů. Hosté v letošním ročníku doposud nastříleli dvacet branek, naopak jich inkasovali jednadvacet. O nejvíce gólu se postaral jednadvacetiletý forvard Ladislav Almási, který se trefil šestkrát.

Poslední odehraná utkání:
Ružomberok – Nitra 3:0
Sereď – Ružomberok 0:0
Ružomberok - Trnava 0:1
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Domácí Pohornie se nachází na posledním místě, na kontě má jedenáct bodů. V posledních zápasech se domácím vůbec nedaří, z posledních pěti utkání nevyhráli ani jedno. Pohronie v probíhajícím ročníku prozatím zapsalo pouze jednu výhru. Nejlepším střelcem mužstva je se čtyřmi přesnými zásahy anglický záložník James Weir.

Žilina – Pohronie 2:1
Pohronie – Trnava 3:3
Dun. Streda – Pohronie 0:0
Dobrý den! Vítám vás u textového přenosu 16. kola slovenské Fortuna ligy, ve kterém se střetne domácí FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa proti hostům z MFK Ružomberok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.