International Champions Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : AC Milán - 1. srpna 2018   02:35

Tottenham
Tottenham
47' N'Koudou
1:0
(0:0)
AC Milán
AC Milán
Tottenham
Vorm (46. Gazzaniga) – Walker-Peters, Sánchez (90+2 Carter-Vickers), Eyoma, Georgiou (77. Aurier) – Amos, Skipp, Marsh (77. Davies), N'Koudou – Llorente (63. Son), Moura (63. Eriksen).
Gazzaniga, Whiteman – Son, Eriksen, Aurier, Davies, Carter-Vickers.
Chapman
U.S. Bank Stadium (Minneapolis, Minnesota)
AC Milán
Reina (46. G. Donnarumma) – Abate (69. Antonelli), Musacchio, Romagnoli, Calabria – Kessié, Locatelli, Çalhanoğlu (78. Mauri) – Suso (46. Halilović), Cutrone (84. Tsadjout), Borini (49. Kalinić).

Statistiky:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 1:8. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:12.
Fotbalisté Tottenhamu zdolali v přípravném utkání, které se hrálo v rámci International Champions Cupu v americké Minnesotě, AC Milán 1:0. Jediný gól vstřelil na začátku druhé půle Georges-Kevin N'Koudou. I Italové si v utkání vytvořili několik dobrých příležitostí, ale žádnou z nich nedokázali využít.
90+4'
90+2'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Davinson Sánchez, přichází Cameron Carter-Vickers.
90+1'
Rossoneri přeci jen mohli vyrovnat! Luca Antonelli dostal přihrávku na levé křídlo a před bránu mu nabíhal zcela volná Nikola Kalinić. Chorvatský útočník však na přihrávku spoluhráče o kousek nedosáhl! Doplním, že rozhodčí nastaví tři minuty.
90'
Dlouhý nákop hledal Tsadjouta. Balón odhlavičkoval do bezpečí Sánchez.
90'
Nikola Kalinić to zkoušel z velké dálky. Jeho pokus trefil jen protihráče.
88'
Řada střídání ve druhém poločase přeci jen ovlivnila plynulost zápasu. To se projevilo na tempu hry i množství šancí, kterých jsme v prvním dějství viděli více.
87'
Antonelli se tentokrát zapojil do hry o něco úspěšněji. Jeho centr byl sražen do zámezí a Milánští tak zůstanou u míče formou autového vhazování.
86'
Antonelli se už dostal s míčem za postranní čáru. Tottenham bude vhazovat.
84'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Cutrone, přichází Tsadjout.
84'
Milánský Franck Kessie vyfasoval žlutou kartu za zbytečné přistrčení N'Koudoua u postranní čáry.
83'
Kohouti nyní drží míč na svých kopačkách. To jim samozřejmě naprosto vyhovuje.
81'
Mauri se zapíše do dějin zápasu žlutou kartou. Taktickým faulem zastavil protiútok soupeře.
80'
Milánský brankář Donnarumma vyběhl až k rohovému praporku a odehrál míč do autu.
78'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Jose Mauri.
77'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází George Marsh, přichází Ben Davies.
77'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Anthony Georgiou, přichází Serge Aurier.
76'
Následoval rohový kop, který Angličanům žádnou šanci nevynesl.
75'
Donnarumma chyboval v rozehrávce a nabídl šanci N'Koudouovi. Ten na něho postupoval z ostrého úhlu a italský reprezentační brankář své zaváhání napravil.
75'
Romagnoli byl přistižen v ofsajdu. Pomezní rozhodčí jeho postavení okamžitě signalizoval.
74'
Standardní situaci z pravé strany rozehrával Çalhanoğlu. Jeho centr odvrátil Sánchez.
72'
Na polovině hřiště byl faulován Son Hung-min. Balón pro Tottenham.
71'
Do konce zbývá ještě dvacet minut. Červenobílí by si jistě rádi vybojovali alespoň penaltový rozstřel.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ignazio Abate, přichází Luca Antonelli.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Nikola Kalinić.
68'
Kessié zatáhl balón dopředu a pokusil se ho předložit za obranu Cutronemu. Přihrávku ale v klidu sebral gólman Gazzaniga.
66'
Centr Calabrii z levé strany v pohodě likviduje defenziva Tottenhamu.
65'
Marsh před šestnáctkou Milána fauloval. Italové se tedy dostávají k míči.
63'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Christian Eriksen.
63'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Hung-min Son.
62'
Ten byl rozehrán nakrátko. Zodpovědnost na sebe nakonec vzal N'Koudou, jenž na pravé straně utekl protihráči, ale jeho centr byl zablokován.
61'
Na druhé straně vedl míč směrem vpřed Lucas Moura. Vybojoval roh.
60'
Stále se hraje na polovině Spurs, ale bez jakéhokoliv efektu.
57'
Fotbalisté Milána vysoko napadají a snaží se soupeře dostat pod tlak. Tottenham si ale zatím užívá roli vedoucího týmu.
55'
Spurs mohli navýšit své vedení! N'Koudou se z pravé strany řítil proti bráně Milána, ale Donnarumma ho vychytal!
54'
Přímý kop zahrával Hakan Çalhanoğlu. Rána tureckého reprezentanta skončila těsně vedle levé tyče!
53'
Timothy Eyoma stáhl před šestnáctkou protihráče a dostává zato žlutou kartu.
52'
Rossoneri se snaží odpovědět a kombinují s míčem u pokutového území soupeře.
50'
Milánští mohli vyrovnat. Prudkou střelu zpoza šestnáctky však vyrazil Paul Gazzaniga.
47'
Tottenham právě vstřelil branku!
Tak tohle je rychlý úvod druhého poločasu! Jeden z obránců AC Milán našel bídnou rozehrávkou jen GEORGESE-KEVINA N'KOUDOUA, který s míčem doběhl do šestnáctky a prudkou ranou do bližšího horního rohu otevřel skóre duelu.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Michel Vorm, přichází Paulo Gazzaniga.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Alen Halilović.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Pepe Reina, přichází Gianluigi Donnarumma.
