FORTUNA:LIGA - Základní část - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava : Sparta - 17. září 2018   18:00

0:1
(0:0)
Sparta
77' Tetteh  (M. Frýdek)

Laštůvka – Pazdera, Šindelář, Stronati, Fleišman – Fillo (88. Granečný), Jánoš (81. O. Šašinka), R. Hrubý, Holzer – Baroš (C) (78. J. Šašinka), Diop.
Budinský – Granečný, Jirásek, J. Šašinka, O. Šašinka, Mešaninov, Procházka.
Královec – Hájek, Flimmel
Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
14 212 diváků
Nita – Chipciu, Radaković, Kaya, Costa – Sáček (73. V. Vukadinović), Stanciu, M. Frýdek, Plavšić (81. Civić) – Josef Šural (C), Tetteh (86. Mebrahtu).
Heča – Vácha, Štetina, V. Vukadinović, Pulkrab, Mebrahtu, Civić.

SESTŘIH: Baník – Sparta 0:1. Vypjatý souboj rozhodl v závěru Tetteh

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Přeji hezký večer a u dalších online přenosů na shledanou.
Statistiky utkání

Držení míče: 50% – 50%
Střely na bránu. 3 – 2
Střely mimo: 2 – 1
Rohy: 4 – 5
Vyrovnané utkání mezi Baníkem a Spartou je u konce. První poločas nám nabídl spíše bojovný fotbal, při kterém bylo k vidění jen velmi málo nebezpečných akcí. Za zmínku stojí snad jen střela Stanciua, či akce Baroše nebo Šurala.
Ve druhém poločase se již gólovky zrodily. Ránu Roberta Hrubého z dvaceti metrů vyrazil hostující gólman Nita a na druhé straně si stejně výborně vedl i jeho protějšek Jan Laštůvka. Ten zastavil sólo Plavšiće, a tak se jediná gólová akce zrodila až v 77. minutě. Frýdek dobrou přihrávkou vyslala do úniku Benjamina Tetteha, který nedal domácímu brankáři šanci. Ostrava poté již zahrozila jen střídajícím Jakubem Šašinkou, jehož střela z první byla sražena hostující defenzívou. Tři body si tak za výhru 1:0 veze domů pražská Sparta, která je jako jediný tým Fortuna:Ligy stále neporažen.
90+7'
90+7'
Asi poslední šanci zakončit sebrali Jakubu Šašinkovi hostující zadáci a utkání je pomalu u konce.
90+6'
Hosté se ale dlouhému nákopu ubránili a podnikli brejk. Následně však balon zase ztratili a Vukadin Vukadinović posléze za zdržování hry obdržel rovněž žlutý kartónek.
90+5'
Josef Šural posléze zahrál nedovoleně ve středovém kruhu a rýsuje se tak další možnost pro Ostravu.
90+5'
Teď už je však Baník dokázal připravit o míč a Jan Laštůvka hodně spěchá s následným odkopem od své brány.
90+4'
Pražané zkušeně situaci uhráli na roh a i poté zůstanou u míče a mohou od rohového praporku vhazovat.
90+4'
Ondřej Šašinka následně při návratu do obrany fauloval u postranní lajny a také on vidí žlutou kartu.
90+3'
Po centru Roberta Hrubého míč propadl až na pravou stranu vápna, odkud pálil Ondřej Šašinka. Ten ovšem jen napálil clonící hráče Sparty.
90+2'
Sudí Královec nyní potrestal Lukáš Váchu na střídačce nejspíš za nějaké nemístné protesty.
90+2'
Další vlna emocí po zákroku jednoho ze Sparťanů na Fleišmana. Sudí však všechny vášně umravnil a Ostrava může rozehrávat přímý kop z levé strany.
90+1'
Mebrahtu ještě stačil míč zasáhnout na hrací ploše, ale při souboji se Šindelářem fauloval. Rozehrávka pro Baník.
90'
Pavel Královec nastavuje 7 minut nad rámec řádné hrací doby.
90'
Žlutou kartu dostává Florin Nita (AC Sparta Praha).
90'
Daniel Holzer teď dokázal odcentrovat přesně na hlavu Ondřeje Šašinky, který ovšem zakončoval téměř z hranice velkého vápna a bránu Nity navíc minul.
89'
Jakub Šašinka nyní centroval již za brankovou čarou a navíc svou nabídku nasměroval jen do boční sítě. Následovat tak bude Nitův odkop od brány.
88'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Denis Granečný.
87'
Diop ovšem po rozehrávce nakrátko špatně přihrál nabíhajícímu spoluhráči a hosté tak stačili balon odpálit do zámezí.
