Fortuna liga Slovensko - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Bratislava - 15. srpna 2020   19:00

Z. Moravce - Vráble
25' Duga  • 47' Apau(vl.)
2:1
(1:1)
Bratislava
Bratislava
31' Ožbolt
Chovan – Čögley, Menich, Moško, Chren – Duga, Grozdanovski – Hrnčár, Ďubek (C) (90+5. Haspra), Kovaľ (83. Orávik) – Balaj (90+3. Tkáč).
Lukáč – Tkáč, Orávik, Haspra, Mihálik, Vujić, Šmatlák.
Filip Glova – Branislav Hancko, Milan Štrbo
2 003 diváků
Bratislava
Šulla – Pauschek, Apau, Bajrić, Lovat – Nono (C), Petrák (70. de Kamps) – Weiss (59. Henty) – Daniel (82. Medveděv), Ožbolt (70. Medved), Ratão (59. Čavrić).
Ružinský – de Kamps, Henty, Medveděv, Medved, Čavrić, De Marco.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů zase někdy na počtenou.
Skončil zápas ve Zlatých Moravcích, kde propukly velké oslavy! Zrodilo se zde totiž obrovské překvapení, domácí porazily úřadujícího mistra z Bratislavy 2:1, Slovan prohrál po dlouhých 22 zápasech. Ve druhém poločase padl už jen jeden gól, který si do vlastní sítě vstřelil Apau. Domácí hráli opravdu velmi dobře, favoritovi byli vyrovnaným soupeřem a lze říci, že vítězství bylo zasloužené.
90+7'
90+7'
Žlutou kartu dostává Vladimír Tkáč (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
Žlutou kartu dostává Ezekiel Henty (ŠK Slovan Bratislava).
90+6'
Zápas ale ještě nekončí. Slovan má ale s největší pravděpodobností jednu z posledních šancí ještě něco vymyslet.
90+5'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Tomáš Ďubek, přichází Dávid Haspra.
90+4'
Po dalším útočném faulu se míč znovu stěhuje na kopačky domácích fotbalistů. Rodí se jedno z nejvetších překvapení dosavadního ročníku.
90+3'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Filip Balaj, přichází Vladimír Tkáč.
90+2'
Dlouhý pas do šestnáctky domácích, ale Henty si při zpracování pomohl rukou. Balón se stěhuje na kopačky domácích hráčů.
90+1'
Základní hrací doby vypršela, už probíhá nastavený čas. Bratislava riskuje víc a víc, dá se říct, že už hraje bez defenzivy.
90'
Hrnčát si převzal nahrávku a utíkal do pokutového území. Neměl ale sotatečnou podporu od spoluhráčů, z levé strany poslal jen slabou přihrávku přímo na brankáře.
89'
Slovan pokračuje v neúspěšném obléhání domácí svatyně. Zlaté Moravce vzdaly snahu o útočení, všechny síly vrhly do obrany.
88'
Šulla musel daleko ze své brány, aby výběhem zabránil v dostihnutí balónu Hrnčárovi. Přesně toto ViOnu vyhovuje.
87'
Do domácí šestnáctky vletěl balón po centru z levé strany. Hlavičkovat chtěl Henty, ale při snaze o zakončení způsobil útočný faul.
86'
Není to nic vážného. Balaj vstal po svých, ale krev mu zašpinila dres, a proto musí za postranní čáru jít si vyměnit dres.
85'
Hra je na několik chvil přerušena, na zemi totiž zůstal ležet po zásahu do tváře domácí hráč Filip Balaj. Faulujícím byl Nono.
84'
Domácí mužstvo pohodlně kombinuje na polovině soupeře. Z hlediska jim pomáhá hlasité povzbuzování místního kotle.
83'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Peter Orávik.
83'
Slovan získal přímý volný kop na hranici šestnáctky, ale Nono napálil balón pouze do zdi. ViOn odkopl míč na soupeřovu půli.
82'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Erik Daniel, přichází Jurij Medveděv.
81'
Žlutou kartu dostává Tomáš Ďubek (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
80'
Centrovaný balón doputoval jen do rukavic brankáře Chovana. Zlaté Moravce se nyní snaží hrát na polovině soupeře, držet hru co nejdále od vlastní brány.
