Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Blansko - 18. dubna 2021   17:00

Táborsko
Táborsko
44' Čapek
1:0
(1:0)
Blansko
Blansko
Táborsko
Pecháček – Navrátil (C), Havrda (39. Provazník), Tusjak (80. Dybala), Holiš – Almeida, Liepa (80. Vozihnoj), Ndiaye, Boula – Tolno (80. Gil), Čapek (90. Penc).
Zadražil – Penc, Provazník, Vozihnoj, Gil, Dybala, Majka.
Lerch – Hájek, Matoušek
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
Blansko
Halouska – Aggoun, Helebrand, Sukup, Sedlo – Ngoma, R. Buchta (C) (74. Černín), Vlachovský (63. Bartolomeu), Mach (46. T. Machálek) – Žák (80. Klusák), Lhotecký (63. Vasiljev).
Chmiel – Koraksić, Vasiljev, Bartolomeu, T. Machálek, Klusák, Černín.

90+2'
Konec zápasu. Táborsko zvítězilo 1:0, o jedinou trefu se postaral David Čapek už v první půli. Hosté trefili břevno a v závěru tlačili, první jarní porážku ale neodvrátili. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.
90+1'
Táborsko se bránilo velkému tlaku, Helebrandova hlavička šla jen doprostřed branky.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
90'
Hosté zakončili jen vedle branky, rozehraje Pecháček.
90'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází David Čapek, přichází Václav Penc.
88'
Helebrand zkusil zakončit z vápna nůžkami, leč míč netrefil. Rozhodčí napomíná domácí střídačku, kde je příliš hráčů v dresech. Fotbalisté Táborska musí navléknout rozlišováky, je to přece jen druhá liga, vzkazuje Lerch.
86'
Žlutou kartu dostává Šimon Pecháček (FC MAS Táborsko). Sudí mu spočítal tři vlažná rozehrání a tasí.
85'
Povzbuzují se oba týmy, poslední minuty velkého boje přicházejí.
82'
Útočný faul Blanska a další nespokojené reakce hostů.
80'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Filip Žák, přichází David Klusák.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Emanuel Tolno, přichází Luis Gil.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kristapas Liepa, přichází Leoš Vozihnoj.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Luboš Tusjak, přichází Matej Dybala.
78'
Žlutou kartu dostává Matěj Helebrand (FK Blansko).
77'
Ngoma plachtil vápnem, rozhodčí v klidu.
74'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Radek Buchta, přichází Jakub Černín.
74'
Žlutou kartu dostává Robert Bartolomeu (FK Blansko).
70'
Zkušený Bartolomeu protáhl Pecháčka střelou po zemi.
65'
Rozhodčí odpískal proti hostům, kteří jsou už značně nervózní. Sukup se dal do řečnění s asistentem nechápaje, proč Blansko přišlo o balon. Mezi ženské nohy poslal navíc hrstku přihlížejících.
63'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Claude Lhotecký, přichází Tomáš Vasiljev.
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Martin Vlachovský, přichází Robert Bartolomeu.
63'
Břevno na druhé straně! Neposedný míč málem skončil v táborské síti! Machálek byl hodně blízko vyrovnání.
63'
Tusjak naznačil střelu, nakonec však pálil Almeida. Jeho pokus ale skončil přímo v náruči gólmana Halousky.
61'
Faul na Almeidu dává Táborsku skvělou pozici před vápnem.
58'
Luboš Tusjak ze standardky pěkně protáhl brankáře Blanska, který jeho ránu vytáhl nad branku.
56'
Žlutou kartu dostává Martin Sedlo (FK Blansko). Hodně nepřehledná situace rezultuje v nadějnou pozici pro domácí tým.
55'
Lhotecký nabíhal nadějně ze strany a jeho sraženou střelu chytil Pecháček bez problémů do rukou. Domácí marně reklamovali ofsajd, klidní emoce a rozjíždějí vlastní akci.
54'
Hosté chtěli zahrozit po rohovém kopu, jenže rozjetou akci zastavil hvizd rozhodčího.
51'
Táborsko je opět více na míči a kontroluje hru.
48'
Sledujeme vyrovnanou hru bez šancí na obou stranách.
46'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Marek Mach, přichází Tomáš Machálek.
46'
45+1'
První poločas skončil. Táborsko bylo na začátku zápasu herně lepší, vyloženou šanci si ale nepřipravilo. Hosté se postupně dostali do hry a několikrát také zahrozili. Nicméně na konci poločasu prošel středem David Čapek, jehož střelu už Halouska nezkrotil.
45'
Táborsko se po rohových kopech dostalo do dalších šancí, nicméně hosté už to do přestávky ustáli.
44'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Nejprve domácícm zatrnulo, když Modou ekvilibristikou ve středu hřiště netrefil ve vzduchu balon. Chybu vzápětí napravil skluzem, domácí získali míč a z následné akce Táborsko skórovalo. DAVID ČAPEK postupoval nerušeně středem a přehozením brankáře poslal Táborsko do vedení 1:0.
41'
Nebezpečný centr do vápna domácí odvrátili.
41'
Žlutou kartu dostává Modou Birame Ndiaye (FC MAS Táborsko).
39'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Šimon Havrda, přichází Adam Provazník.
36'
Havrda se po souboji ve vápně hostů poroučel k zemi a hlasitě zakřičel. Potřebuje ošetření, už je v péči doktora a kulhá ze hřiště.
35'
Na druhé straně se ke střele odhodlal Tolno, jehož projektil prosvištěl nad brankou.
34'
Lhotecký se prodral vápnem, až mu musel Pecháček skočit pod nohy.
31'
Navrátilova hlavička po rohovém kopu minula cíl.
28'
Žák v největší šanci Blanska! Po střele z úhlu se dostal zblízka k dorážce, jenže jeden z bránících domácích fotbalistů tečoval jeho ránu nad branku.
24'
Blansko už je aktivnější a průběh není tak jednostranný jako na začátku utkání.
21'
Filip Žák poprvé zahrozil za hosty. Jeho rána po zemi letěla mimo, Pecháček vše kontroloval skokem k tyči.
18'
Kristaps Liepa natáhl z pořádné dálky ke střele po zemi a jen o kousek minul branku Blanska. Diváci za plotem už se pomalu radovali z vedoucího gólu.
15'
Dosud největší šance domácích! Centrovaný míč si našel kapitán Táborska Jakub Navrátil, jehož hlavičku vyrazil Halouska s velkými obtížemi.
11'
Dlouhý pas na Tolna končí v rukách brankáře hostů. Domácí tým by potřeboval více přesnosti.
7'
Závar Táborska končí jen odkopem od blanenské branky. Poslední se míče dotkl David Čapek.
4'
Žlutou kartu dostává Tarek Aggoun (FK Blansko). Liepa postupoval nadějně středem hřiště, jenže Aggoun ho poslal k zemi.
4'
Tolno hledal v šestnáctce Čapka, kterému k míči kousek chyběl. Rychlá hra domácích dělá Blansku problémy.
4'
Almeidův centr zprava končí jen v Halouskově náruči.
2'
Míč proletěl vápnem bez dalšího využití.
2'
Blansko se k ničemu nedostalo a už odolává ofenzivě domácích. Roh pro Táborsko.
1'
Výkop mají hosté.
Týmy už jsou na hřišti, hosté z Blanska v červeném, domácí Táborsko v modrém.

