Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Laçi : Podgorica - 15. července 2021   20:00

Laçi
Laçi
60' Deliu  • 93' Luškja  • 114' Prengaj
3:0
(0:0)
Podgorica
Podgorica
Laçi
Sherri – Roganovič, Malota, Ignjatovič (C), Velija – Luškja (116. Ziko), Šehu (Prengaj), Adr. Deliu (116. Deliu Arber) – Zarubica (91. Zulfiji), Guindo, Mazkeraj (97. Qato)
Dajsinani – Prengaj, Qato, Bytyqi, Arb. Deliu, Ziko, Zulfiji
Kozyk – Kornijko, Kucev
Podgorica
Ivezič – Vukčevič, Dajič, Čelebič (C) (76. Cicmil), Suzuki – Boljevič, J. Vujovič (99. Krivokapič), Jovanovič (46. Popovič) – Maroš (63. Muharemivič), Androvič, Sentoku (72. Bojovič)

Podgorica po prvním zápase sice vedla 1:0, ale dnes inkasovala gól a dvojzápas zamířil do prodloužení. V něm hráči Laci vstřelili další dva góly, a tak postupují v rámci soutěže do druhého předkola.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 13:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 14:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 19:26.
120'
120'
Suzuki měl velkou šanci, ale z hranice malého vápna neprostřelil brankáře, vybojoval rohový kop.
119'
Podgorica hraje sympaticky, pokouší se se zápasem ještě něco udělat, ale už nemá sílu ani čas.
118'
V celkovém součtu vedou domácí fotbalisté 3:1 a míří za postupem do další fáze soutěže.
116'
Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Ardit Deliu, přichází Arber Deliu.
Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Regi Luškja, přichází Renato Ziko.
114'
Laçi právě vstřelilo branku!
Nově příchozí muž na hrací ploše se prosazuje. První střela vypadla brankáři z rukou, a pak mohl zakončoval zcela nepokrytý FATMIR PRENGAJ.
112'
Domácí fotbalisté rozehrávají na útočné části hrací plochy. Nakopli míč směrem na branku, ale výraznější šanci si nevypracovali.
111'
Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Juljhan Shehu, přichází Farmir Prengaj.
107'
Velkou šanci měli hosté na snížení, respektive vyrovnání, ale Sherri vytáhl míč na rohový kop. S centrem před branku si následně poradila obrana.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
105+1'
Laci se pokouší dostat míč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky. To se podařilo.
105+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
104'
Sledujeme nyní klidnější závěr první části prodloužení, ani jeden celek se do střeleckých pozic nežene. Hraje se velmi takticky.
102'
Sherri nyní podržel své spoluhráče. Hostující celek si vypracoval dobrou šanci, ale zakončení z nějakých dvaceti metrů chyběl důraz.
101'
Pět minut nás dělí od konce první části prodloužení, domácí fotbalisté navýšili své vedení a v celkovém součtu vedou 2:1.
99'
Střídání v týmu FK Podgorica: ze hřiště odchází Jovan Vujovič, přichází Matija Krivokapič.
98'
Hosté pobyt na útočné části hrací plochy k výraznější šanci neproměnili, a tak balon získali domácí. Ti se rychle propracovali k zakončení a získali roh.
97'
Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Mentor Mazrekaj, přichází Klinti Qato.
96'
Podgorica nyní vybojovala na polovině hrací plochy míč a pokouší se něco vymyslet, ale domácí defenziva hraje zodpovědně.
93'
Naprosto zaslouženě domácí celek navyšuje své vedení v tomto zápase a v celkovém součtu vede 2:1. Míč do branky dostal aktivně hrající REGI LUŠKJA. Kousek před vápnem vypálil a poslal míč přesně k tyči, těžko chytatelná rána
92'
Podgorica vybojovala vhazování na polovině hrací plochy, rychle se pokoušela něco vymyslet a dostat míč blíže k brance.
91'
Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Dejan Zarubica, přichází Iljasa Zulfiji.
91'
Utkání pokračuje prodloužením, jeho úvodní polovina právě začala.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Utkání konči výsledkem 1:0, předchozí mač vyhrála Podgorica stejným výsledkem, a tak za malý moment uvidíme prodloužení. V tomto mači jsou jednoznačně lepší domácí.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Žlutou kartu dostává Marko Roganovič (KF Laçi).
90+4'
Volný kop pro domácí. Mazkeraj centroval před branku, ale obrana si poradila.
90+3'
Podgorica se rozhodla pro rychlou akci, ale píská se ofsajd. Směr hry se tedy otáčí.
