International Champions Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Barcelona : AS Řím - 1. srpna 2018   04:05

Barcelona
Barcelona
6' Rafinha  • 49' Malcom
2:4
(1:1)
AS Řím
AS Řím
34' Shaarawy   • 78' Florenzi   • 83' Cristante   • 86' Perotti
Barcelona
Cillessen – Semedo (62. Cuenca), Marlon (46. Brandariz), Lenglet (64. Palencia), Cucurella (46. Miranda) – Arthur (46. Puig), Roberto (46. Monchu), Rafinha (62. Vollado) – Vidal (46. Ballou), El Haddadi (46. Ruiz), Malcom (62. Perez)
Ezquieta, ter Stegen – Ballou, Brandariz, Collado, Cuenca, Gomez, Miranda, Monchu, Paco, Palencia, Perez, Puig, Ruiz,Suarez
Rivero
AT&T Stadium (Dallas)
AS Řím
Olsen (46. Mirante) – Florenzi, Manolas (62. Jesus), Marcado (72. Kolarov), Santon (61. Chritante) – Strootman (62. Schick), De Rossi (66. Pastore), Pellegrini Lo. (Pellegrini Lu.) – El Shaarawy (76. Fazio), Džeko (68. Gonalons), Kluivert (62. Perotti)
Cardinali, Fuzato, Mirante – Bianda, Cristante, Fazio, Gonalons, Jesus, Kolarov, Pastore, Pellegrini, Perotti, Schick

Barcelona vedla z kraje druhého poločasu 2:1, prosadil se Malcom. Vypadalo to, že zápas dokáže odehrát do vítězného konce. Pak ale přišly chvíle AS. Florenzi v 78. minutě dokázal vyrovnat, o pět minut později poslal Řím do vedení Cristante. Dílo zkázy z pohledu Barcelony dokonal Patrik Schick, který vybojoval pokutový kop. Ten proměnil Perotti. Řím výborně otočil tento duel a vyhrává 4:2.
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 12:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:9.
90+3'
90+3'
Tým vedený jako hostující drží míč a čeká na konec zápasu.
90+2'
Útočného faulu se dopustili hráči ve žlutém. Rozehrává tak od své branky AS Řím, které se nikam nežene.
90+1'
Rohový kop pro katalánský celek. Nakrátko rozehráno, následný centr před branku byl nepřesný.
90'
Nastavovat se budou tři minuty. To je čas, který Barceloně zbývá.
89'
V poklidném tempu se zápas dohrává, zdá se, že Barcelona už nemá sílu ani čas na zdramatizování.
88'
Hodně divoký závěr zápasu. Nejprve AS Řím vyrovnal, a pak vstřelil další dvě branky. Na té zatím poslední měl velký podíl Patrik Schick, který vybojoval pokutový kop.
86'
AS Řím právě vstřelil branku!
S jistotou proměnil DIEGO PEROTTI nabídnutý pokutový kop a jeho celek vede o dva góly a je blízko výhře v tomto duelu.
84'
Patrik Schick byl faulovaný, pokutový kop pro AS.
83'
Bleskově AS Řim otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Výborně to udělal BRIAN CRISTANTE, který se propracoval do zakončení. Jeho ránu gólman Barcelony dokázal konečky prstů jemně zpomalit, ale ne zastavit. Rázem vede AS.
82'
Barcelona se pokouší získat vedení zpět, ale má velké problémy s přechodem do útočné fáze. Obrana AS hraje zodpovědně a nedává soupeři mnoho prostoru.
80'
Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu. Řím dokázal vyrovnat. Uvidíme, zda se podaří ještě ve druhé části zápasu některému z týmů získat vedení, nebo se bude prodlužovat.
78'
A je vyrovnáno. Po zajímavé akci se k míči dostal ALESSANDRO FLORENZI. Rána se mu příliš nepovedla, gólman míč ztlumit, ale zastavit nedokázal. Míč tak tak přešel brankovou čáru. Je vyrovnáno. Asistence: Diego Perotti.
77'
Patrik Schick se na malý moment probojoval k míči, ale jeho akce postrádala přesnost.
76'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází El Shaarawy, přichází Fazio.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Marcono, přichází Kolarov.
74'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek si nyní nedokáže vypracovat výraznější šance.