86'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Benjamin Tetteh, přichází Golgol Mebrahtu.
85'
Nyní se píská znovu, a to faul na domácí na pravé straně. Ve středovém kruhu ovšem leží Benjamin Tetteh a lékaři Sparty jsou tak opět v permanenci.
84'
Znovu však oba fotbalisté opouštějí hrací plochu po svých a za malou chvíli se bude pokračovat ve hře.
83'
Další střet hlavami na půlící čáře. Na zemi leží tentokrát Ondřej Šašinka a hostující Martin Frýdek.
82'
Další Diopův zákrok, ostravský forvard tvrdě zajel do Radakoviče
82'
Diop dnes hraje tvrdě a opět provedl ostrý zákrok na Radakoviće.
81'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Adam Jánoš, přichází Ondřej Šašinka.
81'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Srdjan Plavšić, přichází Eldar Civić.
80'
Ostravané následně rozehrávali další rohový kop, se kterým ovšem nenaložili ideálně. Sparta se bez problémů ubránila a domácí to tak musejí zkoušet znovu.
79'
Střelu Jakuba Šašinky výborně zblokoval Kaya
79'
Obrovská smůla pro domácí! Holzer našel v ideální střelecké pozici na hranici šestnáctky Jakuba Šašinku, jehož rána z první dost možná šla do brány. Ve skluzu však zachránil Spartu jeden z jejich obránců, když míč vykopl k postranní čáře.
78'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Baroš, přichází Jakub Šašinka.
77'
Tetteh posílá Spartu do vedení! 1:0 po výborné Frýdkově kolmici
77'
Sparta právě vstřelila branku!
Celý stadion najednou oněměl zděšením! Martin Frýdek totiž výborně vyslal do sóla BENJAMINA TETTEHA, jenž zkušeným přehozením Laštůvky umístil míč přesně k tyči.
76'
Baník se sice dostal z obtížně situace, ale Barošovi po přihrávce Holzera utekl míč do zámezí. Vhazovat tak mohou hosté.
75'
Dnešní utkání sleduje 14 212 diváků.
74'
Fleišmanův nadýchaný bochánek do vápna hlavičkoval jeden z hostů nad sebe. Pro míč si poté v pohodě došel Florin Nita.
73'
Ostrý a tečovaný centr Pražanů poté domácí obrana na přední tyči zastavila a poté jej dostala daleko od svého vápna.
73'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Michal Sáček, přichází Vukadin Vukadinović.
72'
Stanciu po pěkné kombinaci dokázal odcentrovat přes skluzujícího Fleišmana, ovšem na přední tyči výborně zasáhl Stronati, jenž zahrál na roh.
71'
Velmi špatný aut Pazdery musel řešit Martin Fillo zákrokem za hranicí pravidel. Útočit tak může znovu Sparta.
70'
Flortin Nita si však také nyní vyzkouší odkop od brány. Po sklepnutí Baroše pálil tvrdě Robert Hrubý, jenž mířil vysoko nad.
69'
Hodně opožděně nyní pomezní arbitr odmával ofsajd Tetteha. Nakonec však přeci jen praporek vyletěl vzhůru a kope se tak proti zařízení Sparty.
68'
Jenže centrem trefila jen prvního bránícího hráče, který balon dostal do bezpečí.
68'
Stronati šel nyní velmi zbytečně příliš důrazně do souboje se Šuralem. Přímo před zraky pomezního tak došlo k faulu a Sparta rozehraje standardku z pravé strany.
67'
Holzer až příliš dlouho otálel s příhrou až jej o míč Sparťané obrali. Frýdkovu přihrávku poté odkopával do zámezí Patrizio Stronati.
65'
Hrubý poté možná trochu uspěchal přihrávku od lajny a hostující beci v pohodě dopravili míč hlavou k Nitovi. Následný útok Sparty domácé přerušili včas na polovině hřiště.
64'
Baník po následném rohu nedokázal zahrozit a hosté tak přežili další krušné chvíle bez úhony.
63'
Sparťanům zatrnulo. Radakovič si málem vstřelil vlastní gól
63'
Velká většina stadionu se již radovala z úvodní branky. Za nepřítomnosti Frýdka hrála Sparta v početní nevýhodě a útok Ostravy vyústil v přízemní ránu Fleišmana, kterou skluzem tečoval jeden ze Sparťanů těsně vedle tyče do boční sítě.
62'
Baroš v dobré příležitosti jen přihrával, Hrubý jeho pas nečekal
