90+2
Zápas skončil nerozhodně 1:1, když v 39. otevřel skóre domácí kapitán Tomáš Pilař a v 65. minutě vyrovnal Jícha. Hráči obou celků děkují svým fanouškům.

Příjemný zbytek dne Vám přeje Pavel Toman.
90+2
Pilařův nákop Toma vyrazil. Následně domácí zabrzdil ofsajd.
90
Šance skončila v autu poblíž branky Vlašimi.
85
Střídání hostů. Janda nastupuje za Jeřábka.
82
Vlašimští měli rohový kop, který domácí obrana odvrátila do bezpečí.
80
Žlutou obdržel Jan Procházka.
76
Hra se teď přelévá, domácí kombinovali před brankou hostů, následně si Vlašim vytvořila protiútok. Ani jedno k ohrožení branek nevedlo.
73
Patrik Lácha v obrovské šanci přestřelil.
73
Domácí trenér Zach připravil dvojí střídání. Do hry jdou Vodička a Štefko, ze hry Duvnjak a Šraga.
73
70
V 70. minutě obdržel Pospíšil žluté varování.
Vlašim právě vstřelila branku!
Belaň neudržel míč a Jícha vyrovnal. Belaň leží na zemi, domácí diváci se zlobí na rozhodčího, který podle nich neodpískal faul na brankáře.
63
Duvnjak obdržel žlutou kartu
61
Hosté střídají ze hry jde Pokorný, útok posiluje naopak Václav Klán
58
Belaň zneškodnil na roh, nebezpečí trvá...
59
Trestný kop hostí...
58
Obrovská šance Mujagiče se neujala. Míč mu utekl od nohy.
57
Trestný kop hostů domácí obrana bez potíží zneškodnila.
54
Ozývá se i zhruba pět fanoušků hostů, kteří stojí mezi domácími diváky, nikoli v sektoru hostů.
Dnešní utkání sleduje 880 diváků.
51
Trestný kop Jeřábka z hranice šestnáctky mířil vedle
50
Domácí Mujagič obdržel žlutou kartu.
49
Obrovská šance Vlašimi skončila těsně vedle branky Mostu.
47
Domácí uklidili míč do bezpečí...
47
46
První poločas přinesl domácím zasloužené vedení. Po většinu poločasu kontrolovali hru a vytvářeli si slibné příležitosti, z nichž jednu úspěšně zakončil matador Tomáš Pilař. Vlašim hrozila z několika protiútoků. V druhém poločase se máme tedy na co těšit.
Druhý poločas začne přibližně v 17:35 hodin.
44
Další nadějný pokus Mostu Toma chytil do rukavic.
41
Ondřej Průcha netrefil Belaňovu branku
39
"Tomář Pilař olé olé olé..." ozývá se z domácího kotle.
39
Most právě vstřelil branku!
Domácí po sérii krásných přihrávek vstřelili úvodní gól. Zakončoval kapitán Tomáš Pilař.
37
Střela Schuta skončila v rukavicích brankáře hostí.
35
Další pěkná šance Mostu. Tentokrát Tomáš Pospíšil z hranici šestnáctky minul. Za to si vysloužil od domácích Ultras pochvalu.
33
Obrovská šance Mostu, kterou založil Mujagič, skončila na rohu... Z rohu Lafrance hlavičkoval nad.
31
Domácí pokračují v dobývání.
29
Mujagič vybojoval míč ve slibné blízkosti branky hostů. Ovšem nic z toho nebylo.
27
Zaváhání v mostecké obraně hosté nevyužili
25
Jaroslav Belaň zkušeně diriguje obranu před sebou.
23
Z přímého kopu vytěžila Vlašim slibnou šanci, ale Belaň byl pozorný.
22
Aktivitu teď přebírá Vlašim, Most zastavuje pouze za pomocí faulů.
21
Další protiútok Vlašimi odvrátil Lafrance do autu. Z následujícího závaru hosté jen těsně minuli Belaňovu branku.
20
Obrovská šance Most! Hostující brankář ale slibnou šanci zastavil.
17
Jícha teď ze slibného protiútoku netrefil bránu.
15
Domácí Ultras vybízejí "Dejte jim bůra..."
12
Mujagičův centr do vápna hosté zneškodnili.
9
Domácí si vytváří tlak.
9
Láchova přízemní střela skončila v Tomově náruči.
7
Aut pro Vlašim
7
Konečně nám funguje i světelná tabule.
5
Domácí protiútok Duvnjaka zneškodnil brankář Toma.
3
Hostující brankář zblokoval střelu Šraga na roh. Z rohu vytěžili mostečtí pěknou střelu, kterou však zneškodnil Toma.
2
Hned v úvodu mají domácí rohový kop.
Rozhodčí Lerch zahájil zápas. S úvodním pískotem se spustila i podpora domácích Ultras.
1
Dobré odpoledne, zdravíme Vás z Fotbalového stadionu Josefa Masopusta v Mostě, kde zhruba za čtvrt hodinky začne utkání 2. ligy mezi domácím Baníkem a Vlašimí. Domácí budou chtít napravit dojem po minulé porážce 0:4 ve Vansdorfu, hosté by rádi navázali na domácí vítězství 5:3 nad HFK Olomouc. Domácí kotel se již slušně zaplňuje, sektor hostů je prázdný. V Mostě panuje příjemné fotbalové počasí, polojasno, zhruba 25 °C.

FK Baník Most: Belaň - Procházka, Běloušek, Lafrance, Pospíšil - Šraga, Schut, Pilař, Lácha - Mujagič, Duvnjak. Trenér: Zach.

FC Graffin Vlašim: Toma - Petrů, Macháček, Sus, Vebr, Průcha, Jícha, Starý, Jeřábek, Pokorný, Kraus. Trenér. Frýdek.

Rozhodčí: Lerch - Zeman, Vlasjuk..
Případné vítězství znamená pro oba týmy postup do horní poloviny druholigové tabulky, která je od prvních kol jako každý rok velice vyrovnaná. Zatím jediný Žižkov z šestnácti mužstev ještě neztratil bod.
Severočeši v předchozím kole poprvé poznali hořkost porážky, když jim Varnsdorf zabalil na cestu hned čtyři banány. Vlašim naopak před týdnem poprvé bodovala, když doma přestřílela olomouckou Holici 5:3.
Čeká nás bitva 4. kola druhé ligy, ve které na sebe naráží desátý Baník Most (4 body) a čtrnáctá Vlašim (3 body).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.