Tak je tu konec dramatického zápasu, který se dlouho jasně vyvíjel pro domácí celek. Nakonec to ale bylo po snížení Žondry drama až do konce. Tři body ale zůstaly doma Pod Vinicí.
Hezký zbytek víkendu z prosluněných Pardubic.
90+2
90+2
Domácí se zatím úspěšně brání.
90
Nastavují se dvě minuty.
90
Domácí takticky střídají. Odešel Dominik Fusek, kterého nahradil Ondřej Vencl.
90
Domácí kombinují na polovině hostů.
89
Další centr zlikvidoval Frydrych.
88
Po několika centrech do vápna domácích, ukončil snahu hostí útočný faul.
87
Útočným faulem se provinil Petráň a hosté hned posílají míč dopředu.
87
Z dálky na Iliziho zkusil Fousek, ale znojemský gólman byl tentokrát připraven.
86
Fusek se po centru z pravé strany zjevil sám před gólmanem hostí, ale nešťastně zahrál rukou...
85
Žondra nyní zakončoval těsně vedle domácí svatyně.
84
Domácí nyní jen odkopávají míče daleko od své branky a Znojmo má tlak.
83
Následně útočný faul hostí.
83
Za protesty viděl ŽK Pavel Dreksa.
82
Další závar před domácí brankou skončil rohem.
82
Trestný kop pro hosty na polovině hřiště.
81
Po centru Řezníčka vedle hlavičkoval Fousek.
81
Domácí se dostali dopředu a hned je z toho roh.
80
Hosté zvýšili útočné obrátky nakopávanými míči a na domácí celek to zatím platí.
78
Domácí trenéři na to hned reagují, když Daewona Kima nahradil Jan Řezníček.
78
Znojmo právě vstřelilo branku! Hosté zápas dramatizují. Z otočky se přesně k tyči trefil LIBOR ŽONDRA – 2:1!
76
Poslední změna v celku Znojma. Daniela Odehnala nahradil Pavel Lapeš.
76
Následně střílel těsně nad Lacko.
75
Vyložená šance hostí, když ofsajdovou past překonal Ledecký, ale Frydrych jeho pokus o lob vystihl.
74
Od branky rozehrává Ilizi.
73
Faulem se provinili hosté a z levé strany přímý kop pro domácí.
72
Frydrych nyní zmařil šanci Okleštěka z úhlu a je z toho roh pro hosty. Který jim však nic nepřinesl.
71
První změna v domácím celku. Radima Fikejze nahradil Adam Fousek.
69
Okleštěk vybojoval hned třetí roh v rychlém sledu pro hosty. Tentokrát se již domácí konečně ubránili.
68
Míč prolétl celým pokutovým územím Pardubic a je z toho další roh Znojma.
67
Rohový kop pro hosty.
65
Pardubice právě vstřelily branku! A trestný kop Kudrny dolétl přesně na hlavu FILIPA KOPŘIVY, který nechytatelnou hlavičkou pod břevno zvyšuje na 2:0!
64
Faul hostí na Fikejze na pravé straně. Trestný kop pro domácí.
62
Přímý kop pro domácí, ale hosté se ubránili.
61
Druhé střídání v celku Znojma. Jaroslava Svozila nahradil Radim Nepožitek.
60
Za faul na Pospíšila, který unikal po pravé straně viděl první žlutou kartu zápasu David Ledecký.
59
Trestný kop pro Znojmo rozehrával Okleštěk, ale domácí se ubránili.
59
Centr Jeřábka skončil v rukavicích Iliziho.
58
Na polovině Znojma vhazují domácí.
56
Další útok domácích táhl Jeřábek a hosté odkopli do autu. Pardubičtí vhazují, ale Petráň následně nechtěně zahrál rukou, takže rozehrávat bude Ilizi.
55
Dnešní utkání sleduje 723 diváků.
54
Petráň se probíjel do šance, ale srazil se s protihráčem.
53
Jeřábek poslal pas za obranu, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nerozběhl, takže rozehrává Ilizi.
52
Jihomoravané vhazují na polovině hřiště.
51
Útočná akce hostí, ale míč skončil u Frydrycha.
46
Hosté do druhého poločasu udělali jednu změnu, když Jana Pázlera vystřídal Roman Hříbek.
46
Po první půli domácí vedou 1:0 brankou Fuska z 27. minuty, když jeho střelu gólman Ilizi asi podcenil. Ve zbytku první půle domácí měli hru pod kontrolou. Uvidíme co přinese druhý poločas, který začne cca. v 11,18.