62'
Po dalším souboji Frýdka s Diopem nechal Pavel Královec výhodu Baníku, ačkoliv oba hráči znovu zůstali ležet na trávníku. Baroš totiž táhl rychlý brejk, při kterém prošel přes zadáka Sparty a ještě přihrával doleva Hrubému. Ten místo střelu z levé strany vápna volil přihrávku zpět na svého kapitána, kterou ale zachytila defenzíva Sparty.
61'
Šindelář vyrobil strašnou hrubku, Plavšič ale neprostřelil Laštůvku
61'
Obrovská chyba Šindeláře zapříčinila tutovku Sparty! Sám na Laštůvku uháněl Srdjan Plavšić, který se pokusil obstřelit vyběhnutého domácího brankáře, jenž famózním zachránil Ostravu.
59'
Šural si poté v souboji se Stronatim na hranici vápna počínal nepovoleným způsobem, což neuniklo sudímu Královcovi, jenž píská proti bráně Nity.
58'
Vyhrocený duel pokračuje i nadále. Další žlutou kartu uviděl za faul u pravé postranní lajny Lukáš Pazdera.
57'
Následný centr proletěl napříč pokutovým území a Baník přeci jen zůstal u míče. Po dalším nákopu byl však odpískán útočný faul Milana Baroše na Martina Frýdka.
56'
Hrubého dobrá střela protáhla Nitu
56'
Nyní to v ochozech jen zahučelo! Baroš výborně podržel míč na levé straně, načež jej posunul na střed na Roberta Hrubého. Ten jedovatou přízemní ranou pořádně protáhl Nitu, jenž balon vyškrábl na roh.
55'
Diop s Frýdkem nakonec opouštějí hrací plochu po svých a zdá se, že budou moci pokračovat ve hře.
54'
Dame Diop se nyní dalším souboji střetl znovu s Martinem Frýdkem. Oba hráči zůstávají ležet na trávníku a sudí okamžitě volá lékaře obou celků.
53'
Jan Laštůvka poté centr zprava dokázal vyboxovat a akce Sparty pokračovala. Nakonec se píská ofsajd Šurala a balon připadá do moci domácích.
52'
Výborná obranná práce Stronatiho, který využil delší přihrávky Šurala a Tettehovi odpálil míč ve skluzu do zámezí.
51'
Ani teď nemohl Jánoš postupovat vpřed. Sudí totiž odpískal faul Diopa, kterým se Ostravané dostali k balonu.
50'
Sáček se Stanciuem poté kombinovali na pravé straně, avšak tady pšenka Sparťanům nekvetla. Proto se jejich kombinace přesunula na druhou stranu, potažmo na vlastní polovinu.
50'
Její rozehrávky se nakonec ujal Holzer, jenž našel na zadní tyči svého spoluhráče. Ten ovšem přehlavičkoval jak svého strážce, tak i Nitovu bránu.
49'
Kaya vystoupil vysoko s Diopem, kterého navíc složil na trávník nedovoleným způsobem. Resultuje z toho další standardka pro Baník.
48'
Z praktický stejného místa rozehrával standardní situaci Robert Hrubý, který posílal míč do ohně. Florin Nita však výborně vyběhl a balon vyboxoval.
47'
Stronati nedal nyní ani píď prostoru Tettehovi, kterého nakonec povalil k zemi a rozehrávat tedy mohou hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:10.
Úvodní půle je za námi. V ní byl k vidění velmi vyrovnaný a bojovný fotbal. Oba týmy se snažily protlačit do zakončení a lépe na tom byla o něco víc přeci jen hostující Sparta. V asi největší možnosti Ostravy Baroš podklouzl a na druhé straně se nepodařilo míč dostat do brány ani Josefu Šuralovi. V prvních pětačtyřiceti minutách tak nebyl k vidění žádný gól, za to však publikum vidělo hned pět žlutých karet. Uvidíme, co přinese druhé dějství.
45'
Diop pořádně zajel do Stancia, koledoval si o druhou žlutou kartu
45+5'
45+5'
Obránce Sparty je už však opět na nohou a zřejmě to nebude tak vážné, jak se zdálo. Nita bude za malou chvíli rozehrávat.
45+4'
Holzer nyní v dalším souboji převálcoval Costu, který okamžitě signalizuje, že má větší problém. Už se také k němu od střídaček sbíhají hostující lékaři.
45+4'
Ostravané následně sice nacentrovali míč do skrumáže těl, ale v pokutovém území se Sparťané hravě ubránili.
45+3'
