Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Limassol : Karabach - 5. srpna 2021   19:00

Limassol
Limassol
69' Scepovic
1:1
(0:0)
Karabach
Karabach
90+3' Zoubir
Limassol
Vózinha (C) – Santos, André Teixeira, Ristevski, Mazan – Sito Riera (76. Mazurek), Medojevic, Zdravkovski – Torres, Scepovic (85. Majdevac), Euller (59. Pele).
G. Nyberg – M. Beigi, A. Söderqvist (všichni SWE)
AEK Arena - George Karapatakis (Lárnaka (Larnaca))
Karabach
Magomedalijev – Hüsejnov, Medvedev (C), Medina, Bajramov – Garajev, Andrade – Romero, Ozobić (73. Kady), Zoubir – Šejdajev.

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 1:3. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 9:11.
Druhé dějství se dlouho také hrálo bez branek, až po více než hodině se domácí díky proměněnému pokutovému kopu prosadili a mohli se radovat z vedení. To ale nakonec neuhájili, v nastavení nejprve zastavili velkou šanci soupeře, ovšem při jeho druhém útočném výpadu už inkasovali. Následovala potyčka u střídaček a dlouhá nevynucená pauza, po které bylo dohráno zbývajících pár minut. Těžko říct, co se přihodilo, ale zřejmě o tom ještě uslyšíme.
90+23'
90+22'
Domácí faulovali u středové čáry, hosté mohou v klidu rozehrávat.
90+20'
Oba týmy jsou zpátky na hřišti a snad se těch pár minut dohraje bez větších potíží.
90+15'
Rozhodčí se zřejmě radí v zákulisí, zda duel ukončit nebo nechat dohrát. Nedivil bych se, kdyby byl ve hře opět rasismus.
90+11'
Hrací plocha je prázdná, fanoušci zůstávají na stadionu a časomíra běží. Zbývaly dohrát asi jen dvě minuty.
90+10'
Oba celky odešly do kabin, časomíra se zatím nezastavila, ale nedivil bych se, kdyby byl duel už ukončen.
90+8'
Stále se nehraje, u postranní lajny je nějaká strkanice, ale nedokáži říct, co ji vyprovokovalo.
90+6'
Rozhodčí oddaluje rozehrávku ve středovém kruhu, něco se děje u střídaček.
90+5'
Žlutou kartu dostává Andrade (FK Karabach), zřejmě za nějaké nesportovní chování.
90+3'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Hosté srovnávají a to nejspíš zaslouženě. ABDELLAH ZOUBIR dostal přihrávku na střed a překonal vyběhnutého brankáře levačkou díky tomu, že jeho střelu tečoval jeden z obránců Limassolu. Míč se obloučkem snesl za brankovou lajnu.
90+1'
Zoubir měl na kopačce srovnání, jeho střelu, která mířila do prázdné brány, však zastavil jeden z domácí fotbalistů, který zastoupil svého brankáře a který odrazil míč do zámezí.
90+1'
Zápas bude nakonec prodloužen o šest minut.
88'
Medojevic si počínal až příliš tvrdě, hosté tak získávají balón a rychle rozehrávají.
85'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Scepovic, přichází Majdevac.
84'
Málem však inkasovali podruhé, do jejich otevřené obrany vyrazili tři protihráči, Pele se rozhodl zakončit, ale minul vzdálenější horní roh brány.
83'
Hosté sice drží balón, ale nachází se příliš daleko od domácí svatyně. Vyrovnání by jim jistě přišlo vhod.
81'
Hra může pokračovat dál, do konce základní hrací doby zbývá necelých deset minut.
80'
Hra je nyní přerušena, neboť ošetření si vyžádal sám hlavní arbitr, kterého trápí zřejmě koleno.
78'
Garajev fauloval a jeho tým tím přichází nejen o míč, ale o další cenný čas, který se mu neúprosně krátí.
76'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Sito Riera, přichází Mazurek.
75'
Bajramov se levačkou pořádně opřel do letícího míče, z voleje jej adresoval vysoko nad bránu.
74'
Hosté se provinili útočným faulem a musí míč odevzdat protivníkovi.
73'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ozobić, přichází Kady.
69'
AEL Limassol právě vstřelil branku!
STEFAN SCEPOVIC to udělal velice zkušeně a pravačkou poslal míč ze svého pohledu přesně do levého dolního rohu brány. Magomedalijev neměl šanci.
68'
Žlutou kartu dostává Magomedalijev (FK Karabach) za faul na Peleho, který pronikl do pokutového území a je to penalta.
65'
Hra se přesouvá ze strany na stranu, domácí přidali na aktivitě, ale stále se hraje bez branek.
62'
Torres se po velké chybě hostů dostal v pokutovém území ke střele, ovšem orazítkoval jen bližší tyč, poté už zasáhl gólman.
61'
Scepovicovu střelu kryje pozorný Magomedalijev.
60'
Torresovu střelu brankář hostů vyrazil a také on si připisuje první zákrok v zápase.
59'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Euller, přichází Pele.
56'
Rohový kop rozehraje hostující celek.
53'
Romero se postaral o první střelu na bránu, jeho přízemní pokus však stihl včasným pádem na zem vyrazit Vózinha.
51'
