Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Líšeň - 28. března 2021   15:00

Varnsdorf
Varnsdorf
47' Schön
1:1
(0:1)
Líšeň
Líšeň
14' Málek
Varnsdorf
Vaňák – Hasil, Heppner, M. Richter – Bláha, Schön (68. Šimon), Ondráček (82. Daniel Novák), Velich (82. Kazda) – Zbrožek, Rudnytskyy (C) – Kocourek.
A. Richter – Lehoczki, Minsung, Šimon, Daniel Novák, Šilhan, Kazda.
Raplík – Poživil, Novák
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
Líšeň
Veselý – Silný (82. Demeter), Otrísal (72. Reteno Elekana), Jeřábek, Matocha (85. Minařík) – Kučera, Zikl (72. Krška), Málek (82. Szotkowski), O. Ševčík (C) – Pašek, Lutonský.
Mrázek – Minařík, Krška, Szotkowski, Reteno Elekana, Fall, Demeter.

Je tu konec dnešního utkání, která nakonec přineslo remízu 1:1. Hosté se dostali do vedení z penalty v prvním poločase. Varnsdorf dokázal v úvodu druhého poločasu vyrovnat a rozhodnutí mohl přinést pokutový kop Ondráčka, ale Veselý vystihl směr a podržel svůj tým. Body se tak v dnešním utkání dělí.
90+3'
90+3'
Nedovolený zákrok hostů dává možnost rozehrát Vaňákovi.
90+2'
Hra se odehrává převážně kolem poloviny hřiště. Ani jeden z týmů není přesný v rozehrávce.
90'
Nastavují se 3 minuty.
90'
Reteno zavezl míč do malého vápna a v pádu přiťukl míč Krškovi. Ten se s ním ale dostal mimo hrací plochu. Domácí tak budou rozehrávat od své branky.
89'
Žlutou kartu dostává Matěj Šimon (FK Varnsdorf).
88'
Krška se uvolnil za domácí obránce. Bohužel akci nakonec hatí ofsajdové postavení hostujícího hráče.
87'
Reteno se hnal do rychlého protiútoku, Kocourek skluzem včas zasáhl a akci přerušil.
85'
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Václav Minařík.
85'
Hra je v těchto chvílích hodně rozkouskována.
82'
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Marek Szotkowski.
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Patrik Demeter.
82'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Daniel Novák.
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Oliver Velich, přichází Matyáš Kazda.
79'
Hostující kapitán Ševčík fauloval na polovině hřiště a dostává žlutou kartu.
78'
Tak to je pro domácí škoda! Ondráček si vzal na starost rozehrávku pokutového kopu, ale Veselý vystihl stranu a míč vyrazil!
77'
Hostující Reteno Elekana dokonce za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
77'
Přeci jen druhý pokutový kop uvidíme! Další akce domácích končí faulem Ševčíka v pokutovém území. Penalta pro Varnsdorf!
75'
Rudnytskyy vybojoval rohový kop. Po následném závaru před Veselým signalizují domácí ruku, ale sudí zůstává i v jarním počasí ledově klidným a druhý pokutový kop zatím neuvidíme.
74'
Matocha fauloval na polovině hřiště Richtera a odměnou je mu karta žluté barvy.
73'
Domácí kapitán svedl tři ostré souboje, i přesto ale dokázal přihrát Ondráčkovi, který vybojoval autové vhazování.
72'
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Erik Otrísal, přichází Guy Reteno Elekana.
Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Martin Zikl, přichází David Krška.
71'
Hosté nyní faulem přerušují hru a dojde na zmíněné střídání.
70'
Hasil vystihl přihrávku soupeře, ale poté sám nedokázal přesněji rozehrát akci svého celku.
69'
Střídání připravila i hostující lavička. Čeká se na přerušení hry.
68'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Patrik Schön, přichází Matěj Šimon.
66'
Domácí vycítili svou šanci a nyní byla k vidění na jejich straně velká šance! Bláha na polovině hřiště získal míč, ihned vyslal přihrávku na Velicha, jenž posunul na Schöna, který přízemní střelou jen těsně minul pravou tyč!
64'
Nyní Varnsdorf nevyužil standardní situaci, kdy míč skončil v náruči Veselého.
62'
Domácí se uvolnili po dvou centrech do vápna a zakládají rychlý protiútok. Velichovi se podařilo sklepnout míč pro Rudnytského, ten byl ale včas dostoupen protihráčem a nakonec nevystřelil.
61'
Bláha zastavil útok hostů a vybídl Schöna, jenž po zpracování vyslal střelu až na druhé hřiště místního stadionu. Hraje Líšeň.
59'
Líšeň to zkouší dlouhými pasy. Jeden takový nyní končí mimo hrací plochu a hrát bude Vaňák.
58'
V akci opět domácí Schön, tentokrát ho od míče tělem odstavil hostující obránce.
56'
A skoro se povedlo! Domácí vyslali pas na Schöna, který měl odkrytou celou stranu. Při snaze založit útok však domácí hráč přešel s míčem postranní čáru.
54'
