Fotbalová národní liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Ústí - 21. září 2018   18:00

Znojmo
Znojmo
16' Strada(vl.)  • 27' Teplý  • 81' Hlůže
3:0
(2:0)
Ústí
Ústí
Znojmo
Buček – Kučera (80. Hlůže), Avdić, Dramé, Helísek – Cihlář (C), Ordoš (69. Ambrozek), Lacko – Štrombach (46. Krčík), Teplý, Mudra.
Veselý – Krčík, Ambrozek, Malár, Hlůže, Šulc.
Machálek – Boček, Dohnálek
Městský stadion v Horním parku (Znojmo)
453 diváků
Ústí
Lindr – Brak, Pimpara, Leibl, M. Bílek (72. P. Výborný) – D. Richter (46. Krátký), J. Peterka (C), D. Procházka (63. Drame) – Miskovič, Strada, Šup.
Tvrdoň – Krátký, Drame, P. Výborný, R. Dvořák, Nágl.

Ze Znojma je to pro dnešek vše, děkuji za vaši přízeň, přeji příjemný zbytek pátečního večera, užijte si přicházející víkend a mějte se hezky.
Na shledanou.
Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak dnes to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru. Kdyby v úvodu utkání místo břevna nebo tyče padl gól do znojemské sítě, duel by se nejspíš odvíjel jinak.
90+3'
90+3'
Znojmo drží míč daleko od své brány a jde si pro důležité tři body.
90+2'
Nebezpečnou skrumáž před bránou nakonec hráči Znojma ustáli a Buček bude rozehrávat.
90+1'
Drame upadl v pokutovém území, penalta se však nepíská.
90+1'
Nastavují se ještě tři minuty.
90'
Teplého chytla křeč do nohy a za pomoci asistence musel odejít za postranní lajnou. Znojmo už nemá možnost střídat a tak hraje v oslabení.
88'
Mudra málem vystihl rozehrávku soupeře a dostal se se spoluhráči do přečíslení, k tomu nakonec nedošlo.
86'
Vysoký míč byla práce pro Bučka, který jej lehce schoval do rukavic.
83'
Lacko se srazil v pokutovém území s Leiblem, hra je přerušena.
81'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Teplý vymyslel parádní přihrávku obloučkem pro svého spoluhráče, NICOLAS HLŮŽE si míč zpracoval a poté prostřelil vyběhnutého Lindra střelou mezi nohy. Znojemský fotbalista byl v tu chvíli na trávníku necelou minutu.
80'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jakub Kučera, přichází Nicolas Hlůže.
79'
Miskovič pálil tvrdě k levé tyči, avšak Buček se zaskvěl vynikajícím zákrokem a balón vyrazil do zámezí.
77'
Špatná přihrávka domácího celku končí u Lindra, který rychle rozehrává.
76'
Nebezpečný centr hostů odvrací domácí tým na rohový kop.
74'
Znojemský tým opět zastavuje ofsajd.
72'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Michal Bílek, přichází Petr Výborný.
71'
Možná mohlo být rozhodnuto. Teplý nejprve sám na levé straně pálil pouze do Lindra, který mu dobře zmenšil střelecký úhel. K dorážce se dostal Mudra, jehož tvrdou ránu na brankové čáře vyrazil výtečný hostující brankář.
70'
Teplý postupoval sám na brankáře, avšak provinil se jasným ofsajdem.
70'
Lindr na hranici pokutového území vyboxoval letící míč do bezpečí, hostující brankář docela riskoval.
69'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Michal Ordoš, přichází Jan Ambrozek.
67'
Krátký se chytil do ofsajdové sítě.
67'
Žlutou kartu dostává Jakub Kučera (1. SC Znojmo FK).
66'
Pimpara na levé straně hlavičkoval nad domácí svatyni.
65'
Miskovičův nepříliš prudký pokus byl tečován do zámezí a následovat bude roh.
65'
Možnost pro hosty přichází také vzápětí a to v podobě přímého kopu.
63'
Šup v obrovské šanci nechal vyniknout Bučka, domácí brankář v poslední chvíli vytěsnil přízemní ránu soupeře konečky prstů na rohový kop.
63'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Procházka, přichází Youba Drame.
62'
Krátký měl před sebou otevřený prostor, se střelou však trochu zaváhal a nakonec pálil pouze do protihráče.
59'
Ordoš výbornou přihrávkou vyzval ke skórování Teplého, ten však mířil pouze do protihráče.
57'
Žlutou kartu dostává Daniel Procházka (FK Ústí nad Labem).
56'
D. Procházka střílel velmi dobře z otočky a kdyby netrefil protihráče, nadělal by Bučkovi nemalé problémy.
54'
Ordošův pas byl příliš prudký a Teplý neměl šanci s k míči dostat včas.
53'
Peterka po faulu Znojma chtěl rychle rozehrát a soupeře překvapit, jenže jeho spoluhráči neměli pro jeho záměr pochopení a míč končí v autu.
51'
Lacko pohlídal míč v cestě do zámezí, navíc byl faulován a jeho tým může v klidu rozehrát.
49'
Avdić se snažil dostat v pokutovém území k hlavičce, balón však včas vyboxoval Lindr. Během zákroku poslal k zemi i domácího hráče, ten zůstává ležet na trávníku.
47'
Teď si nerozuměli hosté a nový muž na hřišti Krátký poslal míč jen do zámezí.
47'
Ordoš zkoušel poslat do útoku spoluhráče, ovšem přihrávka na slepo mu vůbec nevyšla.
46'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází David Štrombach, přichází Adam Krčík.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Richter, přichází Marek Krátký.
