Ze zlínské Letné je to vše. Děkuji za pozornost. Na shledanou.
Zlínští ve druhém poločase válcovali svého soupeře, ale ani jedna z množsví příležitostí si ve druhém poločase cestu do branky Frýdku-Místku nenašla. Oba soupeři se tak rozcházejí s jedním bodem za remízu 1:1.
90+3
90+2
Poslední akce domácích.
90+1
Za zdržování hry žlutou inkasoval i brankář Frýdku-Místku.
90
Žlutou kartou je potestán Petr Literák.
90
Nastavují se tři minuty.
90
Poslední střídání v týmu hostů. Odchází Erik Talián. Na poslední minuty naskočí Thiago Silveira.
88
Sudí Pechanec rozdává žluté karty jako na běžícím páse. Tentokrát žlutou inkasoval za protesty David Hubáček.
87
Zlínští se znovu usadili na polovině soupeře, ale po faulu Ladislava Benčíka jeijch akce končí. Benčík si za faul vykoledoval žlutou kartu.
86
Dalším faulem se provinil Pavel Malcharek a vypálit mohl Václav Mozol. Jeho zakončení na branku neprošlo.
85
Hubáček fauloval Milunoviče, a tak se po dlouhé době dostávají hosté ke zlínské brance.
84
Poznar odcentroval do šestnáctky, ale obrana hostů stále pevně drží.
83
Tomáš Hájek fauloval na polovině a sudí Pechanec jej potrestal žlutou kartou.
82
Diego Živulič si podžel míč a vypálil. Jeho rána však postrádala razanci a Mihalek chytá.
81
Martin Pribula šetří čas a odchází ze hry. Jeho místo zaujme Marko Milunovič.
80
Poznar vybojoval míč ve vápně a po zblokované ráně zasahuje Mihalek.
79
Zlínští naposledy střídají. Lukáš Holík míří ze hry a zlínskou ofenzívu podpoří Tomáš Poznar.
78
Diego Živulič odcentroval jen do náruče brankáře Frýdku-Místku.
77
Domácí mají velkou herní převahu, ale hosté stále odolávají náporu ševců.
76
Sám faulovaný Lukáš Holík rozehrál standardní situaci a míč se snažil zatočit přímo k tyči přes obranný val hostů. Technická rána o centimetry minula tyč!
75
Lukáš Holík upadl před šestnáctkou a domácí mají k dispozici ideální pozici ke druhé brance!
74
Rychlá akce po ose Živulič – Železník – Kraut byla sice nebezpečná, ale Kraut se k zakončení nedostal.
73
Hubáčkův centr proletěl šestnáctkou a skončil až za brankou hostů. Mihalek vykopává.
72
Zlínští se nadále drží na polovině soupeře. Faulován byl Lukáš Holík.
71
Živulič našel neobsazeného Pavla Malcharka, který před Mihalekem ve stoprocentní šanci neuspěl! Brankář hostů míč konečky prstů vyrazil na roh.
70
Domácí drží míč a Frýdek-Místek se urputně brání.
69
Hubáček centroval přímo před Mihaleka, který na míč nedosáhl. Míč přošel až na zadní tyč, kde na něj těsně nedosáhl zlínský obránce Michal Malý, který tak mohl odčinit vlastní gól.
69
Po závaru před brankou Frýdku-Místku si domácí roh zopakují.
68
Po centru Hubáčka vybojovali domácí rohový kop, kterého se znovu ujme David Hubáček.
68
Radek Coufal fauloval Lukáše Holíka. Zlínští mají k dispozici standardní situaci.
67
Tomáš Hájek se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus postrádal přesnost.
66
Střídá i domácí kouč Martin Pulpit. Petra Kurtina v útoku Zlína nahradí Pavel Malcharek.
65
Hosté střídají. Odchází Petr Zapalač, jehož místo na trávníku zaujme Milan Halaška.
64
Holík nepřesně hledal spoluhráče a míč získavavají hosté.
62
Lukáš Holík odcentroval na zadní tyč, kde nebyl žádný z hráčů ve žlutém dresu.
61
Michal Malý musel zatáhnout soupeře za dres a přerušit protiakci soupeře. Za své počínání si vysloužil žlutou kartu.
60
David Hubáček si narazil s Železníkem a zlínský obránce odcentroval. Centr však zamířil přímo na hlavu obránce hostů, kteří rychle zakládají protiútok.
59
Benčík z ostrého úhlu okamžitě vracel míč před branku Mihaleka, který s velkými potížěmi vyrazil za branku!
58
Chmelo dostal míč na pravou stranu, ale Hájkův pas nedokázal zpracovat.
57
Rastislav Chmelo se uvedl do hry faulem.
56
Domácí poprvé střídají. Dominik Kraut odchází ze hry a na jeho místo nastupuje Rastislav Chmelo.
55
Hájek se znovu dostal k zakončení a jen těsně minul tyč.
54
Dominik Kraut dostal míč na pravou stranu a ihned se pokusil odcentrovat před branku hostů. Jeho centr zblokoval obránce a domácí mají k dispozici rohový kop.
53
Živulič přenechal míč pro Malého, z čehož málem těžili hosté. Na poslední chvíli úniku zabránil skluz zlínského obránce Malého.
52
Hubáček znovu rozehrál rohový kop. Míč poskakoval kolem branky hostů, ale žádný z hráčů Zlína se k zakončení neprotlačil.
51
David Hubáček našel Hájka, který sice hlavičkoval z hranice velkého vápna, ale mířil přesně do šibenice. Mihalek rychle zareagoval a míč vytáhl rukavicí na další roh.
51
Kurtinův úmysl centrovat překazil Petr Literák. Tentokrát roh rozehrají domácí.
50
Tomáš Hájek vyskočil nejvýše a odvrátil centr mířící před branku Dostála.
49
Po vysokém vhazování se snažil hlavičkovat Žídek, kterého ovšem ubránila zlínská obrana. Roh pro Frýdek-Místek.
48
Po centru Železníka si míč zpracoval Kraut, ale k centru ani zakončení se nedostal, když hosté dobře pokryli zlínské hráče.