46'
Aktéři utkání se vracejí na trávník. Uvidíme, jaké změny v sestavách si oba trenéři připravili. Z pohledu na trávník je patrné, že v bráně Milána nastoupí místo Reiny Gianluigi Donnarumma.
První poločas zápasu mezi Tottenhamem a milánským AC gól nepřinesl. Blíže k jeho vstřelení asi měli fotbalisté Milána. Aktivní byl zejména útočník Patrick Cutrone, který však nedokázal žádnou ze svých příležitostí využít. Největší příležitost Spurs měl po špatné rozehrávce brankáře Reiny napadající Amos, ten ale nestačil nasměrovat balón mezi tyče.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastaví poločas o jednu minutu. Hráči Tottenhamu si na levém křídle nerozuměli a po nepřesné přihrávce bude rozehrávat Reina.
44'
Çalhanoğlu našel parádním centrem z hloubi pole nabíhajícího Patricka Cutroneho. Ten však balón netrefil tak dobře, jak chtěl a jen ho nasměroval do náruče Michela Vorma. Jednalo se ale o velkou šanci Milána.
44'
Fotbalisté AC se snaží dohrát závěr poločasu s míčem na kopačkách.
42'
Rossoneri zajímavě zakombinovali a na pravé straně šestnáctky se objevil v dobré pozici Kessié. Zakončení se mu ale nepovedlo a o dost minulo vzdálenější tyč.
41'
Utkání se po divoké pasáži zase uklidnilo. Davinson Sanchez nyní dobrým obranným zákrokem připravil Italy o rohový kop.
40'
Napadající Llorente porazil rozehrávajícího obránce AC. Italové tedy rozehrávají ze své poloviny hřiště.
38'
Kyle Walker-Peters pokazil centr z pravé strany hřiště. Míč dolétl až do autu.
37'
Pěkná a rychlá akce Milána. Suso balón nastřelil na zadní tyč, kde však na jeho nabídku nikdo z nabíhajících spoluhráčů nedosáhl. Bude se kopat od brány anglického klubu.
36'
Kohouti měli k dispozici standardní situaci. Skončilo to ale jen lehkým centrem do rukavic Reiny.
35'
Pepe Reina vyběhl daleko ze své brány a zastavil tak protiakci Spurs. Brankář Milána dokázal i přesně rozehrát.
33'
Milánští zahrávali rohový kop. Z něj ale nic nebezpečného nevytěžili.
32'
Franck Kessie v pokutovém území obstřelil blokujícího obránce a balón propadl těsně vedle levé tyče! Tyhle minuty patří AC!
31'
K další hlavičce se dostal Patrick Cutrone. Tentokrát netrefil bránu.
29'
Tempo hry v posledních minutách nabírá na intenzitě. Balón se teď rychle přesouvá ze strany na stranu.
27'
A velká šance i na druhé straně! Milánští výborně sehráli situaci, na jejímž konci Suso z pravé strany šestnáctky přesně odcentroval na Patricka Cutroneho, proti jehož hlavičce dokázal reflexivně zasáhnout Vorm!
26'
Pepe Reina zariskoval a málem z toho byl úvodní gól zápasu! Brankář Milána totiž rozehrával nakrátko spoluhráči, kterého už napadal Luke Amos. Ten stačil balón zasáhnout a poslal ho tak půl metru vedle tyče!
25'
Jeden z mladíků v sestavě Tottenhamu, Oliver Skipp, se snažil prosadit odvážnou individuální akci. Prvního protihráče se zbavil efektní otočkou, ale pak se zahnal do zámezí.
23'
Amos kombinoval na pravé straně s Kylem Walkerem-Petersem. Poslední přihrávku ale pokazil a míče se ujímají fotbalisté AC Milán.
22'
V úvodu zápasu měl územní převahu Tottenham. Teď už se hra vyrovnala, tempo odpovídá přípravnému významu střetnutí.
21'
Po nedůrazném odkopu obránce Tottenhamu se dostal na hranici šestnáctky k míči Franck Kessie. Jeho střela však prosvištěla nad břevnem.
20'
Nyní byl Tottenhamu odmáván ofsajd.
19'
Z levé strany odcentroval Walker-Peters. Abate dobře zapracoval i v obraně a vyřešil situaci sklepnutím míče vlastnímu gólmanovi.
18'
Abate vymyslel pěkný pas na nabíhajícího Patricka Cutroneho. Michel Vorm ale dobře přečetl situaci a u míče byl dříve.
17'
Nepřesnost v rozehrávce Spurs. Přihrávka Eyomy nenašla Kylea Walkera-Peterse. Červenočerní budou vhazovat.
16'
Teď už zase kombinují Angličané. Ti mají určitě vyšší držení míče než soupeř.
14'
Milánští poprvé výrazněji zahrozili. Suso si na pravém křídle přehodil míč na levačku a odcentroval na zadní tyč. Tam na balón v pádu těsně nedosáhl Cutrone.
13'
Pepe Reina se musel vypořádat s malou domů, při níž byl pod tlakem napadajících hráčů Tottenhamu. Zkušený brankář dokázal poslat balón až k půlící čáře.
12'
Anthony Georgiou se blýsknul odvážným průnikem po pravé straně. Jeho centr však skončil v rukavicích gólmana Reiny.
11'
Průnik Lucase Moury zastavila defenziva AC. Kohouti ale budou vhazovat.
9'
Patrick Cutrone se dostal v pokutovém území k míči a už byl v zajímavé pozici. Fauloval ale stopera Eyomu a akce Milána tak byla přerušena rozhodčím.
8'
Také hráči italského klubu už zjišťují, jaké to je držet míč déle na svých kopačkách.
6'
Na levé straně hřiště se rozběhl Calabria. Svou přihrávkou ale zahnal nabíhajícího Susa až k rohovému praporku a bezprostřední nebezpečí pro obranu Spurs tak pominulo.
5'
Tottenham měl k dispozici rohový kop. Ten byl rozehrán nakrátko. O chvíli později si na centrovaný míč naskakoval Llorente, jehož ale pokryl obránce AC Calabria, jenž balón odehrál do rukavic brankáře Pepeho Reiny.
4'
Tottenham znovu rychle získal míč. Rossoneri se v úvodu zápasu brání.
3'
Zády k bráně obdržel míč Fernando Llorente. Snažil se s ním otočit, ale zakončit mu defenziva soupeře nedovolila.
2'
Spurs opět drží míč na svých kopačkách a pomalu se přibližují pokutovému území soupeře.
1'
Hráči Tottenhamu poprvé zaútočili po svém pravém křídle. Obrana Milána akci přerušila a Angličané tak budou vhazovat.
1'