46'
Výsledek první půle úplně neodpovídá dění na hřišti, hosté začali aktivně, nastřelili břevno a tyč, přesto do kabin odchází s dvougólovým mankem. To mohlo být ještě větší, domácím nalily dva vstřelené góly krev do žil, další branku však už nepřidali. Podaří se Ústí duel ještě zdramatizovat?
45+2'
45+1'
Trochu překvapivě se nastavuje pouze minuta.
45'
Hráč Ústí se teď ocitl sám v pozici faulovaného, rozehrávat bude jeho celek.
44'
Hosté předvedli pěknou kombinaci, které chybělo finální zakončení. Následně fauloval Leibl a rozehrávku se tak postará znojemský brankář.
42'
Helísek se nakonec vrátil na trávník a hned pokazil přihrávku na Mudru.
41'
Domácí fotbalista odchází za postranní lajnu a možná bude nutné střídání.
40'
Helísek znovu leží na trávníku, tentokrát faul pískán není, ale hra je přerušena.
39'
Miskovič to zkusil z dálky, jeho rána byla ztlumena jedním z hráčů Znojma a zaletěla přímo do náruče Bučka.
36'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Brak (FK Ústí nad Labem) a to zcela zaslouženě, když tvrdým skluzem poslal k zemi Helíska. Místo omluvy poté z místa rychle utekl, karty se ale nezbaví.
35'
Srada byl blízko snížení, poté co si míč zpracoval, nebezpečně pálil na bližší stranu, ovšem tyč o malý kousek minul. Myslím, že mnozí znojemští fans si oddechli, z dálky to vypadalo, že už je míč v síti.
34'
Cihlář volil jistotu a míč před dotírajícím soupeřem raději poslal do autu.
34'
Míč končí až u Lindra, ten rozehrává na nejbližšího spoluhráče.
33'
Hosté rozehrají další rohový kop, Znojmo jich zatím k dispozici příliš nemělo, zda vůbec nějaký.
32'
Hosté překvapili domácí rychlou rozehrávkou, do šance si naběhl Šup, jenž vypálil přes obránce, avšak mimo bližší tyče.
31'
Ordoš zkusil střelu z ostrého úhlu, vzdálenější tyč však příliš minul.
29'
Pro Znojmo mohlo být ještě líp, Štrombach ale v dobré pozici nezasáhl míč tak, jak by si přál.
27'
Znojmo využilo až příliš otevřené soupeřovy obrany. Nebezpečný pas před bránu ještě hosté dokázali odvrátit, avšak míč odrazili pouze k JAKUBU TEPLÉMU, který nekompromisně poslal míč pod břevno.
26'
Brak dobrou obrannou hrou poslal míč k Lindrovi, ten uklidňuje hru.
25'
Teď čárový arbitr uškodil hostům, neboť jejich hráč zcela jasně stihl míč ještě před postranní lajnou, přesto byl odmáván aut.
24'
Žlutou kartu dostává David Helísek (1. SC Znojmo FK), který opět zkoušel projít před bránu, během toho upadl k zemi a hlavní arbitr situaci vyhodnotil jako filmování.
23'
Helísek se přes bránícího protihráče nedostal a Znojmo tak po mírném tlaku o balón přichází.
21'
Znojmo se málem dostalo do nebezpečného brejku, ale celou akci překombinovalo.
20'
Ordoš hledal rychlou přihrávkou před bránou své spoluhráče, avšak hosté odvrací balón do bezpečí.
19'
Teď si pro změnu vůbec nerozuměli domácí a míč drží soupeř.
18'
Nepřesná přihrávka na straně Ústí končí u Bučka.
18'
Buček se musel natáhnout a letící balón s vypětím sil vyboxovat.
17'
Hosté ihned vyrazili do dalšího útoku a vybojovali rohový kop.
16'
Staré známé nedáš – dostaneš se vyplnilo. Z následného protiútoku vznikla před ústeckou bránou velká skrumáž, ve které MAREK STRADA míč zasáhl tak nešťastně, že jej poslal k levé tyči své brány za bezmocného Lindra, který se stačil jen ohlédnout.
16'
Miskovič rozehrál velmi dobře, míč skončil na vzdálenější tyči, od které se odrazil zpět do hřiště. Nedokáži s jistotou říct, zda jej na tyč vyškrábl Buček či nikoliv.
15'
Po jeho rozehrávce střílel Pimpara, míč byl tečován do zámezí a roh se tak bude opakovat.
15'
Avdić na druhé straně odvrátil nebezpečnou přihrávku soupeře na roh.
14'
Lindr musel vyběhnout z pokutového území, aby balón odkopl aspoň za postranní lajnou, což se v tu chvíli nabízelo jako to nejlepší řešení.
13'
D. Procházka už míč na hrací ploše nedokázal dostihnout, Znojmo bude vhazovat aut.
11'
D. Procházka zblízka bránu Znojma minul, ale i kdyby skóroval, branka by pro ofsajd neplatila.
10'
Leibl znovu skončil na hrací ploše, avšak tentokrát tomu hodně přidal a rozhodčí faul neodpískal.
9'
Kučera hodně tvrdě fauloval Leibla, rozhodčí domácímu hráči domlouvá.
7'
Mudra zkoušel projít individuálně nakonec střílel z hranice pokutového území, ovšem pouze do protihráče.
6'
Mudrova přihrávka z levé strany projela kolem brány Ústí, nikdo z hráčů v modrém dresu se k míči nedostal.
5'
Ordoš zkoušel vyslat po levé straně Štrombacha, avšak ten se nechal předběhnout a do zakončení se nedostal.
4'
Faulem se provinili i domácí, jmenovitě Lacko.
3'
Hned v úvodu přišla velká šance hostů, když Bílek střílel z voleje a trefil břevno domácí svatyně. Následně se jeho spoluhráč provinil faulem.
1'

