Fortuna liga Slovensko - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Senica - 24. července 2021   18:00

Ružomberok
Krajčirík – Madleňák, Luka, Maslo (C), Fabiš – Zsigmund (88. Dopater) – Selecký (70. Tancík), Kochan, Takáč (59. Brenkus), Gerec (70. Kubík) – Regáli.
Červeň – Luterán, Mrva, Tancík, Dopater, Múdry, Brenkus, Kubík.
Ochotnický – Pozor, Štofik
Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok
424 diváků
Senica
Ravas – Svoboda, Gáč, Pavlík (C), Šimčák – Goslin (78. Buchel), Egert (70. Halabrín) – Šumbera, Duda (56. Mašulovič), Hezoučký (56. Niarchos) – Mashike Sukisa.

Ode mne to je již z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:21.
Máme tu konec dnešního utkání, které žádnou branku nepřineslo a tak si oba týmy po prvním kole připisují do tabulky po bodu. Pro domácí to je na začátek ročníku ztráta, za to pro hosty to je bod, se kterým možná ani nepočítaly.
90+5'
90+5'
Na konci ještě vystřelil unikající Mashike a Krajčirík musel jeho střelu vyrazit.
90+4'
Další centr odvrátil obránce hostů.
90+4'
Domácí hledaly z pravé strany Regáliho, ten těsně míč minul.
90+3'
Dopaterův centr odhlavičkoval obránce do bezpečí.
90+2'
Nyní již míč směřoval do vápna, tam ji chytil Ravas.
90+2'
Míč mají domácí a přihrávají si na útočné polovině. Nedaří se jim dostat před branku.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Hosty zastavil ofsajd.
90'
Na druhé straně se dostal do šance Buchel, jeho střelu zablokoval obránce.
89'
Po rohu následovalo nepřesné zakončení z velkého vápna.
89'
Roh pro MFK.
88'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Marek Zsigmund, přichází Michal Dopater.
88'
Tancík vysouval na pravé straně Regáliho, toho zastavil faul hostů.
88'
Dlouhý centr hostů odhlavičkoval Maslo.
87'
Po faulu na středu má míč Senica.
85'
Další centr domácích mířil do vápna hostů, ty se opět v klidu ubránily.
84'
Brenkusův centr šanci nepřinesl.
84'
Rohový kop pro MFK.
83'
Regáli se snažil vybojovat míč v těžké pozici a ohrozit branku, míč se mu nepodařilo zpracovat.
83'
Hosté vyzkoušely střelu z vápna, ta byla nepřesná.
82'
Žlutou kartu dostává Matej Madleňák (MFK Ružomberok).
79'
Halabrín poslal nebezpečný míč před domácí branku, ale žádný z hráčů hostů ji nedokázal usměrnit do branky.
78'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Chris Goslin, přichází Filip Buchel.
77'
Další míč odvrátil Pavlík na rohový kop.
77'
Madleňák poslal míč před branku, tam jí odkopl obránce.
76'
Brenkusův centr směřující na přední tyč odvrátil obránce hostů.
75'
Rohový kop pro domácí.
74'
Brenkus si přebral míč před brankou a okamžitě vystřelil, jeho ránu vyrazil Ravas.
70'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Tomáš Egert, přichází Gabriel Halabrín.
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Tomáš Kubík.
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Alexander Selecký, přichází Jakub Tancík.
69'
Žlutou kartu dostává Daniel Filip Mašulovič (FK Senica).
69'
Další centr do vápna hostů nebyl ze strany domácích využit.
67'
Domácí obléhají branku hostů, ale zatím to k vedoucí brance nevede.
Dnešní utkání sleduje 424 diváků.
65'
Regáli se dostal do šance, jeho křižná střela těsně minula vzdálenější tyč.
61'
Madleňák přeskočil míč a Brenkus vystřelil přes zeď, jeho střelu vyrazil Ravas.
60'
Fabišův centr před vápnem zastavil hráč hostů rukou a následuje přímý kop domácích z výborné pozice.
59'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dalibor Takáč, přichází Adam Brenkus.
59'
Centr domácích z pravé strany nikoho ve vápně nenašel.
58'
Na druhé straně se dostával do šance Regáli, k zakončení ho nepustil Pavlík.
57'
Hosté se snažily kolmicí vysunout Niarchose, toho si pohlídala obrana domácích.
57'
Po faulu na středu budou hrát hosté.
56'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Pavel Hezoučký, přichází Ioannis Niarchos.
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Dominik Duda, přichází Daniel Filip Mašulovič.
55'
Na druhé straně Mashike z vápna zakončil nepřesně.
54'
Po Takáčově rohu se domácí dostaly do zakončení z velkého úhlu, které bez problému kryl Ravas.
54'
Takáčův centr hlavou pohladil Maslo a následně jí tečuje hostující hráč na rohový kop.
53'
MFK získal přímý kop.
52'
Ravas podběhl centr z levé strany, ale míče se zmocnily hosté.
51'
Fabiš centroval z pravé strany do vápna, míč odkopl obránce.
49'
Gerec našel centrem z pravé strany Regáliho, tomu ovšem nevyšlo zpracování prudkého míče ve velkém vápně a míč skončil v autu.
47'
Takač zvolil přímé zakončení, ale to bylo nepřesné.
46'
Domácí získaly přímý kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
V prvním poločase jsme branku neviděly. Stále tak platí stav 0:0 a před druhým poločasem je vše otevřeno.
45+1'
45+1'
Duda se snažil o průnik do vápna, před ním ho zastavil Kochan a Maslo.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Po faulu na středu jsou u míče domácí.
44'
Po centru z levé strany hlavičkoval Selecký, jeho slabé zakončení kryje Ravas.
42'
Hosté poslaly míč do vápna, tam ovšem skončil v moci domácích.
40'
Centr se odrazil ke Gercovi, který z vápna přestřelil.
40'
Žlutou kartu dostává Tomáš Egert (FK Senica).
39'
Duda se řítil do šance, ale Maslo ho odzbrojil.
37'
Ofsajd zastavuje také domácí.
37'
Na druhé straně se řítil do šance Mashike, ale byl v ofsajdu.
36'
Takáč napřáhl zpoza vápna, branku však přestřelil.
34'
Gerec poslal z pravé strany centr před branku, kam si nabíhal Madleňák, míč si však před ním sebral Ravas.
33'
Žlutou kartu dostává Šimon Šumbera (FK Senica).
32'
Duda se snažil dostat do vápna, ale před ní ho odzbrojil Luka.
30'
Domácí poslaly kolmici do vápna, ta nenašla adresáta a tak může Ravas v klidu odkopávat od své branky.
29'
Hosté se snažily vymyslet něco před domácí brankou, domáci si však celou situaci pohlídaly a následoval Krajčiríkův odkop.
27'
Takáč našel centrem Masla, ten hlavičkoval těsně vedle tyče.
26'
Roh pro domácí.
25'
Další faul na polovině hřiště, míč má Ružomberok.
23'
Přestávka na občerstvení.
22'
Po faulu na středu budou mít domácí míč na kopačkách.
21'
Domácí po centru Takáče branku neohrozily.
20'
19'
Takáč si vyměnil míč s Regálim a odcentroval na zadní tyč, kde našel Madleňáka, ten v tísni nedokázal usměrnit míč do branky.
19'
Madleňák poslal centr z levé strany a Šimčák ho odvrátil na roh.
16'
Centr směřoval na zadní tyč, kde stál Madleňák, ten svojí hlavičku poslal mimo branku.
15'
Takáčův centr odvrátila obrana, domácí vrátily míč do vápna a získaly další rohový kop.
15'
13'
Přímý kop pro Ružomberok.
12'
Následoval druhý Takáčův centr z levé strany, který odvrátila obrana do bezpečí.
12'
Takáčův centr vyboxoval Ravas před sebe, domácí zůstávají na míči.
11'
10'
Selecký poslal centr z levé strany do vápna, tam si míč našel obránce a odkopl ho.
8'
Krátce poté vystřelil Fabiš nad branku.
7'
Regáli se dostával do velké šance, ale vracející se obránce ho stihl zakřižovat a domácí útočník se nedostal ke střele. Defenziva hostů si poradila i s jeho přihrávkou.
5'
Při zahrávání rohu si hosté pomohly faulem a tak mohou hrát domácí.
5'
Rohový kop pro hosty.
4'
Centr hostů odhlavičkoval Luka mimo vápno. Hosté ovšem zůstaly v útoku a Duda hlavičkoval kousek nad branku.
2'
Na trávníku došlo zatím ke dvěma faulům ve středu pole, po jednom na každé straně.
1'
Senica dnes nastupuje v modrých a domácí v bílých dresech.
1'

