Fortuna liga Slovensko - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Bratislava - 15. května 2021   17:00

Z. Moravce - Vráble
0:4
(0:2)
Bratislava
Bratislava
26' Strelec   • 42' Strelec   • 74' Henty   • 75' Henty
Chovan – Čögley, Menich, Chren, Kyziridis – Tóth, Čonka – Vujić (66. Mihálik), Grozdanovski, Ďubek – Balaj.
Lukáč, Pelko – Švec, Mihálik, Orávik, Haspra, Šmatlák.
Ochotnický – Weiss, Ádám
Štadión FC ViOn (Zlaté Moravce)
257 diváků
Bratislava
Greif – Pauschek, Abena, Božikov, De Marco (84. Lovat) – de Kamps, Rabiu – Holman (75. Ratão) – Daniel (67. Čavrić), Strelec (67. Henty), Weiss (84. Ožbolt).
Šulla, Chudík – Henty, Ožbolt, Ratão, Čavrić, Medveděv, Nono, Lovat.

Ode mne to je již z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního dne a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:12.
Dvě branky vstřelil v prvním poločase STRELEC, další dva zásahy přidal v druhém poločase HENTY. Slovan vyhrál jasně 4:0 a definitivně si kolo před koncem soutěže zabezpečil mistrovský titul.
90+1'
90+1'
Po centru Rabia hlavičkoval Ožbolt do náruče Chovana.
90+1'
Rychlý protiútok Slovanu, přihrávka směřovala na Hentyho, který míč udržel a šetří tak čas.
90'
Domácí kombinují na útočné polovině, ale zatím daleko od branky.
89'
Po Lovatově centru hlavičkoval Henty možná do ruky Čögleye, ten jí měl však u těla.
87'
Ožbolt faulovaný Chrenem, hosté mají standardku z levé strany.
86'
Po Lovatově centru z levé strany se k zakončení hlavou dostal Ožbolt, který zamířil vedle pravé tyče.
85'
Slovan zahrál přímý kop signálem na Božikova, který vyprášil rukavice Chovana.
84'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Alen Ožbolt.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vernon De Marco, přichází Lucas Lovat.
83'
Weiss postupoval na branku, Mihálik mu nedovolil zakončit, tak Weiss našel Pauschka, který mu míč ještě vrátil.
82'
Domácí hráč hlavičkoval ze záklonu, Greif celou situaci jistil.
82'
Ďubek poslal centr na zadní tyč, Henty odvrátil míč na rohový kop.
Dnešní utkání sleduje 257 diváků.
79'
Mihálik hledal obloučkem Ďubka, ale míč skončil u Greifa.
78'
Domácí akce končí "fiaskem", míč skončil u Greifa.
75'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
EZEKIEL HENTY přidává hned druhý přesný zásah. Výborně si naběhl mezi oba stopery a našel si kolmici od Rabia, prvním dotykem si míč zpracoval a druhým poslal míč přesně k levé tyči.
75'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Holman, přichází Rafael Ratão.
74'
Je rozhodnuto. EZEKIEL HENTY si našel přihrávku od Božikova, potáhl si míč na střed hřiště a utěšenou technickou ranou vymetl levou stranu branky.
73'
Holman centroval do vápna, vysoký míč si stáhl Chovan.
73'
Slovan získal výhodu přímého kopu z levé strany.
70'
Střílený Mihálikův centr dokázala obrana hostů odvrátit.
68'
Grozdanovský svým technickým zakončením přinutil Greifa k zákroku, chyběla mu větší razance, brankář hostů v klidu zasáhl.
68'
Čögley přihrál na Balaje, ten vypálil, jeho křižné zakončení přešlo celým vápnem hostů.
67'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Strelec, přichází Ezekiel Henty.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Erik Daniel, přichází Aleksandar Čavrić.
66'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Marko Vujić, přichází Adam Mihálik.
66'
ViOn se snažil o odpověď, vzal to na sebe Čonka, jeho střele z velké dálky scházela přesnost.
65'
Slovan kombinoval na malém prostoru na levé straně, od postranní čáry centroval Weiss, míč ze vzduchu stáhl Chovan.
63'
Weiss poslal obloučkem míč na Strelce, tomu zakončení z první nesedlo a minul branku.
63'
Centr do vápna Balaje nenašel.
61'
Holman nejprve přešel přes Chrena, následně i přes Chovana, v jasné šanci, když měl prázdnou branku, napálil pouze Čonku. Na pravé straně se mu ještě nabízel Daniel. Holman to nyní neudělal dobře.
60'
Weissovu přihrávku Rabiu už na hřišti nestihl.
59'
Čögley posílal přihrávku do vápna, kterou odvrátil Pauschek pouze na Ďubka, který z dobré pozice trestuhodně minul branku.
57'
Greif musel vyběhnout až na hranici vápna, aby míč odkopl do bezpečí.
56'