72'
Cillessen se zapojuje do rozehrávky svého celku, málem se k míči dostal také Schick, který přišel ve druhém poločase.
72'
Barcelona hraje aktivněji, její soupeř se musí bránit tlaku. Katalánský celek se pokouší své vedení navýšit.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Barcelona vede o jednu branku. Rozdílovou branku po krásné přihrávce spoluhráče vstřelil Malcom.
68'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází De Rossi, přichází Pastore.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Džeko, přichází Gonalons.
68'
Rohový kop pro Barcelonu, zakončení bylo nepřesné.
67'
Další zajímavou akci AS Řím končí pomezní sudí, který odhalil postavení mimo hru.
65'
Cillessen si postavil spoluhráče. Rána, kterou vysla El Shaarawy, končí nad brankou. Gólman zasahovat nemusel.
65'
Volný kop pro Řím, jeden z beků Barcelony si pomohl hodně neopatrně. Tým vedený jako hostující má šanci na vyrovnání.
62'
Krátce po hromadném střídání se do velké šance dostala Barcelona, ale velkou šanci nedokázala proměnit.
61'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Santon, přichází Cristante.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Strootman, přichází Schick.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Kluivert, přichází Perotti.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Monolas, přichází Jesus.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Pellegrini Lo., přichází Pellegrini Lu..
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Malcom, přichází Perez.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Semedo, přichází Cuenca.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Collado.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Lenglet, přichází Palencia.
59'
Džeko si v souboji poradit nedovoleně, a tak rozehrává tým vedený jako domácí.
58'
Malcom vypálil z dobré pozice, jeho projektil k pravé tyčce kryje brankář AS Řím.
57'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arthur, přichází Puig.
55'
Rohový kop pro Barcelonu. Od praporku bude rozehrávat Malcom. Jeho centr se snesl přesně do míst, kde byl Rafinha. Jeho hlavička postrádala přesnost.
54'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Roberto, přichází Monchu.
53'
Jeden z hráčů Barcelony dobře vypálil, nechybělo mnoho a katalánský celek navýšil své vedení.
51'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Olsen, přichází Mirante.
49'
Barcelona právě vstřelila branku!
Další krásná akce a Barcelona se dostává do vedení. Nově příchozí Ballou přihrával na druhou stranu, kde byl zcela osamocený MALCOM. Ten se zakončením neměl problém. Asistence: Ballou.
48'
Řím vstoupil do druhé části zápasu velmi aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině. Barcelona se musí bránit aktivní hře soupeře.
46'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází El Haddadi, přichází Abel Ruiz.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Cucurella, přichází Paco.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Marlon, přichází Brandariz.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Vidal, přichází Ballou.
46'
Stav zápasu je stále vyrovnaný, Řím sice branku vstřelil, ale z ofsajdu.
46'
Po prvním poločase platí nerozhodný stav. Nejprve se prosadil Rafinha hned v šesté minutě, a pak z první střely dokázal Řím vyrovnat. Ve 34. minutě pálil přesně Shaarawy.
45+2'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat, nyní je ošetřovaný brankář Barcelony, který v souboji vyrazil míč na rohový kop.
45'
Vidal to zkoušel samostatně, dostal se do šance, jeho rána končí vysoko nad brankou.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase.
43'
Kluivert se pokoušel dostat do střelecké pozice, barcelonský Marlon překazil jeho akci. Vystihl pohyb soupeře a získal míč.
41'
Autové vhazování na útočné polovině pro El Haddadia.
41'
Hráči ve žlutém kombinují na polovině hrací plochy a čekají na nějakou příležitost.
40'
Dostáváme se do finální fáze poločasu, nyní sledujeme výrazně zlepšenou hru AS. Barcelona se snaží marně překonat obranu soupeře, navíc ona sama se musí bránit.
39'
Aktivně hrající Džeko se propracoval do střelecké pozice, jeho rána bez přípravy končí vysoko nad brankou.
38'
Jeden z hráčů AS se propracoval do střelecké pozice, ale i kdyby skóroval, branka by pro ofsajd neplatila.
36'
Žlutou kartu dostává Aleix Vidal (FC Barcelona).
Žlutou kartu dostává Konstantinos Manolas (AS Řím).