Varnsdorf je nyní pod tlakem. Líšeň rychle kombinuje a přenáší hru, což dělá domácím obráncům potíže. Uvidíme v dalších minutách, jak se s tím domácí poperou a zda využijí případně rychlý brejk k ohrožení branky soupeře.
52'
Závar před domácí brankou! Matocha načechral centr do malého vápna, kde nakonec Richter odkapával míč téměř z brankové čáry!
50'
Zbrožek se snažil rozehrát přes Vaňáka, ten ale nikoho nenašel, míč končí mimo hrací plochu.
49'
Ze standardní situace nakonec nic nebude. Domácí Hasil byl faulován na hranici vápna a míč mají v držení severočeští hráči.
48'
Líšeň jakoby obdržená branka nakopla. I hned po rozehraní se snaží odpovědět, což vyústilo ke standardní situaci.
47'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
A máme i vyrovnáno! Varnsdorf se dostal do protiútoku, po kterém přišel centr do vápna, na který si naběhl PATRIK SCHÖN a hlavičkou srovnává na 1:1!
46'
Druhý poločas začal poměrně ostře. K vidění bylo několik tvrdých soubojů u lajny.
46'
45+1'
45+1'
V té už se ale nic nestane. Hlavní sudí ukončuje první půli.
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Líšeň ještě zkusila kombinaci v závěru první půle. Dopustila se však útočného faulu a o míč přišla.
42'
Zbrožek burcuje své spoluhráče k vyrovnávací brance. Pokus Ondráčka ale končí opět mimo tři tyče.
40'
Heppner vybojoval roh pro svůj tým. Ondráček ho zkusil překvapivě rozehrát střelou do brány, ale Veselý připraven a boxuje míč do bezpečí.
39'
Závar před Vaňákem končí dalekým odkopem na polovinu hřiště.
38'
Centr Paška odvrací na rohový kop Rudnytskyy.
36'
Domácí Ondráček vidí za svůj zákrok proti Málkovi žlutou kartu z ruky hlavního sudího Raplíka.
33'
Nyní v akci i hosté. David Pašek dostal krásný míč do ulice, následný centr však odvrátili domácí obránci do zamezí. Aut u rohového praporku pro Líšeň.
31'
Další standardní situace pro domácí. Tentokrát centr Ondráčka likviduje ve vzduchu brankář Veselý.
29'
Další akce domácích. Velich pronikl do vápna, ale Veselý se mu včas vrhl pro nohy a chytá míč.
26'
Ondřej Bláha se uvolnil uprostřed hřiště, jeho pokus zpoza vápna ale mířil zhruba pět metrů vedle.
26'
Nyní je to Varnsdorf, který je aktivnější. Další centr do vápna odvrací Otrísal
24'
Schön pracně vybojoval míč, přihrávka na Ondráčka ale nedoputovala.
23'
Sledujeme celkem zajímavou podívanou, kdy se hraje nahoru dolů. Oběma týmům ale chybí klid a přesnost přihrávek.
21'
Hostující Málek hledal přeneseným míčem své levé křídlo. Tentokrát ale Vaňák včas vyběhl a uklidnil situaci.
19'
Heppner se dral po lajně k dalšímu útoku, ale sudí viděl nedovolený zákrok a akce Varnsdorfu je tak přerušena.
18'
Marek Richter hledal dlouhým centrem svého kapitána. Tomu ale ve vzdušném souboji chyběly centimetry.
17'
Nyní je útočným snahám Líšně konec po odpískaném útočném faulu.
15'
Hosté jsou na koni a drží se na polovině Varnsdorfu.
14'
Líšeň právě vstřelila branku!
Míč si postavil na značku JAROSLAV MÁLEK a svou přesně umístěnou střelou posílá Líšeň do vedení!
13'
Domácí brankář Martin Vaňák pozdě vyběhl z brány proti Lutonskému a skočil mu přímo pod nohy.
13'
Je pískáno a sudí ukazuje na značku pokutového kopu ve vápně domácího celku!
12'
Líšeň je na míči a točí hru ze strany na stranu. Pozorná obrana domácích ale včas vystoupila a sudí signalizuje ofsajd.
10'
Domácí Adam Ondráček je dnes hodně aktivní. Nyní míč zavedl až k rohovému praporku, kde o něj ke smůle domácích přišel. Hrají hosté.
8'
A máme tu první vážnější šanci zápasu a v ní hostující celek! Po kombinaci se k míči dostal Matocha, ale ani nadvakrát nepřekonal připraveného Vaňáka!
7'
Také domácí faulují. Ševčík byl nyní odzbrojen nedovoleně.
6'
Hosté se snaží kombinovat, ale jejich hře chybí větší přesnost. Varnsdorf tak začíná další útok na své polovině.
4'
Líšeň si připisuje další nedovolený zákrok před vlastním pokutovým územím. Přímá střela Ondráčka šla ale mimo tři tyče.
3'
Další centr do vápna hostů a je tu hlavička jednoho z domácích borců, ale její autor zamířil nad branku Líšně. Rozehrávají tak hosté z jihu Moravy.
3'
Domácí fotbalisté jsou zatím v úvodu utkání aktivnější. Po kombinaci na levé straně vybojovali rohový kop.
2'
Centr do pokutového území ukončuje hvizd sudího. Útočný faul Velicha.
2'
Adam Ondráček vybojoval první standardní situaci pro svůj tým.
1'
Úvodní výkop mají na starost domácí hráči.
1'
Vše se pomalu chystá k zahájení dnešního dohrávaného utkání 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Oba celky se postupně začínají trousit na hrací plochu varnsdorfského stadionu.

