Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Hr. Králové : Vlašim - 26. srpna 2020   17:00

Hr. Králové
Hr. Králové
84' Král
1:0
(0:0)
Vlašim
Vlašim
Hr. Králové
Vízek – Leibl (79. Urma), Král, F. Čech, Mejdr (70. Donát) – Jukl, J. Rada – F. Novotný (70. Záviška), P. Dvořák, Vlkanova (C) (88. Prekop) – Vašulín.
Ottmar – D. Procházka, Záviška, Donát, Prekop, Soukeník, Urma.
Petřík – Hurych, Mojžíš.
Všesportovní stadion, Hradec Králové
Vlašim
Řehák – P. Breda, J. Štochl, Broukal, Ruml – V. Svoboda, Blecha, Průcha, Dias (80. Daniel Kozel) – Janda (87. Diamé), Firbacher (67. Vrána).
Vliegen – Diamé, Sváta, Sogbo, Vrána, Zinhasović, Daniel Kozel.

Je konec! Hradec dnes i přes obrovském množství šancí vítězí jen jednobrankovým skóre, a to především díky skvělému výkonu brankáře Vlašimi, jenž pochytal několik jasných gólů. Díky za pozornost a příště na počtenou.
90+2'
90+2'
Votroci jsou v útoku, dnes už hosty k balonu pustit nechtějí.
90+2'
Žlutou kartu dostává Petr Breda (FC Sellier & Bellot Vlašim).
90+2'
Běží druhá ze dvou nastavených minut.
90'
Perfektní střela hostujícího Bredy obletěla všechny hradecké hráče i brankáře Vízka a od tyčky v šibenici zamířila do břevna a poté ven z branky!
89'
Žlutou kartu dostává Jan Král (FC Hradec Králové).
88'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Erik Prekop.
87'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ladislav Janda, přichází Adama Diamé.
86'
Míč je sice na polovině domácích, i tak se ale snaží Votroci zkušeně dohrát utkání s hubeným vedením.
84'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Po dalším závaru a míči, který skákal na hranici malého vápna, se už hradečtí fotbalisté prosazují! JAN KRÁL je střelcem, který dloubl míč do sítě – 1:0!
83'
Hradec si už znovu staví míč k rohovému praporku, bude z toho tentokrát už něco zajímavějšího?
82'
Rohový kop Hradce číslo 12. Votroci znovu nastěhovaní v šestnáctce, ovšem však bezzubí, co se týče tohoto druhu standardních situací.
80'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Lucas Dias, přichází Daniel Kozel.
79'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Otto Urma.
77'
Nic se však opět nestalo, o vše se postaral Ruml, který z otočky poslal míč razantně a daleko od své brány.
75'
Hradec si chystá balón, bude rozehrávat už svůj 11 rohový kop v zápase!
73'
I když je Hradec směrem dopředu i nadále lepší, teď jakoby si nevěděl rady, jak už přelstít především brankáře Vlašimi. Hraje se navíc na polovině domácích.
71'
Gólovka Hradce, dnes už několikátá! Vašulín z hranice malého vápna placírou zakončoval centr z pravé strany, Řehák je ale dnes perfektní!
70'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Filip Novotný, přichází Jan Záviška.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Mejdr, přichází Denis Donát.
68'
Rada zachytil odražený míč před pokutovým územím hostů a snažil se ještě rozjet další útočnou akci Votroků. Ti se však vpředu unáhlili a balon letí znovu jen vedle branky.
67'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Filip Firbacher, přichází Michal Vrána.
66'
Tohle byla dobrá šance také pro hosty! Z pravé strany směřoval centr na hranici malého vápna na Firbachera, který ale také nedoskakuje!
65'
Žlutou kartu dostává Filip Novotný (FC Hradec Králové).
63'
Tentokrát to zkoušel Vašulín, který se vydal pravou stranou a poté se prudkým centrem snažil oslovit Vlkanovu. Jemu však scházel metr na to, abych se do míče opřel alespoň hlavou.
