Fotbalová národní liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Prostějov : Chrudim - 31. srpna 2022   17:30

Prostějov
Prostějov
54' M. Zapletal
1:1
(0:0)
Chrudim
Chrudim
63' Kodýdek
Prostějov
Krynskyj – Blahuta, Bialek, Schaffartzik, Elbel (46. M. Zapletal) – Vlachovský (46. Stříž), M. Mach (89. Gáč), Kulig, Kušej – Koudelka (C) (87. Bartolomeu) – Píchal (64. Pinc).
M. Bárta – Bolf.
Ulrich – Šimáček, Mojžíš
Za místním nádražím, Prostějov
680 diváků
Chrudim
Floder – Hašek, Jančura (81. Harušťák), Kesner (C), Řezníček – Vrána (90+2. Juliš), Záviška, Průcha, Skwarczek – Kodýdek (71. Kejř), Jedlička (81. Firbacher).
O. Mach – Látal, Gregovský.

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Dnešní utkání sledovalo 680 diváků.
Utkání dvou týmů ze spodních pater tabulky končí zaslouženou remízou 1:1. V první půli byla více na míči Chrudim, ale šance nepřicházely. Vše zajímavé se stalo ve druhé půli. Skóre otevřel domácí Zapletal z dorážky, ale brzy srovnal hlavičkou Kodýdek. Největší příležitosti na tři body pro Prostějov měl aktivní Vasil Kušej, ale ani on nedokázal zvrátit utkání na domácí stranu.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:3.
90+4'
90+4'
Ohrožení Floderovy branky ale nepřišlo.
90+3'
Prostějov ještě vybojoval rohový kop.
90+3'
Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Filip Firbacher).
90+2'
Střídání v týmu MFK Chrudim:
ze hřiště odchází Michal Vrána, přichází Petr Juliš.
90+2'
Už probíhá nastavení, u balonu je Chrudim.
90'
Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Michal Stříž).
89'
Robert Bartolomeu rozehrál standardku z pravé strany, zajímavý centr dokázali hosté odvrátit.
89'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
ze hřiště odchází Marek Mach, přichází David Gáč.
88'
Střídající Bartolomeu se dostal do útočné akce, v průniku jeden na jednoho však neuspěl.
87'
ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Robert Bartolomeu.
86'
Skwarczekův centr dokázali Hanáci odvrátit.
85'
Vránův centr z levé strany domácí odvrátili na rohový kop.
84'
Jan Záviška si naskočil ne centr z pravé strany, míč ale nasměroval přesně na Krynského.
83'
Prostějov se ubránil menšímu tlaku Chrudimi a získává míč.
81'
ze hřiště odchází Lukáš Jančura, přichází Jaroslav Harušťák.
ze hřiště odchází Tomáš Jedlička, přichází Filip Firbacher.
80'
Vrána se po pravé straně protáhl do pokutového území, ale následně o míč přišel a odkop ho trefil do hlavy.
78'
Přízemní centr z levé strany byl tečován mimo branku. Odkopává Floder.
78'
Domácí hráč faulován na straně těsně za šestnáctkou, zajímavá standardka pro Prostějov.
78'
Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Ondřej Kesner).
77'
Aktivní Kušej se dvakrát probíjel po pravé straně, jeho akce však tentokrát k úspěchu nevedly.
75'
Chrudim teď přejala iniciativu a drží se na útočné polovině.
73'
Právě při napadání vybojoval Prostějov míč, jenže Kušejova přihrávka do brejku nebyla přesná.
72'
Domácí se snaží aktivně napadat, teď jsou lepší a snaží se přidat druhý gól.
71'
ze hřiště odchází Matyáš Kodýdek, přichází Marek Kejř.
69'
Další zajímavé šance pro Prostějov! Floder musel hned dvakrát na zem, ale s oběma střelami si poradil.
69'
Kušej z přímáku napálil břevno! Krásné ráně chybělo ke gólu jen malinko. Domácí se ještě tlačili k dorážce, tu však Východočeši zastavili za cenu faulu. Hanáci se marně dožadovali penalty.
68'
Koudelka zaútočil po pravé straně, jeho pokus byl sražen, ale následoval faul těsně za hranicí šestnáctky! Zajímavý přímý kop pro Hanáky.
