Táborsko zdolalo Vlašim 3:1 a připisuje si další domácí vítězství. S poločasovou remízou pohnuli Javorek a z penalty Džafič. To je z dnešního onlajnu vše, loučí se Josef Janda.
90+2
90
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
89
Strnad pálil hodně ostře do Budínského, ten vyrazil na roh. Další gólovka neproměněna.
88
Ještě jedna hlavička Vlašimských, která míjí branku. Ani Jícha se už netrefí.
87
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Presl, přichází Musiol.
85
Táborsko už v klidu dohrává a jde si pro další tři domácí body.
84
Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Brejcha, přichází Hejný.
83
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Džafič, přichází Kočí.
82
Žlutou kartu dostává Nešický (FC MAS Táborsko).
Dnešní utkání sleduje 565 diváků.
81
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Javorek, přichází Surynek.
80
Drobný závar před Tomou končí dalším úspěšným obranným odkopem Táborska.
76
Táborsko právě vstřelilo branku!
K penaltě se postavil ADNAN DŽAFIČ a s více než ledovým klidem poslal lehkou střelu po zemi do opačného kouta, než kam to zkusil Budínský. Táborsko vede nad Vlašimí už 3:1.
75
Byla nařízena penalta, výhoda pro domácí!
75
Průchův centr si ze vzduchu sebral jistý Toma.
73
Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Veselý, přichází Průcha.
73
Žlutou kartu dostává Brejcha (FC Graffin Vlašim).
71
Bredův centr z pravého křídla skončil jen v boční síti.
69
Barák krouží kolem vápna, chybí ale jak zakončení, tak třeba přesná přihrávka.
65
Hosté vybojovali roh, po kterém se znovu zdálo, že domácí zahráli ve vápně rukou. Vlašimští se opět hodně rozčilují.
62
Žlutou kartu dostává Tusjak (FC MAS Táborsko).
62
Strnad v další gólovce jen o kousek nedosáhl skluzem na přízemní centr. Tohle měl být gól!
60
Důležitý souboj vyhrál Nešický proti Hellovi. Po něm se k míči dostal PETR JAVOREK, jehož ránu už srazil jeden z obránců jen do sítě. Táborsko vede 2:1.
58
Hraje se vcelku vyrovnané utkání a domácím nepomáhá ani povzbuzování publika.
53
Preslovu ránu po zemi vykopl brankář Vlašimi s vypětím všech sil.
46
Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Vopat, přichází Barák.
46
Poločas končí remízou 1:1, kdy měli mírně navrch domácí, jen jim vázne zakončení. Jako jediný se trefil už v 8. minutě hlavou Hric, stejným způsobem vyrovnal v 39. minutě Breda. Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
45
45
Hráči Táborska si s míčem před finální fází hrají až příliš. Znovu obléhali vápno a znovu bez střelby.
42
Srážka dvou patnáctek končí Preslovým hlasitým zasténáním. Střet hlav nebyl ale tak vážný a zvedá se i střelec vyrovnávací branky Breda.
39
Vlašim právě vstřelila branku!
Domácí nepokryli situaci po standardní situaci a PETR BREDA si mohl před Tomou vybrat, kam mu míč hlavou pošle. Nasměrování pod břevno bylo správnou volbou – 1:1.
38
Radošův nebezpečný centr odvrátila domácí obrana na roh.
36
Breda zfauloval Džafiče a znovu se přerušuje. Diváci si příliš krásy neužijí.
33
Javorek nepěkně poslal k zemi skluzem Jíchu, což se naštěstí pro něj obejde bez žluté karty.
32
Presl po rohovém kopu míč jemně přizdvihnul, nikdo na jeho snažení ale nenavázal.
30
Obrovský závar před brankou hostů končí dalším Strnadovým ofsajdem. Spoluhráč ho tentokrát spíš trefil střelou na branku.
28
Javorek si při úprku směrem k vlašimské brance nevšiml vlevo volného Strnada, který mohl jít sám na branku...
27
Nedůrazný míč ihned vlašimská obrana odvrátila.
26
Po nehezkém faulu pošle míč do vápna Džafič.
26
Žlutou kartu dostává Štochl (FC Graffin Vlašim).
25
Krásně to teď domácí sehráli. Po sérii rychlých přihrávek přehodil gólmana Strnad, jenže praporek rozhodčího byl proti druhé gólové radosti Táborska.
23
Budínský musel hodně rychle z branky, když odkopával před rychlíkem Nešickým.
21
Po chvílích nudy vytáhl Budínský jistý zákrok. Zase tolik práce s prudkým míčem neměl, šel totiž přímo do něj.
18
Oba týmy zahrávaly standardky ze slušných pozic za vápnem, z centrů ale cesta ke gólu nevedla.
16
Po rohu se k míči dostal Nešický, byl však ihned odzbrojen.
15
Po standardce sehráli domáci pěkný signál, kterým přelstili vlašimskou obranu, ne však gólmana. Rohový kop.
14
Hosté se po závaru ve vápně Táborska dožadují penalty pro hraní rukou, rozhodčí ale nechává pokračovat ve hře.
12
Žlutou kartu dostává Džafič (FC MAS Táborsko).
12
Dlouhý centr sice Presl udržel na hřišti, z balónu se raduje ale soupeř.
10
A mohlo být vyrovnáno! Nádhernou akci předvedli také Brejcha s Vopatem. Před brankou ale nedokázali seřídit mířidla. Míč letí nad branku a hosté se drží za hlavu.
8
Po faulu na Presla a žluté kartě pro hosty si JAKUB HRIC nádherně naskočil na centrovaný míč a nedal Budínskému hlavičkou k tyči šanci. Táborsko vede nad Vlašimí 1:0.
7
Žlutou kartu dostává Jícha (FC Graffin Vlašim).
5
Strnad si nepohlídal ofsajd a rychlá akce Táborska končí nezdarem.
3
Presl jen těžce zpracovával dlouhý nákop. Breda neměl problém a odstavil ho.
2
Týmy se zatím střídají v držení míče a jen těžko se dostávají na polovinu soupeře.

