Fotbalová národní liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Vlašim - 12. září 2021   17:00

Varnsdorf
Varnsdorf
15' Lauko  • 31' Schön  • 90+1' Schön
3:1
(2:0)
Vlašim
Vlašim
64' Alijagić
Varnsdorf
A. Richter – M. Richter, Kouřil (78. Zbrožek), Hušek, Heppner – Schön, Bláha (C), Lauko (56. Rudnytskyy), M. Kubista, Dordić (68. Žák) – Velich (56. Šimon).
Porcal – Pajkrt, Šimon, Žák, Ondráček, Zbrožek, Rudnytskyy.
Raplík – Melichar, Slavíček
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
620 diváků
Vlašim
Řehák – P. Breda (C), Hošek, Křišťan (61. Zinhasović) – Daniel Kozel (46. Červenka), Blecha, Broukal, V. Svoboda, Višinský – Alijagić, Zlatohlávek (81. Janda).
Surovčík – Červenka, Starý, Zinhasović, Janda, Sváta.

Děkujeme vám za pozornost a těšíme se na vás u dalších přenosů na našem serveru.
Fotbalisté Varnsdorfu zvládli duel s Vlašimí a pokračují v domácí dominanci. Na svém trávníku v nové sezoně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dosud neztratili ani bod. V domácím prostředí zapsali čtvrté vítězství v řadě, které svými góly zařídili Tomáš Lauko a dvougólový střelec Patrik Schön.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:4.
Střely mimo: 2:8.
Rohy: 6:9.
90+4'
90+4'
Z něj už ale nevyplynulo žádné nebezpečí pro domácí celek.
90+4'
Poslední akce zápasu, roh pro Vlašim.
90+3'
Střelecký pokus hostů končí nad domácí bránou.
90+3'
Následuje ještě roh pro Vlašim.
90+2'
Žlutou kartu dostává Matěj Šimon (FK Varnsdorf).
90+1'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Hosté otevřeli obranu, což se jim stalo osudné. Pavlo Rudnytskyy našel křižnou přihrávkou PATRIKA SCHÖNA, který zvyšuje na 3:1! Domácí jsou blízko další výhře v sezoně.
90'
Rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.
90'
Výkop Richtera končí až u Řeháka.
89'
Ani tentokrát z toho není nic vážného. Domácí hrají na čas.
89'
Další rohový kop pro hosty.
88'
Faul ve vápně na Huška. Hrát bude Richter.
87'
Heppner zablokoval centr Červenky, roh pro Vlašim.
85'
Další ostrý zákrok. Na hřišti zůstává ležet Žák. Žlutou kartu vidí Svoboda.
83'
Roh pro domácí. Hlavička Zbrožka byla tečována do zámezí.
82'
Varnsdorf je na útočné polovině a získal možnost standardní situace.
81'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Tomáš Zlatohlávek, přichází Ladislav Janda.
80'
To jsou emoce! Schön přešel dva hráče a vybídl k zakončení Šimona. Ten chtěl ještě udělat kličku Řehákovi, ten mu ale míč na poslední chvíli vypíchl!
79'
Centr Rudnytského na Šimona končí také sudí, nacházel se v ofsajdu.
78'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Martin Kouřil, přichází Kristian Zbrožek.
78'
Hošek obdržel od sudího Raplíka žlutou kartu.
77'
Další akce hostů končí na rohu. Následná kombinace vyústila hvizdem sudího – ofsajd Vlašimi.
75'
Hraje se nyní nahoru-dolů. Varnsdorf ztrácí míč na útočné polovině, autové vhazování pro Vlašim.
73'
Varnsdorf opět fauluje a musí se vracet.
71'
Na druhé straně vybojoval roh Heppner s Rudnytským.
70'
Červenka se objevil ve slibném střeleckém pokusu! Richter ale si ovšem s jeho střelou poradil a drží svůj tým.
69'
Varnsdorf je po inkasovaném gólu jako opařený a je zatažený na své polovině.
68'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Dominik Žák.
67'
Dordič byl tvrdě atakován – hostujícímu celku je pískán faul.
66'
Na hřišti se začíná přiostřovat. Faul domácích.
64'
Vlašim právě vstřelila branku!
V Kotlině se potřetí mění skóre! Denis Višinský z rychlého protiútoku našel ve vápně DENISE ALIJAGIČE, který neměl těžkou práci a snižuje na rozdíl jediné branky.
62'
Vlašim obléhala varnsdorfské vápno a míč koloval že strany na stranu. Hosté ale poté faulovali Šimona.
61'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Jakub Křišťan, přichází Nedžad Zinhasović.
60'
Souhra dvou Richterů – Marek Richter poslal rybičkou malou domů Adamovi Richterovi.
59'
Hušek nikam nespěchá a rozehrává přes svého gólmana.
58'
Vlašim má nyní více ze hry, chybí jí ale přesnost. A tak hraje Varnsdorf.
56'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Oliver Velich, přichází Matěj Šimon.
56'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Tomáš Lauko, přichází Pavlo Rudnytskyy.
55'
Domácí trenér Pavel Drsek, chystá dvojité střídání.
54'
Přetažený centr na zadní tyč a nepřesné zakončení Alijagiće.
53'
Do Kotliny dnes zavítalo 620 diváků.
52'
Broukal se rozeběhl s míčem dopředu, ovšem neměl komu přihrát. Hrát tak bude Varnsdorf.
51'
Dordić – Velich – Bláha a zablokovaná střela Richtera.
50'
Dordić vybojoval rohový kop.
49'
Heppner faulován. Rozehrávat bude Richter dlouhým výkopem.