FC MAS Táborsko: Pecháček – Navrátil (C), Havrda, Tusjak, Holiš – Almeida, Liepa, Ndiaye, Boula – Tolno, Čapek.
Náhradníci: Zadražil – Penc, Provazník, Vozihnoj, Gil, Dybala, Majka.

FK Blansko: Halouska – Aggoun, Helebrand, Sukup, Sedlo – Ngoma, R. Buchta (C), Vlachovský, Mach – Žák, Lhotecký.
Náhradníci: Chmiel – Koraksić, Vasiljev, Bartolomeu, T. Machálek, Klusák, Černín.

Rozhodčí: Lerch – Hájek, Matoušek.
Vzájemný zápas z podzimu vyzněl lépe pro Táborsko, které zvítězilo na hřišti soupeře 2:0. V souboji nováčků se jako první prosadil momentálně nejlepší střelec Táborska Emmanuel Tolno sedm minut před poločasem, vítězství pojistil čtvrt hodiny před koncem Matěj Majka. Jak dopadne utkání tentokrát?
Poslední utkání Táborska v Hradci Králové dopadlo špatně. Jihočeši prohráli 0:3, přičemž příležitost dostali zejména fotbalisté širšího kádru. Blansko si poradilo s Vlašimí 2:0 a na jaře čeká i po pátém zápasu na přemožitele, nutno však dodat, že hned čtyři utkání odehrálo doma.
Předposlední Táborsko čeká na domácím stadionu v Kvapilově ulici velice důležitý zápas v boji o záchranu. Do Tábora přijede jedenácté Blansko, jehož čtyřbodový náskok by parta od Jordánu ráda minimalizovala. Tým z jihu Moravy má navíc zápas k dobru a s remízou by mohl být spokojený. Táborsko však potřebuje bodovat naplno a ukázat i dalším konkurentům v boji o záchranu, že to s ním nebudou mít snadné.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.