66'
Prostějov si mohl vzít zpátky vedení! Vasil Kušej se protáhl po pravé straně, zbavil se obránce a z úhlu mířil na vzdálenější tyčku. Floder ale nemusel zasahovat, míč těsně minul branku.
65'
Další průnik hostů do pokutového území, následné zakončení ale nebylo vůbec přesné.
64'
ze hřiště odchází David Píchal, přichází Dušan Pinc.
63'
Chrudim právě vstřelila branku!
Z ničeho nic Východočeši srovnávají! Pěkný průnik Vrány po pravé straně, následoval centr do šestnáctky, kde stáli hned tři chrudimští hráči. Osamocený byl MATYÁŠ KODÝDEK, jenž hlavou nasměroval míč mimo Krynského dosah.
62'
Rychlá akce Prostějova, Kušej přihrával do pokutového území, míč si ale sebral Floder.
61'
Centr Vrány z pravé strany domácí odvrátili, následné zakončení dokázali zablokovat.
60'
Útočný faul zastavuje snažení hostů.
59'
Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Daniel Bialek).
58'
Pěkná kombinace Východočechů na jeden dotyk, akci rozjel Záviška a z osy hřiště zakončoval Michal Skwarczek, technickou střelou ale těsně minul pravou tyčku!
57'
Chrudim má ještě dost času na skorování, aktuálně je u míče.
54'
Prostějov právě vstřelil branku!
Domácí ve druhém poločase zvýšili aktivitu a ujímají se vedení! Blahuta výborně vystoupil v obraně, našel na pravé straně rozběhnutého Kušeje, který se prořítil do šestnáctky a z úhlu vypálil. Floder se položil na zem a míč vytěsnil, na dorážku osamoceného střídajícího MICHALA ZAPLETALA už ale neměl šanci dosáhnout.
53'
Chrudim rozehrávala standardku z pravé strany, domácí se ubránili a zamířili do brejku. Nejprve přišel přetažený centr, v akci pokračoval Vlachovský, pas z úhlu byl ovšem zablokován.
51'
Kuligův centr z pravé strany skončil jen v rukavicích brankáře Flodera.
49'
Hanáci zkusili střelu zpoza šestnáctky, zakončení vnějším nártem se ale sneslo několik metrů vedle branky.
48'
David Píchal se dopustil útočného faulu se skluzu, rozehrávají hosté.
48'
Dlouhé autové vhazování Blahuty skončilo až u Flodera.
46'
Prostějovští se snažili projít po levé straně, jenže neuspěli.
46'
ze hřiště odchází Martin Vlachovský, přichází Michal Stříž.
ze hřiště odchází Jakub Elbel, přichází Michal Zapletal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:31.
První půle utkání nenabídla ani jeden gól, ani příliš zajímavých možností. Jen v 7. minutě měly šanci na skórování oba týmy, ale hosty podržel Floder a chrudimský Jedlička netrefil na druhé straně branku. Východočeši měli o něco více ze hry, ale tutovku už si nevytvořili. Pouze Vrána zakončoval z úhlu a Krynskyj si poradil.
45'
45'
Matyáš Kodýdek dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, centr se mu však vůbec nepovedl a skončil mimo hřiště.
43'
Rohový kop Východočechů nebezpečí nepřinesl.
42'
Chrudim teď dobře tlačila, po levé straně se dostala až do pokutového území, ale domácí se s vypjetím všech sil ubránili.
40'
Vrána centrem z pravé strany našel osamoceného Závišku, který už měl několikáté zakončení, ale slabou hlavičku Krynskyj kryje.
40'
Jan Záviška dostával přihrávku za obranu, za posledního beka se však nedokázal prodrat.
38'
Centr z pravé strany ale hosté v klidu ubránili.
37'
Prostějov vybojoval rohový kop.
35'
Průcha odcentroval z pravé strany a Záviška se akrobaticky pokládal do nůžek, jenže balon netrefil ideálně.
33'
Po závaru na hranici pokutového území se míč odrazil příhodně pro Vránu, hostující křídelník z úhlu zakončil do připraveného Krynského.
