Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Chrudim - 28. března 2021   16:00

Táborsko
Táborsko
59' Almeida
1:1
(0:0)
Chrudim
Chrudim
76' T. Dostálek
Táborsko
Pecháček – Navrátil, Penc, Holiš, Almeida – Janošík, Liepa, Tolno (79. Provazník), P. Plachý (90. Havrda) – Čapek (85. Nielsen), Pinc.
Zadražil – Provazník, Dybala, Havrda, Icha, Majka, Nielsen.
Szikszay – Leška, Volf
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
Chrudim
Mrázek – Drahoš, Řezníček (55. T. Dostálek), Vencl, D. Hašek – Kesner (55. Kang-hjon), Sokol, Verner, Čáp (55. Hlavsa) – Mužík, Rybička.
Zíma – T. Dostálek, Hlavsa, Látal, Fofana, Kang-hjon, Juliš.

90+2'
Konec zápasu. Utkání končí remízou 1:1. Po bezbrankovém prvním poločase nejprve skóroval z penalty Almeida, poté za Chrudim srovnal Dostálek. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda.
90'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Petr Plachý, přichází Šimon Havrda.
90'
Žlutou kartu dostává Ladislav Mužík (MFK Chrudim). Ostře zajel do gólmana Táborska, který potřebuje ošetření.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
90'
Liepa zakončil po zemi vedle a pomalu se blíží konec 90. minuty.
89'
Almeida poslal míč jen do zdi.
88'
Faul na Almeidu nabízí zajímavou standardku Táborska před vápnem.
85'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází David Čapek, přichází Ruben Nielsen.
84'
Další snažení Chrudimi končí útočným faulem.
79'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Emanuel Tolno, přichází Adam Provazník.
76'
Chrudim právě vstřelila branku!
Náhradník TOMÁŠ DOSTÁLEK se chrudimskému trenérovi vyplatil. Po dvaceti minutách na hřišti předskočil Václava Pence a píchl míč do sítě Táborska. Chrudim srovnává na 1:1.
71'
Petr Plachý utekl po levém křídle, navedl si míč a jen těsně minul branku Chrudimi. Pěkný brejk ze strany domácích.
68'
Fauly na straně domácích přibývají, hosté však nemohou branku vážně ohrozit.
66'
Žlutou kartu dostává Roman Holiš (FC MAS Táborsko).
64'
Po zmatku před Pecháčkem sice skončil míč v síti, je ale pískáno proti Chrudimi.
59'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Sám penaltu vybojoval a sám proměnil. K míči se postavil STEPHANO ALVES DE ALMEIDA a poslal prudký míč k tyči. Táborsko vede nad Chrudimí 1:0.
59'
Penalta pro Táborsko!
55'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Ju Kang-hjon.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vojtěch Řezníček, přichází Tomáš Dostálek.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Roman Čáp, přichází Jaroslav Hlavsa.
53'
Žlutou kartu dostává Miroslav Verner (MFK Chrudim). Hosté po akci ze strany skórovali, pro ofsajd ale gól neplatí. Rozčilený Verner to odnesl kartou.
50'
Na druhé straně hrozil Čapek, ne však gólově.
47'
Hosté se chopili iniciativy, po rohovém kopu však kloudné zakončení nepřišlo.
46'
45+1'
První poločas skončil. Velké šance zatím utkání nenabídlo a gól nepadl. Druhý poločas začne asi v 17:02.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu.
45'
Po centru Plachého roh pro domácí.
42'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Řezníček (MFK Chrudim).
40'
Rybička si hezky naskočil, jeho hlavička ovšem končí mimo.
39'
Tolnův útočný faul zmařil snažení po rohu Táborska.
38'
Vencl ukopl Čapkovi míč, ten už by šel jinak sám na brankáře.
35'
Petr Rybička si pohrál s defenzivou domácích a k finální fázi mu chyběl jen kousek.
32'
Almeidovi se standardka znovu příliš nepovedla, aut pro Táborsko.
30'
Žlutou kartu dostává Petr Drahoš (MFK Chrudim).
30'
Táborsku nepomohl ani signál po rohovém kopu.
28'
Čapkova rána pořádně provětrala Mrázkovy rukavice.
27'
Dalším padajícím ve vápně Tolno, domácí se opět rozčilují. Penalta se znovu nepíská. Táborsko by rádo skórovalo, takhle to ale asi nepůjde.
25'
Almeida po souboji se Sokolem padá ve vápně, penalta se ale nekope.
25'
Chrudimští předvedli útočný faul a z šance není nic.
24'
Po Kesnerově akci mají hosté roh.
21'
David Čapek se prodral až před Mrázka, hosté srazili míč na roh. Po něm se domácí dožadovali ruky ve vápně, rozhodčí však jejich prosby nevyslyšel.
17'
Žlutou kartu dostává Stephano Almeida (FC MAS Táborsko).
14'
Almeida napálil míč do zdi. Balon se odrazil k Tolnovi, který branku přestřelil.
13'
Almeida se postavil k nadějnému trestnému kopu kousek před vápnem.
11'
Táborsko hledá cestu k bráně, zatím neúspěšně.
7'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez větších šancí.
3'
První nadějná akce Táborska skončila rohem, po kterém se domácí k zakončení nedostali.
1'
Hosté se vydali útočit po pravém křídle, nedaleko od rohového praporku však byli zastaveni.
1'
Výkop má Chrudim.
Týmy už nastupují na trávník, domácí v modrém, hosté v červeném.
Chrudim je sice pátá, ale bodové rozestupy na čele tabulky jsou minimální a dá se říct, že dnešní soupeř Táborska patří mezi druholigovou elitu. Na jaře odehrála Chrudim také jen jedno utkání, když porazila v Praze 3:1 Viktorii Žižkov. Chrudim může útočit v následujících dnech na mety nejvyšší, jelikož nastoupí na stadionech dvou nejhorších družstev soutěže. Než vyrazí na poslední Vyšehrad, zkusí Chrudimští porazit předposlední Táborsko, které na podzim udolali 1:0. Hodně diskutovaný zápas s dvěma červenými kartami pro Jihočechy napovídá, že mohou fanoušci očekávat pořádnou bitvu.
Na začátku jara stihli odehrát předposlední fotbalisté Táborska pouze zápas s Vlašimí, který vyhráli 1:0. V neděli 14. března měli přivítat v Táboře fotbalisty Chrudimi, jenže už během týdne dostal klub nařízenou dvoutýdenní karanténu do 24. března. Dnes se Táborsko konečně dočkalo a nastoupí k odloženému utkání s Chrudimí. Příprava Jihočechů na duel s Chrudimí tak byla značně omezená. Hráči v té době absolvovali pouze individuální tréninky zadané kondičním trenérem. Dva týdny bez týmového tréninku nebyly pro Táborsko vůbec optimální.
Náhradní termín utkání byl stanoven na neděli 28. března s výkopem v 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.