79'
Slovan opět zahrával rohový kop, ale v šestnáctce soupeře se provinil jeden z hostujících útočný mfaulem na Balaje. Hraje je přerušená.
78'
Dnešní utkání sleduje 2003 diváků.
77'
Žlutou kartu dostává Filip Balaj (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
76'
V krátkém časovém sledu další rohový kop. Centr zamířil přímo do rukavic připraveného Chovana.
75'
Zlaté Moravce úspěšně urbánily rohový kop. Při míči ovšem nadále zůstává Slovan, kterému se hodně rychle krátí čas.
74'
Blízko byla zajímavá příležitost ViOnu, avšak Hrnčár se ocitl v postavení mimo hru. Rozehrávat bude Šulla.
73'
Na druhé straně se pokusil zaútočit rovněž domácí tým, jenže míč skončil u gólmana Šully. Ten posléze rozehrál hodně nepřesně.
72'
Český bek Lukáš Pauschek centroval před domácí bránu, ale defenziva ViOnu balón bez větší potíží odkopla. Následně přišlo slabé zakočení, s kterým si poradil Chovan.
71'
Ofsajd zastavil rychlou akci domácího celku po levé lajně.
70'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Alen Ožbolt, přichází Žan Medved.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ondřej Petrák, přichází Joeri de Kamps.
69'
Na stadionu panuje výborná atmosféra, o níž se starají domácí, ale stejně tak i početná skupina fans Slovanu.
68'
Slovanu se nedaří především v přechodu do útoku. Zlaté Moravce jdou do vysoké napadání, čímž znemožňují soupeři útočit.
67'
Zlaté Moravce úspěšn brání svou polovinu hřiště. Jestli to takhle půjde dále, tak to bude mít Slovan s vyrovnáním velmi složité.
66'
K vidění byl rychlý protiútok domácího mužstva, na jehož konci přišel centr, který ovšem doletěl přímo do rukavic brankáře.
65'
Další z mnoha útoků zakládá Slovan od vlastní strážce svatyně Šully. ViOn stále dbá na trpělivou defenzivní hru.
64'
Mohlo být zase vyrovnáno! Petrák se dostal ke kulatému nesmyslu a vystřelil zpoza vápna. Brankář Chovan ovšem předvedl parádní zákrok, rukou vyrazil balón do bezpečí.
63'
Do šestnáctky domácích směřovala dlouhá přihrávka, k balónu však jako první doběhl brankář Chovan. Dlouhým odkopem však vrátil míč do držení soupeři.
62'
Zlaté Moravce bez větších potíží urbánily rohový kop a získaly míč na svou stranu. Slovan pokračuje ve vysokém presinku.
61'
Sledovali jsme spolupráci dvou nových mužů na hřišti. Henry poslal balón do pokutového území, odkud pálil Čavrič, jeho pokus zblokovala obrana.
60'
Hodina ze střetnutí je minulostí. Chýlí se k obrovskému překvapení, protože Zlaté Moravce stále vedou nad favoritem z Bratislavy 2:1.
59'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Rafael Ratão, přichází Aleksandar Čavrić.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Ezekiel Henty.
58'
Hrnčár centroval do šestnáctky Slovanu, ale hřičník z před malé chvíle Petrák odklidil balón do bezpečí. Hosté jdou do rychlého brejku.
57'
Žlutou kartu dostává Ondřej Petrák (ŠK Slovan Bratislava).
56'
Balón po nepřesné přihrávce Weisse získvali do moci fotbalisté Zlatých Moravců, kteří rozbíhají kombinaci ve středu pole. Okamžitě čelí vysokému napadání ze strany protivníka.
55'
Další neúspěšný útok hostů, který dokázali domácí hráči s přehledem pokrýt. Uvidíme, kdy se některý z trenérů odhodlá sáhnout k prvnímu střetnutí.
54'
Hostující mužstvo kombinovalo před pokutovým územím soupeře, ale balón končí u brankáře Chovana. Domácí pochopitelně nikam nespěchají.
53'
Za velkého potlesku fanoušků se Menic postavil zpátky na nohy. Možná by tedy mohl pokračovat v utkání, mezitím se opět hraje.
52'
Pořád se nehraje. Hostující fotbalista zůstává ležet a nevypadá to s ním vůbec dobře. Možná si přivodil zranění vážnějšího rázu.
