Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Hr. Králové - 4. října 2020   16:00

Táborsko
Táborsko
17' Tolno
1:1
(1:0)
Hr. Králové
Hr. Králové
65' Urma
Táborsko
Slávik – Navrátil (C), Provazník (59. Majka), M. Kučera, Havrda – P. Plachý (73. Vozihnoj), Tolno, Čapek (90+2. Penc), Dybala, Ndiaye (46. Boula) – Icha.
Zadražil – Penc, Vozihnoj, Brabec, Schramhauser, Boula, Majka.
Rejžek – Váňa, Matoušek
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
727 diváků
Hr. Králové
Vízek – Král, Urma (80. F. Čech), Vlkanova (C), Prekop (51. Šípek) – Donát, P. Dvořák (80. Soukeník), Mejdr, J. Rada – Záviška (51. F. Novotný), Jukl.
Ottmar – Soukeník, Samko, Šípek, F. Novotný, F. Čech, D. Procházka.

Václav Penc si na míč už ani nesáhne, protože je pískán konec. Dnes jsme viděli po jedné brance na obou stranách, když se v první půli prosadil za domácí Emanuel Tolno a Hradec dokázal kontrovat v minutě 65. po dělovce Otta Urmy. Z Tábora je to pro dnešek vše a já Vám přeji hezký den.
90+3'
90+2'
Týmy se už do ničeho neženou a spokojí se s bodem.
90+2'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází David Čapek, přichází Václav Penc.
90+1'
Na druhé straně brání hlavičkou stopper.
90+1'
Chytá gólman.
90'
Centr Hradce po jednom z faulů domácích.
90'
Nastavují se tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Martin Kučera (FC MAS Táborsko).
89'
Fanoušci hostí zadýmili levou stranu ochozů dýmovnicemi.
89'
Oceněný žlutou kartou pro Jakuba Radu.
89'
Faul před domácím vápnem.
88'
Běžícímu Majkovi sebral gólman Vízek míč z kopaček.
86'
Pak přišel faul i na hradecké straně a asistenty domácího kouče Golubevse musel sudí rázně uklidnit. Sám trenér zůstal klidný a vysloužil si za to Rejžkovo ocenění.
85'
Leoš Vozihnoj sprintoval za míčem a proti němu vystartoval Jan Král. Hradecký hráč si pádem vynutil faul.
83'
Martin Kučera v pádu dostal ještě nechtěnou pecku do obličeje. V záchvatu rozehrávky pak o něj ještě zakopl František Čech.
83'
Kučerovi se nikdo nestavil, tak jen marně odkopl na ofsajd.
81'
Nějakou dobu toto hlášení neuvidíme, tak si ho vychutnejme. Dnešní utkání sleduje 727 diváků.
81'
Zatím ale hraje po zákroku domácí gólman.
80'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Otto Urma, přichází František Čech.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Pavel Dvořák, přichází Dominik Soukeník.
79'
Na míči se drží hosté, jsou ale převážně na půlce. Trenér připravuje další dvě střídání a bude se snažit zvrátit hru na svou stranu.
78'
Roh pro domácí.
77'
Ze Slávikovo levé strany přišla do vápna přihrávka na Šípka, ten však ve skluzu minul a míč projel těsně okolo pravé tyčky!
75'
První centr se odrazil, druhou ránu odkopl stopper a třetí dělovku zachytil Patrik Vízek.
75'
Hradecký hráč na púlce zahrál rukou.
74'
Žlutou kartu dostává Robert Jukl (FC Hradec Králové).
74'
A ten vyboxoval Slávik.
73'
Centr Vlkanovy se od zad Bouly odrazil na roh.
73'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Petr Plachý, přichází Leoš Vozihnoj.
Táborsko připravuje střídání.
71'
Roh domácích přeletěl kompletně všechny hráče obou celků.
70'
David Čapek centroval do vápna, nikdo mu tam však nestál.
68'
Centr po levici Slávika gólman srazil ze vzduchu na své spoluhráče.
65'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Hosté se dočkávají srovnání! Adama Vlkanovu sice ještě gólman vykryl, ten ale přihrál OTTU URMOVI a byť si Matej Slávik šáhl na míč, od jeho dlaně se odrazil do zadního růžku sítě!
64'
A postup domácích končí pádem hráče. Sudí ale nechávají hru běžet.
64'
Roh Hradce se odrazil od tyčky!
63'
Domácím byl odpískán faul, což vzbudilo v ochozech takovou nelibost, až se tomu sudí Rejžek sám smál.
61'
Centr Kučery se hráči vrátil zpátky, protože ho plavmo odhlavičkoval jeden z hostujících hráčů.
60'
Faul na Čapka od kapitána hostí Vlkanovy.
59'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Adam Provazník, přichází Matěj Majka.
59'
Nadějný postup Táborska korunoval centrem na Ichu Petr Plachý. Opět mimo.
58'
Napodruhé se odrazil míč zpět do hry.
58'
Roh Hradce skončil odrazem za zadní čáru a bude se opakovat.
56'
Domácí defenzíva pokračuje ve své dobré práci z první půle. Marek Icha teď zkušeně ve vápnu zmařil průnik Šípka.
55'
Další odpískaný ofsajd domácích.
55'
David Čapek se snažil po zemi přihrát do vápna Tolnovi, balón však na kýženého hráče neprošel.
54'
Centr Urmy zachytil jen domácí stoper.
53'
Táborsko pod tlakem jen odkopává.
53'
K nelibosti domácích příznivců je pískán ofsajd Táborska.
52'
Ve snaze zachytit míč před autem odhlavičkoval jeden z domácích pro změnu na druhou tribunu. Dnes není bezpečno asi na žádné světové straně.
51'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Erik Prekop, přichází Jakub Šípek.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Záviška, přichází Filip Novotný.
50'
Domácí se snažili do šance prohlavičkovat. Rány to byly pěkné, ale nic jim nepřinesly.
48'