47
Benčík se snažil probít podél levé krajnice, ale nakonec jeho akci zastavil Švrček.
46
Literák před dotírajícím Kurtinem zahrál raději do bezpečí. Domácí pokračují v útočné akci.
46
Druhý poločas začne zhruba ve 20:02.
Pětačtyřicet minut hry uplynulo a stav je nerozhodný. Domácí měli lepší nástup do utkání, když se v 18. minutě trefil přesnou ranou Lukáš Železník. Zlínští však nepokračovali v aktivní hře a ve 34. minutě Dostála zaskočil centr Taliána, který doskákal až do zlínské branky.
45
44
Faulem na Živuliče se v útoku provinil Jan Žídek.
43
Benčík nepřešel přes Taliána na levé straně. Mihalek vykopává od vlastní branky.
42
Domácí se složitě dostávají do útoku, když se jim nedaří přesně kombinovat.
40
Kombinace Benčíka s Krautem Zlínu vůbec nevyšla, když Benčík chtěl patičkou uvolnit svého spoluhráče. Po nepřesném úmyslu vhazují hosté.
39
Zapalač zahrál rukou a sudí Pechanec přerušil hru. David Hubáček odcentroval do šestnáctky, kde míč na branku prodloužil Michal Malý. Mihalek bez potíží ukryl míč v náručí.
38
Kraut zkazil přihrávku, ale svou chybu poté napravil, když soupeře obral o míč.
37
Hosté se tlačí do zlínského vápna, ale pevná obrana domácích zatím odolává.
36
Lukáš Pazdera z levé strany poslal přízemní centr před Mihaleka, ale žádný z hráčů ve žlutém dresu na míč nedosáhl. Mihalek nadvakrát zlikvidoval centr.
34
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Hosté z nenadání srovnávají stav. Erik Talián odcentroval z pravé strany a míč lehce tečoval zlínský obránce Michal Malý. Stanislav Dostál nedokázal na teč zareagovat, a tak míč po odrazu od tyče skončil ve zlínské brance.
31
Zapalač rozerhál přímý kop na Taliána, který se ale k další akci nedostal.
30
Veký závar před brankou Mihaleka. Kolem míče stálo několik hráčů hostů, kteří se však nemohli domluvit, kdo jej odehraje do zámezí.
29
Pribula se proti pevné defenzívě neprosadil, z čehož ránu vytěžil Václav Mozol, jenž provětral Dostála.
28
Hubáček rozehrál standardní situaci, ale jeho pas nenašel žádného spoluhráče.
27
Pavel Literák ostře zajel do Železníka. Sudí žlutou kartu zatím ponechává schovanou.
26
Kurtin v osobním souboji s Literákem neuspěl. Hosté vhazují.
25
Po několika soubojích v pokutovém území se k zakončení dostal Žídek, který byl však v ofsajdovém postavení. Jeho gólová rána je tak neplatná.
24
Mozol vybídl křižným pasem k zakončení Matůše, jenž vypálil jen do Benčíka, který skluzem zabránil dobré šanci hostů. Roh pro Frýdek-Místek.
22
Želenzík se snažil prosadit přes Uvíru, který ovšem zahrál rukou. Sudí však hru nepřerušuje a hosté se nadále brání.
21
Lukáš Holík zapracoval v defenzívě a přerušil akci Frýdku-Místku.
20
Kurtin si zpracoval míč na hranici pokutového území a posunul ještě k Železníkovi, jenž obsazen nedokázal zakončit.
19
Dostál zlikvidoval centr z levé strany. Domácí pokračují od vlastní poloviny.
18
Zlín právě vstřelil branku!
Michal Malý z poloviny hřiště vysunul Krauta, který prodloužil míč na LUKÁŠE ŽELEZNÍKA, jenž osamocen před brankářem nezaváhal a Mihaleka obstřeli přesnou ranou k tyčil. 1:0
17
Holík odcentroval na přední tyč, kde byl připraven obránce hostů.
16
Na druhé straně se k centru dostal Lukáš Železník a i domácí rozehrají první rohový kop.
16
Stanislav Dostál vyrazil míč přímo na kopačku Václava Mozola, který zpoza šestnáctky z první vypálil. Jeho rána prosvištěla těsně vedle tyče zlínské branky!
15
Míč na zadní tyči odklidil za branku Michal Malý. Hosté znovu rozehrají rohový kop.
14
Z otočky vypálil Martin Pribula, ale trefil jen obránce. Hosté rozehrají rohový kop.
13
A znovu Benčík zakopává míč do zámezí.
12
Kombinaci hostů přerušil Ladislav Benčík, který míč zakopl daleko za tribunu.
11
Petr Kurtin se probíjel do šance a vypálil. Jeho ránu však zblokoval obránce hostů a poté si pro míč přišel Mihalek.
10
Lukáš Železník se ocitl v ofsajdu.
9
Hubáček našel za obranou Krauta, který si míč zpracoval a ihned chtěl vypálit. Jeho úmysl mu však překazil vlastní spoluhráč, který mu míč ukopl.
8
Erik Talián se pokusil prosadit na pravé straně, ale přes Ladislava Benčíka nepřešel.
7
Hosté se provinili faulem na útočné polovině, a tak Zlínští začínají kombinovat od vlastního brankáře.
6
Holík uvolnil za obranou volného Kurtina, který se z úhlu dostal k zakončení. Matej Mihalek míč vyrazil a připsal si první zásah.
5
Dlouhý míč Michala Malého doputoval až k brankáři Frýdku-Místku, který odkopává od vlastní brány.
4
Holík ve středu pole fauloval Coufala, a tak ve hře nyní pokračují hosté.
3
Holík viděl naběhnutého Železníka, ale těsně před ním zahrál do zámezí obránce Frýdku-Místku. Zlínští kombinují na polovině soupeře.
2
Kurtin hledal rozběhnutého Živuliče, ale jeho pas byl příliš dlouhý. K míči si z branky vyběhl Matej Mihalek.
1
Jako první si sáhnul na míč zlínský brankář Stanislav Dostál, který zlikvidoval centr z levé strany.
1