Tottenham Hotspur: Vorm – Walker-Peters, Sánchez, Eyoma, Georgiou – Amos, Skipp, Marsh, N'Koudou – Llorente, Moura.
Náhradníci: Gazzaniga, Whiteman – Son, Eriksen, Aurier, Davies, Carter-Vickers.

AC Milán: Reina – Abate, Musacchio, Romagnoli, Calabria – Kessié, Locatelli, Çalhanoğlu – Suso, Cutrone, Borini.
Náhradníci: Donnarumma – Bellodi, Mauri, Bonaventura, Kalinić, André Silva, Zapata, Bonucci, Antonelli, Brescianini, Tsadjout, Simič, Torrasi, R. Rodríguez, Halilović, Bertolacci.

Tottenham Hotspur:
Tottenham v posledních letech patří k předním mužstvům anglické Premier League, což potvrdil i třetím místem v minulé sezóně. A není se čemu divit. Vždyť v kádru nalezneme řadu kvalitních hráčů včetně anglických reprezentantů, kteří hájili barvy Albionu na nedávném světovém šampionátu. Spurs sehráli v rámci ICC už dva zápasy. Nejprve přehráli 4:1 AS Řím a poté remizovali 2:2 s Barcelonou. Penaltový rozstřel pak zvládli lépe Katalánci.

AC Milán:
Slavný italský klub neprožívá úspěšné období. Jedinou trofejí, kterou Rossoneri získali od mistrovské sezóny 2010/11, je italský Superpohár v roce 2016. V loňské sezóně Serie A Milánští obsadili šesté místo. V přípravě na nový ročník dosud sehráli dva zápasy. V prvním přehráli 2:0 Novaru, poté, už v rámci ICC, remizovali 1:1 s Manchesterem United a v následném penaltovém rozstřelu byl už úspěšnější anglický celek.
Vítám tu všechny fotbalové milovníky! Luxusní přípravný turnaj International Champions Cup pokračuje v noci z úterka na středu soubojem anglického Tottenhamu s italským AC Milán. Utkání se hraje ve Spojených státech amerických, konkrétně na stadionu U.S. Bank Stadium v Minnesotě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:35.