62'
Z levého křídla si vyběhl Vlkanova, který se s ničím nepárala a prudce vystřelil. Branku ale netrefil.
60'
Votroci opět vehementně přidávají pod kotlem, jenomže stále jejich snažení končí vždy jen obroským závarem nebo neproměněnou šancí. Teď navíc Řehák zasahoval nemusel, protože míče se odrazil bez jeho pomoci mimo hrací plochu.
58'
Po faulu na Dvořáka měli domácí výhodu, kterou táhl Vlkanova, jenomže před vápnem už si se svými spoluhráči nerozuměl, takže Východočeši nakonec o míč stejně přichází.
56'
Žlutou kartu dostává Filip Firbacher (FC Sellier & Bellot Vlašim).
55'
Další gólovka Hradce a opět skvělý Řehák! Ten tentokrát na brankové čáře zalepil do rukavic prudkou hlavičku Dvořáka přímo pod břevno!
54'
Vašulín šel z pravé strany s obráncem na zádech, ale i tak sám na bránu. Jeho střelu ale dokázal perfektně vytáhnout nohou Řehák!
52'
Vlašim se snažila odpovědět taktéž útočnou akcí, neúspěšně.
50'
Pokračovalo se už rohovým kopem, který zahrávali domácí. Nebezpečí to však neznamenalo, bezpečně se o to postarali obránci Vlašimi.
48'
Začátek druhého dějství se zatím odehrává převážně na polovině domácích, avšak blízko středového kruhu, což pochopitelně žádné nebezpečí pro Votroky neznamená.
46'
45+1'
45+1'
Tak v posledních vteřinách první poloviny zápasu ještě zahrozili Vlašimští, Vízek však nakonec zasahovat nemusel a výsledkem 0:0 skončí in celý první poločas.
45+1'
Běží první z jediné nastavené minuty.
44'
Hraje se i nadále na polovině hostů, stejně tak ale platí, že se vpředu pro průběžný výsledek neděje nic zásadního.
42'
Domácí se pohybují nebezpečně kolem vápna, v koncovce jim ale stále chybí možná i potřebné štěstí, protože i přes převahu velkých šancí, je skóre stále bezbrankové.
41'
Na obou stranách se teď schylovalo k velkým šancím, které vždy na poslední chvíli zastavil poslední bránící hráč zákrokem ve skluzu.
40'
Hosté zahrávali přímý kop, který ale žádné nebezpečí nepřinesl. Pokračují domácí.
39'
Žlutou kartu dostává Michal Leibl (FC Hradec Králové).
37'
Firbacher dostal načechraný míč do vápna a prudce ho trkl k tyčce. Nebýt perfektního zákroku Vízka, Vlašim by vedla!
36'
Rada se opět opřel do míče parádně, tentokrát však branku o par čísel netrefuje. Řehák navíc znovu dobře letěl do prostoru, kam šel i míč.
35'
Středem hřiště se v rychlosti dostal Dvořák, který byl nakonec jen pár metrů před vápnem hostů faulován. Na řadu tak přijde hodně zajímavý přímý kop!
33'
Tohle mohl být smrtící brejk hostů! Dias šel v přečíslení dva na jednoho pravou stranou, jenomže se možná unáhlil a Čech pak jeho balon bezpečně poslal na roh.
31'
Leibl vyslal hodně povedenou ulicí míč na Vlkanovu, kterému scházel jeden krok, aby vypálil z prostoru velkého vápna na branku Středočechů.
29'
Votroci se dožadovali odpískání hry rukou jednoho z hostí, tak se však neděje a navíc se domácím píská ještě útočný faul, který zastaví jejich počínání.
27'
Do odraženého míče v šestnáctce hostí naskakoval Vlkanova, nejen že však netrefil balon, ještě dostal zřejmě úder do obličeje. Penalta se nepíská, hra se však raději přerušuje.
25'
Čech se z pozice stopera snažil rozjet další útočnou akci domácích, byl ale zatáhnut na zem. Pokračovat tedy i tak budou Hradečtí.
