Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Hr. Králové - 16. května 2021   17:00

Varnsdorf
Varnsdorf
31' Schön
1:1
(1:1)
Hr. Králové
Hr. Králové
44' D. Doležal
Varnsdorf
A. Richter – M. Richter, Kouřil, Hasil – Lehoczki, Bláha, Zbrožek (78. Ondráček), Rudnytskyy (C) – Kocourek – Schön, Šimon (64. Velich).
Vaňák – M. Kubista, Velich, Kazda, Ondráček, Daniel Novák, Heppner.
Denev – Leška, Pečenka
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
Hr. Králové
Vízek (C) – F. Čech, J. Král, Leibl (68. Donát) – Kateřiňák – Mejdr (68. Vučić), D. Doležal (80. Kejř), Soukeník, F. Novotný – Záviška (80. Samko), Vašulín (61. Prekop).
Ottmar – Kejř, Vučić, Donát, Prekop, Samko, Urma.

Toto je ode mě pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a zase někdy u fotbalu na počtenou. Příjemný zbytek víkendu.
Dnešní utkání je u konce, když jsme mohli vidět branky pouze v prvním poločase. Oba celky si tak z dnešního duelu odnáší jeden bod. Za domácí se prosadil Patrik Schön a za hosty o čtrnáct minut později David Doležal. Hosty nemusí ztráta bodů mrzet, jelikož už je jasné, že si v příští sezoně zahraje českou nejvyšší fotbalovou ligu.
90+2'
90+1'
Samko se dostal při přechodu do útoku mimo hrací plochu. Vhazuje Varnsdorf.
90+1'
Rudnytskyy zavezl míč po lajně a odcentroval na Velicha. Ten už se připravoval vystřelit, sudí však signalizuje ruku.
90'
Hlavní sudí Denev nastavuje dvě minuty!
88'
Domácí se osvobodili, při přechodu do útoku byl nedovoleně zastaven Schön. Žlutou kartu za to vidí Novotný.
87'
Hosté si vybojovali další šanci. Roh!
85'
Hradec po delší době u míče. Novotného centr odvrací Kouřil.
84'
Ondráček vybidl Velicha přihrávkou za obranu. Ten se ale míče zbavil velmi rychle a nabíhajícího Rudnytského nenašel.
83'
Kocourka nabídku nikdo nevyužil. Hlavičkový pokus byl tečován a Vízek neměl problémy.
82'
Sledujeme velmi bojovný fotbal plný střetů. Další faul si připisuje Hradec.
81'
Kouřil se dostal k odraženému míči a zkusil vystřelit. Mířil však vysoko nad.
80'
Domácí se snažili o rychlý přechod. Nakonec vybojovali roh.
80'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Záviška, přichází Denny Samko.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází David Doležal, přichází Marek Kejř.
78'
Kouřil byl byl zastaven nedovoleně. Bude rozahrávat u svého pokutového území.
78'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Kristian Zbrožek, přichází Adam Ondráček.
75'
Po jednom ze soubojů na polovině Varnsdorfu zůstává na zemi jeden z domácích. Je přivolán lékař.
74'
Rudnytskyy zkusil překvapit Vízka přímou střelou ze standardní situace. Střele chyběly parametry, a tak brankář mohl zůstat v klidu.
73'
Kocourek se snažil prokličkovat do středu hřiště. Při snaze obehrát hostujícího hráče byl zastaven nedovoleně.
72'
Kateřiňák napřáhl z třiceti metrů. Jeho projektil končí mimo tři tyče.
70'
Kouřil hledal dlouhým nákopem Velicha, Vízek v brance připraven.
69'
Ostrá hra pokračuje i nyní. Sudí píská na obou stranách.
68'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Denis Donát.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Mejdr, přichází Miloš Vučić.
66'
Varnsdorf se postupnou kombinací dostal až k rohovému praporku hostů. Richter se snažil odcentrovat, jeho pokus byl zblokovaný na roh.
66'
Na hřišti se dost přiostřilo, což vyústilo k další žluté kartě. Tentokrát pro Čecha
64'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Matěj Šimon, přichází Oliver Velich.
62'
Domácí zkusili překvapit hostující obranu rychlou přihrávkou, akci zastavuje ofsajd.
61'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Daniel Vašulín, přichází Erik Prekop.
60'
Hosté se dvakrát po sobě provinili. Varnsdorf rychlou rozehrávku nevyužil.
59'
Doležal nevěděl co s míčem a zkusil vypálit zpoza hranice vápna. Jeho projektil zamířil nad břevno branky.
58'
Standardní situaci Varnsdorf nevyužil. Při snaze odcentrovat se míč dostal mimo hrací plochu. Hrát bude Vízek.
58'
Po skrumáži u postranní čáry je pískán faul hostů. Slibná šance pro domácí.
57'
Rychlý protiútok domácího týmu končí také na rohu.
55'
Hosté si zkusí rohový kop znovu.
54'
Hradec se po delší době dostal do útoku. Centr hostů musel skluzem uklidit mimo hrací plochu Richter.
53'
Bláha bojoval u rohového praporku, pomohl si ale rukama. Faul.
52'
Další akci Severočechů odvrací Hradec do autu. Varnsdorf vstoupil do druhé půle jako vyměněný.
52'