Martin Frýdek byl poté až příliš důrazný v souboji s Milanem Barošem a po faulu na domácí ikonu tasí sudí Královec další žlutou kartu.
45+2'
Holzer teď zbytečně ztratil míč a hra se tak přelévala opět na druhou stranu. Plavšićovi byl navíc odmáván ofsajd a krátce po odpískání situaci navíc jistil Diop, jenž společně s míčem sestřelil hostujícího fotbalistu.
45+1'
Stanciu posléze nacentroval do šestnáctky, ale nejvýše opět vyskočil Jan Laštůvka, jenž vyboxoval míč do bezpečí.
45'
Hlavní sudí nastavuje v první půli 4 minuty.
45'
Adam Jánoš velmi rychle dostihl Plavšiće, ale poté si pomohl v souboji rukama a bude se opět kopat proti bráně Ostravy.
45'
Pazderův zajímavý centr ale odvrátili hostující fotbalisté, kteří navíc poté zamezili i ve střele Holzerovi na odraženém míči.
44'
Následně se proti pravidlům provinili také hosté a z prostoru od střídaček domácí rozehrají standardní situaci.
43'
Stanciu následně rozehrál přímý volný kop z pravé strany, ale po menších zmatcích je nakonec pískán ofsajd Sparty.
42'
Baník poté následný roh dokázal ze středu vápna zakončit hlavou, ale jeho pokus skončil těsně vedle Nitovy tyče.
41'
Potrestán byl také hostující Tetteh, který si ve strkanici počínal nejaktivněji.
41'
Vše vyvolal zřejmě Fillův kontakt s Frýdkem, po kterém začala strkanice. Martin Fillo je také potrestán žlutou kartou.
40'
Potyčky mezi oběma tábory, Baroš strčil do Frýdka
40'
Pořádná mela se strhla v pokutovém území v přerušené hře. Rozbouřený dav hráčů musel rozhánět až sudí Královec.
39'
Hrubý s Holzerem nyní přetlačili jednoho soupeře a podnikli velmi rychlý brejk. Fillo poté roztáhl hru doprava na Baroše, jehož centr byl nakonec tečovaný do zámezí a Baník rozehraje další roh.
38'
A opět se proti pravidlům provinili domácí. Tentokrát u rohového praporku, odkud bude až za malou chvíli Nita rozehrávat. Domácí fans jej totiž zasypali další dávkou konfet.
37'
Na následný centr z rohu si došel Jan Laštůvka, který míč dokázal vyboxovat. Hlavní arbitr navíc odpískal útočný faul hostů.
36'
Šural v tutovce, ale na poslední chvíli míč zblokoval Stronati
36'
Teď měli domácí velké štěstí! Přihrávku z pravé strany si před malým vápnem výborně zpracoval Šural, který si posadil jednoho obránce na trávník a nakonec mu v zakončení zamezil v poslední chvíli stoper Stronati.
34'
Holzer nyní svedl tvrdý souboj u rohového praporku, po kterém se oba fotbalisté ocitli na trávníku. Sudí nechal pokračovat ve hře a protože se balon dokutálel do zámezí, tak bude Nita v krátkém sledu podruhé odkopávat.
33'
Hrubý ještě možná trochu zbytečně místo centru volil přihrávku na nabíhajícího spoluhráče do vápna. Jeho dloubáček si ale hostující obrana pohlídala a Florin Nita si již chystá balon k odkopu.
32'
Baník poté spustil na soupeře vysoké napadání a po odkopu Nity se i přes snahu Šurala dostal k míči a může útočit.
31'
Po centru od rohového praporu a sérii hlavičkových soubojů ve vápně se pokusil o zakončení nůžkami Josef Šural, jenž ale trefil pouze Adama Jánoše. Také sparťanský kapitán uviděl žlutý kartónek.
30'
Diop nyní nezpracoval míč, který mu následně odskočil. Poté ve snaze vybojovat jej zpět fauloval Stanciua a vidí tak první žlutou kartu duelu.
29'
Sparťané si poté rohový kop po dobré práci domácích zopakovali, ale ani tentokrát nebyli úspěšní.
28'
Nicolae Stanciu se následně pěknou kličkou zbavil na pravé straně vápna padajícího soupeře, ale poté neprostřelil domácí zeď a bude z toho jen roh.
27'
Baroš se diví, ale po přestupku ve velkém vápně hostů se píská proti domácím.
26'
Akci Sparty poté přerušil praporek sudího, který odmával ofsajdové postavení letenského klubu.
25'
Ostravští fanoušci spustili choreo přes celou tribunu
