Daníček zkusil vymodlit penaltu, pád ale nebyl dostatečný.
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Novotný, přichází Urbánek.
79
Preslovi odskočil v šestnáctce míč od nohy, to je velká škoda pro domácí celek.
79
Varnsdorf po obdržené brance není už pod takovým tlakem, nicméně k výhře mají teď stále blíž domácí.
78
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Tvaroha, přichází Daníček.
Dnešní utkání sleduje 786 diváků.
73
Žlutou kartu dostává Porcal (FK Varnsdorf).
73
Táborsko právě vstřelilo branku!
Po centru nastal ve vápně Varnsdorfu nezvladatelný chaos, z něhož se střelou do branky po několika odrazech prosadil ZBYNĚK MUSIOL. Táborsko srovnává na 1:1.
72
Další nepřesná přihrávka nenašla Musiola.
70
Centry Táborska jsou hodně nepřesné.
69
Džafič odchází po svých, asi to nebude vážné.
68
Džafič potřebuje ošetření, lékař na hřišti.
65
Táborsko stále drží míč, Varnsdorf ale skvěle brání.
62
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Jurča, přichází Rudnytskyy.
58
Martan v ojedinělé chvilce hostů utekl po pravém křídle, domácí obrana ho ale zblokovala.
56
Strnad pláchnul po levé straně a srazil se s brankářem. Roh pro domácí.
55
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kočí, přichází Strnad.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Přeučil, přichází Musiol.
55
53
Táborsko jasně hru v druhé půli ovládá a snaží se o vyrovnání.
50
Mráz si naběhl na roh a poslal hlavičku nad branku.
46
Varnsdorf vede po první půli na hřišti Táborska 1:0 a v závěru poločasu byl aktivnějším týmem. Druhý poločas začne asi v 18:06.
45+1
45
Rozhodčí nastaví jen minutu.
42
Varnsdorf právě vstřelil branku!
První gól je tady! Toma musí lovit míč ze sítě. Po sérii rychlých přihrávek dostal pas na střed RADIM BREITE, který poslal přesnou technickou střelu k tyči. Toma byl krátký. Varnsdorf vede nad Táborskem 1:0.
40
Presl se snažil prosadit přes Landovského, ten ho ale nepustil, roh pro Táborsko.
37
Martan z hranice šestnáctky natáhnul k pořádné střele. Za Tomova přispění kopou hosté jen roh.
34
Kouřil hlavičkoval z vápna hodně nepřesně a nedůrazně.
30
Landovský se hezky uvolnil a nakonec na poslední chvíli mu Presl střelu srazil.
26
Málo vzruchu přináší hra. U míče domácí.
22
Toma poslal míč od brány jen do autu.
20
Schubert odvrací centr před bránu. Roh pro domácí tým.
18
Těsně před gólmanem hlavičkoval nad bránu Javorek.
18
Míč si bere Kočí.
18
Faul na Přeučila a tentokrát výhodná pozice pro Táborsko.
17
Hosté zkusili signál a po několika přihrávkách je míč sražen na roh.
16
Další faul Táborska a další možnost nacentrovat do vápna.
14
Standardka pro hosty rozehraná nakrátko. Následný centr bez odezvy spoluhráčů.
12
Na dlouhý nákop domácí nedosáhli, Porcal bude kopat od branky.
11
Hosté trochu utlumili nebezpečné akce soupeře. Nic zajímavého před oběma brankami.
8
Na druhé straně zakopl míč Divíšek před Martanem.
7
Presl se z úhlu octnul sám před gólmanem, nepodařilo se mu ho ale prostřelit, Porcal byl u Presla příliš blízko.
5
Táborsko je víc na míči, ohrožení Porcalovy branky se však zatím nekoná.
4
Další rychlý průnik domácích po pravém křídle, varnsdorfská obrana pozorně odhlavičkovala.
4
Na druhé straně pelášil po pravém křídle Martan, přihrávka na něj byla ale hodně dlouhá. Kop od branky Táborska.
3
Přeučil nabíhal na centr z pravé strany, ale pořádně na něj nedosáhl. Presl poté napálil míč hodně nad branku.
2
Týmy hrají dost nepřesně a na půlce hřiště si předávají navzájem míč..
1
Domácí rozehrávají první útok.
1
Hráči už nastupují na trávník, hosté v hodně tmavých modrých dresech, domácí v tradiční modré a bílé.
FK Varnsdorf

Varnsdorf doma v 1. kole jen remizoval s Ústím nad Labem 1:1. Navíc musel po přestávce dotahovat nepříznivý stav 0:1. Dvě minuty před koncem zachránil Varnsdorfu remízu skvělým zákrokem brankář Porcal. Také Varnsdorf bude postrádat svého dirigenta. Záložníka Kotiše totiž uvolnil do Hradce Králové.
FC MAS Táborsko

V 1. kole v Sokolově uhrálo Táborsko remízu 1:1. Skóre otevřel v 50. minutě Presl, za domácí dvanáct minut před koncem srovnal Červenka. Táborsko tak vybojovalo první bod a dnes musí doma myslet na plný zisk. Trenér Táborska Petr Frňka a jeho svěřenci se nijak nestresují tím, že v sobotu sehrají první domácí duel aktuální sezony. „Motivaci máme jako do každého jiného mistrovského zápasu. Je jedno, jedná-li se o první nebo páté kolo. V tom není rozdíl. Čekáme těžké střetnutí proti týmu, který skončil v uplynulém ročníku na čtvrtém místě tabulky. Cítíme před zápasem to správné napětí, těšíme se, ale víme, jak to bude náročné,“ uvedl trenér Frňka. Ten nemůže i nadále počítat s ostříleným Janem Šimákem, kterého trápí zraněná achilovka.
Pěkné sobotní odpoledne z fotbalového stadionu Soukeník v Sezimově Ústí, kde sehrají utkání 2. kola Fotbalové národní ligy týmy FC MAS Táborsko a FK Varnsdorf. Podle loňské tabulky půjde o střet třetího se čtvrtým. Onlajnem bude provázet Josef Janda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.