Euller střílel z dálky, ale trefil jen protihráče.
50'
Šejdajev domácího brankáře neohrozil, jeho střela prošla vedle jeho brány.
48'
Teď se hosté provinili faulem, Santos rozehraje volný kop.
46'
Ozobić rozehrál rohový kop, ale žádný z jeho spoluhráčů se do šance nedostal.
46'
První půle nenabídla žádný gól, jeden nebyl pro ofsajd správně uznán, žádnou střelu mezi tři tyče a kromě neuznané branky ani žádnou pořádnou šanci. O trošku aktivnější jsou hosté, kterým by možná bezbranková remíza vyhovovala více, ale je předčasné dělat závěry, neboť před námi je ještě celá druhá půlka.
45+3'
45+3'
Přeci jen se ještě pokusili zaútočit a Magomedalijev musel ven z pokutového území a hlavou odrazit míč před dobíhajícím soupeřem do bezpečí.
45+2'
Míč drží domácí celek, jeho hráči už je vyčkávají na konec prvního dějství.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45+1'
Ozobić nedokázal míč v malém vápně tečovat mezi tři tyče, jeho tým však ještě rozehraje roh.
45'
Počtvrté si domácí tým nepohlídal své postavení a chytil se do ofsajdové pasti.
43'
Romero prokličkoval do pokutového území, pak se rozhodl odcentrovat na vzdálenější tyč, ale spoluhráče nenašel.
41'
Torres poslal svoji střelu z pravé strany příliš vysoko nad bránu. Tohle nemělo moc šancí na úspěch.
39'
Romero při souboji o míč upadl v pokutovém území, ale faul to není. Rozhodčí stál hodně blízko.
37'
Šejdajev se dostal sám před brankáře, jeho střelu po zemi domácí gólman vyrazil, ale případný gól by pro ofsajd neplatil. Na druhou stranu se o postavení mimo hru v tomto případě nejednalo.
37'
Teď už to karta bude, dostává ji Medvedev (FK Karabach).
36'
Hüsejnov se dostal před bránou Limassolu k hlavičce, ale míč nasměroval úplně mimo.
35'
Pěkná střela Romera levačkou, míč projel po zemi asi dva metry vedle vzdálenější tyče. Lépe zamířit a mohlo to být pro Vózinhu nebezpečnější.
34'
Faul domácího týmu kousek za středovou čárou. Hosté by rádi žlutou kartu pro hráče kyperského mužstva, ale neděje se tak.
33'
Přihrávka z pravého křídla do pokutového území Limassolu nenašla svého příjemce.
32'
Brankář hostů se snažil co to šlo, ovšem míč zastavil až za postranní čárou. Na řadu tak přijde rohový kop domácích.
29'
Magomedalijev na nic nečekal a volný míč odkopl daleko do bezpečí.
27'
Ránu zblokovala dobře postavená zeď, míč se snesl do vzduchu a zpět do pokutového území, kde se k hlavičce ještě dostal hráč Karabachu, leč mířil pouze nad.
26'
Ti se hned vydali do útoku a vynutili si faul, po kterém rozehrají přímý kop.
25'
Hra může pokračovat, u míče hosté.
24'
Hra je přerušena, vzhledem k velkému vedru je oběma týmům dovoleno se občerstvit u postranní čáry.
22'
Euller se snažil v pokutovém území nalézt nabíhajícího spoluhráče, ovšem míč poslal jen k vyběhnutému brankáři.
19'
Torresova střela z dálky byla zblokována, míč poté doputoval k brankáři, který jej lehce sebral.
19'
Vózinha nebyl při svém vyběhnutí příliš jistý, ale povedlo se mu míč srazit k zemi a poté odkopnout. Na druhé straně skončil přetažený centr za vzdálenější postranní čárou.
17'
Faul kyperského klubu, po kterém soupeř rozehraje z dobré pozice.
16'
Vypadalo to, že se ázerbajdžánský celek dostane ke střele, ale žádný z hráčů se neodvážil a domácí jim sebrali míč.
15'
Emoce planou už po necelé čtvrt hodině, Zoubir atakoval u postranní čáry jednoho z protihráčů a byl na nejlepší cestě ke žlutému trestu, i v tomto případě hlavní arbitr hráči jen důrazně domlouvá.
13'
Míč převzali hosté, kteří praktikují podobnou taktiku.
12'
Domácí si teď dlouho přihrávali mezi sebou, ve finále po hodně špatném centru končí míč v autu.
9'
Zoubir střílel z dálky, ale hodně slabě a navíc mimo bránu. Vózinha však míč nenechal projet, nýbrž jej uklidil do rukou a rychle rozehrál.
9'
Rohový kop pro hostující tým.
7'
Ozobić hodně tvrdým faulem poslal k zemi soupeře a klidně mohl vidět žlutou kartu. Hlavní arbitr mu jen domlouvá.
6'
Potřetí je domácím odmáván ofsajd a tentokrát v tu nejméně vhodnou chvíli. Scepovic tečoval letící míč z pravé strany těsně před brankářem, ten tak na změnu dráhy nestačil reagovat a balón skončil v jeho svatyni, ale stav zůstává bezbrankový.
5'
Zdravkovski čistým skluzem odehrál míč do autu, čímž zabránil šanci soupeře.
4'
A další ofsajd domácího týmu, tentokrát hodně těsný, ale správně odmávaný.
3'
Pěknou kombinaci domácího celku překazil hvizd hlavního arbitra, ofsajd.
2'
Jeden z hostů se před pokutovým územím dostal ke střele z otočky, ale míč poslal pouze nad vzdálenější horní roh brány.
1'