25'
Dame Diop je už opět na trávníku a zřejmě se tedy nejednalo o nic vážného.
24'
Domácí útočník již za doprovodu lékařů opouští hrací plochu a Baník bude pár okamžiků pokračovat o deseti.
23'
I další akci Pražanů zakončoval Josef Šural, ale ani v tomto případě bránu netrefil. Sudí Královec poté hru přerušuje, jelikož na hrací ploše zůstává ležet Dame Diop, kterého nešťastné srazil v souboji s Kayou Martin Fillo.
22'
Střílený centr zprava odvrátil dobře Martin Šindelář. Ke smůle domácích jen k Frýdkovi jehož ránu ze střední vzdálenosti zastavila domácí obrana. Hra ale pokračovala a po Costově nabídce hlavičkoval na zadní tyči Josef Šural. Nicméně bránu Laštůvky netrefil.
21'
Stanciu ovšem s následnou rozehrávkou naložil prachbídně. Šikovným dloubáčkem za obranu chtěl vysunout svého spoluhráče, ale míč se svezl po nakropeném trávníku až do zámezí.
20'
Kombinace na krátkém prostoru se domácím nepovedlo a Sparta mohla spěchat vpřed. Její rychlý kontr ovšem Baník v prostoru u střídaček včas zastavil, byť za cenu nedovoleného zákroku.
18'
Nyní to vypadalo na první vážnější situaci před bránou Nity. Po centru z levé strany se míč na středu vápna dostal s trochou štěstí k nohám Milana Baroše, který ovšem v rozhodující fázi před střelou podklouzl a míč poté velmi pomalu doskákal do rukavic sparťanského gólmana.
17'
Fleišmanovi se posléze centr zleva vůbec nevydařil a balon skončil až za bránou Nity.
16'
Tetteh se dostával do úniku, Šindelář ho přistrčil
16'
Tetteha výborně rozhodil v postupu Šindelář. Hostující útočník chtěl tuto situaci ustát, ale nakonec se mu to nepodařilo a balon doputoval za brankovou čáru.
15'
Dame Diop sice skluzem zezadu zahrál míč, ale s ním trefil i nohy Stanciua. I v tomto případě se správně ozval hvizd hlavního arbitra.
14'
Baroš velice dobře obešel Stanciua, avšak poté mu cestu zastoupil Frýdek, kterého domácí kapitán poslal k zemi nedovoleně. Rozhodčí Královec poté správně odpískal faul Baníku.
13'
Stanciu následně pasem za obranu pořádně prohnal Costu, jenž míč marně stíhal. Následovat bude odkop v podání Jana Laštůvky.
12'
Dlouhý nákop Nity skončil jen u Fleišmana, který své defenzivní povinnosti splnil na jedničku a balon odvrátil do zámezí.
11'
Zajímavý centr z pravé strany odvrátil Radakovič hlavou z výskoku na hranici malého vápna.
11'
Zatím bez jakékoliv vyložené šance na obou stranách.
10'
Frýdek fauloval na pravé straně Baroše, ale Nitovi zatím nehrozí větší nebezpečí.
10'
Šuralova individuální akce po pravé straně skončila ztrátou poblíž vápna a vykopávat tak bude Laštůvka.
9'
Dlouhý míč po levé straně končí ve velkém vápně u kopaček Nity.
8'
Právě bývalý útočník Bohemky pronikal po levé straně, ale jeho centr byl zablokovaný ve velkém vápně.
8'
Tetteh rozhýbal pravou ruku a je připraven zpět k boji.
7'
Tetteh se neprosadil jeden na jednoho z pravé strany a ještě upadl na konfety za domácí brankou.
7'
Po výkopu Nity ztratili hosté míč na pravé straně a kontruje tak Baroš.
6'
Holzer se pokusil obstřelit Nitu, ten jeho pokus kryl
6'
Další šance Ostravy, tentokrát se dostával do šance Daniel Holzer, ale na Nitu nevyzrál.
2'
Fillův přetažený centr vystrašil Nitu
2'
Filla se dostal k centru a ten vystrašil Nitu v brance Sparty!
1'
Domácí odehrají zápas v bílých dresech a Sparta nastoupí v tradičním rudém trikotu.
Sudí Královec a jeho asistenti právě přivádějí aktéry dnešního duelu na hrací plochu a následovat bude jako již tradičně hymna Baníku v podání vyprodaného stadionu.
Na Městském stadionu v Ostravě pomalu finišují rozcvičky obou týmů, na které již přihlížejí relativně slušně zaplněné tribuny. Ty by měly být do posledního místa vyprodány.