48'
Vlašim chce z úvodu druhé půle snížit. Další akce a následné zakončení končí také nad.
47'
Hosté začali aktivně. Centr na zadní tyč se snažil uklidit Svoboda, mířil ale nad bránu.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Daniel Kozel, přichází Marek Červenka.
46'
První půle je za námi a lépe ji zvládli fotbalisté Varnsdorfu, které poslal už po čtvrthodině hry do vedení Tomáš Lauko. Domácí v průběhu prvního poločasu udeřili ještě jednou, když skóroval Patrik Schön. Dovede varnsdorfský celek utkání do vítězného konce, nebo ještě budeme svědky zajímavého dramatu?
45+2'
45+2'
V první půli se už zřejmě více nestane.
45'
Kubista rozehrál, jenže jen do autu. Mezitím sudí nastavuje dvě minuty nad úvodních pětačtyřicet minut.
44'
Dordič aktivně napadá a hosté mají problémy, zasahovat musel gólman Řehák.
43'
Rozhodčí Raplík dnes poprvé vytahuje žlutou kartu, za faul na polovině hřiště si ji vysloužil domácí kapitán Bláha.
42'
Další pěkná akce domácího celku. Kubista centroval na zadní tyč, kde se nacházel Dordić Ten se hlavičkou snažil najít Schöna, akci ale ukončil pomezní – ofsajd.
40'
Hostující Alijagić sklepl efektní patičkou balon na Višinského, jeho pokus ale míří vedle.
38'
... Ani tato akce ovšem neskončí gólem. Míč končí mimo hrací plochu.
37'
Hošek vracel míč do vápna, Richter musel zasahovat a odvrací na roh ...
35'
Další únik Dordiće na poslední chvíli hasí Blecha skluzem na roh.
34'
Hosté se snaží, ale doplácí na nepřesné přihrávky. To je navíc stojí dost sil.
32'
Hosté se snaží odpovědět. Centr z levé strany ale likviduje Richter.
31'
Další blesková akce Varnsdorfu končí druhým gólem! Vše odstartovala rychlá rozehrávka na PATRIKA SCHÖNA, který prošel s míčem do vápna, obešel hostujícího obránce a vyslal střelu na zadní tyč – 2:0!
29'
Na míči je Vlašim. Lauko totiž fauluje.
27'
Varnsdorf se vysvobodil dlouhým odkopem, který využil Dordić. V hlavičkovém souboji vytěžil aut, rychle rozehrál a vyslal do úniku Velicha. Ten prosel až do malého vápna a z velkého úhlu trefuje tyč! Následně fauloval při snaze zakončit Schön.
26'
Faul také na druhé straně. Schön musel přerušit únik hostů.
25'
Hra je opět přerušena. Faul si připisuje Vlašim.
23'
Domácí napadají hodně vepředu, hosté i přesto dokázali vyjet s míčem na útočnou polovinu.
22'
Na druhé straně se u rohového praporku provinil Velich. Hra je teď hodně přerušována.
21'
Zlatohlávek se dostal k míči a snažil se prosadit ve vápně. Při snaze obejít Heppnera ale fauloval.
20'
Také hosté si připisují faul. Tentokrát na polovině hřiště, čímž brzdí útok Varnsdorfu.
19'
Blecha zastaven nedovoleně. Standardní situaci ale hosté nevyužili. Míč končí u Richtra.
18'
Vlašimský gólman Řehák ovšem s centrem neměl problém a míč schovává v náručí.
17'
Varnsdorf je při chuti. Další akce Heppnera končí jeho zastavením a domácí rozehrají standardní situaci.
15'
Krásná akce domácích končí úvodní brankou! Dnes zatím velice dobře hrající Bojan Dordič zavezl míč na střed hřiště, poté roztáhl hru na Patrika Schöna, který zpětnou přihrávkou našel ve vápně TOMÁŠE LAUKA, jenž se nemýlil, a varnsdorfský celek jde do vedení!
13'
Střelecký pokus hostů končí až na vedlejším hřišti.
12'
Dlouho se u míče ale neohřáli. Lauko vystihl přihrávku a vyslal do úniku po lajně Dordiče. Tomu z druhé vlny nabíhal Velich se Schönem, přihrávka ale byla nepřesná. Hosté odvrací.
11'
Nedovolený zákrok domácích na polovině hřiště. Hosté zakládají útočnou akci.
10'
Dordić si navezl míč na střed hřiště a zkusil vystřelit. Jeho pokus míří zhruba metr nad hostující bránu.
9'
Varnsdorf aktivně napadá rozehrávku hostů, což vyústilo v nepřesnou přihrávku Bredy.
8'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Rychlý náběh Lauka končí ofsajdem.
7'
Další akci Vlašimi zastavuje sudí kvůli ofsajdu.
6'
Zlatohlávek zkusil zaskočit Richtera v bráně. Jeho pokusu ale chyběly parametry.
5'
Domácí jsou aktivní. Richter si ale připisuje útočný faul, hraje Řehák.
4'
Slibná šance domácích! Varnsdorf rozehrál autové vhazování, Richter hledal centrem Dordiće, který ale ve velké šanci míří hlavičkou vedle.
3'
Další zachycení rozehrávky, přihrávka do ulice na Velicha a zablokovaná střela. Aut pro Varnsdorf.
2'
Centr na zadní tyč hosté ubránili.
1'
Domácí achytili rozehrávku Vlašimi, roztáhli hru a Dordić vybojoval roh.
1'
Úvodní rozehrávku mají na starost hosté z Vlašimi.
1'
Hosté mají dokonce v hledišti podporu. S vlajkami dorazilo zhruba deset až patnáct vlašimských fanoušků.
Obě mužstva nastupují na hrací plochu. Domácí hráči dnes oblékají modrožluté dresy, hosté tradičně zelené.