90+2'
Laci se usadilo před brankou soupeře a zkouší to kombinací. Ale přes obranu hostů je to náročné.
90+1'
To se už dostává do nastaveného času. Domácí hráči pokračují v aktivní hře, ale hosté se nyní v pohodě brání.
88'
Podle světelné tabulce čtvrtého rozhodčího je to jasné, čtyři minuty uvidíme navíc.
88'
V poklidném tempu se dostává do finální fáze druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
85'
Luškja se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branku. Gólman zasahovat nemusel.
85'
Jeden z domácích hráčů leží na hrací ploše a podle jeho gest je jasné, že to trápí křeče.
84'
Do střelecké pozice se dostal také hostující celek, ale Sherri byl připravený a v pohodě si poradil.
82'
Centr se snesl před branku, ale obrana Podgorice si snadno dokázala poradit. Laci dominuje, ale trápí se v koncovce.
82'
Obrovskou šanci domácí neproměnili. První ránu výborně vytáhl brankář, a pak Guindo z bezprostřední blízkosti trefil jen ležícího brankáře, od kterého se míč odrazil na roh.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu. Laci nyní rozehrávalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
77'
Domácí to sehráli dobře, po šikovné přihrávce spoluhráče pálil Shehu nepřesně. Tato neproměněná šance by mohla domácí mrzet.
77'
Mnoho fotbalové krásy v tomto zápase momentálně k vidění není, ani jeden tým se nyní nemůže dostat do výraznější střelecké pozice.
76'
Střídání v týmu FK Podgorica: ze hřiště odchází Darko Dajič, přichází Stefan Cicmil.
75'
Jeden z hostujících hráčů leží na hrací ploše a podle všeho má křeč v noze. Míří k němu zdravotníci.
73'
Laci pokračuje v aktivní hře, ale mnoho šancí v posledních minutách k vidění není.
72'
Střídání v týmu FK Podgorica: ze hřiště odchází Arhiro Sentoku, přichází Ivan Bojovič.
72'
Zdá se, že bude hostující celek střídat.
69'
Něco málo přes dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře a tlačí se za dalším gólem. Naopak Podgorica se musí výrazně bránit.
67'
Laci kombinuje na polovině soupeře, hraje aktivně, ale nyní obrovskou šanci neproměnili. Deliu z bezprostřední blízkosti minul branku.
66'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ale aktivní hra domácím nelze odepřít.
63'
Střídání v týmu FK Podgorica: ze hřiště odchází Luka Maraš, přichází Halil Muharemovič.
62'
Pokud vezmeme v potaz výsledek prvního zápasu, platí aktuálně remíza 1:1. Fotbalisté Laci pokračují v aktivní hře a pokouší se vstřelit další branku.
60'
Aktivní hra se domácím nyní vyplatila a dokázali vstřelit úvodní branku zápasu. Po dobré akci spoluhráče se k zakončení dostal z předbrankového prostoru ARDIT DELIU. Jeho rána zapadla k bližší tyči.
59'
Laci rozehrávalo volný kop z dobré pozice. Hráč se rozhod pro přímou střelu, ale obrana ji dokázala zblokovat.
59'
Žlutou kartu dostává Darko Dajič (FK Podgorica).
57'
Červenou kartu dostává Jovan Juvovič (FK Podgorica).
56'
Guindo se propracoval po rychlé akci a dobré přihrávce spoluhráčů do zakončení, ale brankář si poradil.
55'
Sherri si snadno poradil se střelou, kterou vyslal jeden ze soupeřů z velké dálky.
54'
Sherri se rozhodl pro rozehrávku od své branky. Mohl přihrávat obráncům, ale raději volil dlouhý výkop.
51'
Laci pokračuje nyní v aktivní hře, kterou se tým prezentoval v prvním poločase.
50'
Žlutou kartu dostává Admir Adrovič (FK Podgorica).
48'
Laci rozehrává na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry.
47'
Hostující celek vybojoval autové vhazování na útočné polovině, Suzuki vhodil míč do hry. Jeho spoluhráči se ale prosadit nedokázali.
46'
Střídání v týmu FK Podgorica: ze hřiště odchází Andelko Jovanovič, přichází Žarko Popovič.
46'
Laci bylo v prvním poločase jednoznačně aktivnější. Na soupeře vlétlo, vyhrávalo souboje o míč a snadněji se dostávalo do zakončení. Brankář hostů si se všemi situacemi poradil, a tak platí bezbrankový stav.
45+2'
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
44'
Domácí vybojovali další rohový kop. Centr se snesl před branku, ale nikdo v bílém dresu se nedostal k míči,. aby mohl zakončovat.
43'
Obrana hostů sice vytlačila hru blíže k půlící čáře, ale stále je pod tlakem.
40'