Z rohu Slovan nic nevymyslel, o chvilku později následovala střela Holmana, která byla zablokovaná.
55'
Na Holmanův oblouček si naběhl do vápna Daniel, zradil ho však první dotyk. Bude to však rohový kop pro Slovan.
54'
Weissova aktivita při napadání dělala domácí obrovské problémy v rozehrávce. Slovan získal míč, ale Abena roh nevybojoval.
52'
Weissovo přenesení hry zachytil Ďubek, přihrál na levou stranu na Čonku, ten ihned centroval, míč odhlavičkoval Božikov.
51'
Ofsajd zastavil útočný pokus domácích.
50'
Hra se nyní odvíjí na střelu hřiště.
50'
Žlutou kartu dostává Vladimír Weiss (ŠK Slovan Bratislava).
47'
Slovan dostal míč na domácí půlku a čeká do ViOn vymyslí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
Slovan ovládl první poločas, který vyhrál 2:0. O obě branky se postaral DÁVID STRELEC. ViOn směrem dopředu nic nevymyslel.
45'
44'
Slovan v klidu kombinuje na polovině hřiště, ViOn moc vysoko nenapadá spíš domácí hráči vyčkávají.
42'
Nádherná sólo akce Weisse středem hřiště, kolmicí našel DÁVIDA STRELCE, který se šance nezalekl a chladnokrevně zakončil po zemi, tentokrát pravačkou, k opačné tyči než to bylo u první branky.
40'
Kyziridis zakončoval z vápna, mířil pouze do středu branky, kde byl připravený Greif. Jedná se o první střelu na branku v podání domácích.
39'
ViOn se dostal na útočnou polovinu, tam ovšem Abena nepustil míč na Ďubka.
38'
De Marco to myslel dobře, míč však skončil v zámezí.
37'
Holman si navezl míč do vápna a vystřelil po zemi, trefil pouze clonícího Menicha.
36'
Slovan se ve vzduchu neprosadil. S míčem byl vytlačen na vlastní půlku.
35'
Danielovu přihrávku do vápna srazil Chren. Roh zahrává Holman.
34'
Těžký míč dostal na hrotu Balaj, dříve byl u něj Greif.
33'
Pauschek v souboji neuspěl, rozehrávat bude Chovan od vlastní branky.
30'
Slovan zastavil v útočné fázi faul od Božikova.
29'
Tóth vybojoval rohový kop.
28'
Daniel pronikl do vápna, jeho oblouček z velkého úhlu skončil v náručí Chovana.
27'
Žlutou kartu dostává Filip Balaj (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
26'
Centr De Marca našel ve vápně DÁVIDA STRELCE, který levačkou z první uklidil míč na přední tyč.
26'
Ďubek poslal centr pouze do rukavic Greifa.
25'
Žlutou kartu dostává Joeri de Kamps (ŠK Slovan Bratislava).
24'
Na přední tyči míč odvrátil Menich, následný pokus Weisse byl zablokován.
24'
Po centru De Marca zakončil Holmam, Slovan bude zahrávat rohový kop.
23'
Strelec poslal oblouček na Weisse, ten ještě vracel míč do ohně, která byla odvrácená do bezpečí.
21'
Weiss poslal míč na Daniela, ten z pěti metrů orazítkoval břevno.
20'
Ďubek centr z rohu zamířil na přední tyč, kde si s ním Slovan poradil.
20'
Tóth výborně četl hru, získal míč a vystřelil po zemi vedle branky, střela byla však ztečována a je z toho rohový kop.
19'
Grozdanovski byl na středu faulován Danielem.
18'
Chovan pomohl s rozehrávkou, ale domácí po chvilce míč opět ztrácí.
16'
De Marco poslal centr do vápna, Strelec hlavičkoval pouze do břevna.
15'
Rabiu roztáhl hru a snažil se najít na pravé straně Daniela, ten míč na hřišti nestihl. Zatím to je zápas bez střel na branku.
14'
Čögley nákopem hledal Kyziridise, u něj byl blízko Weiss a míč skončil za brankovou čarou.
13'
Rabiu se pod smekl a skončil na trávníku, vypadá to však, že bude v pořádku.
12'
Weiss našel Strelce, s ním se vrátil Menich a míč tak skončil u Chovana.
11'
Ďubek vyslal na "zteč" Kyziridise, tomu se zakončení vůbec nepovedlo.
10'
Weiss přihrál nepřesně na Strelce, Abena ještě napadal Chovana a ten rozehrál nepřesně.
9'
Slovan vysoko napadá a to dělá domácím obrovské problémy.
7'
Daniel byl faulován. Hra je nyní hodně rozkouskovaná.
6'
ViOn se nemůže dostat z vlastní poloviny, u míče je Slovan.
5'
Rabiu příliš dlouhou přihrávkou zahnal Weisse, míč skončil v zámezí. Vhazuje ViOn.
4'
Chovan poslal svůj nákop na útočnou polovinu, tak se ho zmocnil Rabiu a vymýšlí akci směrem dopředu.
2'
Vujič vymýšlel akci na pravé straně, ale trvalo to moc dlouho a byl jiý z velkého úhlu a tak trefil pouze clonícího de Kampse.
1'
Pauschek to vyzkoušel levačkou z vápna, jeho zakončení však scházela přesnost.
1'