FC Baník Ostrava: Laštůvka – Pazdera, Šindelář, Stronati, Fleišman – Fillo, Jánoš, R. Hrubý, Holzer – Baroš (C), Diop.
Náhradníci: Budinský – Granečný, Jirásek, J. Šašinka, O. Šašinka, Mešaninov, Procházka.

AC Sparta Praha: Nita – Chipciu, Radaković, Kaya, Costa – Sáček, Stanciu, M. Frýdek, Plavšić – Josef Šural (C), Tetteh.
Náhradníci: Heča – Vácha, Štetina, V. Vukadinović, Pulkrab, Mebrahtu, Civić.

Rozhodčí: Královec – Hájek, Flimmel.
V dnešním duelu bude poprvé v Ostravě k dispozici video, které by mělo spolu s rozhodčím dohlížet na regulérnost všech situací.
Poslední tři vzájemná utkání

28.4.2018 Baník – Sparta 3:2
29.10.2017 Sparta – Baník 3:2
25.10.2017 Sparta – Baník 2:3 pen.
AC Sparta Praha

Pražané zůstávají i po sedmi kolech jediným celkem, který nebyl doposud poražen a díky pěti výhrám a dvěma remízám jim patří se 17 body 4. příčka.

Velmi dobře si vedou také v obranné i útočné fázi. Skóre 14:4 totiž Spartě v obou ohledech zajišťuje přední příčky ligy.

Také na cizích hřištích se letenským poměrně daří. Ve třech zápasech nasbírali 7 bodů, které jim vynesly 4. místo v tabulce venkovních klubů.

Rovněž nový trenér Sparty Zdeněk Ščasný musí řešit absence ve svém kádru. Mimo hru zůstávají Ben Chaim, Drchal, Kadlec, Zahustel a po minulém duelu i zbytečně vykartovaný Kanga. Navíc je možné, že do duelu nenastoupí ani obránce Costa.

FC Baník Ostrava

Baník zatím prožívá velmi úspěšnou sezónu a po sedmi kolech se drží na 5. místě se 16 body. V případě vítězství nad Spartou by si navíc právě na úkor letenského celku tabulkově polepšil.

Ostravany může také těšit i jejich defenzivní hra. V uplynulých zápasech inkasovali pouze tři branky a společně se Slavií se pyšní nejlepší obranou soutěže.

Výborně si Slezané počínají rovněž před vlastním publikem. Nejen, že ve třech duelech vůbec nezaváhali, ale dokonce v nich ani jednou neinkasovali a sídlí tak na 6. pozici v tabulce domácích mužstev se ziskem 9 bodů.

Bohumil Páník se dnes bude muset obejít bez rekonvalescenta Stáni a nejistý je start tak ostravské ikony Milana Baroše.

1.9.2018 Liberec – Baník 0:0
25.8.2018 Baník – Dukla 2:0
20.8.2018 Sigma – Baník 1:4
13.8.2018 Bohemians 1905 – Baník 0:1
4.8.2018 Baník – Příbram 3:0

Dame Diop 4
Vítáme vás u on-line přenosu z utkání 8. kola FORTUNA:LIGY mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha. Zápas začíná v 18:00 a u jeho sledování Vám přeji příjemnou zábavu.