FC Fastav Zlín: Dostál – Pazdera, Malý, Hubáček, Benčík – Holík, Hájek, Živulič – Železník, Kurtin, Kraut
Náhradníci: Adamuška, Poznar, Salachna, Višněvský, Malcharek, Jurič, Chmelo

MFK Frýdek-Místek: Mihalek – Švrček, Uvíra, Literák, Coufal, Žídek – Talián, Mozol, Pribula, Zapalač – Matůš
Náhradníci: Prepsl, Ilko, Milunovič, Halaška, Silveira, Uškovič

Rozhodčí: Pechanec – Hrabovský, Kotík.
Vítejte u sledování online přenosu z 8. kola Fotbalové národní ligy. FC Fastav Zlín na Letné přivítá MFK Frýdek-Místek. Soupeře v tabulce před startem 8. kola odděluje pouhý bod, ale taky tři pozice v tabulce, která je velmi vyrovnaná.
FC Fastav Zlín 8.místo, 11 bodů

Ševci do sezony vstoupili mnohem lépe než v loňské sezoně a drží kontakt se špicí tabulky. Zlínští si za sedm kol připsali pouze dvě porážky. V posledním kole prohráli v Karviné 2:1. Za Zlín snižoval v 88. minutě Dominik Kraut.

Zlínští stále hledají střelce, a tak tabulku střelců vede Diego Živulič, který se dvakrát prosadil při svém debutu proti Baníku Sokolov. Stálicí mezi třemi tyčemi je Stanislav Dostál, který ve třech utkáních neinkasoval.
MFK Frýdek-Místek 12. místo, 10 bodů

Valcíři se jako nováček minulé sezony prosazovaly zejména v začátku sezony, kde se překvapivě dostali do čela Fotbalové národní ligy. Výsledky však měli postupně sestupnou tendenci, a tak byli nakonec valcíři rádi za bezproblémovou záchranu v soutěži.

Letos se Frýdek-Místek nezačal nejlépe a body sbírá až od třetího kola. Valcíři těží zejména z domácí půdy, kde vyválčili sedm z deseti bodů. Naposledy doma těsně porazili Viktorii Žižkov 1:0, když se ve třetí minutě trefil Matúš, který je se třemi brankami nejlepším střelcem týmu. Brankář Matej Mihalek si připsal tři čistá konta.
Vzájemné zápasy
Soupeři se střetli dvakrát v loňské sezoně a za 180 minut padl pouze jediný gól, který na zlínské Letné vstřelili právě hráči Frýdku-Místku. Odveta na severu Moravy dopadla bezbrankovou remízou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.