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Chovan – Čögley, Menich, Chren, Kyziridis – Tóth, Čonka – Vujić, Grozdanovski, Ďubek – Balaj.
Náhradníci: Lukáč, Pelko – Švec, Mihálik, Orávik, Haspra, Šmatlák.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Božikov, De Marco – de Kamps, Rabiu – Holman – Daniel, Strelec, Weiss.
Náhradníci: Šulla, Chudík – Henty, Ožbolt, Ratão, Čavrić, Medveděv, Nono, Lovat.

Rozhodčí: Ochotnický – Weiss, Ádám.
Vzájemné zápasy

2021 Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 4:1
2020 Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 2:1
2020 Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 2:1
Slovan Bratislava

Slovan se po 30 zápasech nachází na 1. místě z 12. Slovan Bratislava má bilanci 20-5-5 při skóre 72:27. Nejlepším střelcem týmu je brazilský útočník Rafael Ratao se 14 brankami. Na venkovních trávnících si ŠK Slovan Bratislava připsal z 15 zápasů bilanci 9-4-2 při skóre 37:16.

Poslední výsledky

Slovan Br. – Dun. Streda 0:1
Banská Bystrica – Slovan Br. 1:3 (pohár odv.)
Trnava – Slovan Br. 3:0
Zlaté Moravce – Vráble

ViOn se po 30 kolech nachází na 5. místě z 12. Zlaté Moravce mají bilanci 11-7-12 při skóre 41:42. Nejlepším střelcem týmu je slovenský útočník Filip Balaj se 14 brankami. Na domácím hřišti si FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble připsal z 15 zápasů bilanci 8-4-3 při skóre 27:14.

Zlaté Moravce – Trnava 0:0
Trenčín – Zlaté Moravce 3:0
Zlaté Moravce – Dun. Streda 0:1
Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 9. kola nadstavbové části o titul Slovenské Fortuna Ligy, která přinese duel mezi FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble vs. ŠK Slovan Bratislava. Výkop je stanoven na 17:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.