24'
Vlašim teď přečkala další těžké chvíle a vydala se sama útočit, směrem dopředu se ji však v dnešním utkání zatím daří o poznání hůře, než právě Votrokům.
22'
Vašulín skvěle dotíral na rozehrávku hostujícího brankáře, až ho málem nechytal. Řehák však celou situaci dokázal nakonec za vteřinu dvanáct vyřešit včasným odkopem.
20'
Rada celou situaci hrál na přední tyčku, kam si rychle seběhl Dvořák a snažil se prosadit proti dvojici bránících hráčů. Nebyl však úspěšný.
19'
Vízek pokryl po delší době snažení hostů a levou stranou se pak Hradečtí probojovali k dalšímu rohovému kopu, přinese tentokrát úspěch?
17'
Prudkou střelu tentokrát vyslal Vašulín, brankář hostí se jenom ohlédl za pravou tyčku. Hradečtí ve své aktivitě neustále přidávají, vpředu se jim ale nedaří být efektivní.
15'
Východočeši pokračovali přímým kopem zhruba osm metrů před vápnem, kterého se ujal Rada, jenž protáhl krásnou střelou k levé tyči brankáře Řeháka, který je opět úspěšný!
13'
Po další standardní situaci Hradečtí pokračovali nakrátko, přihrával Vlkanova a zakončoval Dvořák, kterého však perfektně vychytal Řehák!
12'
Ve vápně hlavičkoval Mejdr, následně se snažil odražený míč zužitkovat Vlkanova. Pokračovat se bude dalším rohem.
11'
První rohový kop utkání si berou na bedra domácí, rozehrávat bude Vlkanova.
9'
Tentokrát to zkoušeli hosté, Ruml centroval z pravé strany dobře na přední tyčku, tam to měl ale bezpečně pokryté Vízek.
7'
Hradečtí přidávají na obrátkách, ze střední vzdálenosti střílel prudce Jukl a Vašulín před brankou těsně netrefil v pádu odkrytou branku Vlašimských.
5'
Nakonec hned z první akce mohlo být na domácí straně veselo! Byl to pravděpodobně Dvořák, který se dostal po závaru u branky Vlašimi k nepříjemné střele, Řehák však nyní zachránil svůj tým.
4'
Votroci teď už operují vpředu, Středočeši se však brání zatím bezpečně a Řehák ještě zasahovat nemusel.
2'
První akce zápasu měla nejprve přijít ze strany domácích, ti však ztratili míč a tak se probojovali k brance hosté. Firbacher se hnal levou stranou, Vlašim z toho potom těžila, ale její centr nakonec spadl jen na kopačky hradeckých obránců.
1'
Náhradní termín utkání byl stanoven na středu 26. srpna s výkopem v 17 hodin.
Zápas byl odložen! Z důvodu probíhajícího hygienického šetření je zápas odložen na neurčito.
Příjemné nedělní odpoledne! FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se vrací v nové sezoně i na východ Čech, dnes v domácím prostředí přivítá Hradec Králové celek z Vlašimi.
Obě mužstva během nezvykle krátké letní pauzy i tak udělala několik změn: Votroci přivedli do kádru bývalého tahouna z Chrudimi Daniela Vašulína, po angažmá v moravských klubech se vrací pod Bílou věž Pavel Dvořák, do středních řad přichází pomoct právě z Vlašimi Jan Záviška, jenž má ligové zkušenosti z Jihlavy a Bohemky a stejně tak do středu zálohy přišel další novic, a to tentokrát Filip Novotný z Jihlavy.
Vlašim přes léto přišel ze Sokolova posílit Ondřej Ruml, z rezervy pražské Slavie Nedžad Zinhasovič, Petr Breda přestoupil z Baníku Ostrava a na hostování právě z Hradce Králové přišel Filip Firbacher, který by dnes měl mít pravděpodobně povolení nastoupit i proti "svým".
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.