FC MAS Táborsko: Toma – Hric, Tusjak, Sladký, Mráz – Nešický, Džafič, Šiml, Javorek, Presl – Strnad.
Náhradníci: Kudrna – Rabiňák, Kočí, Musiol, Ciku, Hovorka, Surynek.

FC Graffin Vlašim: Budínský – Breda, Štochl, Nový, Hell – Vopat, Vebr, Radoš, Brejcha, Veselý – Jícha.
Náhradníci: Fendrich – Petrů, Starý, Průcha, Barák, Čepelák, Hejný.

Rozhodčí: Adámková – Jiřík, Vysloužil.
1
Oba týmy jsou již připraveny k zahájení zápasu. Vlašim v červeném, Táborsko v modrobílém.
Vlašimští vyrazí na jich Čech se dvěma povedenými zápasy v zádech. Před dvěma týdny svěřenci trenéra Petržely doma vydřeli bod proti první Olomouci, minulý týden pak Středočeši získali všechny tři body na hřišti Třince, kde jim stačila jediná trefa Kučery. Vlašimi budou chybět vykartovaní stoper Simerský a krajní záložník Kučera, autor gólu v Třinci.
Táborsko si v posledním ligovém kole přijelo na hřiště první Olomouce pro vysokou porážku 0:4. Už ve 4. minutě musel za zraněného stopera Ciferského nastoupit Hric, pro kterého to byla velká zkušenost. Tentokrát čeká modrobílé soupeř ze sousední Vlašimi. "Vlašim má za sebou dvě povedená utkání. Doma remizovala s Olomoucí a venku vyhrála v Třinci,“ poukázal na dobrou náladu soupeře trenér Táborska Radim Nečas. Ani Táborsko nemusí smutnit, doma se mu daří, body na Soukeníku až na výjimky nerozdává. „Zápas v Olomouci se nám nepovedl, rozebrali jsme si to, ale už koukáme směrem k zápasu s Vlašimí. Víme, že Graffin hraje bojovně, důrazně, agresivně. Tomu se musíme přizpůsobit,“ dodal trenér Táborska. Táborsku se proti Vlašimi v posledních sezonách daří, také na podzim na jejím hřišti zvítězilo 4:2. Trenér Nečas nemůže počítat se zraněným stoperem Ciferským.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.