Na druhé straně se blýskl centrem Petr Plachý, až na to, že byl příliš daleký a dostihl ho až Adam Provazník u rohového praporku.
48'
Hradecká střela jen orazítkovala připraveného Slávika.
46'
Jejich postup ale byl příliš laxní.
46'
Táborsko to hned zkouší.
46'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Modou Birame Ndiaye, přichází Jiří Boula.
46'
Doplňuji potrestané hráče ze 32. minuty. Žlutou kartu dostali Adam Provazník a za hosty Otto Urma.
Faulem na domácího hráče končí první poločas. Ten získali domácí, když se trefou do odkryté branky zapsal do statistik Emanuel Tolno. Viděli jsme i několik žlutých na obou stranách, takže o emoce asi ještě nebude nouze.
45'
44'
Pro divoce skákající míč si Matej Slávik raději doběhl na kraj vápna.
43'
Defenzíva Táborska si zaslouží pochvalu. Zatím všechno kryje velmi svědomitě.
42'
Do útoku se dral domácí Provazník, soupeř ale ukázal své kvality a důvod, proč je na špici tabulky.
41'
A další žlutá je i na straně domácích po faulu Davida Čapka.
40'
Adam Vlkanova vystřelil i po odpískání ofsajdu a vysloužil si za to žlutou kartu.
39'
Další centr Hradce zpracoval před soupeřem jeden z domácích beků.
37'
A pokus hostí po rohu zblízka pokryl Matej Slávik.
37'
Centr Mejdra do vápna vypadal, že málem skončí vlastňákem.
35'
Obrovský zákrok Slávika zachránil domácí vedení! Jeden z hostí se dostal do úniku, gólman ale vyrazil proti němu nohami!
34'
Postup soupeře odkopl Šimon Havrda a balón div nezamířil do kanceláří domácího týmu na vyšší tribuně.
32'
Obě strany dostaly žlutou kartu za incident v hradeckém vápně. U domácích to je Adam Provazník, za hosty ji vidí Otto Urma. Odkopává Patrik Vízek.
31'
Po faulu domácích měl Hradec pěknou šanci po centru. Míč ale div nezamířil na kapoty aut stojících za ochrannou sítí.
30'
Ani jednomu týmu se nedaří vytvořit si solidní šanci. Domácím se snaží rozehrávkami pomáhat Matej Slávik, v poli je ale vždy zastaví faul nebo něco podobného.
29'
Faul domácích na Krále.
28'
Centr Donáta na Závišku byl příliš dlouhý.
28'
Adam Provazník fauloval Robert Jukla.
26'
Hra se zdržuje okolo půlicí čáry bez větších šancí.
24'
Odkop domácího gólmana zpracoval jen trenér hostí.
23'
Hradec se po neúspěšné akci domácích snažil prosadit z brejku. Centr do vápna ale zastavil hlavou jeden z beků.
22'
Domácí hráč zvolil přihrávku na blízkého Plachého. Ten pak ale zamířil nad branku.
22'
A bude to roh.
21'
Další faul a další volný kop pro Táborsko. Centr ale končí za zadní čarou.
20'
Ve vápně ale míč zarazili hosté a i dorážka se zastavila o jejich těla.
20'
Adam Provazník končí na zemi a Táborsko bude mít volný kop.
19'
Hradec se opět snažil procpat do vápna, nedostal se ale ani do vzdálené blízkosti.
17'
Táborsko právě vstřelilo branku!
To ale Táborsko bolet nemusí, protože se dostávají do vedení! Krásnou přihrávku na zadní tyč Patrik Vízek nezachytil a nabíhající EMANUEL TOLNO měl před sebou úplně volnou branku!
17'
Adam Provazník si šel do vápna pro faul, ale rozhodčí hlásí čistá hra.
15'
Pád Šimona Havrdy málem dostal do šance Závišku. Ten ale také spadl.
14'
A další pěkná rána nad! Adam Provazník se jen drží za hlavu.
13'
Jenomže pak přišla obrovská šance domácích, kterou snad ani nešlo nedat! Míč se vrátil zpět do malého vápna a jeden z táborských se ho snažil nacpat do víka, jenomže přestřelil!
12'
Nízko letící balón projel vápnem jako nůž máslem, ale nikdo ho nedokázal využít.
12'
Adam Provazník se mohl dostat do úniku, chyběla mu však rychlost, jakou měl Denis Donát, který míč zakopl na roh.
11'
Akce domácích končí za zadní čarou a odkopávat bude Patrik Vízek.
10'
Vysoký odkop hostí dopadl jak puma na tribunu na středové čáře, jen pár centimetrů před vašeho dnešního komentátora.
9'
Emanuel Tolno se snažil u soupeřova pravého rohu chirurgicky obrat obránce o balón. To se mu i povedlo, hned ten další mu ho ale sebral.
8'
Centr ale stopeři odhlavičkovali a míč uzmuli domácí.
8'
Hradec stále operuje okolo vápna domácích.
7'
První větší střela zápasu! Z dálky to zkusil na pravou tyč Erik Prekop, ale Matej Slávik míč skokem plavmo vyrazil.
6'
Jakub Navrátil málem nabídl hradeckým samostatný únik, nakonec ale míč zpracoval.
5'
Na hlavičku si vyskakoval Pavel Dvořák, ještě mu ale kousek chyběl a míč končí v autu.
4'
Centr hostí končí za zadní čarou, ovšem po kontaktu s domácím hráčem.
4'
A první postup domácích zastavuje ofsajd.
3'
Jan Mejdr nacentroval na hlavičku, spoluhráč ale branku o hodně minul.
2'
Faul na domácího hráče.
1'
Tlak domácích je velký a míče se dotknul po malé domů i Vízek.
1'
Nakonec je Hradec zahnán před svoje vápno.
1'
Hosté se snaží probít do vápna, ale defenzíva domácích je drží.
1'
Hráči už jsou připraveni, jdeme na výkop hostí!
Před startem utkání se ještě předá slavnostní ocenění bývalým hráčům Tábora Stanislavu Mansfeldovi, Pavlu Kazimourovi a Janu Grombíři, kteří tento rok slaví sedmdesátiny.
Ještě jednou hezký den z Tábora! Utkání nám začíná za necelých dvacet minutek, tak se pojďme podívat na soupisky!