Vízek musel do vzduchu a konečnky prstů odvrací mimo pokutové území.
51'
Domácí se drží i nadále u míče. Zkusí si rozehrát další rohový kop.
48'
Varnsdorf si vybojoval rohový kop. Následný centr ale nikoho ve žlutém nenašel. Hraje Vízek odkopem od své branky.
47'
První dvě minuty druhé půle se hrají převážně na středu hřiště. Obě mužstva zároveň vhazovala.
46'
Máme konec prvního poločasu, ve kterém jsem viděli dvě branky. Nejprve šli do vedení domácí hráči, když se v třicáté minutě prosadil Patrik Schön. Po vstřelené úvodní brance se síly na obou stranách vyrovnaly, ale těsně před koncem první půle hosté odpověděli. Vyrovnání se ve čtyřiačtyřicáté minutě ujal David Doležal. Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
45+1'
45+1'
Kocourek ještě na hranici vápna doslova udělal hráče v černém a odcentroval. Jeho nabídku ale likviduje Vízek.
45'
Sudí nastavuje jednu minutu prvního poločasu!
44'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Hradečtí využili díru v obraně domácích a přihrávkou do ulice našli volného DAVIDA DOLEŽALA, který srovnává stav dnešního utkání – 1:1!
43'
Kocourek kombinoval u lajny s Hasilem, který odcentroval do vápna. Bláha hlavičkou míjí zařízení.
43'
Žlutou kartu dostává Jiří Kateřiňák (FC Hradec Králové).
42'
Kateřiňák zajel do Hasila, za což si vysloužil žlutou kartu.
40'
Hosté se snaží ještě do konce první půle vyrovnat. Domácí jsou ale zatím pozorní a nepouští hosty do šancí.
38'
Čech hledal svého spoluhráče centrem za obranu, míč však končí mimo hřiště.
37'
Kocourek si nabíhal za obránce. Jeho akci zastavil zdvižený praporek pomezního.
35'
Hosté odcentrovali do pokutového území, Richter sice míč chytil, ale neudržel ho. Musel tak zasahovat na dvakrát.
33'
Schön dostal další nabídku. Zpracování na prsa mu ale nevyšlo podle představ. S míčem se dostal mimo hrací plochu.
32'
Varnsdorfu vstřelená branka vlila krev do žil. Další akce ale končí u hostujícího brankáře.
31'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Akce jako z blesk z čistého nebe. Kocourek našel přihrávkou do ulice nabíhajícího PATRIKA SCHÖNA, který obešel gólmana a vsítil míč do odkryté branky – 1:0!
28'
Varnsdorf si nepřihraje, neustále přichází o míč. Hradec má autové vhazování.
27'
Jan Mejdr už je na nohou a vrací se do hry.
26'
Sudí přerušuje hru. Na zemi zůstává ležet jeden z hostujících hráčů. Je přivolán lékař.
25'
Oko diváka by moc potěšeno nebylo. Hra je bez výrazných šancí, kromě jedné střely ze strany Hradce jsme zatím nic neviděli.
23'
Varnsdorf vybojoval faul. Špatná rozehrávka hráčů ve žlutém zapříčinila útočný faul. Dlouho se tak u míče domácí neohřáli.
22'
Šimon se při snaze přejít polovinu hřiště dostal až do zámezí. Hraje Hradec.
20'
Další akce hostů končí u Richtera. Ten rychle rozehrává dopředu. Schön ale v hlavičkovém souboji neuspěl
20'
Schön v utočném souboji podkopl Krále, za což si vykoledoval žlutou kartu.
17'
Zbrožek si připisuje další tvrdý souboj. Zdenko Frťala se dožaduje žluté karty, pomezní ho musí uklidňovat.
15'
Hra se teď přelévá že strany na stranu. K vážnému ohrožení branky zatím ani na jedné straně nedošlo.
14'
Zbrožek vybídl ke sprintu s Králem Schöna. Ten se dral až do vápna, kde upadl. Sudí ale zůstává v klidu.
13'
Jsme svědky série pěti vhazování po sobě. Potřetí u míče Varnsdorf.
12'
Hradec je aktivní. Lehoczki musel zastavit další akci hostů odkopem do autu.
10'
Faul domácího týmu. Centr do vápna ale po skrumáži končí mimo hrácí plochu.
9'
Varnsdorf zatím tahá za kratší konec. Je neustále bez balónu a zavřený na své polovině.
8'
Hosté zkusili překvapit domácí obranu, ale ta včas vystoupila. Ofsajd Hradce.
6'
Varnsdorf se postupnou kombinací dostal až na polovinu soupeře, kde třikrát po sobě vhazoval. Nepřesné přihrávky ho ale stály míč.
5'
Vašulín zkusil vystřelit zpoza vápna. Blokovanou střelu likviduje Richter.
4'
Hradec se drží na polovině Varnsdorfu. Domácí zatím tlaku odolávají a odvrací míč podruhé do autu.
3'
Mejdr zavedl míč až k vápnu a rychlou přihrávkou hledal někoho v černém. Kouřil odvrací na roh.
2'
Tvrdý souboj na středu hřiště. Provinilcem je dvoumetrový Martin Kouřil.
1'
Kateřiňák si počínal při prvním kontaktu nedovoleně. Varnsdorfu se rychlá rozehrávka nepovedla a Schön ztratil míč.
1'
Kocourek odstartoval dnešní utkání rozehrávkou na Bláhu.
1'
Úvodní rozehrávku mají na starost hostující hráči.
Obě mužstva nastoupila na hrácí plochu. Varnsdorf ve žlutých dresech, Hradec v černých.