51'
Hra je nyní přerušení. Menich dnes již podruhé zůstal ležet na trávníku poté, co se srazil s Chovanem. Lékařský tým v pohotovosti.
50'
Erik Daniel posílal centr před Chovana, kde ale dobře zasáhl Čogley a odvrátil míč alespoň na r hový kop. Zlaté Moravce se stále musí bránit.
49'
ViOn výborně bráné své vlastní pokurové území a nepoští soupeře do dalších šancí. Uvidíme, jestli se hostům podaří vyrovnat i na podruhé.
48'
Slovan tak bude muset znovu dotahovat náskok soupeře. Takovýto scénář utkání zřejmě očekával jen málokdo.
47'
Zlaté Moravce daly gól! omácí fotbalisté si v úvodu druhé půle berou zpět ztracené vedení! Rychlý útočný výpad ViOnu potáhl Hrnčár, který poslal přízemní centr před bránu soupeře, a tam si míč do vlastní sítě smolně srazil do brány MITCH APAU.
46'
Druhý poločas ve Zlatých Moravcích odstartoval. Výkop patřil domácím fotbalistům. Ani jeden z trenérů nestřídal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:58.
Úvodní dějství ve Zlatých Moravcích je minulostí. Viděli jsme v něm dva přesné zásahy, po jednom na každé straně. Do vedení šli překvapivě domácí fotbalisté, to když se ve 25. minutě trefil Duga. Vyrovnání přišlo jen o pár minut později, krásným gólem se prezentoval Ožbolt. Šance potom byly na obou stranách, ale branka už žádná nepadla.
45+2'
45+1'
Zrodil se rychlý protiútok ViOnu, ale po nepřesné přihrávce velmi rychle skončil. Šanci založit ještě jednu rychlou akci mají hosté.
45'
Slovan kombinuje na útočné polovině, zřejmě mu bude patřit závěr úvodního dějství, který budou muset domácí přečkat v obraně.
44'
Závěr prvního poločasu je opravdu velmi zajímavý. Možná je až škoda, za malý moment přijde poločasový hvizd.
43'
Velká šance také na druhé straně! Po zaváhání domácí obrany se dostal před brankáře Chovana hostující Ratao, který ale v souboji jeden na jednoho selhal.
42'
Šance pro domácí celek! ViOn založil rychlý protiútok. V poutovém území se dostal k odraženému balónu Balaj, ale jeho rána končí vysoko nad.
41'
Zlaté Moravce i Slovan nyní zakombinovali na území soupeře, oba však zvládli na jedničku defenzivní práci.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějakého gólu nebo půjdou týmy do kabin za nerozhodného výsledku?
39'
Ožbolt se zdá býti v pořádku, po svých odkráčel za postranní čáru. Brzy se snad vrátí zpět do hry, už se hlásí za postranní čárou.
38'
menich tvrdě poslal k zemi Ožbolta. Střelec vyrovnávací branky zůstává ležet na trávníku. Ihned je v péčí lékařů.
37'
Zlaté Moravce teď přitlačily Slovan a před bránu směřoval centr od Čogleye. K míči se ale jako první dostal gólman Šulla.
36'
Chren se snažil vysunout do příležitosti Kovala, ale ten měl pomalý nástup a míč nakonec skončil až u brankáře.
35'
Ďubek poslal zajímavý centr do šestnáctky hostujícího mužstva, ale Balaj se už do zakončení nedostal, velmi dobře zasáhl Bajrič.
34'
Postupně se útočné výpady střídají na obou stranách. ViOn zatím překvapuje svým velmi dobrým výkonem, ale musí vydržet celý zápas.
33'
Zlaté Moravce založily rychlý brejk, po němž se však bude pouze odkopávat od branky hostů.
32'
Náročno situaci Slovan zvládl, rychle vyrovnaný a první poločas ještě nekončí. Snad do přestávky uvidíme další zajímavé momenty.
31'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Dlouho se domácí celek z vedení neradoval, znovu se začíná odznova. Erik Daniel poslal balón na hranici pokutového území, v němž se krásnou hlavičou prezentoval ALEN OŽBOLT, míč umístil k levé tyči.
30'
Půl hodina ze střetnutí je minulostí. ViOn stále vede nad favorizovaným Slovanem rozdílem jednoho gólu.