34'
První střela Říma na branku a je vyrovnáno. Kluivert výborně centroval před branku, tam byl zcela volný EL SHAARAWY, jehož rána bez přípravy zapadla přesně do brány. Barcelonský brankář nedokázal zareagovat. Asistence: Justin Kluivert.
33'
Džeko nestihl doběhnout rychlou přihrávku spoluhráče, rozehrávat tak bude brankář Cillessen.
32'
Barcelona hraje aktivně, vypracovává si dobré střelecké pozice, ale zatím se nemůže dostat do další velké šance. Římská obrana je momentálně hodně zaměstnaná, ale také pozorná.
31'
Půlhodina hry je pryč, Barcelona vede o jednu branku. Řím si zatím kromě jednoho centru a následného zásahu brankáře šanci nevytvořil.
30'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Sledujeme rychlý fotbal bez výraznějších šancí.
28'
Žlutou kartu dostává Pellegrini (AS Řím).
28'
Pellegrini fauloval soupeře, volný kop pro Barcelonu z dobré střelecké pozice. Vidal to byl, kdo to zkusil a pálil vysoko nad branku.
24'
Řím se po dlouhé době dostal do střelecké pozice. První rána byla zblokovaná, následně Džekův centr snadno zastavil brankář Barcelony.
23'
Vidal se svými spoluhráči kombinuje před brankou soupeře, ale El Haddadi byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce tak končí.
21'
Vidal si v souboji s protihráčem počínal na hranici pravidel, hlavní sudí mu pískl faul, což se mu pochopitelně nelíbí.
20'
Malcom se dopustil útočného faulu malý kousek před vápnem, rozehrávat tak bude od své branky Řím.
19'
Obrana AS dokázala akci Barcelony odvrátit jen na rohový kop. Centr se snesl před branku, následně ale de Rossi dokázal odehrát míč do bezpečí.
18'
Řím se pokoušel propracoval do výraznější střelecké pozice, akce Džeka končí nepřesným pasem.
16'
Vidal hledal spoluhráče, jeho přihrávka nebyla příliš přesná. Akce pokračovala dál a jeden z jeho kolegů, Rafinha, poslal míč mimo branku. Olsen bude rozehrávat.
15'
Momentálně sledujeme klidnější hru, na půlce byl Manolasem faulovaný Vidal. Ten tak rozehrává.
13'
Barcelona je aktivnější ve střelbě, v tomto ohledu vede 5:2, na střely na branku pak 3:0.
12'
Marlon dokázal míč odehrát do bezpečí, hráči AS se do výraznější šance nyní nedokázali dostat. Následně rozehrává obrana Barcelony další akci.
10'
Do kombinace zadním řad AS Řím se zapojil také brankář Olsen. Následně se do šance dostával Florenzi, jehož akci zastavil nepovedený centr.
8'
Tým vedený jako domácí pokračuje v aktivní hře, Řím se musí bránit.
6'
Fanoušci v Dallasu, kde se hraje tento duel, viděli první branku. El Haddadi výborně přiťukl míč spoluhráči. Tím byl RAFINHA, jehož rána byla pro brankáře Olsena jen těžko chytatelná. Barcelona se dostává po rychlé akci do vedení. Asistence: El Haddadi.
4'
Tentokrát už musel zasahovat brankář Olsen, který snadno zneškodnil střelu soupeře z velké dálky.
3'
Barcelona vstoupila do zápasu aktivněji, usadila se na útočné polovině, jednu z její akcí zastavil De Rossi.
2'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
1'
Utkání právě začalo, Barcelona hraje ve žlutém, Řím v červeném.
1'
AS Řím na tomto turnaji odehrál již úvodní zápas. Nastoupil proti Tottenhamu a hned ve 4. minutě se prosadil Patrick Schick. Další gól už Řím nedal a prohrál 1:4.

Barcelona nastoupila v úvodním zápasu také proti Tottenhamu. Katalánský klub se dostal do dvoubrankového vedení. Prosadil se El Haddadi a Arthur. Vypadalo to, že Barcelona zápas zvládne, jenže Sen Heung-Min v 73. minutě snížil a o dvě minuty později vyrovnal Nkoudou. V penaltovém dramatu rozhodl o výhře Barcelony Malcom.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky International Champions Cupu. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Barcelona a AS Řím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:05.