32'
Domácí hráč padl ve vápně, penalta se však nepíská, jak hned signalizuje hlavní sudí Ulrich.
31'
Centr Skwarczeka propadl pokutovým územím, ale nikdo z hostů ho nedokázal nasměrovat mezi tři tyče.
31'
Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Jakub Elbel).
30'
Vrána podražen na pravé straně, hosté budou rozehrávat standardku.
29'
Matyáš Kodýdek obdržel nepříjemný zásah do hlavy, ale hned se zvedá a pokračuje. Chrudim rozehrává z půlící čáry.
28'
Kušej dostal dobrý pas na levou stranu, z první poslal centr do šestnáctky, avšak míč nasměroval jen na hlavu hostujícího stopera.
27'
Prostějov je poprvé delší úsek hry u míče. Zatím ale nedokáže vymyslet nic kloudného.
25'
Zajímavý centr na malé vápno, domácí ale zakončili slabě jen doprostřed branky.
25'
První rohový kop si zahraje Prostějov.
24'
Chrudim pokračuje v aktivitě, míč do šestnáctky však nyní sebral gólman Krynskyj.
22'
Hosté kombinovali po levé straně, ale neúspěšně. Následuje další odkop od branky.
20'
Chrudim rozehrávala standardku z levé strany, hlavičkoval opět osamocený Jedlička, ale neměl ideální pozici. Balon sice poslal k levé tyči, jenže míč neměl takovou razanci a Krynskyj si připisuje snadný zákrok.
18'
Kombinace Východočechů na levé straně nebyla přesná, Krynskyj odkopává od branky.
17'
První rohový kop zápasu obstarala Chrudim, domácí se ubránili.
16'
Znovu Záviška, tentokrát si naskočil na centr z pravé strany, v dobré pozici však na míč těsně nedosáhl.
14'
Jan Záviška se dostal k odraženému míči na hraně šestnáctky, ale hradbu těl nepropálil. K dorážce se tlačil Jedlička, ovšem k míči se nedostal.
13'
Hostující Vrána sprintoval za dlouhým pasem, udržel míč na hrací ploše a vybojoval autové vhazování.
12'
Chrudim je zatím více na míči, ale její akce teď nebyla úspěšná. Vhazují domácí.
10'
Jakub Elbel se snažil projít po levé straně, ale o míč byl připraven.
9'
Michal Skwarczek rozehrával standardku z pravé strany, vysoký centr Prostějovští odvrátili.
7'
Závar před hostující brankou! David Píchal dostal pas před branku, jenže v krkolomné pozici Flodera nepřekonal. Na druhé straně se do centru z pravé strany položil Jedlička, avšak úplně osamocený trestuhodně branku minul.
5'
Rychlý brejk Východočechů táhl po levé straně Vrána. Prováhal ale možnost přihrávky, nakonec poslal pas jen do náruče Krynského.
4'
Chrudim získala míč ve středu hřiště, následovaly dva centry do pokutového území, ale domácí se v klidu ubránili.
2'
Chrudim se poprvé dostala za půlící čáru, Vlachovský si nabíhal na přihrávku za obranu, ale u míče byl první gólman Floder.
1'
Chrudim rozjela první útok po pravé straně, centr Vrány nenašel nikoho v červeném.
1'

1. SK Prostějov: Krynskyj – Blahuta, Bialek, Schaffartzik, Elbel – Vlachovský, M. Mach, Kulig, Kušej – Koudelka (C) – Píchal.
Náhradníci: M. Bárta – Pinc, Stříž, Bolf, Gáč, M. Zapletal, Bartolomeu.
Trenér: Pavel Šustr

MFK Chrudim: Floder – Hašek, Jančura, Kesner (C), Řezníček – Vrána, Záviška, Průcha, Skwarczek – Kodýdek, Jedlička.
Náhradníci: O. Mach – Kejř, Látal, Juliš, Harušťák, Firbacher, Gregovský.
Trenér: Radek Kronďák

Rozhodčí: Ulrich – Šimáček, Mojžíš.
Pěkný středeční podvečer, vítejte u duelu 6. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Prostějov se po čtyřech zápasech drží na 12. místě tabulky se čtyřmi body. Chrudim je s pěti duely na 10. příčce, má na kontě šest bodů. Utkání nemá favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.