29'
Žlutou kartu dostává Kenan Bajrić (ŠK Slovan Bratislava).
28'
Centr od rohového praporku odvrátil Hrnčár do bezpečí. Slovan začíná svůj případný další útok až od svého brankáře Šully.
27'
Slovan se snaží o co nejrychlejší odpověď, ale Zlaté Moravce výborně pracují v obraně. Po zkažené přihrávce bude Nono zahrávat rohový kop.
26'
Vedení ViOnu je určitě velým překvapením. Doteď však byla hra vyrovnaná, a musíme říct, že SLovan se stále ještě hledá.
25'
Zlaté Moravce daly gól! Je to úvodní zásah dnešního střetnutí, a to k radosti domácích fanoušků! ViOn rozehrával přímý kop, po němž se do zakončení před bránou dostal Balaj, ale hlavičkou poslal míč jen do tyčky. Do sítě míč uklidil dorážející DENIS DUGA.
11'
Rohový kop favorit zápasu ubránil a získá á balón na svoje kopačky. Slovan se snaží o rychlý přechod do útoku.
10'
Na druhé straně se zrodil rychlý brejk ViOnu. Ke střele se v pokutovém území dostal Hrnčár a Šulla musel zasahovat, nedorozumění ve defenzivě SLovanu nebylo potrestáno.
9'
Sledovali jsme pěkný přechod hostů do útoku, v pokutovém území si přebral přihrávku Pauschek, ten následně poslal míč za sebe na Weisse, jehož zakončení minulo cíl.
8'
Dění v prvním poločase už plyne dál. Grozdanovski odkráčel za postranní čáru po svých, ViOn na chvilku hraje o deseti lidech.
7'
Hra se nyní musela přerušit, na trávníku totiž zůstal ležet Grozdanovski. Okamžitě k němu přiběhl lékařský tým, uvidíme, zda bude domácí hráč schopen pokračovat.
6'
Domácí fotbalisté pěkně zakombinovali před pokutovým územím, ale hosté srazili střelu Balaje do bezpečí. Následně se k míči zase dostává Slovan.
5'
Postupně se směrem dopředu osměluje rovněž domácí celek. Na pozoru se musela mít obrana Slovanu. To je určitě dobrá prověrka pro hosty před zápasem v pohárové Evropě.
4'
Fanoušci bratislavského Slovanu dávají najevo nespokojenost s rozhodnutím předsedy vlády. Ten počet diváků od pondělí snížil na 1000.
3'
Zlaté Moravce zatím úspěšně pracují v obraně a soupeře do zakončení nepouštějí. Slovan od začíku ukazuje, jakým směrem se bude zápas ubírat.
2'
Domáci ViOn dnes nastupuje v bílých dresoch, hosté v modrých. Slovan na nic nečeká a hne sa přesouvá na útočnou polovinu za výrazné podpory fanoušků.
1'

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Chovan – Čögley, Menich, Moško, Chren – Duga, Grozdanovski – Hrnčár, Ďubek (C), Kovaľ – Balaj.
Náhradníci: Lukáč – Tkáč, Orávik, Haspra, Mihálik, Vujić, Šmatlák.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Pauschek, Apau, Bajrić, Lovat – Nono (C), Petrák – Weiss – Daniel, Ožbolt, Ratão.
Náhradníci: Ružinský – de Kamps, Henty, Medveděv, Medved, Čavrić, De Marco..
ŠK Slovan Bratislava:

Slovan podle očekávání disponuje podle očekávání po dvou kolech šesti body. Ve střetnutí vstřelil dohromady 10 branek a neinkasoval ani jednou. Góly rozložil rovnoměrně, 5:0 porazil venku Nitru a doma posléze Michalovce.
FC ViOn Zlaté Moravce:

Domácí celek v úvodních dvou kolech remizoval. ViOn tak má na svém kontě dva body, přičemž klidně jich mohlo být v šest, v obou zápasech totiž ztratil vedení až v samotném závěru. Nejprve přišla remíza 1:1 s Trenčínem, následoval výsledek 2:2 proti Pohronie.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný sobotní podvečer! Vítám vás při sledování 3. kola slovenské Fortuna ligy, u zápasu mezi ViOn Zlaté Moravce – Vráble a Slovanem Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.