45
44
Domácí i nadále kombinují a mají míč pod kontrolou.
42
Fusek to s kombinací trochu přehnal a o míč přišel. Domácí ho však vybojovali zpět.
41
A je z toho další roh pro Východočechy.
40
Domácí vhazují na polovině hostí.
37
Faul hostí na Fikejze. Domácí budou rozehrávat ze své poloviny.
36
Odkop od branky se nyní nepovedl ani domácímu gólmanovi a vhazují hosté.
35
Znojmo se po delší době dostalo k útoku, ale akce končí v autu...
34
Iliziho výkop skončil v zámezí, vhazují domácí.
33
Po rohu střílel Kim, ale vedle.
32
Další Fuskovu šanci z úhlu Ilizi vyrazil na roh.
32
Hostům se nyní vůbec nedaří dostat se k míči...
31
Pardubický tým vstřelená branka povzbudila k ještě větší aktivitě.
27
Pardubice právě vstřelily branku! Domácí celek jde do vedení. DOMINIK FUSEK se dostal s míčem až před velké vápno a jeho střelu z 22 metrů Ilizi nedokázal zkrotit a míč doskákal až za brankovou čáru – 1:0!
26
Okleštěk poslal trestný kop do domácího pokutového území, ale nikdo z jeho spoluhráčů se na něj nedostal a rozehrávat bude Frydrych.
24
Hodně nepřesně střílel Žondra.
24
Po kombinační akci domácích se k míči dostal dříve Ilizi, než Fikejz.
22
Hosté odvrátili a následně ofsajd domácích.
22
A po centru Kudrny další roh pro Pardubice.
21
Nyní rohový kop pro domácí.
20
Domácí se ubránili.
20
19
Slušnou střelu nyní vyslal Kim, ale Ilizi si nadvakrát s jeho pokusem poradil a zkrotil ho.
18
Trestný kop pro domácí, ale Kakrdův centr odhlavičkoval Cihlář.
17
Faulem se na polovině hřiště provinil hostující Svozil.
16
Do prvního ofsajdu se chytili i domácí útočníci.
16
Kakrda z levé strany nacentroval před branku, kde však dvěma protihráči tísněný Petráň střílel vysoko nad branku.
14
Ale sehráli ho hanebně a sami se vystavili do ofsajdu...
14
První rohový kop zápasu vybojovali hosté.
12
Nyní se před vápnem uvolnil a těsně vedle vystřelil Jeřábek.
11
Hosté vhazují na polovině domácích.
7
Fuskův centr skončil v rukavicích Iliziho.
6
Jeřábek zkoušel prostrčit míč na Fikejze, ale obránce hostí jeho nahrávka vystihl. Přesto domácí pokračují v kombinaci.
4
Útočnou akci zakončoval pohotově Lacko, ale Frydrych byl u své levé tyče včas.
3
Útočným faulem se ale provinil Fikejz a od svého vápna bude vykopávat Ilizi.
2
Domácí se ubránili a hned šli do brejku.
1
První standardka pro hosty.
1
Oba celky již nastupují na hrací plochu.
Hrací plocha na stadionu Pod Vinicí je i přes špatné klimatické podmínky, které panovaly v posledních dnech ve velmi dobré kondici.
Hlavním rozhodčím je Jan Váňa z Prahy, jeho asistenty Pavel Vlasjuk a Ondřej Černý. Delegátem FAČR je pan Jan Šotek.

FK Pardubice: Frydrych – Pospíšil, Bederka, Kopřiva, V. Kakrda – Kim, Kudrna, Jeřábek, Fusek – Petráň, Fikejz.
Náhradníci: Knobloch – Vencl, Řezníček, Dostálek, Petráček, Záviška, Fousek

1. SC Znojmo FK: Ilizi – Dreksa, Cihlář, Odehnal, Helísek – Svozil, Okleštěk, Lacko, Pázler – Ledecký, Žondra.
Náhradníci: Doleček – Lapeš, Njire, Nepožitek, Stáňa, Levai, Hříbek

Rozhodčí: Váňa – Vlasjuk, Černý.
Ve 21. kole se na stadionu pod Vinicí utkají v tabulce 12. Pardubice s desátým Znojmem. Oba celky mají v tabulce stejný počet 25 bodů.
V minulém kole Pardubičtí prohráli těsně 2:1 ve Frýdku-Místku. Naopak Znojmo před týdnem porazilo 2:0 Třinec.
Podzimní zápas na jihu Moravy skončil remízou 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.