MFK Ružomberok: Krajčirík – Madleňák, Luka, Maslo (C), Fabiš – Zsigmund – Selecký, Kochan, Takáč, Gerec – Regáli.
Náhradníci: Červeň – Luterán, Mrva, Tancík, Dopater, Múdry, Brenkus, Kubík.

FK Senica: Ravas – Svoboda, Gáč, Pavlík (C), Šimčák – Goslin, Egert – Šumbera, Duda, Hezoučký – Mashike Sukisa.
Náhradníci: Chropovský – Koprna, Ladislav, Niarchos, Mašulovič, Kučera, Buchel, Buchel, Halabrín.

Rozhodčí: Ochotnický – Pozor, Štofik.
Vzájemné zápasy

2021 Ružomberok – Senica 1:1
2021 Senica – Ružomberok 0:1
2021 Ružomberok – Senica 2:3
Senica

Mužstvo se v sezoně 2020/2021 umístilo v ligové tabulce na 11. místě z 12 s bilancí 8-9-15 při skóre 31:51. Nejlepším střelcem týmu byl v minulé sezoně slovenský útočník Tomáš Malec s 11 brankami, ten ovšem v týmu již nepůsobí, neboť přestoupil do polského týmu Tychy. Ve venkovních utkáních si připsala Senica bilanci 5-3-8 při skóre 16:27.

Poslední výsledky (příprava)

Senica – Bohemians 1905 0:5
Líšeň – Senica 2:1
Senica – Šamorín 3:1
Ružomberok

MFK se v sezoně 2020/2021 umístilo v ligové tabulce na 8. místě z 12 s bilancí 10-9-13 při skóre 41:44. Nejlepším střelcem týmu byl v minulé sezoně slovenský záložník Martin Regáli s 11 brankami. V domácích utkáních si připsal Ružomberok bilanci 8-6-2 při skóre 24:11.

Poslední výsledky (připrava)

Ružomberok – Karviná 2:1
Ružomberok – Pohronie 2:1
Štětín – Ružomberok 0:1
Příjemný sobotní večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z úvodního kola Slovenské Fortuna ligy, která startuje nový soutěžní ročník. Spolu se zaměříme na utkání mezi MFK Ružomberok vs. FK Senica. Výkop je stanoven na 18:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.