FK Varnsdorf: A. Richter – M. Richter, Kouřil, Hasil – Lehoczki, Bláha, Zbrožek, Rudnytskyy (C) – Kocourek – Schön, Šimon.
Náhradníci: Vaňák – M. Kubista, Velich, Kazda, Ondráček, Daniel Novák, Heppner.

FC Hradec Králové: Vízek (C) – F. Čech, J. Král, Leibl – Kateřiňák – Mejdr, D. Doležal, Soukeník, F. Novotný – Záviška, Vašulín.
Náhradníci: Ottmar – Kejř, Vučić, Donát, Prekop, Samko, Urma.

Rozhodčí: Denev – Leška, Pečenka.
FC Hradec Králové

Votroci mohou přijet do Varnsdorfu s chladnou hlavou. V posledním kole proti Dukle totiž stvrdili svou jízdu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGOU a tři kola před koncem si zajistili postup do nejvyšší fotbalové soutěže.

Zápas bude navíc specifický také pro trenéra Hradce – Zdenko Frťalu. Ten ve Varnsdorfu několik let trénoval a v roce 2015 s ním dokonce dokázal postoupit do první ligy. Varnsdorf ale tehdy ligu odmítl kvůli nevyhovujícímu stadionu.

Hradec Králové je tedy v tabulce na prvním místě s 55 body. Na kontě má 47 vstřelených branek a pouze 18 inkasovaných.
FK Varnsdorf

Fotbalisté Varnsdorfu se na domácí půdě trápí. V jarní části sezóny v Kotlině ještě nevyhráli, připsali si pouze tři remízy. Tým ze Šluknovského výběžku navíc hraje o záchranu. Vítězství nad Hradec by tomu mohlo výrazně pomoct. Tři kola před koncem totiž Varnsdorfu patří jedenácté místo s osmadvaceti body.

V posledních dvou kolech si Varnsdorfu připsal čtyři body za remízu s Jihlavou a následné těsné vítězství na Vyšehradu. Důležité utkání pro Severočechy začíná v 17.00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.