FK Varnsdorf: Vaňák – Richter, Zbrožek, Hasil – Rudnytskyy, Bláha, Kocourek, Heppner – Ondráček, Schon – Velich.
Náhradníci: A. Richter – Lehoczki, Minsung, Šimon, Daniel Novák, Šilhan, Kazda.

SK Líšeň 2019: Veselý – Silný, Otrísal, Jeřábek, Matocha – Kučera, Zikl, Málek, O. Ševčík (C) – Pašek, Lutonský.
Náhradníci: Mrázek – Minařík, Krška, Szotkowski, Reteno Elekana, Fall, Demeter.

Rozhodčí: Raplík – Poživil, Novák.
SK Líšeň

Dobrý fotbal v Brně. Přesně tímto mottem se řídí fotbalisté Líšně, kteří v dobrých výsledcích pokračují i v jarní části. Za dvě odehraná kola, čtyři body. A to za výhru 2:1 proti Hradci Králové a remízu 0:0 s Blanskem.

Líšeň musí být spokojená. V tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je před patnáctým kolem první, bod před Prostějovem. Na svém kontě má sedm výher, šest remíz a jednu prohru.
FK Varnsdorf

Fotbalisté Varnsdorfu pod novým trenérem nezažili ideální vstup do jarní části druhé nejvyšší fotbalové soutěže. V úvodním zápasu sice vstřelili svěřenci Pavla Drska dvě branky Prostějovu, čtyři ale inkasovali. O týden později vybojovali bod za remízu s Třincem.

Původní termín utkání proti Líšni o týden posunula nezpůsobilá hrací plocha, ve Varnsdorfu totiž den před utkáním napadlo pět centimetrů nového sněhu. Týden předtím navíc vytrvale pršelo.

Tým ze Šluknovského výběžku nečeká lehký duel. Do Kotliny zajíždí lídr druhé ligy, který má aktuálně osmadvacet bodů. Varnsdorf je devátý s osmnácti body.
Náhradní termín utkání byl stanoven na neděli 28. března se začátkem v 15:00 hodin.
Zápas je kvůli nezpůsobilé hrací ploše odložený. Náhradní termín zatím nebyl stanovený.