1. SC Znojmo FK: Buček – Avdić, Cihlář (C), Ordoš, Kučera – Štrombach, Helísek, Lacko, Mudra – Teplý, Dramé.
Náhradníci: Veselý – Krčík, Ambrozek, Malár, Hlůže, Šulc.

FK Ústí nad Labem: Lindr – Brak, Pimpara, M. Bílek, D. Richter – Leibl, J. Peterka (C), D. Procházka, Miskovič – Strada, Šup.
Náhradníci: Tvrdoň – Krátký, Drame, P. Výborný, R. Dvořák, Nágl.

Znojmo – Ústí nad Labem 2:1

Tři body si ze Znojma odvezlo Ústí naposledy 23. listopadu 2014, kdy na jihu Moravy zvítězilo gólem Tomáše Smoly těsně 1:0.
Ústí nad Labem

To na severu Čech mohou být spokojeni. Ústí se drží na třetí pozici se šestnácti body a pouhé dva body ztrácí na vedoucí České Budějovice. Z osmi utkání vybojovali jeho hráči pět výher, jednu remízu a pouze dvakrát se před soupeřem museli sklonit, skórovali čtrnáctkrát – lepší jsou pouze Budějovice s patnácti a Brno se sedmnácti góly – a deset gólů inkasovali. S pěti přesnými zásahy je nejlepším střelcem severočeského celku Martin Jindráček.
Znojmo

Domácím vůbec nevyšel start do nové sezóny, po osmi zápasy mají na kontě jediné vítězství, tři remízy a čtyři porážky při pouhých osmi vstřelených gólech, zato čtrnácti inkasovaných. Znojmo se tak drží těsně nad sestupovými pozicemi, ovšem v případě dnešní prohry a následných výher Táborska s Třincem může spadnou až na úplné dno.
Dobrý den, třemi zápasy dnes bude zahájeno 9. kolo druhé nejvyšší fotbalové ligy v ČR, čeká na nás zajímavý souboj dvou celků z opačných koutů tabulky, a sice trápícího se Znojma s Ústím nad Labem, které se drží v popředí tabulky. Na jih Moravy přijíždí v roli favorita.