FK Varnsdorf: A. Richter – M. Richter, Kouřil, Hušek, Heppner – Schön, Bláha (C), Lauko, M. Kubista, Dordić – Velich.
Náhradníci: Porcal – Pajkrt, Šimon, Žák, Ondráček, Zbrožek, Rudnytskyy.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – P. Breda (C), Hošek, Křišťan – Daniel Kozel, Blecha, Broukal, V. Svoboda, Višinský – Alijagić, Zlatohlávek.
Náhradníci: Surovčík – Červenka, Starý, Zinhasović, Janda, Sváta.

Rozhodčí: Raplík – Melichar, Slavíček.
FC Sellier & Bellot Vlašim

Vlašim se řadí mezi pravidelné účastníky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, stejně jako Varnsdorf. Během léta ale prošel klub určitou obměnou. Největší novinkou je uzavření spolupráce s prvoligovou Slavii Praha, která Vlašim využívá jako svoji "farmu".

Vlašim se v letošní sezóně může chlubit nejproduktivnějším útokem. V dosavadních šesti zápasech nastřílel středočeský tým šestnáct branek, v tabulce si drží třetí pozici s třinácti body. Na kontě má čtyři výhry, jednu remízu a jednu prohru.
FK Varnsdorf

Po reprezentační přestávce se do akce vrací také FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se sedmým kolem. Varnsdorf vedený Pavlem Drskem zažil velmi dobrý vstup do soutěže a bude chtít na svůj herní projev navázat i proti Vlašimi.

Tým ze Šluknovského výběžku se aktuálně drží na páté příčce tabulky s bilancí tří výher, dvou remíz a jedné prohry v úvodním kole proti Jihlavě.

Varnsdorf je doma zatím stoprocentní, proti Vlašimi ho ale nečeká nic lehkého. Úvodní výkop je naplánován na 17.00 hodinu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.