AEL Limassol: Vózinha (C) – Santos, André Teixeira, Ristevski, Mazan – Sito Riera, Medojevic, Zdravkovski – Torres, Scepovic, Euller.
Náhradníci: Keravnos, Evora – Daverveld, Mazurek, Reynolds, Panteli, Papafotis, Avraam, Soteriou, Majdevac, Pele, Babic.

FK Karabach: Magomedalijev – Hüsejnov, Medvedev (C), Medina, Bajramov – Garajev, Andrade – Romero, Ozobić, Zoubir – Šejdajev.
Náhradníci: Balajev, Arazli – Mustafazade, Ibrahimli, Kady, Gurbanli, Alijev, Husejnzade, Vešović, Gulijev.

Rozhodčí: G. Nyberg – M. Beigi, A. Söderqvist (všichni SWE).
Sledovat budeme kypersko-ázerbájdžánský souboj mezi Limassolem a Karabachem. Očekává se vyrovnaný souboj. Oba týmy měly v 1. předkole volno, až v tom druhém musely bojovat. Limassol vyřadil albánskou Vllaznii, když doma i venku vyhrál shodně 1:0. Karabach se střetl s izraelským Ashdodem, na jeho trávníku skončil duel bez branek, ve Svaté zemi poté vyhrál těsně 1:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.