Sledujeme aktivní hru Laci, tlačí se do zakončení a vypracovává si šance. Podgorica pokračuje v defenzivní hře a čeká na brejky.
39'
Dostáváme se pomalu, ale jistě do finální fáze prvního poločasu. Stále platí bezbrankový stav, ale blíže ke gólu měli domácí.
38'
Domácí Guindo měl obrovskou příležitost. Dostal přihrávku do běhu, mířil sám na brankáře. Obhodil ho a zkoušel míč poslat na vzdálenější tyč. Minul branku.
36'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu a nutno poznamenat, že domácí fotbalisté jsou jednoznačně aktivnější.
34'
Domácí fotbalisté se po nepříliš atraktivní pasáži vrací k aktivní hře a obrana hostů má plné nohy práce.
30'
Vukčević se dostal do zajímavé pozice, ale minul branku.
30'
Mazrekaj jemně tečoval střelecký pokus spoluhráče. Akce končí na tyči. Nechybělo mnoho a Laci šlo do vedení.
29'
Žlutou kartu dostává Juljan Shehu (KF Laçi).
29'
Obrázek je poslední minuty stejný. Podgorica se musí bránit tlaku soupeře Zatím se jí to bez problémů daří.
28'
Laci rozehrávalo rohový kop. Centr se snesl před branku, obrana si poradila s následnou akcí jen za cenu dalšího rohu.
26'
Domácí Mazrekaj se propracoval do zajímavé pozice, ale minul branku.
26'
Jeden z hráčů ve žlutém se dopustil faulu, a tak budou moci domácí rozehrávat volný kop ze zajímavé pozice.
23'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Laci pokračuje aktivněji, ale bez výraznějších problémů se hostující defenziva brání.
19'
Adrović se propracoval výborné střelecké pozice, ale jeho ránu vyrazil vyběhnutý brankář Sherri.
19'
Sledujeme atraktivní fotbal, který musí diváky bavit. Hra se přelévá ze strany na stranu.
18'
Laci vybojovalo autové vhazování na útočné polovině, ale zatím na nějakou gólovou šanci domácí čekají.
17'
Na hrací ploše se začíná přiostřovat, osobních soubojů přibývá, a tak musí sudí klidnit emoce.
15'
Raganovič se protlačil do střelecké pozice, jeho ránu vytáhl brankář na rohový kop. Následně si poradil i s hlavičkou z bezprostřední blízkosti.
15'
Ignjatovič, domácí kapitán to vzal na sebe. Jeho dobrou akci zblokovala obrana soupeře.
15'
Čtvrthodina hry je pryč, na malý moment se hosté dostali na útočnou polovinu, ale Laci rychle získalo míč a směr hry se tedy otáčí.
13'
Obrázek hry je od prvních minut utkání stejný. Domácí hrají aktivně, vlétli na svého soupeře, naopak Podgorica hraje hodně pasivně.
12'
Laci se usadilo na útočné polovině, kde kombinuje. Fotbalisté ve žlutém se brání aktivně hrajícímu soupeři.
11'
Domácí se dopustili útočného faulu, hrát tedy budou hosté. Od své braky se pro dlouhý výkop rozhodl Ivezič.
10'
Dobrá hra nyní zdobí defenzivu hostujícího celku. Podgorica hraje hodně pasivně a převážně se brání tlaku soupeře.
8'
Laci pokračuje v aktivní hře, nyní se Ardit Deliu dostal do střelecké pozice. Dobře to zkoušel, ale domácí brankář vytáhl na rohový kop. Pohotový zákrok brankáře.
5'
Sentoku si pomohl nedovoleně v souboji se soupeřem. Míč pro domácí hráče.
5'
Hostující celek rozehrával rohový kop, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.
4'
Malota zůstává leže na hrací ploše po souboji se soupeřem. Zdá se, že je v pořádku a bude v zápase pokračovat.
3'
Domácí vstoupili do zápasu aktivně, kombinují na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.
1'
Utkání začalo, domácí hrají hrají v bílém, hosté oblíkli žluté dresy.
1'

KF Laçi: Sherri – Roganovič, Malota, Ignjatovič (C), Velija – Luškja, Šehu, Adr. Deliu – Zarubica, Guindo, Mazkeraj
Náhradníci: Dajsinani – Prengaj, Qato, Bytyqi, Arb. Deliu, Ziko, Zulfiji

FK Podgorica: Ivezič – Vukčevič, Dajič, Čelebič (C), Suzuki – Boljevič, J. Vujovič, Jovanovič – Maroš, Androvič, Sentoku
Náhradníci: Mugoša – Ukšanovič, Cicmil, Muharemovič, Krivokapič, Popovič, Pejvič, Peličič, Vukovič, Bajovič, Bojovič, Božovič

Rozhodčí: Kozyk – Kornijko, Kucev.
Evropská konferenční liga pokračuje odvetnými zápasy prvního předkola. V tomto proti sobě nastoupí KF Laci a FK Podgorica. V prvním zápase padla jedna jediná branka, v 57. minutě se z penalty prosadil Vujović. Podgorica díky v tomto zápase vyhrála 1:0 a má momentálně k postupu dál.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.