Tolik tedy z brněnských Ivanovic, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek pondělního dne.
Domácí se v prvním poločase trápili, ale nakonec otáčí výsledek na konečných 2:1. Teplice nehrály špatně, trefily dokonce tyč, ale druhý tým tabulky utkání nakonec zvládl za tři body. Trefili se Fall s Vávrou.
90
Nastavují se dvě minuty.
90
Už se blíží závěr zápasu, Brno stále u míče a čeká na konečný hvizd sudího Plesara.
89
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Fall, přichází Boček.
88
Žlutou kartu dostává Černý (FC Zbrojovka Brno).
85
Máme před sebou posledních pět minut zápasu, Brno drží těsný výsledek a nepouští soupeře do nějakého závěrečného náporu.
83
Hlavička hostujícího Takácse nemohla Veselému nadělat žádné vrásky na obličeji.
81
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Vávra, přichází Přichystal.
78
Brno mělo dobrý tlak a několik šancí a vytěžilo z toho druhý gól. Pro hosty je to docela kruté, protože dnes měli hodně šancí, ale hraje se na góly a v koncovce je zatím lepší Zbrojovka.
76
Brno právě vstřelilo branku!
Domácí vedou, po individuální akci se prosazuje STANISLAV VÁVRA, který obešel tři obránce a dostal se až před Pechatého a toho přízemní střelou dokázal podruhé překonat. Je to již devátá branka brněnského útočníka v sezóně.
76
Fall mohl otočit výsledek. Krška poslal centr za obranu, kde byl tento brněnský fotbalista a lobem přehodil Pechatého. Míč se však odrazil od břevna a mimo bránu.
75
Vávra zahrával standardku a od zdi se míč smolně odrazil. Míč západl jen kousek vedle teplické brány. Mnoho nechybělo.
73
Žlutou kartu dostává Urma (FK Teplice).
72
Momentálně se hraje ve středu hřiště, na nějaké další šance stále čekáme.
70
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Fojtík.
67
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kukačka, přichází Kulhánek.
66
Černého standardka neměla potřebou kvalitu a Teplice na druhé straně z brejku pořádně zahrozily. Před Veselého bránu se dostal Verbíř, nejprve trefil brněnského obránce, aby se dostal k dorážce a Veselý musel skvěle zasáhnout.
64
Verbířova střela postrádala přesnost, syn legendy Teplic pálil hodně mimo.
62
Brno se snaží dostat soupeře pod tlak, ale Teplice dnes přijely v dobrém rozpoložení a nehrají vůbec zle.
58
Je vyrovnáno. Černému vůbec nevyšel střelecký pokus, jenže míč záhadně propadl na kopačky LAMINE FALLA a ten si udělal prostor na zakončení. Před Pechatým si počínal naprosto suverénně. Zbrojovka se tak dočkala a začínáme od znovu.
57
Střela nedávno potrestaného Pavla Verbíře byla zablokována na roh. Po něm si už domácí obrana poradila.
55
Žlutou kartu dostává Verbíř (FK Teplice).
55
Druhý poločas je celkem zajímavý, už jsme viděli nějaké ty šance. Především Fall trestuhodně přestřelil z dobré pozice.
53
No a Marek Strada měl na kopačce druhý gól. Veselý podcenil jeho pumelici zpoza vápna a míč mu propadl rukavicemi. Naštěstí pro Brno se míč odrazil o tyč a zpět do rukavic nejistě zasahující brankáře. Ale i to se stane, Veselý měl kliku. Stále je stav 0:1.
51
Jakub Černý poslal parádní centr před bránu, kde byl v jasné pozici Fall, ale jenže snad ze dvou metrů přestřeluje Pechatého bránu. Obrovská šance tak zůstává nevyužitá.
48
Uvidíme, co provede s týmem pořádná sprcha v kabině, kterou Brňanům vytvořil Richard Dostálek. Že nebyl spokojen s výkonem svých hráčů není třeba blíže komentovat.
47
Už se hraje, oba kouči tedy vystřídali. Teplice hned dvakrát.
46
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Stibor, přichází Kvída.
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Šural, přichází Kunc.
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kejval, přichází Takács.
46
46
46
Čeká se na rozhodčí a za chvíli druhý poločas odstartuje. Vypadá to, že kouč Brna Dostálek bude střídat.
Pokračujeme ve 12:35.
Je za námi první poločas a tak trochu překvapivě vedou hostující Teplice. Ale za svůj výkon a větší gólové šance si vedení určitě zaslouží. Jedinou jejich branku vstřelil ve 32. minutě Strada. Do druhé části má tak Zbrojovka rozhodně co zlepšovat a dohánět.
45
Skončil první poločas.
45
Neujala se ani střela Vávry, který napřáhl a trefil boční síť. Tím končí první poločas.
44
Už běží poslední minuta prvního poločasu, bohužel sledujeme v těchto fázích hry hodně nepřesností.
42