FC MAS Táborsko: Slávik – Navrátil (C), Provazník, M. Kučera, Havrda – P. Plachý, Tolno, Čapek, Dybala, Ndiaye – Icha.
Náhradníci: Zadražil – Penc, Vozihnoj, Brabec, Schramhauser, Boula, Majka.

FC Hradec Králové: Vízek – Král, Urma, Vlkanova (C), Prekop – Donát, P. Dvořák, Mejdr, J. Rada – Záviška, Jukl.
Náhradníci: Ottmar – Soukeník, Samko, Šípek, F. Novotný, F. Čech, D. Procházka.

Rozhodčí: Rejžek – Váňa, Matoušek.
FC Hradec Králové

Hradec si píská úplně jinou písničku. S 13 body a žádnou prohrou vede o bod celou tabulku ligy. Stejně jako Táborsko, i poslední zápas hostů proti Vyšehradu skončil remízou, což taky byla jejich první bodová ztráta. Přestože bylo k vidění mnoho brankových příležitostí na obou stranách a s přibývajícím časem ve druhém poločase se tlak domácích stupňoval, ani jedna strana míč za brankovou čáru nedostala.
FC MAS Táborsko

Jihočeši se po třech prohrách jedné remíze krčí na 12. příčce. Onen jediný bod získali právě v posledním kole, kdy se představili na trávníku Prostějova. Domácí od prvních minut potvrzovali roli favorita, měli více ze hry a nakonec se zcela zaslouženě dostali rychle do vedení. Ve 4. minutě totiž usměrnil centr za záda Slávika Roman Bala. Ve druhém dějství viděli diváci čtyři červené karty a také vyrovnávací branku Táborska. Ta přišla v minutě 81., když po ruce ve vápně trefil penaltu Martin Kučera. Duel tedy skončil nerozhodně 1:1 a oba týmy na první vítězství stále čekají..
Hezké nedělní odpoledne s fotbalem! FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA pokračuje šestým kolem a v jeho rámci se společně dnes podíváme na setkání FC MAS Táborsko a FC Hradec Králové!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.