První poločas pozvolna končí, hraje se ve středu hrací plochy.
40
Fall se dostal přes Urmu a vypálil z hranice vápna, leč hodně nepřesně.
38
Hosté hrají na rychlé brejky a dnes se jim poměrně slušně daří. I když jsou až ve spodních patrech tabulky, nehrají vůbec špatně.
37
Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, dobrou střelu vyslal Vávra a znovu Pechatý musel zasáhnout.
34
A hosté jsou při chuti. Opět to byl Malec, který šel sám na Veselého bránu, nakonec byl tísněn Krškou, ale přeci jen vystřelil. Brněnský strážce zabránil druhému gólu ve své síti.
32
Teplice právě vstřelily branku!
Je zde úvodní gól utkání. Verbíř nejprve šel sám na gólmana, ale místo střely volil přihrávku na lépe postaveného MARKA STRADU a ten překonal Veselého. Ten si sice na míč sáhl, ale nedokázal ho dostatečně zkrotit.
32
Šuralova střela z pravého úhlu velkého vápna pořádně provětrala rukavice Pechatému, který míč vyráží.
31
Vávra vystaven do postravení mimo hru.
30
Máme za sebou zhruba půlhodinu hry, zatím jsme viděli po jedné šanci na obou stranách, na gól však stále čekáme.
26
Následně se z dálky opřel do míče Drbal a míč letěl hodně vedle brány.
24
Na velké šance máme vyrovnáno. Do velké příležitosti se dostal nyní Lamine Fall, který se uvolnil na levé straně velkého vápna a jeho střela měla dobré parametry, jenže o pár čísel minula šibenici.
22
Momentálně sledujeme sérii nepřesných přihrávek, Zbrojovka se snaží kombinovat, ale nedaří se.
20
Obrana Brna na druhé straně nepůsobí zcela optimálně a aktivní Malec si zase hledal prostor kudy by zakončil, nakonec mu jeho rejdy překazil Veselý včasným výběhem.
18
Lamine Fall však pokračuje v útočení a teplická obrana opět musela vyhlásit stav ohrožení. Zatím všechny nákopy soupeře zvládá.
16
Střela Falla byla málo nebezpečná, šla hodně vedle pravé tyče. Pechatý může zůstat v klidu.
15
Ruka Hanuše v pokutovém území a Teplice se dožadovaly penalty, sudí Plesar ukazuje, aby se pokračovalo dál.
14
Zahrál ji však prachmizerně a hosté dočkali obrovské šance. Dnes podruhé utekl brněnské obraně Malec a dostal se sám až před Veselého. Ten výborně zasáhl a zabránil gólu. Teplice si vytvořily největší tutovku dosavadního průběhu zápasu.
13
Vávra byl nyní faulován a sám bude zahrávat trestný kop.
12
Sedlák se pokoušel najít dlouhým cetrem Vávru, toho si ale soupeř pohlídal.
10
Teplice se zatím nemohou dostat do nějakého přečíslení, Brňané drží míč na kopačkách a pokouší se vymyslet nějaké akce.
9
Pavel Drbal vyfasoval první žlutou kartu zápasu.
9
Stále se hraje před teplickou bránou a Pechatý má co dělat, aby nebezpečné centry dokázal likvidovat.
8
Další roh pro Brno a Stibor musel odvracet před dotírajícím Šuralem.
6
Nyní zahrával roh Vávra a hledal někoho ze svých spoluhráčů ve vápně, leč teplická obrana se dokázala plně koncentrovat.
5
Zatím se hraje opatrný fotbal, více ze hry má prozatím Zbrojovka, která je častěji u míče.
4
Vávra dostal až příliš dlouhý centr od Falla a u míče je proto Pechatý.
3
Malec se Stradou upalovali na brněnskou bránu, dostali hodně prostoru, ale naštěstí pro Brno se nedohodli zcela ideálně a byl pískán ofsajd.
2
Kukačka centroval z levé strany hřiště a brankář Veselý si v poklidu došel pro míč.
2
Utkání nabralo slušné zpozdění, ale už se hraje a u míče jsou Teplice.
1
Rozhodčí Plesar vede hráče na středový kruh a jdeme na to. Výkop budou mít hosté.
Utkání za pár chvil odstartuje, hráči se již trousí na hrací plochu. V Brně panuje chladné počasí a fouká silný vítr, pro fotbalisty nic moc příjemného.

FC Zbrojovka Brno: Veselý – Zezula (C), Krška, Černý, Sedlák, Drbal, Šural, Fall, Dvořák, Vávra, Hanuš.
Náhradníci: Zádrapa – Boček, Fojtík, Přichystal, Kunc.

FK Teplice: Pechatý – Heger, Verbíř, Stibor, Bubeníček, Procházka, Kukačka, Urma, Strada, Kejval, Malec.
Náhradníci: Švejda – Takács, Hejda, Kulhánek, Kvída.

Rozhodčí: Plesar – Kordula, Miklík.
Hrát se bude na tréninkovém centru mládeže v brněnských Ivanovicích, uvidíme, jak oběma klubům bude svědčit umělá tráva.
Hezké dopoledne, vítejte u sledování 19. kola juniorské ligy mezi Brnem a Teplicemi. Narazí tak na sebe týmy z opačného pólu tabulky. Domácí jsou na výborném druhém místě, zatímco Severočeši okupují až šestnáctou pozici. Favorita proto můžeme hledat poměrně snadno. Zbrojovka bude chtít zcela jistě vyhrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.